Logowanie | Rejestracja


Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr lip 08, 2020 3:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]





Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość

Offline
Post: sob cze 27, 2020 6:34 pm 
Star
Awatar użytkownika

Rejestracja: śr cze 21, 2017 3:48 pm
Posty: 1831
Lokalizacja: Sosnowiec
Gala rozłożona na dwa odcinki Dynamite.


Dzień 1


Typujemy do 1 lipca, do godziny 23:59.


1. Private Party (with Matt Hardy) vs. Santana and Ortiz

2. Jurassic Express (with Marko Stunt) vs. MJF and Wardlow

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Penelope Ford (with Kip Sabian)

4. Singles match for the AEW TNT Championship
Cody (c) (with Arn Anderson) vs. Jake Hager

5. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
Kenny Omega and Adam Page (c) vs. Best Friends (Chuck Taylor and Trent)

Dzień 2


Typujemy do 8 lipca, do godziny 23:59.


1. FTR and The Young Bucks vs. The Butcher & The Blade and Lucha Brothers

2. Colt Cabana and The Dark Order (Brodie Lee and Stu Grayson) vs. SoCal Uncensored

3. Nyla Rose vs. ???

4. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Joey Janela

5. Chris Jericho vs. Orange Cassidy

6. AEW World Tag Team Title Match
Adam Page & Kenny Omega (c) vs. Private Party

Karta może się zmienić, więc typer będzie aktualizowany.


1. Private Party (with Matt Hardy) vs. Santana and Ortiz
PIN

2. Jurassic Express (with Marko Stunt) vs. MJF and Wardlow
PIN

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Penelope Ford (with Kip Sabian)
PIN

4. Singles match for the AEW TNT Championship
Cody (c) (with Arn Anderson) vs. Jake Hager
PIN

5. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
Kenny Omega and Adam Page (c) vs. Best Friends (Chuck Taylor and Trent)
PIN


1. FTR and The Young Bucks vs. The Butcher & The Blade and Lucha Brothers
PIN

2. Colt Cabana and The Dark Order (Brodie Lee and Stu Grayson) vs. SoCal Uncensored
PIN

3. Nyla Rose vs. ???
PIN

4. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Joey Janela
PIN

5. Chris Jericho vs. Orange Cassidy
PIN

6. AEW World Tag Team Title Match
Adam Page & Kenny Omega (c) vs. Private Party (Isiah Kassidy & Marq Quen)
PIN

_________________
Obrazek

UM:Grudzień 2018, Luty 2019, Marzec 2019, Sierpień 2019
Król Typerów NXT/IW za 2019 rok
Prawie Król Typera ROH za 2019 rok


User Roku 2019


Ostatnio zmieniony sob lip 04, 2020 4:25 pm przez SpangeBoy, łącznie zmieniany 2 razy

Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: sob cze 27, 2020 7:41 pm 
Rookie
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob sie 08, 2015 4:39 pm
Posty: 32
Dzień 1

1. Private Party (with Matt Hardy) vs. Santana and Ortiz

2. Jurassic Express (with Marko Stunt) vs. MJF and Wardlow

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Penelope Ford (with Kip Sabian)

4. Singles match for the AEW TNT Championship
Cody (c) (with Arn Anderson) vs. Jake Hager

5. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
Kenny Omega and Adam Page (c) vs. Best Friends (Chuck Taylor and Trent)

Dzień 2

1. FTR and The Young Bucks vs. The Butcher & The Blade and Lucha Brothers

2. Colt Cabana and The Dark Order (Brodie Lee and Stu Grayson) vs. SoCal Uncensored

3. Nyla Rose vs. ???

4. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Joey Janela

5. Chris Jericho vs. Orange Cassidy

6. Singles match for the AEW World Championship
Jon Moxley (c) vs. Brian Cage (with Taz)

_________________
"PRO WRESTLING IS REAL. PEOPLE ARE FAKE."- Mr. Anderson


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

Offline
Post: ndz cze 28, 2020 3:32 am 
Superstar
Awatar użytkownika

Rejestracja: sob gru 22, 2012 10:20 am
Posty: 4711
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Dzień 1

1. Private Party (with Matt Hardy)vs. Santana and Ortiz

2. Jurassic Express (with Marko Stunt) vs. MJF and Wardlow

3. Singles match for the AEW Women's World Championship
Hikaru Shida (c) vs. Penelope Ford (with Kip Sabian)

4. Singles match for the AEW TNT Championship
Cody (c) (with Arn Anderson) vs. Jake Hager

5. Tag team match for the AEW World Tag Team Championship
Kenny Omega and Adam Page (c) vs. Best Friends (Chuck Taylor and Trent)

Dzień 2

1. FTR and The Young Bucks vs. The Butcher & The Blade and Lucha Brothers

2. Colt Cabana and The Dark Order (Brodie Lee and Stu Grayson) vs. SoCal Uncensored

3. Nyla Rose vs. ???

4. Lance Archer (with Jake Roberts) vs. Joey Janela

5. Chris Jericho vs. Orange Cassidy

6. Singles match for the AEW World Championship
Jon Moxley (c) vs. Brian Cage (with Taz)

_________________
User Roku 2017
Najprzyjaźniejszy User Roku 2017 & 2019
5x User Miesiąca: Czerwiec 2017, Wrzesień 2017, Styczeń 2018, Lipiec 2019, Styczeń 2020

Moderator 22.09.2017-03.04.2018


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  


cron Powered by phpBB © 2007 phpBB Group