Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt lut 25, 2020 1:24 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #12

Non Title Submission Match
Aron Stevens vs. Sal Rinauro SQUASH

Non Title Match
Aron Stevens vs. Trevor Murdoch **1/2

Marti Belle (w/Melina) vs. Tasha Steelz NIE WIEM

NWA World Television Title Tournament First Round Match
Royce Isaacs vs. Tim Storm **1/2

Ringowo nie ma o czym pisać, bo walki krótkie w opór i raczej jednostronne- panie chyba jedynie wybiły się poziomem ponad resztę.

Dalsza podbudowa Aldis-Storm w porządku, z bardzo dobrym segmentem obu panów. Spoko początek show w wykonaniu mistrza National, który znowu spoko się pokazał i dał rozrywkę :) u pań dosyć mocna sprzeczka w ekipie heelowej, co może dać dość szybki koniec stajni. Potem największy plus odcinka- bardzo dobre promo Drake'a i czekam, kogo skołuje sobie do drużyny (znaczy, znam spojlery :D będzie rzeźnia za majkiem XD). Przerwanie przez Colta też ok i całościowo dobre to było. W ME Royce rzucony na pożarcie Timowi.

Lecimy dalej ze spokojnym budowaniem story :) odcinek przyjemny.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

PROGRESS Chapter 99

Mark Andrews vs. Primate - **
The Anti-Fun Police vs. Grizzled Young Veterans - ** i 1/2 *
PROGRESS Proteus Title Knockout Or Submission Match: Paul Robinson vs. Chris Ridgeway - **
Best Two Out Of Three Falls Match: Cara Noir vs. Ilja Dragunov - **** i 1/2 *
PROGRESS Women's Title Match: Jinny vs. Meiko Satomura - ***
Timothy Thatcher vs. Kassius Ohno - *** i 1/2 *
PROGRESS Unified World Title Match: Eddie Dennis vs. David Starr - *** i 3/4 *

Pierwsze 3 walki ni średnio siały, w tagach trochę komedii i tyle, największy zawód przy Proteus Title, bo jednak Ridgeway, więc może dobra walka będzie, a tu dziwny potworek wyszedł, no słaby początek gali. Ale 4 walka to zmieniła, ojj i to mocno, przy ME pierwszego dnia WK pisałem że jest to The Wrestling, kurde no tu było blisko, same wejścia, sprzedanie historii, ich przyspieszenia, no kozaczek walka, jedna z najlepszych w drugiej połowie 2019 roku. Pas kobiet i niespodzianka gali, no kurde serio się nie spodziewałem zmiany mistrzyni, ale myślę że najlepsze czasy dywizji kobiet były za czasów gdy Jinny posiadała pas, więc jestem dobrej myśli. Co-ME dobre, ale no trochę za bardzo napaliłem się na ta walkę, a to nie jest już jednak ten Chris Hero rozpierdalacz PWG 2015/2016, a szkoda, choć tak jak mówię samo starcie dobre, fajnie się Timothy pokazał. No i ME i mieszane uczucia, bo z jednej strony walka dobra, Starr nie traci dużo na porażce, z drugiej cholernie nie siedzi mi ten Eddie jako mistrz i widzę w nim trochę drugiego Travisa Banksa i liczę po prostu że chociaż ten tyle pasa nie będzie trzymał.
Dobra gala, mimo fatalnego startu, 2 of 3 uratował zdecydowanie. Liczę że setna gala była jeszcze lepsza.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #13

Caleb Konley vs. Zicky Dice **3/4

ODB vs. Thunder Rosa NIE WIEM

Non Title Match
Nick Aldis vs. Ricky Starks ***1/2

Colt Cabana & Ken Anderson vs. Eli Drake & James Storm **3/4

Ringowo, jeżeli mnie pamięć nie myli :), więcej gwiazdek nigdy nie dałem, co mówi o bardzo dobrym poziomie w ringu. Wszystko ładnie tutaj siadło.

Znowu ładne proma weszły (Tim Storm na początku, Aldis dwa razy), do tego rozwinięto story....i zadebiutował sobie Scott Steiner :) ciekawa sprawa i zobaczymy, na jak długo będzie w NWA. Ciąg dalszy turnieju TV, a także ładna promocja Starksa.

W porządku epizod i zobaczymy za tydzień, kto wspomoże drużynę Mortona.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
W tym roku zamierzam nieco więcej pisać o walkach, które oglądałem. Dlatego wrzucam kilka ocen z japońskich federacji w okresie Wrestle Kingdom.

DDT New Year Special 2020!

Masato Tanaka vs. Chris Brookes - ***1/2*

Szkoda, że tak krótka walka. Zaczęli fajnie, intensywnie, a to wiadomo, że od czasów ECW taki znak rozpoznawczy Masato. Brookes od siebie dokładał tempo starcia. W ogóle bardzo fajne rozpoczęcie walki z tym springboardem. Szkoda, że zakończyli w momencie gdy serio nabierali tempa i gdyby jeszcze z pięć minut dostali to mogliby spokojnie zakręcić się koło nawet 4,25. Nadal walka, którą mocno polecam jak macie jakieś 12-15 minut i chcecie sobie jakąś walkę obejrzeć.

Nauritius vs. DAMNATION - ****

Przyjemna walka. Yuki Ueno to młody Kota Ibushi, są do siebie niezwykle podobni stylem. Oczywiście do poziomu, który obecnie trzyma Ibushi, Ueno brakuje baaaardzo dużo, ale ma dopiero 24 lata, a debiut zaliczył ledwo 3 lata temu, to jeszcze sporo czasu aby za jakiś czas main eventować Wrestle Kingdom. Widać tu było taki wyraźny schemat dla walki tag team, ale zostało to wykonane w sposób na tyle dobry, że tak mocno to nie przeszkadzało w oglądaniu. Zabrakło jakiegoś mocniejszego pierdolnięcia na koniec. Była fajna końcówka, ale taka absolutnie bez przesady.

Pro Wrestling ZERO1 Happy New Year

HUB vs. SUGI - ***1/2*

SUGI mi strasznie w ringu tak ogólnie przypomina Fenixa. Wygląda to wręcz tak jakby to był Fenix, ale w jakimś innym gimmicku i z jakiegoś powodu w dosyć niszowej japońskiej fedce. HUB za to jest takim Ospreayem jeszcze z czasów przed wyjazdem do Japonii. Dostali bardzo mało czasu, bo ledwo 10 minut, ale wykorzystali to dosyć mocno. Jedynym takim poważniejszym zastrzeżeniem jakie mam to fakt, że właśnie - HUB to taki Ospreay sprzed Japonii. A Ospreay sprzed Japonii to w 99% było flippy shit bez jakiejkolwiek psychologii itp. I to tyczy się akurat obu panów - fajne akcje, szybkie tempo, ale bez większego ładu i składu, zwyczajne przejścia z akcji a, do akcji b. Jak komuś to nie przeszkadza polecam, jak irytuje, omijać.

Yuji Okabayashi vs. Yuji Hino - ***1/2*

Przyjemny hoss fight. I to nawet nie ma co określać inaczej, nie było tu tyle strong style'u co właśnie takie dwa wielkie kloce, których walka bardziej przypomina sumo. To jakiś wielki problem nie jest, bo ogólnie lubię starcia gdzie nawet 90% akcji to lariaty i niesprzedawanie akcji. Tylko to wszystko było wykonywane w sposób dosyć wolny. Ale ogólnie starcie na plus, miałem może nadzieję na coś więcej momentami, ale git ostatecznie wszystko.

Pro Wrestling NOAH In Korakuen Hall Day 2 - REBOOT

Masaaki Mochizuki & Naomichi Marufuji vs. Katsuhiko Nakajima & Go Shiozaki - ****1/4*

Ciężko jest oczekiwać mało gdy doczynienia mamy z absolutnym topem ostatniej dekady w NOAH. Co prawda topem, który prawie ich do bankructwa doprowadził i z tego będą znani w tym okresie, ale topu tak czy inaczej. Dosyć szybkie starcie, dużo kopnięć, co było do przewidzenia patrząc na skład walki. Miło widzieć, że cała czwórka mimo już wieku bliższego końca niż początku kariery trzyma się dobrze i potrafi bez większych problemów dostarczyć walkę na poziomie 4,25.

AJPW New Year Wars Day 1

Hikaru Sato vs. Kagetora - ***1/4*
Susumu Yokosuka vs. Koji Iwatamo - ***1/2*

Obie walki w zasadzie podobne - dostały podobną ilość czasu, tempo absolutnie bez szału. A szkoda, bo wydaje mi się, że było tu sporo zmarnowanego potencjału na dwie, przezajebiste walki. Bo tak się składa, że dywizję Jr. Heavy AJPW ma bardzo mocną i ogólnie na przestrzeni całego turnieju byli w stanie zagwarantować parę naprawdę niezłych/dobrych walk. Szkoda, że "tylko" na tyle mogę obie walki ocenić, szczególnie że następnego dnia i tak finaliści byli w cieniu Miyahary i Jake'a Lee, więc tu mogli się jeszcze bardziej pokazać.

Violent Giants vs. Ryouji Sai & Zeus - ***1/4*

Totalnie bez szału walka, w dodatku zakończona w chujowy sposób. Do tego jednak średnio można mieć pretensje, bo to prawdziwa kontuzja zatrzymała walka gdy miała się już rozkręcać. Ogromny zawód.

AJPW New Year Wars Day 2

Hikaru Sano vs. Susumu Yokosuka - ****

Bardzo fajna walka juniorów, może trochę bardziej wolałem tu Kagetorę niż Sano (który też jest gitara), ale poza zbytnim skupianiem się na armbreakerze nic mi tu nie przeszkadzało. Problem mam tu jednak taki, że to już kilka dni minęło od kiedy obejrzałem walkę i prawdę mówiąc bez jakiegoś ciekawego na tyle spotu była, abym coś więcej zapamiętał xD

Jake Lee vs. Kento Miyahara - ****1/4*

Jak uważacie Okadę za przepushowanego, to co dopiero myślicie o Miyaharze? xD Zaraz będzie miał 1,5 roku z pasem, a w międzyczasie każdego istotniejszego ziomeczka w AJPW już pokonał, w tym najpoważniejszego chyba Jake'a Lee dwa xD Żeby nie było, Kento to kozak i jakby miał mieć walkę z takim Okadą to bym się zesrał, ale serio, za mocno federacja na nim polega i żeby nie było, że zaraz się sama zesra. Walka jak najbardziej bardzo dobra, jak dla mnie zawód, bo bardziej mi siadła ich zeszłoroczna walka, no i fakt, że wygrana Miyahary mnie lekko zdenerowowała. Trochę podobny przypadek co wyżej, już dobry tydzień będzie jak to starcie oglądałem, to nie mam specjalnie notatek aby coś dopowiedzieć. Przepraszam :(

Z weekendu Wrestle Kingdom jeszcze BJW zostało, które gale transmituje bodajże w ten weekend, a tam takie cudeńka jak Hashimoto vs. Okabayashi i 222 Lighttubes Death Match :)

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Rozwojówka
Awatar użytkownika

3-2-1 BATTLE! Hindsight: 2020
G0! Tournament Final
Daniel Makabe vs. Judas Icarus (****)
Żeby nie było. Turniej nie nazywa się GO! Tournament. Jest to G0 (G Zero) Tournament. Kumacie kurwa? To jest przecież śmieszne. No, ten tego... przejdźmy może do walki. Ogólnie to komentarz może niektórym przeszkadzać zważywszy na to, że jest on puszczany na żywo na arenie. Takie uroki 3-2-1. Inną sprawą jest to, że bywa on czasami serio genialny, można się serio pośmiać z reakcji komentatorów. Sama walka to raczej typowy pojedynek z formuły pt. "stary wyjadacz vs. młody wilk" z dużym targetem ustawionym na nogi od obydwu zawodników. Może natrafiło się kilka momentów, które można by określić mianem "sloppy" choć za wiele ich nie było, przez co ogólny odbiór walki nie był jakoś bardzo zakłócony. Nadrobili za to agresją, a Icky pod koniec bardzo dobrze sprzedał desperację, i to, że zrobi wszystko aby pokonać Daniela. Skoro już o Makabe mowa, to jest to zawodnik na którego w 2020 roku warto mieć na oku. Zeszły rok był jego rokiem wybicia na scenie. Zaczął pojawiać się w coraz większych federacjach, a w tym roku może być na scenie niezależnej jednym z głośniejszych nazwisk. Jak ktoś chciałby go jeszcze trochę pooglądać, dowiedzieć się czegoś o nim, to mogę polecić jego starcia z Gresham'em (https://youtu.be/r0-FYBtDgUg) Carlosem Romo (https://youtu.be/RbPadSQrnDs) i przede wszystkim (i to jest serio cos, co trzeba zobaczyć) jego trylogię z Timothym Thatcherem (https://youtu.be/0YnHuHe8T5I, https://youtu.be/XtlN9MAWhFQ, https://youtu.be/EwEJ3AoK61E). Myślę, że mam nowy dream match. Zabiłbym za 10 minut czystego grapple-fuck'u miedzy Zackiem i Danielem. Nie każdemu ten styl walki woze się podobać. Ludzie nazywają go nudnym, ja jednak jestem ogromnym fanem technicznego wrestlingu, wiec jest to mój mokry sen. Icky jest jeszcze młody, i będzie miał jeszcze swój moment chwały, bo widać, że jest dobry. Narazie widziałbym go jako jednego z głównych graczy na scenie Pacific Northwest, tak jak byli nimi Strickland, czy Allin. Poza tym może tez dużo namieszać w Kanadzie, więc ma wiele kierunków rozwoju.

https://www.twitch.tv/videos/534181000
Cała gala jest dostępna pod tym linkiem. Walka zaczyna się koło 2:30:00. Ogólnie polecałbym zobaczyć tylko ten pojedynek, bo jednak 3-2-1 jest specyficzną federacją. Nie stawiają oni raczej na poziom ringowy, wolą stawiać na barwne charaktery i comedy wrestling. Jezeli interesuje Was bardziej czysty wrestling, to na ich galach jest zazwyczaj tylko jedna walka warta obejrzenia, i w tym przypadku jest to wyżej opisany pojedynek.

Star
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #14

Zane Dawson vs. Dave Dawson **1/2

Melina vs. Ashley Vox NIE WIEM

Aron Stevens & Question Mark vs. Outlaw Inc. (Eddie Kingston & Homicide) **1/4

Eli Drake, Robert Gibson & Tim Storm vs. Strictly Business (Royce Isaacs, Scott Steiner & Thomas Latimer) **3/4

Może ringowo znowu epizod taki se, ale przez czysty fun z oglądania warto rzucić okiem :)

Dla samego proma Steinera można puścić show XD nic gość nie stracił ze swojego niewyparzonego języka. Ogólnie wszystko wokół ME na plus, bo także Morton dał na początku bardzo przyjemną przemowę i walka też zła nie była. Oprócz tego zapowiedź drabinki turnieju TV, chociaż tu już mi koncept większości walk na PPV nie siada :/ będzie mega krótko w większości przypadków i raczej skłaniałbym się w stronę tylko półfinałów/finału na Hard Times.

Z reszty coś się dzieje w dywizji pań, nadal Colt uważa Kena Andersona za "dobrego gościa", miło się posprzeczali Dice z Starksem, no i Pope coś kmini z Outlaw Inc.- chociaż tu końcówka taka mocno pod szybkie rozłączenie tej trójki.

I jeszcze pokazali urywki z wbicia Aldisa na gale ROH+dodali Aldis vs. Flip Gordon do karty Hard Times. IMO, zmarnowanie potencjału mistrza, bo widziałbym bardziej tu jego walkę z kimś z NWA. A i podbudowa na szybko robiona...

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Nie wcale nie powinienem pisać licencjatu XD

PROGRESS Chapter 100

Jerry Bakewell & Mercedez Blaze vs. Cassius & Nye-Oh - **
Totalnie do pominięcia.

Reverse Battle Royal - NR
Czysto wrestlingowo - 0/10
Poziom beki - 10/10
Serio niemal srane było ze śmiech i przed walką i same ogłoszenia i to podczas walki się działo, fajnie siadło mimo ze czasem zahaczało o lekki cringe.

Ilja Dragunov vs. Kyle Fletcher - **** i 1/4 *
Ależ ostatnio Dragunov rozpierdala w Progressie, kolejna bardzo dobra walka, też trzeba oddać to Fletcherowi że daje sobie radę w pojedynkę. Może mogło być minimalnie krócej, ale naprawdę jedna z lepszych walk jakie ostatnio widziałem. I teraz Ilja mógłby spokojnie iść na pas, choć raczej go nie wygra.

Eddie Dennis vs. The OJMO - ****
Już myślałem że Dennis to taki drugi Travis Banks i po wygraniu pasa się zjebie, a tu proszę bardzo dobra obrona pasa, choć to też duża zasługa OJMO, kurde najlepsze starcie jakie widziałem z jego osobą i z niego serio coś będzie. Dajcie mu ten drugorzędny pas lub dajcie go do jakiego taga plis.

Cara Noir vs. Connor Mills vs. Mark Haskins vs. Paul Robinson -*** i 1/4 *
Fajne, ale bez większych emocji, Mills Imo MVP tej walki, choć cieszy wygrana Cara Noir'a który do tej porty tylko pięknie przegrywał. Jeżeli to oznacza ze Noir pójdzie na pas robinsona to spoko, choć widać że na następnej gali będzie walczył o ten główny, no niby spoko, ale jego szanse są raczej zerowe.

Moustache Mountain vs. Dan Moloney & Rampage Brown - ***
Trochę poniżej oczekiwań, fajnie że się pokazali, reakcje publiki piękne, ale czegoś tu zabrakło, albo wyglądało jakby Bate i Seven wysiedli pół godziny przed walką z samolotu XD

Jimmy Havoc vs. David Starr - ****
Wejście i zapowiedź to po prostu ciary na plecach, samo starcie bardzo dobre, dużo używania przedmiotów, dużo mocnych akcji, a przy tym tempo fajne i końcówka robiła wrażenie. Choć nie powiem, spodziewałem się że jednak Starr rok zakończy wygraną, a tu kolejna porażka, choć rozumiem ukłon w stronę Jimmy'ego.

No i pożegnanie wielkiego małego człowieka piękne, szkoda, ale zobaczymy jak się sprawdzi nowy zapowiadający.

Sama gala dobra, ba bardzo dobra jednak potencjał był trochę większy, szkoda trochę przedostatniej walki.

#WrestleFansOpelFanbase

User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Star
Awatar użytkownika

PWG Battle Of Los Angeles 2019

https://search.bilibili.com/all?keyword=PWG Battle Of Los Angeles 2019&from_source=nav_search_new

Dragon Lee vs. Jake Atlas: przyjemne kicanko od obu panów, ze świetną wymianą Germanów w połowie walki. Potem coś jakby "zelżało" tempo i końcówka już bez błysku. Ale publika mocno reagowała, przez co dodała sporo do funu z oglądania :) ****

Dragon Lee vs. Bandido: skład z mokrych marzeń fanów lucha :) bardzo dobra walka, w której akurat panowie wcale nie narzucili jakiegoś chorego tempa i pojebanych akcji. Może przez to nie było efektu WOW, ale nadal warto walkę obejrzeć i człowiek się nie zawiedzie :) może jakby dali im jeszcze trochę czasu... ****1/4

Finał

Bandido vs. David Starr vs. Jonathan Gresham: podobał mi się finałowy pojedynek. Początek nie napawał optymizmem i bałem się, że pójdą bardzo mocno w unikanie walki przez Davida i będzie to zwykły singles match, ale jednak po czasie wszystko wróciło do normy oraz zaczęło się robić ciekawie :D dobry myk i heelowanie Starra, na które obaj panowie odpowiedzieli zawarciem sojuszu. Końcówka w wykonaniu Starra bardzo fajna i też plus za sub od "Ośmiornicy". Potem już bardzo dobry singiel technika z luchadorem, ze świetną końcówką. Publika zadowolona po winie Bandido i chyba tyle :) zasłużył gość, a jeszcze hype na niego w PWG jest ogromny. ****1/4

Tracę powoli nadzieję na to, że oblukam cały turniej :( za długo to trwa, a przecież w każdym roku wcześniej BOLA wlatywała do internetu. Cóż, trzeba czekać dalej :devil:

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

NWA Hard Times

Trevor Murdoch vs. Question Mark **1/4

Dan Maff vs. Zicky Dice **3/4

Matt Cross vs. Ricky Starks ***1/4

NWA National Title Match
Aron Stevens (c) vs. Scott Steiner *1/2

NWA World Women's Title Match
Allysin Kay (c) vs. Thunder Rosa (w/Melina) NIE WIEM

NWA World Tag Team Title Three Way Match
The Rock 'n' Roll Express (Ricky Morton & Robert Gibson) (c) vs. Eli Drake & James Storm vs. The Wild Cards (Royce Isaacs & Thomas Latimer) ***1/4

NWA World Television Title Tournament Semi Final Match
Dan Maff vs. Trevor Murdoch **1/4

NWA World Television Title Tournament Semi Final Match
Tim Storm vs. Ricky Starks **1/2

NWA Worlds Heavyweight Title Match
Nick Aldis vs. Flip Gordon ***1/2

NWA World Television Title Tournament Final Match
Trevor Murdoch vs. Ricky Starks ***

Nie chce mi się z osobna opisywać walk, także polecę po całości.

Ogólnie panie podobno skradły show i dały starcie na ****. Oprócz tego dosyć dobrze wypadła walka o pas NWA, w której obaj panowie się ładnie spisali- z reszty spoko Cross/Starks, tagi o pasy i finał turnieju. Reszta baaardzo ograniczona przez limity czasowe, no ale największa padaka to walka Steinera :/ chłop już nie daje rady, a i Stevens to bardziej gimmick niż dobry worker w ringu.

Wyniki raczej na plus, chociaż złapałem lekki zawias po porażce Marka, ale Murdoch w sumie był najlogiczniejszym nazwiskiem do pokonania go. Tak bez większych zastrzeżeń, gdzie szczególnie cieszą winy Rosy i Starka- oboje mają papiery na zdecydowanie większe kariery :) szczególnie Thunder Rosa powinna bujać się teraz w większej federacji. Pas dla Starksa na duży plus i oby chłopak podołał :D na plus też pociągnięcie story Aldis/Scurll.

150 minut show tak naprawdę ogarnie się krócej, bo PPV dosyć ładnie się kręci i szybko mija. Przyjemne to było :)

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
Firma CyberAgent, która jest właścicielem federacji DDT Pro-Wrestling, nabyła wczoraj inną japońską federację wrestlingu, Pro Wrestling NOAH. Nowym prezesem Pro Wrestling NOAH został mianowany prezes DDT Pro, Sanshiro Takagi. Wiceprezesem NOAH został natomiast były GHC Heavyweight Champion, Naomichi Marufuji.

Dosyć ciekawa informacja, która może zwiastować dużą współpracę DDT-NOAH. Wspólny właściciel ma podobno spore plany względem NOAH i chce przez wspólną platformę wywindować Arkę, która w przeciągu kilku lat ma powalczyć z NJ o prym w Japonii. Może być coś na rzeczy z tym, bo firma CyberAgent jest większa od Bushiroad i ma większe zasoby finansowe.

No i ogólnie poprzedni właściciele NOAH odrzucili wcześniej propozycję WWE, które chciało odkupić fedkę i zrobić z niej coś na wzór NXT Japan.

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Ogólnie to się cieszę, że nie sprzedano NOAH do WWE, bo akurat zaczęli wstawać z kolan jakiś rok temu. Nie jest jakoś fenomenalnie z tą federacją, ale raczej ten najgorszy okres mają za sobą. CyberAgent DDT wyprowadziło na w miarę szerokie wody, bo przecież nawet gdy walczył tam Omega i Ibushi była to mocno niszowa federacja, dzisiaj ich największą gwiazdą jest tak naprawdę Masato Tanaka, a i tak sobie całkiem nieźle radzą. Więc kto wie, może NOAH, które ma większy potencjał i finansowy, i w rosterze rzeczywiście będzie sobie radziło coraz lepiej.

Newsman Roku '15
Progres Roku '15
UM x3: 09.2015, 04.2016, 01.2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #16

Royce Isaacs (w/May Valentine) vs. Andre Guhn **1/4

NWA World Television Title Match
Ricky Starks (c) vs. Zicky Dice **3/4

Jak kocham dobry wrestling, tak NWA oglądam pod czyste segmenty, proma i ogólne gadanki- tutaj dostałem to, czego chciałem :)

Parę powtórek z Hard Times, ale przede wszystkim dużo rozmów i pociągnięć storyline'ów do przodu. Szczególnie Marty/Aldis wyszło świetnie i mega prawdziwie. Ale też pochwalić warto Starks/Dice i zamieszanie u tagów.

Jakby ktoś chciał nacisk na segmenty, to NWA jest idealnym miejscem dla niego :D ten odcinek to pokazał.

User Roku 2019

Low carder
Awatar użytkownika

PROGRESS CHAPTER 101

Progress World Chapionship : Cara Noir vs. Ilja Dragunov vs. Kyle Fletcher vs. Paul Robinson **** 1/4

Obejrzałem tylko main event, bo słyszałem ze warto i się nie zawiodłem. Bardzo fajny pojedynek w wykonaniu każdego z panów, było widać że każdy ma tu swoją rolę i moim zdaniem udało się je spełnić. Tak jak myślałem postawili na finał Noir vs Dragunov, co mnie nie dziwi, bo w tamtym roku rozpierdalali tą federację. Końcówka pełna emocji, a Noir urósł obok Dragunova do topki moich fav wrestlerów. Każdy z tej dwójki pasował mi na mistrza, ale fajnie że postawili na młodą krew i niech mu się wiedzie.

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Star
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #17

Matt Cross vs. Caleb Konley ***1/4

NWA National Title Match
Aron Stevens (w/The Question Mark) (c) vs. Trevor Murdoch **3/4

Non Title Tag Team Match
Eli Drake & James Storm vs. Jocephus & Matthew Mims SQUASH

NWA World Women's Title Match
Thunder Rosa (c) vs. Allysin Kay NIE WIEM

Odcinek obejrzałem w środę, ale jeszcze sporo pamiętam z niego :) bardzo mocno skupiono się na rewanżu pań, który był tematem przewodnim.

Ringowo dwa starcia pierwsze (i ponoć ME) naprawdę ok, gdzie w drugim bardziej poszli w story- nadal jednak dobre to było. Opener zaś to czysta rywalizacja dwóch dobrych workerów, z szansą na pas Starksa w tle. Jedynie squash nowych champów zaburzył dobry poziom, lecz tu też można to zrozumieć i usprawiedliwić taki rozwój wydarzeń.

Segmentowo kolejny mocny epizod, w którym (znowu :) ) muszę pochwalić Aldisa. Gość naprawdę jest świetny za majkiem. Storm w porządku, a i pomysł na "Mama Storm" ciekawy i dający miły heat na exBrama :D pamiętnik laski Royce'a ok, ale lekkim MVP odcinka story Pope/Kingston- obaj zajebiście grają i czekam mocno na dalsze losy tej rywalizacji. Jak w ogóle Eddie potrafi mówić z serca, to ja jebę...

Miło było i czekam na odcinek kolejny :D

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

OTT OUTER SPACE ODYSSEY 4

OTT No Limits Title Match
Scotty Davis (c) vs. Ren Narita ***1/2

Rey Horus & The Lucha Brothers vs. More Than Hype ***3/4

OTT World Title Match
David Starr (c) vs. Mike Bailey ****1/4

OTT CONTENDERS 16: MORE THAN HYPE CHRISTMAS PARTY

Terry Thatcher vs. Justin Daniels ***1/2

Moonlight Express (MAO & Mike Bailey) vs. More Than Hype (Darren Kearney & Nathan Martin) ****

OTT CONTENDERS 17: TAKE ME TO YOUR LEADER

OTT World Title Match
David Starr (c) vs. LJ Cleary ****

Ostatnio brakowało czasu na gale OTT, a trochę się ich nazbierało :/ miałem jeszcze parę walk obejrzeć, lecz to już takie ***1/2 były i uznałem to za stratę czasu.

Z powyższych walk zdecydowanie polecam zerknąć na starcie Davida z Bailey'em. Naprawdę cały czas wartka akcja, świetne tempo jak na 30 minut i dużo ładnych kombinacji- jedynie nie siadła mi straaaasznie przekombinowana końcówka, z niepotrzebnym restartem walki i ref bumpem. Ale ogólnie warto zerknąć :)

Tak jeszcze lepiej wyszły ME-y ostatniej gali w 2019 oraz ostatniej gali z tego roku :) tam jednak zarzuty są takie, iż były te pojedynki za długie i lepiej wyszłyby przy 15-20 minutach. No i szkoda strasznie miernej końcówki w 6-Manach, która obniżyła ocenę starcia- do tego feralnego DDT od Horusa naprawdę ładny pokaz lucha.

Warto w ogóle oblukać to, jak David Starr zajebiście gra z publiką i jak ona na niego reaguje :D chyba najbardziej "nieoczywisty" odbiór obecnie w biznesie, bo połowa ludu go kocha, druga zaś najchętniej by go wywaliła z ringu XD i taka drobna rozkmina mnie naszła, że OTT obecnie tylko bazuje na reignie Davida. Patrząc po reszcie show nie widzę niczego ciekawszego, programy są w rozsypce i najbliższa ScrapperMania może wyjść dosyć "miałko". W sensie- nie ma wiodącego programu, który mógłby mocniej zaciekawić. I czuć brak WALTERA, a w szczególności Devlina- tu jednak liczę na LJ'a, który powoli zbiera coraz lepszą reakcję. Ciekawe w sumie, jak OTT rozwiąże sprawę głównych walk na największą galę w roku. Zostały jeszcze dwie gale i równy miesiąc do SM, więc czasu wiele nie ma....

User Roku 2019

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1818 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122  Następna