Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lut 27, 2021 8:14 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 21.11.2020

EC3 vs Jay Briscoe
No cóż, jeśli EC3 szukał czy jest 'honor', to Jay mu to wybił z głowy. Ewidentnie tu się szykuje na jakiś No Hlods Barred na Final Battle. A to może troszkę wkurzyć Marka, który chciałby się zająć z braciszkiem odzyskaniem pasów tag teamowych. Pójdą przeciwko sobie? Control your narrative ;)

Jay Lethal vs LSG - Pure Rules
LSG chyba w 2018 roku miał kilkumiesięczny undefeated streak w tag teamie, a to poza tym to gówno znaczył. Trzeba powiedzieć że za tą walkę należy mu się uznanie, ale nie wiem czy bardzo mocno jego kariera w ROH się rozwinie. Może pas Pure kiedyś; nic więcej nie przewiduję. Mimo wszystko, trzymam kciuki.

Matt Taven vs Bateman
Jakoś tak nagle się skończyło. Rzecz jasna każdy tylko czekał na to co się wydarzy po walce. Fajnie widzieć znów Bennetta. Mimo że w WWE mu nie wyszło, to jednak odchodząc i teraz powracając, jest ciekawszą postacią przynajmniej na początku. Ale ta łysina mu ni cholery nie pasuje; można go pomylić z Joey Mercurym :D

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 28.11.2020

Jay Lethal vs Josh Woods - Pure Rules Match
No proszę, jak się nam tu Lethal wziął za promowanie młodzieży. Jeszcze go wywalą z The Foundation :D Choć akurat Woods ma background jeśli chodzi o techniczny wrestling i właściwie należało oczekiwać jego zwycięstwa. Bez wątpienia jest on jedną z tych osób, które po powrocie ROH z przerwy COVIDowej zaliczają duży rozwój. Długo do tego dążył, ale w końcu mu się udało.

Shane Taylor vs Brody King
Na pewno stać ich było na więcej, le jak na tygodniówkę, było OK. Początek i ostatnie kilka minut było tak, jak oczekiwałem - dwóch dużych gości w żwawym tempie i z pokazem możliwości swoich sił; pośrodku jedynie było trochę mulenia. Czy Brody ma szansę na pas? W zasadzie bardziej pytanie jak tam RUSH z kontraktem. W każdym razie Brody i RUSH mogą zrobić spoko walkę, ale nie wiem czy są w stanie zrobić duże fajerwerki na Final Battle.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 5.12.2020

Mike Bennett vs Vincent
Tylko lub aż nieźle. Na pewno parę fajnych momentów. Generalnie jednak wiadomo, że to przedsmak przed zapewne planowanym tag team matchem na Final Battle. Spodziewałbym się tam jakiegoś No Holds Barred, bo w zwykłym starciu to może być najwyżej średnie.

John Walters vs Tracy Williams - Pure Rules Match
Walters też poszedł w łysinę. To jakaś moda ostatnio? Trzeba przyznać że jest w dobrej formie i z Tracym zrobił fajny, porządny Pure Rules Match. Faktycznie te techniczne starcia to dobre miejsce dla ponownego pokazania się dla takich jak właśnie Walters.

PCO jako tag team partner Marka Briscoe traktuję jako chwilówkę. Jak dla mnie, dąży to wszystko do tego że wkrótce bracia Briscoe staną przeciwko sobie, a PCO może sobie przypomni że ma (chyba) przysługujący mu title rematch ;)

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 12.12.2020

Mark Briscoe i PCO vs The Bouncers
W zasadzie nie ma o czym pisać. Formalność dla Marka i PCO przed title matchem na Final Battle. Fani tylko czekają jako to będzie dalej, kiedy Jay z Markiem się posprzeczają po tym PPV, zwłaszcza że teraz Jay'owi wypadła walka z EC3 z powodu COVIDa.

Josh Woods vs Flip Gordon
Głupie umiejscowienie tego pojedynku, tak tuż przed PPV, gdzie porażka absolutnie nikomu nie byłaby tu wskazana. Flip wygrał i słusznie, jako że to pretendent do pasa Pure na PPV. Z drugiej strony Josh dopiero co wielkie zwycięstwo nad Lethalem, a teraz moczy tuż przed PPV, na którym będzie się starał o title shota na pas ROH TV. Przyznam że myślałem o nim jako o zwycięzcy, chociaż druga myśl mnie naszła, że przydałoby się więcej zwycięstw przed bezpośrednią ścieżką do pasa mistrzowskiego.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH Final Battle 2020
18.12.2020

ROH TV Championship #1 Contender's Match
Dak Draper vs LSG vs Tony Deppen vs Josh Woods

Kuźwa. Dali zwycięstwo gościowi, który najmniej pokazał się w tej walce. Wygrama każdego z pozostałej trójki wyglądałaby OK. Dragon Lee powinien się szybko z Deppenem rozprawić. Dak Draper zaplusował w tym pojedynku

Pure Rules tag Team Match
Wheeler Yuta i Fred Yehi vs Rhett Titus i Tracy Williams

Rhett w końcu się odnalazł. Wcześniej miał dobrze że w ogóle był jeszcze trzymany w federacji. Teraz zaś ma swój wkład w czynienie ROH "jakimś". Fajny to był tag team match na zasadach Pure. Yuta i Yehi pokazali się z dobrej strony.

ROH World Tag Team Championship Match
Jay Lethal i Jonathan Gresham © vs PCO i Mark Briscoe

Formalność, że mistrzowie bronią tytułów. Gresham powinien przynajmniej raz zaliczyć obie udane obrony swoich pasów na jednej gali. A z drugiej strony teraz czekamy na (mam nadzieję) Briscoe vs Briscoe, być może na następnym PPV.

Rey Horus vs Dalton Castle
Przyszli, wykonali swoją robotę, poszli. Ale Horus z akcją która zakończyła walkę kozak! Dalton znowu ma historię że wszystko moczy? Może znowu musi się wkurwić i zaatakować swoich chłopców.

Matt Taven i Mike Bennett vs Vincent i Bateman
Kurde, ta muzyka w czasie promo przed walką :D Dłużyło się. Trochę za długie na taki zwykły tag team match. Jakiś No DQ Match byłby tu o wiele bardziej wskazany. Przy ataku na nogę Bennetta po walce liczyłem na powrót Marii :P

Brian Johnson vs Danhausen
Z jednej strony ciekawie by było jakby Danhausen wygrał już po pierwszym Pump Kicku. Z drugiej strony jednak fajne story potem zaprezentowali w ringu. Ciekaw jestem, jakie reakcje będzie wzbudzał. Z jednej strony daleko mu do zwykłego 'faceta w gaciach', a z drugiej strony czy taki ktoś pasuje do takiej federacji? Myślę że będzie miał zwolenników i przeciwników.

ROH TV Championship Match
Dragon Lee © vs Tony Deppen

OK, trzeba oddać Tony'emu że zaliczył tu dobrą walkę. Oczywiście duży w tym udział Dragona Lee i cieszy mnie że zwyciężył. Dobrze znów go widzieć w ringu :)

Jay Briscoe vs Shane Taylor
Czemu tuż po wymierzeniu KO Punchu Shane nie szedł po pinfall? ^^ Dobrze że ostatecznie wygrał, bo by wyszedł na niezłą parówkę. Przyzwoite starcie im wyszło. Najlogiczniej było ich zetknąć razem, skoro ich pierwotnie zaplanowane walki trzeba było odwołać.

ROH Pure Championship Match
Jonathan Gresham © vs Flip Gordon

Poświęcili na to więcej czasu i energii, niż się spodziewałem. Panowie byli gwarancją dobrej walki i nie zawiedli, ale nie było tu pół argumentu za tym, żeby Flip miał wygrać. Gresham spokojnie jeszcze kilka walk powinien wygrać, aby to był "big moment" kiedy wreszcie zjawi się jego pogromca.

ROH World Championship Match
RUSH © vs Brody King

No. I to rozumiem. Dwóch dobrze zbudowanych gości w żwawym tempie. Tylko więcej sobie tego życzyć. Pojedynek był dobry, ale myślę że ta interwencja na koniec odrobiną skwasiła smaczek. Fajnie że na sam koniec The Foundation pokazali się na rampie.

A zatem obyło się bez title change'y na tym PPV; znaczy, pewnie planowali w przypadku 6-man tag team ale Covid namieszał. Ogółem PPV było dobre, ale jak na pierwsze PPV po COVIDowej przerwie spodziewałbym się więcej. Spodziewałbym się fajerwerków, których nie dostałem.
Marty, wróć :(

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 19.12.2020

Brian Johnson vs Dalton Castle
Tygodniówkowe starcie z paroma niezłymi momentami. Dalton dobrze podpromował w tej walce Briana....... i właściwie po ch*j zgarniał pinfall. Chyba najlepsza walka Johnsona jaką dotychczas widziałem.

Rhett Titus vs Delirious - Pure Rules Match

Ale main event XD No i nawet zasady Pure niewiele tu zmieniły. Nudna walka. Jeszcze wygrana poprzez Dropkick ^^ Wiadomo było że Rhett wygra i "pokona swego demona przeszłości" czyli Deliriousa. Odhaczone, wniósł swą wartość tym zwycięstwem do The Foundation. Lecimy dalej.

Epizod tym razem do pominięcia. Może tylko na Johnsona w pierwszej walce można zerknąć.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 26.12.2020

Eric Martin i Ken Dixon vs Dante Caballero i Joe Keys
Wizerunkowo pierwszy team wygląda lepiej, ale w ringu cała czwórka zasłużyła na dobrą ocenę. Nic wybitnego, ale swoją szansę dobrze wykorzystali. Teraz czas zobaczyć ich singlowo.

Christmas 10 man tag team match
Jay Briscoe, Flip Gordon, Brawler Milonas, John Walters i PCO vs Mark Briscoe, Beer City Bruiser, Dak Draper, Tracy Williams i Dalton Castle

Patrząc na składy, pierwszy team powinien roznieść drugą drużynę. Oczywiście najpierw standardzik: każdy z każdym, chaosy, latanie poza ring i na końcu finiszery lub signature movesy. Tyle, ile można było oczekiwać od takiego wieloosobowego pojedynku. Jednorazówka, ale OK. Jak coś wyróżnić, to może krótkie bezpośrednie starcie pomiędzy braćmi.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 2.01.2021

Tym razem odcinek specjalny. Wrestlerzy opowiadali o skutkach pandemii gdy wstrzymała ona eventy ROH w Marcu oraz puszczono walki, które zdążono jeszcze w tym okresie nagrać; w okresie weekendu Anniversary Show PPV które z racji Covida się nie odbyło.

Flip Gordon vs Bandido
Dwóch kicających zawodników, więc wiadomo było czego mniej więcej się spodziewać. Było spoko. Obejrzane, kciuk w górę i tyle.

Mark Haskins vs Jay Lethal
Na papierze wygląda porządnie i takie też było. Te dwa nazwiska zestawione przy sobie to gwarancja, że poniżej pewnego poziomu nie zejdą. Na ówczesny czas słusznie Mark zgarnął pinfall, zresztą miejmy nadzieję że Mark będzie miał wkrótce możliwość powrócić, to trzeba będzie ponownie go podbudować 1-2 walkami w TV, zanim na PPV pójdzie na Rusha.

Przypomniał mi ten epizod o tym, jakaż to była stracona szansa dla ROH. Gdyby nie Covid i SpeakingOut, naprawdę mogliby rozjebać w tym 2020 roku. Boli do dziś :/

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 16.01.2021

Flip Gordon vs Rhett Titus - Pure Rules Match
Techniczny wrestling + Rhett w ringu. Musiało być nudno w ringu, tu i Flip nie pomoże. Zresztą Flip i tak prawie wcale tu nie kicał. Na szczęście po przerwie reklamowej trochę się poprawiło. Fajnie że Flip wygrał i wykorzystał do tego cwaniactwo. Widzę oczami wyobraźni jak pewnego dnia zdobywa pas Pure i potem jawnie pluje na Kodeks Honoru. Gonitwa purystów za odebraniem mu pasa i wielkie zwycięstwo dla tego, któremu się to wreszcie uda. Szkoda tylko że Flip dopiero co przejebał tego title shota, ale może za jakiś czas coś wykombinują.

Dragon Lee (c) vs Rey Horus - ROH TV Championship Match
Zrekompensowali trochę nudę z pierwszej walki. Właściwie myślałem nawet że będzie lepiej. Jak na tygodniówkę, było bardzo dobrze. Na PPV byłoby to jedynie OK. Kilka naprawdę porządnych momentów, co by nie mówić. Można zerknąć.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 23.01.2021

Dalton Castle vs Josh Woods - Pure Rules Match
Spoko pojedynek, taki akurat na tygodniówkę. Dobrze że Josh zwyciężył, zresztą ciężko sobie wyobrazić czemu miałoby być inaczej. Dalton albo potrzebuje "reset" albo się dogada z inną fedką. Być może Josh wkrótce zawalczy z Greshamem i zrobią razem fajną walkę, ale title change'a raczej nie widzę.

Shane Taylor Promotions vs The Foundation (Lethal, Gresham, Williams)
Trochę z początku ślimaczyli (choć rozumiem intencje pokazania mocy STP), ale jak już się rozkręcili to dali dobre show. Przydupasy Taylora ponownie pokazali się z dobrej strony, sam Shane również. Panowie ewidentnie przy najbliższej okazji przejmą pasy 6-man tag team.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 30.01.2021

Jonathan Gresham © vs Joey Keys - ROH Pure Championship Match
Ta śmierć trenera Joe'yego dużo pomogła mu w tym, żeby jego promo przedmeczowe zainteresowało. Parę niezłych momentów w tym pojedynku, choćby ta wymiana Shoulderblocków. Generalnie Jonathan nieźle tu wypromował swojego studenta, ale można by się doczepić że gdy klepał, to miał przecież blisko do lin.
Na razie jeszcze nie widzę niczego szczególnego w Joe Keys'ie. Ot, wrestler do zapełnienia karty. Przy stole komentatorskim Dak Draper, zgaduję że on wkrótce zgłosi się po title shota. A to akurat jest facet, w którym widzę potencjał na przyszłość ;)

Brian Johnson to też postać, która może się wybić. Zyskuje w moich oczach swym gimmickiem.

Michael Bennett i Matt Taven vs The Bouncers
Walka do przewinięcia. Oczekiwanie tylko na segment po pojedynku. Dobrze Vincent przygadał i dla The Bouncers rzeczywiście otwiera się teraz jakaś furtka gdyż od dawna stoją w miejscu bez perspektyw. Heel turn przynajmniej na razie Bruisera to nie jakiś milowy krok, ale zawsze w przód. Powalczy z tag team partnerem, a potem się zobaczy czy i Brian "dig what Vincent is saying".

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 6.02.2021

Tracy Williams vs World Famous CB - Pure Rules Match
Spoko że próbują nowego pomysłu dla Cheeseburgera, ale ja już chyba się do niego nie przekonam. Może lepiej to będzie wyglądać, kiedy będzie występował wśród fanów, a nie na pustej arenie. Troszkę mnie wynudzili tym pojedynkiem. Nie był zły, tylko to ten techniczny wrestling, którego często gęsto trudno mi przetrawić. Zarówno Tracy, jak i komentatorzy robili co mogli żeby troszkę podpromować CB, jednak sam Tracy to za wysoka półka żeby CB miał tu wygrać. Mógł zacząć od Rhetta Titusa (chociaż atrakcyjność takiego pojedynku byłaby już maksymalnie przeciętna :D ).

The Briscoes, Brody King i PCO vs RUSH, Dragon Lee, La Bestia Del Ring i Flip Gordon
Pochwalić można ROH, że fajnie wybrnęli z faktu iż Kenny King z powodów COVIDowych nie mógł dopełnić składu Meksykańców. Flip nie jest 'swój', w dodatku Flip ma title shota na pas RUSHa. Flip został więc potraktowany przez kolegów z drużyny jak wrestler drugiego sortu. Ogółem widać że ten pojedynek posłużył dla story LFI z The Foundation, jednakże duży minus że ma jakieś ruszenie tego story trzeba było czekać od Final Battle aż półtora miesiąca. Oczywiście wiem że gdyby nie pandemia, pewnie by mieli live eventy na których by się to rozkręciło szybciej. Tygodniówkowa napierdalanka.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 13.02.2021

LSG vs Tony Deppen
No i komu tu dać zwycięstwo? Tony Deppen rzekomo na fali u fanów po Final Battle, zaś LSG miał swój moment w walce z Jay'em Lethalem.... a potem stanął w miejscu.
Deppen nie jest cienki w ringu, ale mnie tak nie rajcuje. Może (zresztą jak i ta cała walka) lepiej by to wyglądało w moich oczach gdyby towarzyszyły tu reakcje publiki. Ten Hangman Bomb, którym LSG zakończył walkę - piękne. Właściwie to widziałbym obu panów w triple threat matchu o pas ROH TV.

Ja tam liczę na Briscoe vs Briscoe na PPV. Być może wyjdzie to za tydzień poprzez nieporozumienie w ich tag team matchu.

Czekam na RUSH vs Shane Taylor za 2 tygodnie. Niucham title change.

Jonathan Gresham, Tracy Williams i Fred Yehi vs Jay Lethal, Rhett Titus i Wheeler Yuta
Dostali sporo czasu i zrobili przyzwoitą walkę. Tak jak nie jestem fanem Titusa, tak przyznać muszę że niaml czułem ten jego mocny Dropkick na koniec. Spoko walka, choć przyznam że przy takim "honorowym" słodko-pierdzeniu czekałem na ingerencję LFI. Tym bardziej że ta rywalizacja rozwija się powolutku, tym bardziej szkoda że to nie nastąpiło. Nawet i choćby już po końcowym pinfallu.

Legenda
Awatar użytkownika

ROH TV 20.02.2021

Ian Riccaboni, ta łysina ci nie pasuje. To samo zresztą tyczy się Mike'a Bennetta.

ROH World Tag Team Championship #1 Contender's Match
Dragon Lee i Kenny King vs The Briscoes

Bardzo fajne starcie, prawie w ogóle nie było nudy. Dragon Lee to niezły kozak :) Troszkę zaskoczyła mnie obecność Flipa Gordona. Wydawać by się mogło że działać powinien raczej przeciwko LFI. Być może został jednorazowo podkupiony, ale jeśli miałoby to prowadzić do tego, żeby się z nimi związał, to nie jako kolejny człowiek.... lecz jako zajmujący miejsce za Kenny Kinga, który ostatnie w zakulisowym promo zdradzał iskierki face turnu.

O proszę, EC3 się odnalazł po Covidzie. Super. Akurat na PPV za miesiąc jak znalazł.
Chyba więc to jednak EC3 podkupił Gordona, żeby 'uwolnić' Jay'a od Marka.

Bateman (w/ Vita Von Starr) vs Mike Bennett
Kuźwa, tymi kocimi ruchami Batemana podczas wejściówki to ja bym się nikomu nie chwalił ^^ Fajnie zaczęli, potem tygodniówkowe mizianie się i tylko czekanie na to, co będzie po walce.

ROH 6-man Tag Team Championship Match
Mexisquad © vs Shane Taylor Promotions

Świetnie. STP to idealna trójka na przejęcie pasów. Shane nie mógł zresztą tego przegrać, jako że za tydzień walczy z RUSHEM o pas. I nawet widziałbym tu też title change, ale jeśli tak się nie stanie, to nie będę grymasił (aczkolwiek Shane wydaje się być idealny do zdetronizowania RUSHA).
Meksykańcy mieli ogromnego pecha mieć swój title reign w czasie pandemii, więc praktycznie jakby go nie było. Szkoda bardzo, bo daliby niejedną fajną walkę w żwawym tempie, a ta dzisiejsza taka właśnie była.

Jestem bardzo ciekaw przyszłotygodniowego odcinka "Championship edition".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1829 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 118, 119, 120, 121, 122