Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 21, 2018 2:25 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Wielki sukces polskich dziennikarzy. Czegoś takiego jeszcze nie było

Zakończyło się spotkanie przedstawicieli Extreme Sports Channel z federacją World Wrestling Entertainment. Polską stronę reprezentowali m.in. Andrzej Supron i Paweł Borkowski, amerykańską Paul Levesque i Shane McMahon.

Obrazek

- To dla nas szalenie ważny moment. Mamy szansę dokonać niemożliwego. Na naszych oczach tworzy się historia. Proszę trzymać za nas kciuki - tak przed wylotem z Warszawy mówił Andrzej Supron, zapaśnik, komentator i ekspert Extreme Sports Channel.

- WrestleMania to największe wydarzenie w świecie wrestlingu. Uczestnictwo w niej od zawsze było moim marzeniem. Udało mi się je spełnić 9 lat temu, przy okazji jubileuszowej, 25. edycji tej gali. Teraz postawiliśmy sobie z Andrzejem kolejny cel: dorobienie się własnego stolika komentatorskiego i relacjonowanie przebiegu walk na żywo - stwierdził Paweł Borkowski, dziennikarz sportowy i promotor wrestlingu w Polsce.

Ekipa Extreme Sports Channel wylądowała w Nowym Jorku w piątek 30 marca o godzinie 20:05 czasu lokalnego. Następnego dnia pojechała do Stamford, gdzie mieści się siedziba federacji WWE. Wieczorem rozpoczęły się rozmowy. Przez blisko dwie godziny negocjowano umowę, która dawałaby polskim komentatorom możliwość zasiadania przy samym ringu w czasie WrestleManii 34.

Obrazek

Około godziny 22 wszystko było już jasne. Ustalono nie tylko, że WrestleMania 34 będzie transmitowana w naszym kraju na żywo na kanale Extreme Sports Channel, ale także Andrzej Supron i Paweł Borkowski będą dysponować własnym stołem komentatorskim.

- To wielka chwila dla polskiej telewizji. Dla mnie i Andrzeja to ogromny zaszczyt, że dostaliśmy miejsca, można by rzecz, klasy VIP, ponieważ zaraz obok amerykańskich sprawozdawców. Jestem szczęśliwy - powiedział na gorąco Paweł Borkowski.

- Marzenia się spełniają. To nieprawdopodobne. Tylko niech żaden zawodnik nie niszczy naszego stołu (śmiech) - wtórował Andrzej Supron.

Komentatorów czeka teraz powrót do Polski, ale raptem na kilka dni. WrestleMania 34 odbędzie się już 8 kwietnia w Nowym Orleanie.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]