Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lip 08, 2020 2:46 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Impact Wrestling 23.10.2019

Debiucik na AXS, także warto zerknąć :)

Josh Alexander (w/Ethan Page) vs. Naomichi Marufuji ***1/4

Alexia Nicole, Jordynne Grace & Rosemary vs. Kiera Hogan, Madison Rayne & Taya Valkyrie NIE WIEM

Desi Hit Squad (Raj Singh & Rohit Raju) (w/Gama Singh) vs. Rich Swann & Willie Mack **3/4

Non Title Street Fight
Ace Austin vs. Eddie Edwards ***1/4

Impact World Title Steel Cage Match
Brian Cage (c) vs. Sami Callihan ***1/2

No i bardzo przyjemne rozpoczęcie przygody w nowej stacji :) ringowo przyzwoity poziom, gdzie minimalnie lepiej wyszedł ME.

Rozpoczęliśmy show przyjemnym meczykiem Maru z Joshem. Nic wybitnego, ale na dobrym poziomie TV.

O ile nie przepadam za segmentami Rascalz, tak ten dobrze wyszedł i Bahh świetnie się spisał z chłopakami :) liczę jednak na coś lepszego dla tria młodych zapaśników, no i pasy jakieś w niedalekiej przyszłości.

Panie ponoć w porządku, zaś potem naprawdę spoko speech RVD w jacuzzi. Dosyć logiczne wytłumaczenie turnu i mimo małego jaranda heelowym Robem- może coś niezłego z tego wyjść.

Potem wygrana Afroamerykanów, niezłe video od Moose'a, a także przemowa Shamrocka- przerwał mu Joey Ryan. Taka se pogadanka i obaj wyszli mega przeciętnie, chociaż jest to dosyć interesujący zamysł na program. Zobaczymy, co przyniesie przyszłość dla tej dwójki :)

Kolejna przyjemna walka to Street Fight. Może fragmentami wiało nudą i można było zwyczajnie z tego więcej wycisnąć, ale nadal jestem zadowolony. Kolejny mocny win Ace'a i, wraz z późniejszym segmentem z żoną EE, gość ma naprawdę świetlaną przyszłość przed sobą :D oby tylko nie przerzucili pasa na Eda...

IW od czasu Brokena idzie w dosyć "dziwne" twory i tym razem nie będzie inaczej. Havok morduje Su, zaś ta wraca do życia.....w kompletnie nowej roli :O od teraz jest Suzie, która na początek wygląda na lekko zbzikowaną laskę, choć "normalną" (patrząc na postać Yung ;) ). Może wyjść z tego kolejne złoto :D

No i ME, który wyszedł ok. Tu raczej mam tylko zastrzeżenie do KOLEJNEGO overbookingu, gdy Sami wykonuje 4 (?) Piledrivery z rzędu, a Cage sobie z tego odkopuje na 2....rozumiem gimmick "Maszyny", no lecz bez przesady. Końcówka też trochę z dupy, ale najważniejsza rzecz to pas dla Samiego i jego staredown z Tessą- czyżby jednak mieli postawić na główny tytuł dla Blanchardowej? Zobaczymy. Na pewno cieszy tytuł w rękach Samiego, bo gość zasłużył na niego robotą od samego debiutu :D

Debiut na AXS wyszedł na plus, będę śledził dalsze losy Impactu :)

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
O całym Hard to Kill pisać nie będę, bo będę szczery i widziałem tylko fragmenty. Ale to co najważniejsze już widziałem, czyli fakt, że mamy nowego mistrza Impact World... i jest nim kobieta. Spory moment dla kobiecego wrestlingu to na pewno. Można się kłócić czy dawanie pasa facetów kobiecie to dobry ruch, ale jak dla mnie spoko - Tessa przez ostatni rok była prowadzona w taki sposób, że z facetami walczyła jak równa z równym, czego kulminacją jest zdobycie przez nią pasa. Więc to nie tak, że zdobyła go totalnie z dupy.

Inna sprawa to fakt, że wczoraj "wyszły na jaw" dosyć nieprzyjemne informacje o Blanchard. Czemu cudzysłów? Bo dla mnie to stek bzdur. A przynajmniej na ten moment. No sorry, ale dla mnie to, że jedna dziewczyna powie coś o tobie złego i 3-4 kolejne powiedzą, że to prawda to jednak nadal jest bardziej plotka niż coś co się rzeczywiście stało. No bo jakbym powiedział, że Sloth to pedofil, a Hubson i RS by potwierdzili moje słowa to nagle sprawia, że Sloth jest pedofilem? xD No i jeszcze ten timing xD Więc wydaje mi się, że sprawa jest mocno rozdmuchana, a tak naprawdę żadne takie wydarzenie nie miało miejsca. Więc props dla Impactu za to, że mają jaja i nie zmienili swoich planów, ze względu na jakieś oskarżenia, które nawet nie wiemy czy nie są fałszywe. Nie to co indy federacji Heavy Metal Wrestling, która stwierdziła, że nie mogą mieć Tessy na swojej gali, mimo tego że pewnie i tak by przyciagnęła więcej osób do nich niż przegoniła tymi plotkami xD

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

Hard To Kill

Podzieliłem sobie za w czasu kartę na walki do ogarnięcia i te, które raczej szału nie zrobią. O obu jednak coś skrobnę :)

Ken Shamrock vs. Madman Fulton (w/Dave Crist & Jake Crist)

Impact Knockouts Title Triple Threat Match
Taya Valkyrie (w/John E. Bravo) (c) vs. ODB vs. Jordynne Grace

Rob Van Dam (w/Katie Forbes) vs. Brian Cage/potem Daga

Rhino vs. Moose

Tutaj szału raczej nie było. Ken mógł sobie odpuścić wygrywanie z Fultonem, a ładnie pod promować rywala...panie ponoć słabo w opór, ale chociaż retain Tayi spoko (bałem się bullshitu z wygraną ODB). Akcja z Brianem logiczna, ale po co potem Daga przejebał w parę minut z emerytem? Niby RVD daje radę w roli złego, lecz nadal dawać mu winy na PPV :/ na koniec panowie po prostu ringowo mnie nie zagrzali, to i nie chciałem się męczyć z max. ***. Niech coś Moose zacznie w końcu robić, bo takie obijanie się od tak na dłuższy czas tylko go pogrąży.

Impact X-Division Title Match
Ace Austin (c) vs. Trey ***1/4

Call Your Shot Trophy Match
Eddie Edwards vs. Michael Elgin ****

Impact World Tag Team Title Two On One Handicap Match
The North (Ethan Page & Josh Alexander) (c) vs. Willie Mack ***1/2

Impact World Title Match
Sami Callihan (c) vs. Tessa Blanchard ****

Chyba najlepsze walki obejrzałem i tak: lotnicy niestety nie latali i bardziej poszli w historię wkurwionego Trey'a (Ace chciał mu wyruchać matkę XD nawet niezła babka), co odbiło się na poziomie walki. Dopiero końcówka lepsza i troszkę ocena przez to poszła w górę. Walka o shota to mocny stiff, który mocno zajeżdżał Japonią- obaj panowie dobrze to rozegrali, gdzie szczególnie w drugiej połowie walki ładnie podkręcili tempo i się nie oszczędzali. Plus za asekuracyjne podejście do przegranej Elgina. Tagi, przez kontuzję Swanna, zmieniły się w handicap match, ale Mack naprawdę ładnie sobie poradził i wyszła bardzo przyjemna walka (jak na okoliczności). Czekam na walkę w pełnym składzie i początek story między mudżynami- chyba w to IW celuje, nawet patrząc na story do Hard to Kill. ME trochu przekozaczone i mierziły mnie pewne elementy starcia (bardzo ograniczone heelowanie Samiego, powtarzanie staredownów "twarzą w twarz", orgia finisherów"), lecz jednak czuć było mega emocję i publika super się spisała. Dało się ringowo bardziej to sprzedać, ale niech będzie finalnie na plus zakończenie gali :D historyczny moment i jak mam pewne zastrzeżenia do decyzji z pasem dla Tessy- trzeba dać czas Impactowi. Drogę do title chage'u zrobili ok, sama rywalizacja z Samim to jeden z topowych feudów roku 2019, Blanchardowa powinna dać radę :) szkoda mi trochę w tym wszystkim Callihana, ale ktoś musiał na tym stracić. Będę śledził dalsze losy Tessy z pasem i to, kogo IW wybierze na jej pogromcę- lecz to dopiero za jakiś czas ;)

A jeszcze dotknę sprawę tych oskarżeń o rasizm Tessy....

Ogólnie sprawa wygląda tak, że to nie są kłamstwa- sama Blanchard, nie bezpośrednio, ale jednak potwierdziła takie zdarzenie. Nawet Kiera Hogan broniąc koleżanki z federacji pisała o tym, że "każdy popełnia błędy" i inne takie. Więc to nie jest tak, iż coś wyszło totalnie z dupy :| Tessa ogólnie ma mieć bardzo trudny charakter do współpracy i nawet przez to WWE swego czasu jej nie wzięło do siebie, bo ponoć miała mieć ostrą scysję z kimś ważniejszym za kulisami. Sam IW też wiedział o tym przy podpisywaniu kontraktu z Tessą, ale bądźmy poważni- w tym biznesie często zdarzają się takie charaktery, więc tu nie ma zbytniego szoku. Babka jest pyskata, nie ona pierwsza :)

Druga strona- timing wydarzenia jest idealnie wymierzony w nakopanie Tessie do dupy. Wielki moment dla niej, więc ktoś tu miał interes do ogarnięcia...tą osobą jest Allysin Kay (Sienna z Impactu), obecna mistrzyni pań w NWA. To ona rozruszała całą dyskusję, to ona nakręciła spiralę wpisów innych pań- czemu? Nie wiem, ale się domyślam ;) zazdrość, jakieś zadry z przeszłości, sukowaty charakter. Jak na moje sytuacja zaraz się uspokoi, bo Impact Wrestling i tak dał pas Blanchard, no i ogólnie nie zrobiła się z tego jakaś większa afera- chwilowy szum, kurz szybko opadł.

Mimo tego szambowa sprawa wyszła, która nie powinna mieć miejsca. Jedyne plusy to beka z całej sytuacji panów z NXT :D (link do Twittów poniżej), a także nominacja do Wtopy Miesiąca :P

https://411mania.com/wrestling/keith-le ... hard-news/

User Roku 2019

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Cytuj:
Babka jest pyskata, nie ona pierwsza :)

I to w zasadzie podsumowuje jedyny potencjalny "dowód" tych którzy wierzą w doniesienia o tej całej sprawie. Bo jedyną rzeczą na poparcie tezy Sienny jaką mają ludzie to właśnie to, że ma trudny charakter. Shawn Michaels też miał trudny charakter w latach 90. Randy Orton przez wiele lat też był nie za bardzo spoko gościem na backstage'u. CM Punk też miewał swoje gorsze dni. Ale czy to robiło z nich rasistów, czy ogólnie chujowych ludzi? No właśnie chyba nie.

Poświęcam temu tematowi za dużo czasu, bo słusznie za kilka dni pewnie wszystko ucichnie, bo ludzie bardziej skupią się na tym, że Tessa ma pas, aniżeli na tych plotkach (pod kolejnym względem bardzo mądry ruch IW btw), wiem to doskonale. Ale po prostu wkurwia mnie popularne w ostatnich latach cancel culture, a sam sobie obiecałem po sprawie z Enzo, gdzie sam go oskarżałem i nie miałem racji, że już nigdy przed ujawnieniem rzetelnych dowodów w sprawie nikogo w taki sposób nie potraktuję.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

Rebellion 2020- Cześć 1

Miało być PPV, ale wirus i wszystko jasne :) dlatego też IW postanowił rozłożyć zapowiadane tam walki na dwa odcinki tygodniówki....wyszło tak se, bo chociażby Tessa z Edwardsem nie przepracowali nagrań i nie odbędzie się walka o główny tytuł (miał być tam też Elgin). Dlatego karta wygląda przeciętnie, z paroma niezłymi walkami na papierze. Ale że czas trudny, to nie ma co wybrzydzać i trzeba oglądać ;) lecimy.

Crazzy Steve, Rhino & Tommy Dreamer vs. oVe (Dave Crist, Jake Crist & Madman Fulton) **1/2

Fallah Bahh & TJP vs. XXXL (Acey Romero & Larry D) vs. The Rascalz (Dez & Wentz) **3/4

Impact X-Division Title Match
Ace Austin (c) vs. Willie Mack ***1/4

Kiera Hogan vs. Kylie Rae NIE WIEM

Unsanctioned Match
Ken Shamrock vs. Sami Callihan **1/4

W sumie mogłem jednak to sobie odpuścić XD naprawdę przeciętnie przeciętne widowisko. W pierwszej walce niespodzianką był powrót Steve'a- fajnie go było zobaczyć :) sama walka jednak bardzo średnia, a win emerytów....totalnie tego nie rozumiem, chociaż o dziwnym bookingu jeszcze napiszę. Cristowie gdzieś się zagubili w federacji, a to naprawdę dobre chłopaki. Multitag był dobry w szybkiej końcówce, ale wcześniej za dużo ofensywy mieli grubi i było ich zbyt dużo w ringu :D Rascalz i TJP ładnie pocisnęli. No i cieszy win ziomeczków, tylko czy coś im da? Pojedynek o pas X-ów zdecydowanie najlepszy, chociaż bez większego szału- ale tu w dużej mierze wyszła padaka z brakiem publiki, która wychodzi w dłuższych walkach. Ringowo dobre to było, parę akcji serio ciekawych i też mocne zakończenie wpadło. Pas dla Macka na plus raczej, więc czekamy już pewnie na story za jakiś czas ze Swannem :) trochę za bardzo momentami sellował Austin. Pań nie widziałem, lecz dobrze jest widzieć Kylie w ringu :) no i ME....dziwaczne pomieszanie ślamazarnego brawlu po arenie/poza areną z typowo Impactowym filmowym prztyczkiem. Naprawdę słabe to było, moment z tą westernową muzyką XD XD a sama końcówka z "odpłynięciem" po Ankle Locku Samiego :( co to było???? Czy dostaliśmy tam też rozpad oVe- nie śledzę produktu, ale chyba na to wychodzi :) porażka SC to rzeczywiście porażka i nawet wprowadzeniem Kena do HOF nie można tego tłumaczyć. Przykre :(

A w drugiej części....

Full Metal Mayhem
Havok vs. Rosemary

Chris Bey vs. Suicide vs. Trey vs. Rohit Raju

Joey Ryan vs Cousin Jake

Przyszłość tytułu głównego federacji (Tessa nie może ruszyć się z Meksyku)

Dzień 2

Suicide vs. Trey vs. Rohit Raju vs. Chris Bey ***1/4

Joey Ryan vs. Cousin Jake **

Full Metal Mayhem Match
Havok vs. Rosemary NIE WIEM

Hernandez vs. Michael Elgin vs. Moose **3/4

Obejrzeć opener od biedy, bo było momentami serio ciekawie i panowie nie przynudzali. Druga walka do wywalenia, a Ryan niestety na dłuższą metę nic nie jest wart bez swojego "gimmicku". Panie ponoć stabilnie, a ME był w porządku. Ciekawie wyszła sprawa z tym Moosem oraz starym pasem TNA, który może będzie zamiennikiem pod nieobecność Tessy i początkiem story Moose vs. Tessa- ale może być to też jednorazowy trik, więc w sumie trzeba poczekać :) było. Mogli sobie jednak darować promowanie tych dwóch odcinków "niby PPV", bo trochę wiocha :/

User Roku 2019

Star
Awatar użytkownika

No to się pojebało mocno w Impact Wrestling...znowu :/ Dave Crist, Joey Ryan out, ale przede wszystkim bolą odejścia Michaela Elgina i Tessy Blanchard- niby jeszcze nie potwierdzili w 100% Elgina, ale wykasowali go ze wszelkich gałęzi federacji i już nie wiążą z nim jakichkolwiek nadziei.

Dwa pierwsze nazwiska jebią po całości, obaj niewiele znaczyli i to nie za duża strata dla federacji. Ale już Michał a szczególnie Tessa to inna sprawa, gdzie oboje byli czołowymi osobami w main eventach i przecież TB była mistrzynią :/ mega przykra sprawa. Oboje jednak zajebali mocno i niestety wyszły tu dawne brudy, a więc dziwne skłonności Elgina i strasznie trudny charakter Tessy. Gość już przejebał sobie sprawę w Japonii, teraz może mieć mega problemy ze znalezieniem sobie pracy w porządnej federacji- podobnie z Tessą, bo ta już jest spalona w WWE i zostaje jej tylko tatuś w AEW :D ewentualnie może Daga utrzyma ją w Meksyku. No ale jednak sprawa pokpiona po całości...szkoda.

Także po czasie spokoju i naprawdę dobrych czasów w IW znowu wszystko się pierdoli, gdzie przyszłość na teraz nie maluje się zbyt dobrze....jedyna nadzieja w tych planowanych podpisach ludzi po zwolnieniach z WWE, które (oby) poprawiły sytuację w górnej części rosteru. Boje się jednak, że obok EC3 polecą w takiego Slatera i niewiele poprawi się po Slammi. Czas wszystko pokaże.

User Roku 2019

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2