Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob paź 16, 2021 3:55 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

NWA Powerrr #21 - Super Powerrr

Madi Maxx vs. Kamille SQUASH

Aron Stevens & Question Mark vs. The Rock 'n' Roll Express **

No Disqualification Match
Tim Storm vs. Jax Dane **1/2

Marti Belle vs. Ashley Vox vs. Tasha Steelz NIE WIEM

Villain Enterprises (Brody King & Marty Scurll) vs. Strictly Business (Nick Aldis & Thomas Latimer) ***1/2

Miał być to początkowo odcinek go home przed Crockett Cup, ale sytuacja się zmieniła i wrzucili ten epizod dopiero teraz i nie przed PPV :( za tydzień rusza nowa seria Carnyland, lecz nie znamy większych szczegółów. Z ogłoszeń raczej tyle :)

A sam epizodzik serio przyjemny i jako podgrzanie emocji przed głównym show było serio ok, więc tym bardziej szkoda. Proma oraz segmenty standardowo na dobrym poziomie, ringowo raczej skupienie się na sprzedaniu story- przez to czysto wrestlingowo odcinek taki se, gdzie można rzucić okiem na ME. Tu akurat panowie dali coś w kwadratowym pierścieniu, no i w końcówce podkreślili wątek Aldis vs. Scurll. Brawl w NO DQ nawet ok, ale bez niczego lepszego. Z prom w sumie poszli w każdą obecną rywalizację i historię, a najlepiej wyszła pogadanka w składzie Storm/Drake/Kingston i warto na nią spojrzeć :) było serio ok.

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok + WWE za 2020 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 i 2020 rok

User Roku 2019
Najprzyjaźniejszy User Roku 2020
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Nowy pomysł na przeżycie kwarantanny i zapełnienie kanału na YT do czasu nagrania jakiś materiałów na tapingach. Tu plus, bo widać chęci u NWA :)

Sam pierwszy odcinek....specyficzny XD, ale spodobały mi się te klimaty. Takie schizowe i mocno śmieszkowe pomysły, gdzie czuć lekkie adnotacje do BTE. Pomysł z akcją w jakiś powalonym mieście ma potencjał, same postacie w programie na tyle charyzmatyczne że spokojnie dadzą dużo funu- już po pierwszym epizodzie mega props dla Stevensa i Dice'a, bo świetnie odegrali swoje role :D props też dla Kay za fajne pokazanie krok po kroku budowy proma, Tim Storm zabłysnął i nauczył mnie ciekawych rzeczy o Benjaminie Franklinie ;) nawet Stu z Gallim dołożyli swoje trzy grosze.

Będę śledził, bo początek serio mega interesujący ;)

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

DDT Wrestle Peter Pan 2020- Dzień 2

HARASHIMA & Naomichi Marufuji vs. ASUKA & MAO ***1/2

KO-D Openweight Title Match
Masato Tanaka (c) vs. Tetsuya Endo ****1/4

Ostatnie trzy walki polecane na Cagematchu, ale szczerze mówiąc pierwsza jakoś mnie zamuliła i nie chciałem oglądać przedostatniej :) taki typowy tag z puro, który bez publiki i reakcji oglądało się....na smutno trochę. W ogóle coraz bardziej skłaniam się do olewania eventów bez jakichkolwiek "dźwięków". ME zbiera mega pochwały a bałem się trochę go oglądać i ewentualnie zjechać, gdy takie 25 minut bez fanów wydawało mi się nudnym w opór wrestlingiem. Ale szczęśliwie panowie nie zanudzili mnie na śmierć, przez co oceniam walkę naprawdę wysoko :) jak na standardy braku publiczności chyba najlepszy pojedynek oglądany przeze mnie, który miał naprawdę dobre tempo, dobrze sprzedane story i klimatyczny finish. Jedyny zarzut to sprzedanie ataku na nogę Endo, lecz tak naprawdę meczycho przez duże M :D a spokojnie weszłoby jeszcze ćwierć gwiazdki z reakcją ludzi na ładnie zbudowane nearfalle. Warto zobaczyć ;) i props za taką formę Tanaki, który trzyma się zajebiście.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Smutna wiadomość dzisiaj z rana do nas dotarła zza oceanu, ponieważ Mike Quackenbush ogłosił zamknięcie swojej federacji CHIKARA- wszystko po oskarżeniach skierowanych w niektórych członków rosteru oraz jego własną osobę via. Speaking Out movement. Po tym wszystkim spora część osób postanowiła odejść z federacji, co finalnie doprowadziło do decyzji o likwidacji....

No i jest to bardzo przykre :( o ile zamknięcie Bar Wrestling jakoś nie obeszło za bardzo fanów wrestlingu, tak zamknięcie CHIKARY już tak. Pomijając to że działała 18 lat i przewinęło się przez nią wielu znanych wrestlerów, to była przede wszystkim czymś innym od reszty- patrzyła na wrestling w sposób bardziej komiksowy, gdzie bazowała na kulturze lucha libre i też taki styl reprezentowała w ringu. Dla wielu idealna odskocznia od reszty biznesu, dla wielu przykład na robienie wrestlingu przyjaznego rodzinom i najmłodszym odbiorcom. Strasznie szkoda takiego końca fedki, ale co zrobić....oby wrestlerzy/wrestlerki i inni (byli) pracownicy federacji szybko znaleźli prace.

(*)Obrazek

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

Niby czas kwarantanny nadal trwa, ale w Japonii stricte federacje działają już dłuższy czas i dlatego też postanowiłem nadrobić zaległości :) walki polecane/najwyżej oceniane przez użytkowników Cagematch, bo całych gal nie chce mi się oglądać i marnować przy tym czas na przeciętniaki.

Dragon Gate Memorial Gate 2020

Open The Dream Gate Title Match
Naruki Doi (c) vs. Eita ***1/2

Tu niestety czuję spore rozczarowanie i liczyłem na zdecydowanie lepsze widowisko. Strasznie nużące to było i panowie pierwszą część potyczki tak naprawdę przechodzili, zaś w drugiej tylko momentami działo się coś ciekawego w szybszym tempie- nie można robić czegoś takiego w ciągu 30 minut :/ jakiś poziom został utrzymany, botchów nie było i kilka sekwencji było serio ok., ale to za mało. Początek reignu Eita ma taki sobie ;)

DDT SUMMER VACATION 2020

Tetsuya Endo (c) vs. Yuki Ueno ****

Przyjemny pojedynek od twarzy DDT i prawie że kopii Koty Ibushiego :D a serio to naprawdę było dobrze i młody Ueno spisał się idealnie w roli pretendenta do pierwszej obrony Endo, który poprowadził mniej doświadczonego kolegę do godnej walki wieczoru. Kilka akcji bardzo ładnie weszło, ciągle coś się działo i panowie nie przymulali- plusy same. Za jakiś czas z tego Yuki mogą być ludzie i DDT powinno nadal w niego inwestować ;)

NOAH Departure 2020- Dzień 1

GHC National Title Match
Katsuhiko Nakajima (c) vs. Kenou ****1/4

Na początek- ależ Nakajima się zmienił od czasu, gdy widziałem go po raz ostatni :) zmiana zaczesu na duży plus. Sama walka to ostra napierdzielanka i bitka w najczystszej postaci, gdzie panowie nie oszczędzali sobie potężnych kopniaków i plaskaczy. Czuć było chęć zakończenia tego przez nokaut i pokazania rywalowi, że jest się silniejszym od niego w aspekcie strikingowym- tu brawa dla panów za wytrwałość i sporą wytrzymałość w przyjmowaniu ciosów. Cały czas dobre i wysokie tempo utrzymywało widza w napięciu, no i zakończenie mimo prostoty wbiło w siedzenie :) potężny High Kick i mamy nowego mistrza. Naprawdę godne obejrzenia meczycho i bardzo dobry mix wrestlingu z typowym strikingiem.

NOAH Departure 2020- Dzień 2

GHC Heavyweight Title Match
Go Shiozaki (c) vs. Naomichi Marufuji ****

Pojedynek promowany jako starcie o miano "twarzy NOAH", a przynajmniej tak to zrozumiałem z proma poprzedzającego walkę :D samo meczycho przyjemne w końcowej fazie- wcześniej szczerze mówiąc jakoś nie mogłem się wczuć i do tego panowie chyba lekko zbotchowali spot z Suplexem poza ringiem :/ potem jednak fajnie przyspieszyli, zaś wisienką na torcie była bitwa na chopy i tu zdecydowanie kupił mnie w 100% Go. Ale w sumie komentował to starcie sam Kenta Kobashi, więc trzeba było się pokazać w tej materii jak najlepiej :) finish i Moonsault bardzo ładny, ale znowu mam zarzut że jakieś to nieklimatyczne było...Body Slam, Moon i po zabawie :| szkoda. Ale nadal kawał dobrego wrestlingu.

NOAH Pro Wrestling Noah 20th Anniversary NOAH The Chronicle Vol. 3

GHC Heavyweight Title / GHC National Title Match
Go Shiozaki (c) vs. Kenou (c) ****1/2

Kończę swój maraton z puro najwyżej ocenioną potyczką w ostatnim czasie, która rzeczywiście najbardziej mi siadła i oglądało się ją z zapartym tchem :) i to mimo godzinnego czasu przeznaczonego na tą walkę. Nie mogło być tu zabójczego tempa od początku do końca, ale jednak i tak panowie w tej materii nie zawiedli i było co oglądać cały czas. Wojny na kopniaki vs. chopy wyszły fantastycznie i były ozdobą całego pojedynku, chociaż nie brakowało także świetnych spotów jak chociażby Suplex z drogi do ringu/ Foot Stomp poza ring- tu, sądząc po reakcji, idealnie panowie pobudzili publikę :D dwa bardzo dobre nearfalle, klimatyczna końcówka i walka do samego końca o zwycięstwo dodały sporo, no i tylko brakło zwycięzcy na sam koniec- rozumiem jednak ten zabieg. Zapewne za jakiś czas dostaniemy rewanż i może tam dojdzie też do unifikacji pasów- nie siedzę w NOAH, także też tu nie ma pewności. Na pewno jednak z chęcią obejrzałbym jeszcze jedno starcie tej dwójki ;) must see.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

AAA Triplemania XXVIII

Six Man Tag Team Match
Dinastia, Maximo & Mr. Iguana vs. Nuevo Poder del Norte (Carta Brava Jr., Mocho Cota Jr. & Tito Santana) ***1/2

AAA World Tag Team Title Three Way Match
The Lucha Brothers (c) vs. Los Mercenarios (El Texano Jr. & Rey Escorpion) vs. Los Jinetes del Aire (Myzteziz Jr. & Octagon Jr.) ***3/4

Six Man Tag Team Match
Blue Demon Jr., El Hijo de LA Park & LA Park vs. Psycho Circus (Monster Clown, Murder Clown & Psycho Clown) **3/4

Tag Team Match
Arcano (Lio Rush) & Leyenda Americana (Daga) vs. Terror Purpura (Brian Cage) & Venenoide (Black Taurus) ***1/2

AAA Mega Title Match
Kenny Omega (w/Michael Nakazawa) (c) vs. Laredo Kid (w/El Hijo del Vikingo) ****1/4

Hair Vs. Hair Hardcore Rules Match
Chessman (w/Rey Escorpion) vs. Pagano (w/Lady Shani) ****

Jakieś baby jeszcze były w karcie, ale nie oglądałem i w sumie kij z nimi- chociaż Lady Shani miała fajne wdzianko w ME ;)

Sama gala całkiem przyjemna i na plus wyszły występy muzyczne na żywo. Przy okazji logiczne zajęcie czasu podczas dezynfekcji ringu, rozrzut gatunków też dający coś dla każdego :) z pierdół pobocznych chyba tyle, teraz czas na akcję właściwą.

Właściwie tylko tag Klaunów poniżej ogólnego poziomu, reszta naprawdę spoko i na koniec dwie główne potyczki wyszły zdecydowanie najlepiej, a przy tym mocno ze sobą kontrastowały. Omega z Laredo Kidem zaserwowali takie typowe "amerykańskie" starcie ze spokojnym początkiem, brawlem poza ringiem, a potem emocjonującą akcją w ringu i pięknym OWA z narożnika. Laredo ogólnie wydaje mi się wrestlerem bardziej kompletnym niż chociażby Fenix (lepiej sprzedaje story, jego kicanie ma większy "sens"), dlatego trochę szkoda mi jego porażki- rozumiem jednak rezultat pasujący do heelowego runu Omegi i jego kolekcjonowania pasów po fedkach. W ME takie typowe gówno od Meksykanów, ale jednak spoty, krew i poświęcenie panów zrobiło swoje :) jak na Grudge Match było jak powinno być i można przymknąć oko na aspekty czysto ringowe. Z fanami byłoby jeszcze lepiej, lecz i tak fajnie zakończyli panowie PPV.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

NOAH The BEST ~ Final Chronicle 2020

Go Shiozaki (c) vs. Takashi Sugiura ****3/4

Dragon Gate The Gate Of Origin 2020

Open The Twin Gate Title Match
R.E.D. (BxB Hulk & KAI) (c) vs. Team Dragon Gate (Kzy & YAMATO) ****

Dragon Gate Final Gate 2020

No Disqualification Ten Man Tag Team Elimination Match
R.E.D. (Eita, H.Y.O, HipHop Kikuta, Kaito Ishida & SB KENTo) vs. Team Toryumon (Dragon Kid, Genki Horiguchi, Masato Yoshino, Naruki Doi & Susumu Yokosuka) ****

Open The Dream Gate Title Match
Shun Skywalker (c) vs. Ben-K ***1/2

Chuj strzelił ostatni wpis o puro, ale na szczęście jeszcze przed końcem roku wpadło parę walk z Japonii i nawet jedną trzeba obejrzeć obowiązkowo ;) mowa tu o pojedynku z Final Chronicle i przyznam szczerze, że od dawna jakakolwiek walka nie wywarła na mnie TAK DUŻEGO wrażenia. Było dużo dobrego wrestlingu od czasu wznowienia działalności fedek na całym świecie, ale Go z Sugiurą wskoczyli dla mnie na wyższy level... absolutna wojna i pokaz poświęcenia w dojściu do celu, piękna bitwa podchodząca pod godzinne meczycho, absolutne must see dla każdego fana wrestlingu. Lepiej to po prostu obejrzeć i się samemu przekonać.

Reszta walk już zdecydowanie odbiegała poziomem, chociaż wieloosobówki nadal trzymały poziom. Niestety duże rozczarowanie ME Final Gate od DG, chociaż tam też ocena zaniżona za, IMO, duże niedopatrzenie i narażenie Bena-K na niebezpieczeństwo- rozumiem że takie wypadki nie zdarzają się zbyt często, ale jednak widać było iż gość stracił przytomność i sędzia powinien od razu zakończyć walkę....spory błąd, oby Benowi nic się poważniejszego nie stało.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

MLW Fusion #117

Low Ki vs. Budd Heavy XD

Mil Muertes vs. Brian Pillman Jr. SQUASH

MLW World Tag Team Title Match (Special Referee: Tom Lawlor)
The Von Erichs (Marshall von Erich & Ross von Erich) (c) vs. Los Parks (El Hijo de LA Park & LA Park) (w/Salina de la Renta) **1/2

Raczej jednorazowy powrót do MLW, gdzie zerknąłem na epizod z powodu debiutu Muertesa (nadal LU w serduszku <3 ) i ogólnie zobaczenia jak sobie MLW radzi.

No i było tak se, bo dostaliśmy w ringu dwa squashe i wielki bałagan w ME. Ki zabił rywala łokciem po paru sekundach, Mil w dłuższym "pojedynku" rozprawił się z Brianem i chyba tym samym pożegnał typa na zawsze- raczej na 99% już podpisany jest z AEW. Ogólnie ciężko coś wywnioskować po tej pokazówce i w sumie może jeszcze jednak pooglądam coś z MLW, żeby popatrzeć na losy byłego champa z LU :) w walce wieczoru spory chaos i raczej skupienie się na motywie Lawlora ruchającego braci Von z pasów, gdzie ringowo było...było i tyle. Tak proma, proma, proma, proma...zapowiedzieli też walki na przyszły tydzień i w sumie Fatu vs. ACH o pas wygląda całkiem ok, ale czy dadzą im dłuższy pokaz? Wątpię.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Low carder
Awatar użytkownika

NOAH Destination 2021 ~ Back To Budokan

GHC Junior Heavyweight Title Match
Daisuke Harada (c) vs. Seiki Yoshioka - ***3/4

Jun Akiyama & Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura - ***3/4

Go Shiozaki (c) vs. Keiji Muto - ***
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD??????????????????????????????????????? Czemu bo tak zajebistym runie Go (niby nic nie widzialem, ale duzo sie mowilo, ze to najelpszy wrestler 2020, a NOAH była najlepszą fedką 2020, głownie własnie przez Go i jego ultrazajebisty title run) traci pas na rzecz Muto, ktory obroni ten pas max 2 razy i odda w ręce Kaito? Niesamowita decyzja, NOAH doceniło fantastyczną robotę Go

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Generalnie mi NOAH złamało serduszko nie tylko tą wygraną Muto, która jednocześnie była w chuj do przewidzenia po tym jak Kaito przypiął Marufujiego. Momentalnie to robiło z niego pretendenta, a przy okazji przypiął dwie legendy, więc jasne nawiązanie do Muto jest. Ale jednak do końca łudziłem się, że NOAH nie pójdzie tropem WWE i nie da pasa legendzie tylko po to aby zrzuciła po chwili pas i że jednak pierwsza gala w Budokanie od 10 lat będzie budowała przyszłość federacji zamiast opierać się na przeszłości. I to wszystko się zgadzało - tag match wygrali młodzi, a Inamura pokazał, że niedługo powinni przypiąć do niego rakietę z pushem. Kenoh pokonał Funakiego, choć to, że nie postawili tutaj na Sugiurę jest dla mnie zwyczajnie dziwne. Choć pewnie będą to budowali gdzieś dalej. Nawet Yoshioka jest nie tak długo w NOAH, więc też można zaliczyć do przyszłości federacji, mimo że wiele młodszy od Harady nie jest. No i wszystko zjebał ten Muto na koniec. Wielki mam żal, bo Keiji obecnie raz na rok zrobi coś lepszego przy dobrych wiatrach, ma 58 lat, no i tak naprawdę określanie go jako japoński Goldberg ma sens. Jest freelancerem, więc pewnie zaraz po tym jak dropnie już pas Kaito, co jest bardziej niż nieuniknione zniknie na dobre, ba, nawet przed walką z Go za często się nie pojawiał. I już chuj z tym czy title run Go zasłużył na lepsze zakończenie niż Frankensteiner, w dodatku zbotchowany. Ale liczyłem zwyczajnie na to, że tą walką zrobią to samo co zrobili walką Drew z Goldbergiem na Royal Rumble. Takie niejako oficjalne przekazanie pałeczki, pokazanie, że Shiozaki tak jak mówi - jest NOAH. Na jego rewanż za zeszły rok z Kaito czekałem, potencjalny MOTY, choć może jeszcze ta walka się wydarzy, kto wie. Na ten moment liczę, że przynajmniej w końcu na Kiyomiyę postawią, bo z jednej strony robią z niego przyszłego ace'a, ale wydaje się jakby bali się na niego w stu procentach postawić. Może walka z Muto coś zmieni. Oby.

Druga sprawa, która mnie rozczarowała na tej gali to czas dany juniorom. NOAH ma obecnie najlepszą dywizję junior w Japonii. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Harada, Yoshioka, Kotoge, Ohara, HAYATA, każdy z nich jest zajebisty, a jednak na takiej gali jak ta dostają 10 minut, a nawet takich gal na tourach, gdzie są jedyną walką o pas w karcie potrafią nie być main eventem. Żal mi tego strasznie, rozumiem tu jeszcze to, że przez covid gale są krótsze i muszą to jakoś ucinać, ale nikt nie zabrania NOAH większego stawiania na lekkich poza Budokanem. Mam nadzieję, że Yoshioka i Kotoge rozpierdolą, powinni przynajmniej.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Superstar
Awatar użytkownika

A ja w sumie mam mieszane uczucia względem triumfu Muty.

Niby jak pisałem na czacie beka w pizdę i dawanie pasa 58-latkowi to durnota totalna, gdy jeszcze piszecie, że dziadek szybko ten pas zrzuci. Widziałem parę walk Go z jego reignu, każda trzymała wysoki poziom (ta z Nakajimą chyba moją ulubioną) i rzeczywiście rozpierdalając większe nazwiska z rosteru nagła porażka z emerytem :/ nie trzeba tu wiele dodawać. Gdy dodamy jeszcze motyw runu Go w stylu: "Jestem twarzą federacji i wprowadzę ją w lepsze czasy", to serio takim title changem trochę pluje się w twarz facetowi, który robił dobrą robotę i przypomniał o istnieniu federacji na większą skalę. Jak pisał Siwy- została zaprzepaszczona okazja na przekazanie pały Muty w ręce Shiozakiego :P idealny moment na potwierdzenie zajebistości Go poszedł się jebać, jeszcze powrót do Budokana tak pięknie podbijał tą chwilę. No i też wcześniejszy tag team match pasował ładnie do konceptu, gdzie osobiście nie sądziłem, że młodzi jednak sobie poradzą z legendami puro... przy okazji obaj wyglądają na kozaków, będą z nich ludzie :) więc to z minusów.

I o ile nadal raczej skłaniałbym się w stronę durnoty tej decyzji, tak teraz wśród mgły negatywnych odczuć widzę mimo wszystko jakieś racjonalne (przynajmniej wdg. mnie) argumenty "za" obroną ów bookingu. Jednak co byśmy nie pisali- NOAH zwróciło uwagę świata wrestingu na siebie, gdzie wątpię w podobne reakcje po retainie Go. Powrót do Budokana zapisze się w pamięci fanów na jakiś czas, bo jednak legenda całej Japonii zrobiła coś historycznego- piję tu do osiągnięcia posiadania trzech pasów z NJ, AJ i NOAH oraz ogólnie pokazania, że stary nadal może :) mimo wszystko Shiozaki nie przegrał z byle kim, gdzie też porażka po Frankenie nie odbiera mu tyle co loss po czymkolwiek innym, gdyby musiał udawać martwego przez trzy sekundy (no i nie przesadzałbym Siwy z tym botchem, bo akcja nie wyglądała tak źle). No i jeszcze widzę jedną zaletę pasa dla Muty- jeżeli wszystko prowadzi do przekazania tytułu temu młodemu Kaito to też odebranie pasa legendzie będzie zajebistym momentem w karierze tego chłopca oraz "właściwym" początkiem w jego drodze na absolutny szczyt puro. Więc w ogólnym rozrachunku może ta cała sytuacja jeszcze zostać uratowana. O ile rzeczywiście pójdą w takim kierunku, a nie zrzucą pasa na rzecz innego emeryta/Muta sam zrzeknie się tytułu- w głowie pozostaje jeszcze ewentualny rewanż i robber match na rzecz Shiozakiego, ale chyba lepszym pomysłem byłby tytuł na rzecz Kaito.

I już na sam koniec- mi tak ogólnie walka Muta vs. Shiozaki się nawet mocno podobała, a końcowe minuty serio mnie kupiły. Jak na swoje lata Muta dał radę, Go ładnie prowadził i dałem panom ****1/4. Oczywiście rozumiem, że każdy ma swoje zdanie i pojedynek miał także słabsze momenty, ale myślę, że też dużo osób daje niskie oceny przez pryzmat samego rezultatu. Tu się nie będę kłócił, jak komuś się nie podobało- ok.

A z reszty gali jeszcze singlowo Juniorzy dali radę i rzeczywiście szkoda, że dostali tak mało czasu. Reszta meh raczej, a tag młodzi vs. starzy osobiście mnie rozczarował.

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Superstar
Awatar użytkownika

GCW Josh Barnett's Bloodsport 4

Diego Perez vs. Gil Guardado **

Calder McColl vs. Royce Isaacs **1/4

Bad Dude Tito vs. Super Beast ***

JR Kratos vs. Alex Coughlin **3/4

Kal Jak vs. Nolan Edward **1/4

Simon Grimm vs. Tom Lawlor **3/4

Davey Boy Smith Jr. vs. Calvin Tankman **1/4

Chris Dickinson vs. Jeff Cobb **3/4

Z braku ciekawszych gal obejrzałem sobie czwartą odsłonę konceptu Barnetta i jak widać po ocenach szału nie było, a w sumie to było po prostu przeciętnie w opór :/ szczególnie dwie zamykające galę walki rozczarowały mocno, gdzie do reszty nie miałem po prostu jakichkolwiek oczekiwań. Naprawdę ringowo słabo to wyglądało, nie uświadczyłem ani dobrego i ciekawego grapplingu, ani soczystego brawlu i jakiś widowiskowych wymian w stójce. Nikt mnie też nie kupił z tych mniej znanych nazwisk, bo w większości zwyczajnie "byli" i tyle :| może tylko Super Beast z mocarnym lookiem, ale to nie o to przecież chodzi ;) żeby nie było jednak tak negatywnie to pochwalić muszę mocno całą otoczkę gali, wygląd miejscówki i podejście do realizacji eventu- naprawdę mega klimacik i tak powinno wygląd swego czasu RAW Underground. Tu props dla GCW, ponieważ zwyczajnie to dobrze wygląda.

Na koniec jeszcze wrzucam kartę kolejnej odsłony Bloodsport, która już 20 lutego i trzeba przyznać, że star powerem GCW ładnie dojebało :D oby tym razem poszło to w parze z poziomem w ringu.

Jon Moxley vs. Davey Boy Smith Jr.
Jeff Cobb vs. Tom Lawlor
JR Kratos vs. Chris Dickinson
Rocky Romero vs. Simon Grimm
Alex Coughlin vs. Royce Isaacs
Kal Jack vs. Superbeast
Calvin Tankman vs. Nolan Edward
Bad Dude Tito vs. Calder McColl

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Low carder
Awatar użytkownika

NOAH Great Voyage 2021 in Yokohama
Go Shiozaki, Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Keiji Muto, Masato Tanaka & Naomichi Marufuji) - ***
Przyjemna podbudowa przed starciem Muto i Kiyomiyi. Shiozaki miał fajne sekwencje z Tanaką i Marufujim, Inamura znów pokazał, że jest stworzony do przyszłej dominacji, skoro dali mu szansę miotać i Muto, i Tanaką i Marufujim bez problemu. Miło się oglądało, ale botch Muto zrobił mi dzień XDDDDDDD https://youtu.be/0OKmoPLJgDw

GHC Tag Team Title Match
Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) (c) vs. The Aggression (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya) - ****1/4
Dwa zastrzeżenia. Po pierwsze zdecydowanie za długo, po drugie niepotrzebny był ten heatbutt na sam koniec, po czymś takim 4 lata temu Shibata musiał kończyć karierę, można to było skończyć na naprawdę wiele sposobów, ale nie, trzeba było pójść bo groźny i niebezpieczny dla wrestlera bump. Tak to cała walka była raczej spokojna, Sugiura miał swoje świetne interakcje z Nakajima jak na dwóch dużych wrogów przystało, nie obyło się bez obijania lewej nogi Nakajimy. Kitamiya również mocno wypadł i rzecz jasna w najbliższym czasie musi dostać solowy push

NOAH Great Voyage 2021 in Fukuoka

Keji Muto vs Kaito Kiyomiya - ***
NOAH ponownie smieje się wszystkim prosto w twarz. Najpierw w najbardziej idiotyczny sposób kończą title run Go, a teraz zamiast dać ogromne zwycięstwo Kaito nad wielką legendą puro, właściwie nie dają mu dużych szans w walce z Muto, gdzie ten po prostu go zdominował. Było parę fajnych momentów, ale większość to Keji leżący na macie bądź pracujący przy narożniku. Samo zakończenie kompletnie niezrozumiałe. 4 razy shining wizard w uszkodzoną rekę Kaito, armbar i ten odklepuje. Ta końcówka stawia w naprawdę słabym świetle Kaito, który jak już wspomniałem, został wchłonięty przez Muto, na co kompletnie nie wskazywał tag match w Yokohamie. Teraz co następne dla Muto? Dostanie długi reign w którym próboja udowodnić, że historycznie jest jednym z najlepszych, czy ktoś dostanie zwycięstwo z Muto, które oznaczałoby szybki push i znaczne podniesienie star poweru? Szkoda, że tytuł nie wraca do Kaito, ale przynajmniej się cieszę, że Masa dostanie title shota (tak by wynikało z końcówki), chociaż i tak z góry jest przegranym

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Dawno nie wrzucałem nic wartościowego w temacie indy i to się nie zmieni, choć na szybko parę słów o zlepku polecanych walk z Cagematch- w ogóle jakby ktoś miał linka do ostatnich (podobno) bangerów na meksykańskiej scenie (Bandido-Volador z CMLL/Arez-Vikingo z RIOT) to byłbym wdzięczny :) widziałem skróty z pierwszej walki, no i bym sobie chętnie obejrzał cały pojedynek. A teraz do opisu walk:

DDT April Fool 2021

KO-D Tag Team Title Match
Eruption (Kazusada Higuchi & Yukio Sakaguchi) (c) vs. Smile Pissari (HARASHIMA & Yuji Okabayashi) ***3/4

Jun Akiyama (c) vs. Danshoku Dino ***3/4

GCW rSpring Break Presented By 44OH!

GCW World Title Match
Rickey Shane Page (c) vs. Nick Gage ***3/4

GCW Josh Barnett's Bloodsport 6

Josh Barnett vs. Jon Moxley ****

O walkach z DDT napiszę tyle, że były strasznie kontrastujące do siebie i po części dobrze właśnie to współgrało. Tagi to typowy wrestling i akcja w ringu- było dobrze, a poszczególne interakcje na linii rywali z Okabayashim highlightsami pojedynku. HARASHIMA jakby trochę przygasł, ewentualnie oszczędzał się na zakończenie....które było największym zawodem w całym starciu. Strasznie nagle panowie to zakończyli i bez emocji wyszła zmiana mistrzów, co odbiło się na ocenie ogólnej- szkoda, bo te **** spokojnie by wpadły. Tak było dobrze, lecz ten koniec :/ ME już bardziej w clashu mieszanych stylów, a więc typowego Akiyamy (czysty wrestling) z typowym Dino (dużo...jego typowych akcji w dwuznacznym stylu ;) ). I co dziwne nawet dobrze się to oglądało, a swoje dodały zrywy Dino w stronę "normalnego" wrestlingu i pogoni za zabraniem pasa mistrzowi- stricte bardzo ładnie panowie sprzedali historię w ringu i Dino (lekko olewający rywala, wierzący w swój styl i siłę) naprawdę ładnie współpracował z Junem (obrzydzonym rywalem i jego gierkami). Końcówka, w odróżnieniu do poprzedniej potyczki, bardzo dobra i te kickouty Dino wyszły naprawdę mocno. Finalnie jednak Jun broni, po walce nowi mistrzowie Tag Team idą solowo na champa i ta walka Akiyama-Okabayashi :D choć HARASHIMA też pewnie zaserwuje z mistrzem dobry pojedynek. A przynajmniej tak zrozumiałem wydarzenia po ME, ale może coś źle zrozumiałem XD

Czas na dwójkę z GCW, choć z innych gal podczas weekendu WM. Gage vs. RSP...spoty mega mocne i ten rzut z konstrukcji wyszedł idealnie, do tego dobra publika i czuć było rangę spotkania panów w ringu. Z drugiej strony to była walka właśnie pod spoty i między nimi niewiele się działo- takie typowe chodzenie i brawl, aż do czasu porządnej rozpierduchy. Innym zarzutem jest takie trochę squashowe podejście do struktury potyczki, gdzie momentami Gage niszczył RSP i ciężko było wierzyć w jakiekolwiek szanse na retain lidera 44OH! Finalnie było dobrze i zakończenie ładnie wpasowało się w ogólne story, Gage z pasem jest ok. No i jeszcze bomba z Moxley'em ładnie siadła, Gage vs. Moxley to ogromny money match na scenie UV w USA i z chęcią zobaczę Jona w "starym stylu", w prawdziwym deatchmatchu :) choć po części też rzuciłbym okiem na jego pojedynki z innymi wrestlerami w tym stylu, choć ciutkę młodszymi (może RSP?). Było ok, lecz po części można było liczyć na więcej.

Kończąc temat i jeszcze rozwijając kwestię Moxa, ładnie zawalczył z Barnettem na Bloodsport i to ta walka mi najbardziej siadła z całego zestawu. 12 minut ostrej napierdalanki i brutalnych wymian, technicznie też nie ma się do czego przyczepić, była dodatkowo krew i fajnie :) na takie coś liczyłem. Zakończenie i rezultat niespodziewany, choć to żadna ujma przegrać z legendą MMA- Moxley i tak wyszedł na kozaka. Bardzo ładna sprawa po walce i ogólnie takie Bloodsport propsuję :D

User Roku 2019
Chatowicz Roku 2020
FRAJER ROKU 2020

Mid carder
Awatar użytkownika

Forum umarło, czy się przeniosło a ja nic nie wiem? :(

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1845 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 119, 120, 121, 122, 123