Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr gru 01, 2021 2:09 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1694 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113
Autor Wiadomość

Legenda
Awatar użytkownika

Nie wcale nie powinienem pisać licencjatu XD

PROGRESS Chapter 100

Jerry Bakewell & Mercedez Blaze vs. Cassius & Nye-Oh - **
Totalnie do pominięcia.

Reverse Battle Royal - NR
Czysto wrestlingowo - 0/10
Poziom beki - 10/10
Serio niemal srane było ze śmiech i przed walką i same ogłoszenia i to podczas walki się działo, fajnie siadło mimo ze czasem zahaczało o lekki cringe.

Ilja Dragunov vs. Kyle Fletcher - **** i 1/4 *
Ależ ostatnio Dragunov rozpierdala w Progressie, kolejna bardzo dobra walka, też trzeba oddać to Fletcherowi że daje sobie radę w pojedynkę. Może mogło być minimalnie krócej, ale naprawdę jedna z lepszych walk jakie ostatnio widziałem. I teraz Ilja mógłby spokojnie iść na pas, choć raczej go nie wygra.

Eddie Dennis vs. The OJMO - ****
Już myślałem że Dennis to taki drugi Travis Banks i po wygraniu pasa się zjebie, a tu proszę bardzo dobra obrona pasa, choć to też duża zasługa OJMO, kurde najlepsze starcie jakie widziałem z jego osobą i z niego serio coś będzie. Dajcie mu ten drugorzędny pas lub dajcie go do jakiego taga plis.

Cara Noir vs. Connor Mills vs. Mark Haskins vs. Paul Robinson -*** i 1/4 *
Fajne, ale bez większych emocji, Mills Imo MVP tej walki, choć cieszy wygrana Cara Noir'a który do tej porty tylko pięknie przegrywał. Jeżeli to oznacza ze Noir pójdzie na pas robinsona to spoko, choć widać że na następnej gali będzie walczył o ten główny, no niby spoko, ale jego szanse są raczej zerowe.

Moustache Mountain vs. Dan Moloney & Rampage Brown - ***
Trochę poniżej oczekiwań, fajnie że się pokazali, reakcje publiki piękne, ale czegoś tu zabrakło, albo wyglądało jakby Bate i Seven wysiedli pół godziny przed walką z samolotu XD

Jimmy Havoc vs. David Starr - ****
Wejście i zapowiedź to po prostu ciary na plecach, samo starcie bardzo dobre, dużo używania przedmiotów, dużo mocnych akcji, a przy tym tempo fajne i końcówka robiła wrażenie. Choć nie powiem, spodziewałem się że jednak Starr rok zakończy wygraną, a tu kolejna porażka, choć rozumiem ukłon w stronę Jimmy'ego.

No i pożegnanie wielkiego małego człowieka piękne, szkoda, ale zobaczymy jak się sprawdzi nowy zapowiadający.

Sama gala dobra, ba bardzo dobra jednak potencjał był trochę większy, szkoda trochę przedostatniej walki.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Legenda
Awatar użytkownika

Ogólnie to się cieszę, że nie sprzedano NOAH do WWE, bo akurat zaczęli wstawać z kolan jakiś rok temu. Nie jest jakoś fenomenalnie z tą federacją, ale raczej ten najgorszy okres mają za sobą. CyberAgent DDT wyprowadziło na w miarę szerokie wody, bo przecież nawet gdy walczył tam Omega i Ibushi była to mocno niszowa federacja, dzisiaj ich największą gwiazdą jest tak naprawdę Masato Tanaka, a i tak sobie całkiem nieźle radzą. Więc kto wie, może NOAH, które ma większy potencjał i finansowy, i w rosterze rzeczywiście będzie sobie radziło coraz lepiej.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-18.03.21

Mid carder
Awatar użytkownika

PROGRESS CHAPTER 101

Progress World Chapionship : Cara Noir vs. Ilja Dragunov vs. Kyle Fletcher vs. Paul Robinson **** 1/4

Obejrzałem tylko main event, bo słyszałem ze warto i się nie zawiodłem. Bardzo fajny pojedynek w wykonaniu każdego z panów, było widać że każdy ma tu swoją rolę i moim zdaniem udało się je spełnić. Tak jak myślałem postawili na finał Noir vs Dragunov, co mnie nie dziwi, bo w tamtym roku rozpierdalali tą federację. Końcówka pełna emocji, a Noir urósł obok Dragunova do topki moich fav wrestlerów. Każdy z tej dwójki pasował mi na mistrza, ale fajnie że postawili na młodą krew i niech mu się wiedzie.

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Legenda
Awatar użytkownika

PWG Battle Of Los Angeles Night 1

A-Kid vs. Lucky Kid - *** i 3/4 *
Brody King vs. Caveman Ugg - *** i 1/2 *
Dragon Lee vs Rey Horus - *** i 3/4 *
Alex Zayne & Joey Janelavs. Blake Christian & Tony Deppen ****
Darby Allin vs. Black Taurus - *** i 1/4 *
Jonathan Gresham vs. Artemis Spencer - *** i 3/4 *
Jeff Cobb vs. Daisuke Sekimoto - ****
The Lucha Brothers vs. Bandido & Flamita - **** i 1/ 4*

Pierwsza walka dość niespodziewana, dość mocno przeciągnięta, ale naprawdę dobrze się to oglądało, obaj pokazali się z najlepszej strony. Druga walka natomiast przywróciła mi wiarę w Brody Kinga, bardzo dobre starcie tak jak walka luchadorów tu już typowe skakanko i nic więcej, ale na wysokim poziomie. Tagi poza turniejem to zaskoczenie gali, ciężko tu coś napisać po WOW i więcej takich starć w PWG, potem trochę zjazd, aż do walki Gresham vs. Spencer która ładnie poszła w techniczny wrestling, ale zamiotło to z=następne starcie, mocno stiffowe, dla mnie walka gali, gdyby nie ME. I szczerze mogę mówić że najbardziej uwielbiam techniczny wrestling niczym ZJS czy Gresham, ale połączenie latającego gówna z mocniejszymi spotami to coś co uwielbiam i to właśnie ta walka dała.
Kozak gala, walki dobre, albo bardzo dobre, lub bardzo dobre, już biorę się za resztę tego pięknego weekendu.

6x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020, Październik 2020

Legenda
Awatar użytkownika

Aż dziwne, że nikt o tym nie wspomniał, a sprawa istotna.

Kenny Omega i Naomichi Marufuji oficjalnie zapowiedzeni na DDT Wrestle Peter Pan 2020! O ile Marufuji jest takim po prostu okej, bo i tak w DDT występuje, tak Omega to mega bomba w wykonaniu DDT, które poczynia coraz mocniejsze kroki ku wzięcia miana federacji numer dwa w Japonii. Nie dziwi także to, że takie wielkie nazwiska zachowują na lipiec, w końcu gala odbędzie się w Saitama Super Arenie, która może pomieścić 20k osób, czyli nawet takie New Japan musiałoby się mocno postarać aby wyprzedać galę. Co do tego z kim ma zawalczyć jeden i drugi. Ja tylko proszę o Takeshita vs. Omega. Taka karta na WPP by była przezajebista

Endo vs. Tanaka II
Omega vs. Takeshita
MAO vs. Chris Brookes
Sasaki vs. Marufuji

I kurwa gala roku panowie.

A i od siebie dodam jeszcze takie szybkie dwie ocenki, właśnie z DDT.

DDT Into the Fight

Chris Brookes vs. Konosuke Takeshita - ****
MAO vs. Masato Tanaka - ****1/4*

MAO jest zajebisty, gościu mógłby na luzie iść do NJPW i być ace'm juniorów. Tanaka też jest zajebisty, gościu ma 46 lat, a w ringu porusza się niewiele gorzej od czasów jego legendarnych walk z Mike Awesome. A teraz Takeshita vs. Tanaka, ależ to będzie sztos.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Legenda
Awatar użytkownika

PWG Battle Of Los Angeles Night 2

Joey Janela vs. Mick Moretti - *** i 1/4 *
Jungle Boy vs. Jake Atlas - **** i 1/4 *
Rey Fenix vs. Aramis - *** i 3/4 *
A-Kid & Kyle Fletcher vs. The Rascalz - ** i 1/4 *
Puma King vs. Bandido - *** i 1/4 *
Penta El Zero M vs. Tony Deppen - ***
Orange Cassidy vs. David Starr - ** i 3/4 *
Daisuke Sekimoto & Jonathan Gresham vs. King's Hawaiian - ****

O kurde jak ja dawno nie pisałem o wrestlingu XD Tak w sensie o gali, więc sorki że tak szarpane, bo sie odzwyczaiłem. Ogólnie większość walk turniejowych mieści się w określeniu fajne, ale tuż po obejrzeniu zapominasz, a że pół gali obejrzałem jakoś miesiąc temu to zaskoczyło mnie że takie walki były XD Jungle Boy z Atlasem Imo zrobili starcie gali, ogólnie było to jedno z najciekawszych zestawień całego BOLA no i Panowie nie zawiedli. Co zrobiły tagi, ależ to była dziwna walka, nie chce napisać że fatalna, była ciekawa, mega przeciągnięta, z kilkoma momentami, no ale widać że to nie miało tak wyglądać. Cassidy ze Starem było do pewnego momentu ciekawe, ale całościowo było dla mnie najgorszą walką turniejowa tego dnia. ME na fajnym poziomie, tak jak można było się spodziewać mocno stiffowo, mocno techniczne, ode mnie propsy dla Greshama który się Imo świetnie tu pokazał.
Dziwny dzień, dużo dobrego wrestlingu, ale też trochę wtop, ogólnie na plus, ale zero hypu na ostatni dzień, co w przypadku BOLA nigdy się nie zdarzało.

Rookie

Jedyna rzecz z jakiej się cieszę, jeśli chodzi o wrestling, to fakt, że World Famous Lord YOSHITATSU podczas pobytu w AJPW odnalazł się, ba nawet jest Gaora TV Championem od 320 dni. Tylko czekać aż sięgnie po Triple Crowna, na co bardzo liczę. A wy, jak myślicie?

Superstar
Awatar użytkownika

Tangens pisze:
Jedyna rzecz z jakiej się cieszę, jeśli chodzi o wrestling, to fakt, że World Famous Lord YOSHITATSU podczas pobytu w AJPW odnalazł się, ba nawet jest Gaora TV Championem od 320 dni. Tylko czekać aż sięgnie po Triple Crowna, na co bardzo liczę. A wy, jak myślicie?

no kurwa ziomek, jak nie on to kto?

Rookie

SpangeBoy pisze:
[center]
Tangens pisze:

Jakby Tatsu miał zgarnąć główny tytuł w AJPW to wiec, że ta federacja jest martwa XD mają tylu lepszych zawodników w rosterze, a dają pas TV takiemu jobberowi z WWE....i jeszcze tak długi reign. Dlatego AJPW jest tak daleko za NJPW i szybko to się nie zmieni- tam był nikim, tu jest kimś. Wstyd AJPW, wstyd :x

Słucham?! Jak śmiesz tak mówić? Fakt, że World Famous Lord YOSHITATSU jest mistrzem sprawia, że AJPW zasługuje na mój wieczny szacunek. Za to do njpw nie mam żadnego szacunku za to jak go tam traktowali. Niech szczezną w zapomnieniu. A jeśli World Famous Lord YOSHITATSU zdobędzie główny pas AJPW, to wtedy będzie to błogosławiony dzień i skończą się żarty na jego temat, a już na pewno na wrestlingowych redditach, gdzie broniłem go przed tym głupim hejtem.

Superstar
Awatar użytkownika

SpangeBoy jak zwykle pseudo znawca, jedną federację ogląda, w której tytuł trzymał jobber z tna, no kurwa gratulacje dla tego pana

zgadzam się z użytkownikiem Tangens, to idealny moment na title run dla wrestlera Yoshi Tatsu, który od dawna wykazuje niesamowity progres

Low carder
Awatar użytkownika

NOAH Destination 2021 ~ Back To Budokan

GHC Junior Heavyweight Title Match
Daisuke Harada (c) vs. Seiki Yoshioka - ***3/4

Jun Akiyama & Naomichi Marufuji vs. Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura - ***3/4

GHC Heavyweight Title Match
Go Shiozaki (c) vs. Keiji Muto - ***
XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD??????????????????????????????????????? Czemu bo tak zajebistym runie Go (niby nic nie widzialem, ale duzo sie mowilo, ze to najelpszy wrestler 2020, a NOAH była najlepszą fedką 2020, głownie własnie przez Go i jego ultrazajebisty title run) traci pas na rzecz Muto, ktory obroni ten pas max 2 razy i odda w ręce Kaito? Niesamowita decyzja, NOAH doceniło fantastyczną robotę Go

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Legenda
Awatar użytkownika

Generalnie mi NOAH złamało serduszko nie tylko tą wygraną Muto, która jednocześnie była w chuj do przewidzenia po tym jak Kaito przypiął Marufujiego. Momentalnie to robiło z niego pretendenta, a przy okazji przypiął dwie legendy, więc jasne nawiązanie do Muto jest. Ale jednak do końca łudziłem się, że NOAH nie pójdzie tropem WWE i nie da pasa legendzie tylko po to aby zrzuciła po chwili pas i że jednak pierwsza gala w Budokanie od 10 lat będzie budowała przyszłość federacji zamiast opierać się na przeszłości. I to wszystko się zgadzało - tag match wygrali młodzi, a Inamura pokazał, że niedługo powinni przypiąć do niego rakietę z pushem. Kenoh pokonał Funakiego, choć to, że nie postawili tutaj na Sugiurę jest dla mnie zwyczajnie dziwne. Choć pewnie będą to budowali gdzieś dalej. Nawet Yoshioka jest nie tak długo w NOAH, więc też można zaliczyć do przyszłości federacji, mimo że wiele młodszy od Harady nie jest. No i wszystko zjebał ten Muto na koniec. Wielki mam żal, bo Keiji obecnie raz na rok zrobi coś lepszego przy dobrych wiatrach, ma 58 lat, no i tak naprawdę określanie go jako japoński Goldberg ma sens. Jest freelancerem, więc pewnie zaraz po tym jak dropnie już pas Kaito, co jest bardziej niż nieuniknione zniknie na dobre, ba, nawet przed walką z Go za często się nie pojawiał. I już chuj z tym czy title run Go zasłużył na lepsze zakończenie niż Frankensteiner, w dodatku zbotchowany. Ale liczyłem zwyczajnie na to, że tą walką zrobią to samo co zrobili walką Drew z Goldbergiem na Royal Rumble. Takie niejako oficjalne przekazanie pałeczki, pokazanie, że Shiozaki tak jak mówi - jest NOAH. Na jego rewanż za zeszły rok z Kaito czekałem, potencjalny MOTY, choć może jeszcze ta walka się wydarzy, kto wie. Na ten moment liczę, że przynajmniej w końcu na Kiyomiyę postawią, bo z jednej strony robią z niego przyszłego ace'a, ale wydaje się jakby bali się na niego w stu procentach postawić. Może walka z Muto coś zmieni. Oby.

Druga sprawa, która mnie rozczarowała na tej gali to czas dany juniorom. NOAH ma obecnie najlepszą dywizję junior w Japonii. Nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Harada, Yoshioka, Kotoge, Ohara, HAYATA, każdy z nich jest zajebisty, a jednak na takiej gali jak ta dostają 10 minut, a nawet takich gal na tourach, gdzie są jedyną walką o pas w karcie potrafią nie być main eventem. Żal mi tego strasznie, rozumiem tu jeszcze to, że przez covid gale są krótsze i muszą to jakoś ucinać, ale nikt nie zabrania NOAH większego stawiania na lekkich poza Budokanem. Mam nadzieję, że Yoshioka i Kotoge rozpierdolą, powinni przynajmniej.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

NOAH Great Voyage 2021 in Yokohama
Go Shiozaki, Kaito Kiyomiya & Yoshiki Inamura vs. M's Alliance (Keiji Muto, Masato Tanaka & Naomichi Marufuji) - ***
Przyjemna podbudowa przed starciem Muto i Kiyomiyi. Shiozaki miał fajne sekwencje z Tanaką i Marufujim, Inamura znów pokazał, że jest stworzony do przyszłej dominacji, skoro dali mu szansę miotać i Muto, i Tanaką i Marufujim bez problemu. Miło się oglądało, ale botch Muto zrobił mi dzień XDDDDDDD https://youtu.be/0OKmoPLJgDw

GHC Tag Team Title Match
Sugiura-gun (Kazushi Sakuraba & Takashi Sugiura) (c) vs. The Aggression (Katsuhiko Nakajima & Masa Kitamiya) - ****1/4
Dwa zastrzeżenia. Po pierwsze zdecydowanie za długo, po drugie niepotrzebny był ten heatbutt na sam koniec, po czymś takim 4 lata temu Shibata musiał kończyć karierę, można to było skończyć na naprawdę wiele sposobów, ale nie, trzeba było pójść bo groźny i niebezpieczny dla wrestlera bump. Tak to cała walka była raczej spokojna, Sugiura miał swoje świetne interakcje z Nakajima jak na dwóch dużych wrogów przystało, nie obyło się bez obijania lewej nogi Nakajimy. Kitamiya również mocno wypadł i rzecz jasna w najbliższym czasie musi dostać solowy push

NOAH Great Voyage 2021 in Fukuoka

Keji Muto vs Kaito Kiyomiya - ***
NOAH ponownie smieje się wszystkim prosto w twarz. Najpierw w najbardziej idiotyczny sposób kończą title run Go, a teraz zamiast dać ogromne zwycięstwo Kaito nad wielką legendą puro, właściwie nie dają mu dużych szans w walce z Muto, gdzie ten po prostu go zdominował. Było parę fajnych momentów, ale większość to Keji leżący na macie bądź pracujący przy narożniku. Samo zakończenie kompletnie niezrozumiałe. 4 razy shining wizard w uszkodzoną rekę Kaito, armbar i ten odklepuje. Ta końcówka stawia w naprawdę słabym świetle Kaito, który jak już wspomniałem, został wchłonięty przez Muto, na co kompletnie nie wskazywał tag match w Yokohamie. Teraz co następne dla Muto? Dostanie długi reign w którym próboja udowodnić, że historycznie jest jednym z najlepszych, czy ktoś dostanie zwycięstwo z Muto, które oznaczałoby szybki push i znaczne podniesienie star poweru? Szkoda, że tytuł nie wraca do Kaito, ale przynajmniej się cieszę, że Masa dostanie title shota (tak by wynikało z końcówki), chociaż i tak z góry jest przegranym

#1 fan of AAW, Tetsuya Naito, Tomohiro Ishii

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Forum umarło, czy się przeniosło a ja nic nie wiem? :(

1 miejsce w typerze Progress 2018
2 miejsce w typerze Puroresu 2018
3 miejsce w typerze Indy 2018

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1694 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 109, 110, 111, 112, 113