Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw gru 12, 2019 3:39 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Znane już są wyniki drugiego w historii głosowania na najlepszych zawodników WrestleFans Snooker Federation!
Tym razem zamiast zwykłego ogłoszenia zwycięzców, odbędzie się specjalna gala wręczenie statuetek!
Zarząd WFSF bardzo postarał się by gala została zapamiętana na długo, dlatego odbędzie się ona na..Wembley Stadium!!!

Jak wiadomo stadion może pomieścić 90 000 ludzi, jednak biorąc pod uwagę olbrzymie zainteresowanie federacją, na samym stadionie
postawione zostały specjalne trybuny dla pracowników WFSF, samych zawodników i różnych VIPów. Na samym środku boiska
mieści się sporej wielkości scena, z której wręczane zostaną nagrody.

Na początek wspaniały pokaz pirotechniczny i możemy rozpocząć widowisko! Nie są jeszcze znane dokładne dane na temat
liczby widzów, jednak na pewno jest ich ponad 100 000. Kamera pokazuje scenę i...

"(Ay) Let's not kill the karma
(Ay) Let's not start a fight
(Ay) It's now worth the drama
For a beautiful liar ..."

Na scenie pojawia się Vice Prezes WFSF - Bob! Towarzyszą mu dwie piękne piosenkarki - Shakira i Beyonce!

ObrazekObrazekObrazek

Bob: Witam wszystkich na Slammy Awards vol. 2!!! Jak wszyscy wiedzą, tegoroczne Slammy znacznie różniło się od poprzedniego.
Po pierwsze, głosować można było tylko na PW, po drugie znacznie zmniejszyliśmy ilość kategorii. Miejmy jednak nadzieję, że
wpłynie to tylko na jakość Slammy! Dzisiaj rozdane zostanie 12 statuetek, dla osób, grup i wydarzeń, które najbardziej wstrząsnęły
naszą federacją w ostatnim półroczu. Tak więc, nie przedłużając...zaczynamy od pierwszej kategorii!

NAJWIĘKSZE ODKRYCIE
Nominowani:
- festerowicz
- Legendary
- Merlas
- mrawesome
- Ramzes

Bob: A nagrodę wręczy...

"Dawaj na ring, dawaj na ring,
zaraz Cię zniszczę, zaraz Cię zniszczę..."

Obrazek

Mariusz Pudzianowski: Witam wszystkich fanów Mariusza Pudzianowskiego! Zanim przejdę do ogłoszenia wyników, dodam że jestem gotowy
na moją walkę z Sappem. Nie dam się! Będę walczył dla wszystkich Polaków! A co do statuetki, wygranego i mnie łączy jedna rzecz - on
jest największym odkryciem WFSF, ja jestem największym odkryciem MMA! Nie dam się! Polska będzie ze mnie dumna! A Ci, którzy mi nie
wierzą...kij im w oko! Nie dam się, nie dam się, nie dam się!

"Hahahahaha..."

Obrazek

Bob Sapp: Hahahahaha. Mario, jesteś naprawdę śmieszny. Pozwól, że ogłoszeniem nagrody zajmie się ten, który nagród w swojej karierze
dostał sporo, w przeciwieństwie do Ciebie Mario hahahahaha. Odkryciem roku zostaje...Merlas!

"You can't see me..."

Obrazek

Merlas: Bardzo dziękuję za tę nagrodę. Sama nominacja była dla mnie dużym zaskoczeniem, ponieważ jestem w federacji od trzech miesięcy,
a wygranie jej bardzo dużo dla mnie znaczy. Chciałbym podziękować wszystkim co na mnie głosowali, że zauważyli moją grę i docenili ją.

Bob: Tak, Merlas to wspaniały zawodnik, który w najbliższym czasie może zdobyć nawet pas TV! Czas nas goni, a zostało jeszcze
11 statuetek do rozdania, więc jedziemy dalej! Teraz czas na coś wielkiego, bo równocześnie przyznane zostaną aż 2 statuetki!

NAJLEPSZY FEUD
Nominacje:
- Bob vs Tupak
- Przemek Kruk vs Gi4lu
- Spear Dla Tego Pana vs Fiskus
- Storm vs Ramzes
- Voice of Truth vs federacja

NAJLEPSZY GIMMICK
- Cezar
- SMD (Wezuwiusz & Carrik)
- Spear Dla Tego Pana
- Storm
- Voice of Truth

Bob: A nagrodę wręczą...

"Summer '43 the man's gunnin' for me..."

ObrazekObrazek

Na scenie pojawia się znany komik - Eddie Murphy oraz...Maska?!

Eddie Murphy: Witam wszystkich na drugim w historii rozdaniu nagród dla najważniejszych w WFSF! Pewnie zadajcie sobie teraz dwa pytania -
dlaczego my wręczamy nagrody i kim jest facet koło mnie? Najlepszy gimmick - osoba, która zwycięży w tej kategorii musi posiadać dwie ważne
cechy - pomysł na siebie i umiejętność udawania kogoś kim nie jest. My spełniany je wręcz idealnie, obaj jesteśmy aktorami, którzy potrafią
rozbawić dosłownie każdego...tak wiec, umiemy udawać, no - najczęściej idiotów. A dlaczego wręczamy nagrodę dla Najlepszego feudu? Bo jesteśmy
rywalami, którzy różnią się we wszystkim! Obaj walczymy o tytuł najlepszego komediowego aktora na świecie. Jest też wiele różnić - ja jestem
śmieszny, on nie. On jest idiotą, ja tylko udaję. Ja jestem czarny, on jest biały. To ostatnie pewnie chciał ukryć, dlatego taki stój...

Jim Carrey: W ostatniej kategorii to akurat Ty masz się czego wstydzić (śmiech). Lepiej ogłośmy wyniki...hm, w najlepszym feudzie dużą
szansę na wygraną mieli Bob i Tupak, oraz Ramzes ze Stormem...

Eddie Murphy: Za to w najlepszym gimmicku Storm i SMD do końca walczyli o wygraną...

Jim Carrey: Lecz niestety zwycięzca może być tylko jeden. Proszę państwa, w kategorii "Najlepszy feud" wygrywa...

Eddie Murphy: W kategorii "Najlepszy gimmick" wygrywa...

Jim Carrey & Eddie Murphy: VOICE OF TRUTH.

Na scenie pojawia się ten, który Voice of Truth zawdzięcza chyba najwięcej - Gi4lu!

"I think i'm cute,
I know, I'm sexy..."

Obrazek

Gi4lu: Haj biczys. Jest mi niezmiernie miło odebrać aż dwie statuetki za najlepszy feud i najlepszy gimmick. Są to bardzo wartościowe statuetki, które chętnie postawię na półce nad kiblem. Stoją już tam moje dwie za najgorszy feud z Bobem i najgorsze promo. Teraz dołączę sobie najlepszy feud i najlepszy gimmick. Czy to nie ironia losu? Ten najbardziej niedoceniany na początku gracz w WFSF, zdobywca 2 złych statuetek teraz zgarnia dwie najbardziej wartościowe. Niektórzy powiedzą, że najlepszy gracz jest bardziej wartościowy. Ale nie. Voice of Truth to była rodzina, to było coś więcej niż stajnia. Każdy był tam równy i każdy zdominował federację w swoim stopniu. Każdy przyczynił się do tej dominacji, zwycięstw, sukcesów i TYCH statuetek.
Najlepsze jest to, że te statuetki odbieram od Eddy'ego Murphy'ego i Jima Carrey'a. Gorąco ich pozdrawiam, ale oni sami wiedzą, że Voice of Truth było lepsze, a zwłaszcza ja, co powiedziały nawet ich sekretarki z delegacji wczoraj w nocy. A kończąc tą wzruszającą przemowę opowiem historię. Pewnego dnia pojechaliśmy
do Gdyni i Bob z Marszalem poszli na piwo, Gegol wyrywał dupeczki, a Fiskus próbował znaleźć najbliższy monopolowy gdzie sprzedadzą mu piwo. Ja jako Straight Edge sobie usiadłem na ławce i patrzyłem jak Fiskus niszczy podryw Gegolowi, Bobo i Marszal oblewają się piwem. I nagle co? Gegol wyrwał Salasa i poszli gdzieś
dalej! Jeszcze raz wielkie dzięki i pozdrawiam wszystkich. Voice of Truth na zawsze w sercu i pamięci!

Bob: Voice of Truth dokłada dwie statuetki do swojej kolekcji. Ciekawe czy na tym poprzestaną? Tymczasem zapraszamy na rozstrzygnięcia w kolejnym głosowaniu!!!

NAJWIĘKSZY POSTĘP
Nominacje:
- Fiskus
- Jogusiando
- RockBottom
- Storm
- Wezuwiusz

"Shoot on side we are the best,
north or south or east or west...

Obrazek

Thierry Henry:
Dobry wieczór Państwu. W piłce nożnej, tak jak i w snookerze, najważniejszy jest trening. Możesz mieć niesamowity talent,
ale bez treningu daleko nie zajdziesz. Dlatego największy szacunek należy się nie tym, którzy z miejsca zaczęli grać dobrze, ale tym, którzy
poprzez ciężki trening zdołali poprawić swoje umiejętności kilkukrotnie. Fani WFSF z całego świata, to dla mnie zaszczyt poinformować, że
w kategorii na Największy Postęp WFSF zwyciężył...nie Fiskus, który był trzeci...nie Jogusiando, który był drugi...tylko nie kto inny jak
obecny mistrz IC - STORM!!!

"I'm sexy and I know it..."

Obrazek

Storm: 'Heloł ewribadi.Pewnie niewielu pomyślało że się tu pojawie ,zwłaszcza Gi4lu i Rock.Odkad tylko zobaczyłem że jestem nominowany do kategorii postep roku od razu wiedziałem że zdobędę tą statuetkę.Jak widać bardziej widoczny jest postep mistrza IC niż 3 dniowy title run WHC. To moja pierwsza statuetka Slammy i mam nadzieję że nie ostatnia w karierze.Z tego miejsca chciałbym podziękować Thierry`emu Henry`owi za wręczenie mi nagrody,Cezarowi Żejmo który jest najgorszym PRO NXT w historii, hejterom Gi4lowi i Rockowi,dla nich buziaki bo zhejtują mnie za zdobycie statuetki,Chudemu za możliwość zdobycia na nim pasa IC,i osobom które na mnie zagłosowały.Chciałbym pozdrowić rodziców,a w szczególności mamie
i tacie,i tak na koniec MAJ TAJM IS NAŁ BICZ.

Bob: Tak, Storm zdecydowanie zasłużył na tą nagrodę. A teraz pójdziemy w drugą stronę. Zobaczymy, kto mimo swoich umiejętności i pracy
w federacji, został najmniej doceniony.

NAJBARDZIEJ NIEDOCENIONY:
Nominacje:
- LidKon19
- RockBottom
- Salas
- Tupak

"I met him out for dinner on a Friday night..."

Obrazek

Christina Aguilera: Witam wszystkich! Najbardziej niedoceniony...to nagroda, która na pewno nie trafiłaby do mnie, bo pierwsze doceniają mnie,
a po drugie jestem kobietą, więc co najwyżej niedoceniona hihihihi. Nie ważne, najbardziej niedocenionym zawodnikiem WFSF zostaje...łatwo
się domyśleć...ROCK BOTTOM!

"Devil..."

Obrazek

RockBottom:
Dziękuję tym "zawodnikom", którzy na mnie głosowali (przynajmniej oni mnie docenili :D), dziękuję rywalom (hehe, przegrali :D),
dziękuję Mańkowi, Stormowi za to, że ssie jako snookerzysta, Cezarowi za to samo co Storm. :D Pozdrawiam Tupaka i Boba, za to, że "dzięki" nim
dostałem się do tej kategorii i mam nadzieję, że następnym razem nie będę musiał tu znowu trafiać. :) Jeszcze raz wszystkim dziękuję.

Bob: Nie traćmy czasu, następna kategoria!

NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCY MOMENT
Nominacje:
- Cezar wykorzystuje walizkę MITB i zostaje WHC
- Dellar & KRZYWO zdobywają pasy Tag Teamowe
- festerowicz debiutuje w federacji i zdobywa walizkę TV Money In The Bank
- Fiskus pokonuje Bob'a 3:0 i zdobywa WHC
- powroty na Slammyversary (Punkholic, Fiskus, Spear Dla Tego Pana, Ejdź, King itp.)
- Voice of Truth wygrywa na LockDown i przejmuje federację na miesiąc

"Money...money, money, money, money..."

Obrazek

Na scenie pojawja się nie kto inny jak nowy właściciel WP.PL i Game Desire...główny sponsor WFSF...Donald Trump!

Donald Trump: Jak miło pojawić się na tak wielkiej gali, tak wielkiej organizacji jaką jest WresltleFans Snooker Federation.
Nie do dziś wiadomo, że inwestorzy z większą chęcią inwestują w organizację, gdy dzieje się w niej coś fascynującego, coś czego
nikt się nie spodziewał. W moim przypadku nie jest inaczej. Śledziłem na bieżąco wydarzenia w federacji i nie dowierzałem gdy
np. Fiskus pokonał Boba i został nowym mistrzem WFSF. Ale nie to wydarzenie okazało się najbardziej szokujące. Statuetkę dla
szokera roku otrzymuje...CEZAR, za wykorzystanie walizki MITB na Jogusiando i wygranie pasa WHC!

"Veil Of Fire..."

Obrazek

Cezar: Kiedy przybyłem do WFSF moim celem był pas wagi ciężkiej. Przez długi okres czasu byłem daleko od tego osiągnięcia, aż do momentu kiedy Tupak, czy jak mu tam, dał mi szanse w walce o walizkę Money in the Bank. Wtedy wiedziałem, że mój cel jest już prawie osiągnięty. Tak, pokonałem rywali, jeżeli można ich tak nazwać i zdobyłem walizkę MitB, stając się pierwszym Mr.MitB w historii. Wtedy bez wahania dobiłem Jogusiando i zostałem World Heavyweight Championem. Wyzwoliłem nienawiść w byłym mistrzu i później nie był on moim celem. Straciłem tytuł po ponad 15 dniach, wszyscy tak mówili i tak się stało, lecz teraz kiedy zemściłem się na ManiekkLordzie pokonując go 2:5, ponownie moim celem jest Jogusiando! Na następnej karcie ponownie wyzwole z niego nienawiść, którą w sobie ma i odbiore mu tytuł !

Bob: Drodzy widzowie, jesteśmy już w połowie naszej gali. KOrzystając z chwili poinformuję, że przeprowadziliśmy ankietę, w
której zadaliśmy fanom i graczom dwa pytania:
1.Kto wygra na SnookerManii - Maniekklord czy Punkholic?
2.Za którym z tej dwójki jesteś?
Jeszcze dzisiaj poznacie wyniki! Tymczasem jedziemy dalej!

NAJLEPSZY TAG TEAM
Nominowani:
- Cezar & RockBottom
- Jogusiando & LidKon19
- KRZYWO & Dellar
- SMD (Wezuwiusz & Carrik)
- Voice of Truth (Przemek Kruk & Gi4lu)

"We already won, we already won,
And ain't no need to play no more games..."

ObrazekObrazek

LeBron James: Witamy wszystkich fanów koszykówki i Miami Heat z całego świata! Chyba nikt nie jest zdziwiony widząc nas tu.

Dwayne Wade: Przecież wiadomo, że tworzymy najbardziej dynamiczny, skuteczny, efektowny i efektywny duet w historii NBA. Nikt nie
jest tak dobrze zgrany jak my. Jednak zanim ogłosimy wyniki, specjalne życzenia dla jednego z graczy, który niedawno obchodził urodziny.
From Dwayne to Dwayne...

LeBron James: Hehuehuehyehy.

Dwayne Wade: We both wanna say happy birthday.

LeBron James: Can you smeeeeeell?!

Dwayne Wade: <wącha>

LeBron James: Heheyyehhuehehyeehaha. What The Rock...is cooking!

Dwayne Wade: Aaaaah.

LeBron James: Hehahahhyyahaha.

Bob: Eeee, przepraszam, ale The Rock nie jest częścią WFSF...

Dwayne Wade: Dobrze o tym wiemy. Więc w ramach przeprosin wręczymy prawdziwemu jubilatowi prezent. A tym prezentem będzie statuetka za
najlepszy tag team w WFSF!

LeBron James: Duetem, który spisał się najlepiej w minionym półroczu byli...Voice of Truth, czyli PRZEMEK KRUK i GI4LU!!!

"Mam jedną zasadę w tej grze i nie znam innej,
nie dogadamy się jeżeli jej nie przyjmiesz,
nie znajdziesz wielu zaufanych ludzi przy mnie,
wy-wy-wykańczam skurffysynów precyzyjnie!"

Obrazek

Przemek Kruk: Chciałem podziękowac wszystkim którzy wpierali mnie w trudnych chwilach: mamie tacie siostrze, bobowi , mańkowi, gilowi i
kotu muńkowi który mnie wspierał najbardziej. Jeszcze raz serdeczne Jou.

Bob: Teraz czas na wręczenie nagrody dla...

NAJLEPSZA STAJNIA
Nominacje:
- Nation Of Masturbation
- Voice of Truth

Bob: Długo zastanawialiśmy się, kto mógłby wręczyć tą nagrodę. W końcu stwierdziliśmy, że przecież nasza federacja ma wiele wspólnego
z wrestlingiem. Tylko, którego wrestlera wybrać, by wręczył tak ważną nagrodę? Musiał to być najlepszy wrestler jaki istnieje! Tylko
kto nim jest? Wielu tak o sobie mówi...jest ten co był, jest i będzie najlepszy, mamy najlepszego w tym co robi, mamy najlepszego na
świecie. Ale my potrzebujemy kogoś, kto znajduję się poziom wyżej od wszystkich...kogoś kogo można by nazwać...nie wiem, wrestlingowym
bogiem?

Głos zza kulisów: Woooooo!

Bob: Proszę państwa, to wielki zaszczyt. Przed państwem jedyny, niepowtarzalny The Nature Boy...Ric Flair!!!

"Wooooooo...!!!"

Obrazek

Ric Flair: Woooooooo! To wielka przyjemność być częścią tak wielkiego wydarzenia. Słyszałem głosy, że niektórzy woleliby tu CM Punka,
ale muszę was zmartwić - jestem tutaj ja, Wrestling God! Wiecie dlaczego jako jedyny w historii mam dwa pierścienie Hall of Fame?
Ponieważ oprócz tego, że jestem genialną jednostką...potrafiłem pracować też w grupie. Mówię oczywiście o The Four Horsemen. Bycie
najlepszym to niesamowita przyjemność, jednak jest ona jeszcze większa gdy można ją dzielić z kimś innym. Proszę państwa, mam wielką
przyjemność ogłosić, że najlepszą stajnią w WFSF zostało...kto by się spodziewał...VOICE OF TRUTH!

"If you smell..."

Obrazek

Fiskus: Jest to dla mnie wielki zaszczyt otrzymać nagrodę z rąk takiej legendy. Jest to także dla mnie wielki zaszczyt przyjmować tą nagrodę w imieniu całego Voice of Truth. Myślę, że zasłużyliśmy na to bo szum jaki wywołaliśmy w Wrestlefans Snooker Federation był ogromny. Każdy z osobna się do tego przyczynił i myślę, że nie należy wysuwać tutaj nikogo przed szereg. Fakt faktem, Bob - założyciel VoT zrobił najwięcej z nas, sam pomysł stworzenia takiej stajni był świetny, ale gdyby nie reszta ekipy to by się nie udało. Zawojowaliśmy WFSF i udowodniliśmy, że trzymając się razem możemy zdziałać naprawdę dużo. Na Lockdown zdeklasowaliśmy Team Tupaka przejmując władzę na 3 karty i chyba każdy się zgodzi, że to był historyczny i chyba najbardziej szokujący moment w tej korporacji. Było wielu, którzy skazywali nas na porażkę na Lockdown i rozpad od razu po tej gali, ale my udowodniliśmy, że działając razem możemy więcej. Możecie nas kochać, możecie nas nienawidzić, jesteśmy Voice of Truth i jeszcze wrócimy. Dzięki wielkie.

Bob: I ponownie wręczymy dwie nagrody na raz. Następne kategorie!

NAJWIĘKSZE WYDARZENIE
Nominacje:
- All Star Weekend
- Bob zostaje Vice Prezesem WFSF
- Bound For Glory Series
- Pierwszy turniej w historii WFSF
- Slammyversary I

NAJLEPSZE PPV
Nominacje:
- Bound For Glory 2012
- Judgment Day 2012
- LockDown 2011
- Final Resolution 2012
- Slammyversary I
- TripleTruth 2011

"No chance..."

Obrazek

A w drodze na ring prezes największej federacji wrestlingowej na świecie - Vince McMahon!!!

Vince McMahon: Wow! Trzeba pomyśleć o zorganizowaniu ceremonii Hall of Fame na Wembley. Niesamowite. Ale przejdźmy do rzeczy. Jestem w
tym biznesie bardzo, bardzo długo. Przez ten czas zrozumiałem jedno - bardzo ciężko jest zaskoczyć ludzi czymś nowym, bardzo ciężko
zorganizować PPV, które przyciągnie większą niż kiedykolwiek uwagę. Niewielu ma taki dar, by ich produkt nie popadł w rutynę. Z własnego
doświadczenia wiem, jak ciężko zmusić stare gwiazdy do powrotu na stare śmieci. Jak zmobilizować zawodników by dawali z siebie 200%
każdego dnia. To wszystko w WFSF miało miejsce. Chyba każdy już domyśla się gdzie...Panie i Panowie. Największym wydarzeniem w WFSF w
ostatnim półroczu oraz najlepszą galą PPV było...SLAMMYVERSARY I!!!!! Zapraszamy na scenę Prezesa WFSF, Tupaka!

"Oh for sure, check me out
It's still Dre Day, A.K. nigga..."

Obrazek

Tupak: Jestem bardzo zadowolony, że mogę odebrać te dwie statuetki. Zapracowali na nie wszyscy, którzy wystąpili w WFSF i dzięki tym
wszystkim ludziom federacja nadal istnieje. Jak zawsze były lepsze i gorsze momenty, ale już wszystko się ustabilizowało. Cieszę się,
że najlepszym PPV okazało się Slammiversary, gdyż było ono dopracowywane i razem z Bobem postaraliśmy się ściągnąć kilku dawnych zawodników
chociaż na jedną galę, ale jak wszyscy widzą przypomnieli sobie czym jest WFSF i postanowili pozostać na dłużej. Pojawiło się również kilku nowych,
którzy również się zadomowili. Oczywiście bardzo cieszę się, że Slammiversary jest również największym wydarzeniem, gdyż właśnie na tej gali
obchodziliśmy jubileusz WFSF. Dla takiej federacji rok działania wydaje się być naprawde sporym osiągnięciem i mam nadzieje, że za rok również
będziemy mogli nadal cieszyć się z gry.

Bob: Wchodzimy już w ostatnią część naszej uroczystości! Czas na najlepszy pojedynek!

NAJLEPSZY POJEDYNEK
- LockDown 2011: 5 vs 5 Elimination Match: Voice of Truth vs Team Tupak
- Bound For Glory 2012: WHC, Bob (c) vs Tupak
- Judgment Day 2012: LidKon19 & Jogusiando vs Bob & Tupak
- Judgment Day 2012: TV Title Elimination Chamber Match
- Slammyversary I: Bob vs Punkholic
- Slammyversary I: Gi4lu (c) vs Przemek Kruk

"Oklaski i brawa..."

Obrazek

Roonie O'Sullivan: Witam wszystkich na tej wspaniałej uroczystości! Snooker jest moim całym życiem. Interesuję się nim na wszelkie
możliwe sposoby, dlatego oprócz regularnego grania, oglądam też WFSF. I wiecie co według mnie jest najlepszego w tej federacji? Nie
genialne stajnie, wspaniali zawodnicy, interesujące historie między graczami. Nie, zdecydowanie najlepszą rzeczą są emocjonujące i
stojące na wysokim poziomie pojedynki. W tym półroczu było ich wiele, mnie szczególnie w pamięci zapadło starcie Jogusiando z Bobem
i wbicie kilku breaków 100 punktowych, ale zobaczymy czy to wystarczy na pierwsze miejsce. Proszę Państwa, zwycięzcą w kategorii
Najlepszy Pojedynek zostaje...SnookerLod Series Match z LockDown VOICE OF TRUTH vs TEAM TUPAK!!! Nagrodę odbierze członek przegranej
drużyny i twórca owej stypulacji...Maniekklord!

"Fiskus skończył karierę, bo bardzo tego chciał..."

Obrazek

Maniekklord: O kurde, nie spodziewałem się że to ja będe odbierał statuetke za najlepszy pojedynek ostatnich miesięcy. Ciesze się bardzo
że stypulacja wymyslona przeze mnie, SnookerLord Series cieszyła się od samego początku dużym poparciem u bookerów. I najważniejsze starcia,
jak finał duzego feudu, i mecz gwiazd zostały rozegrane w tej ciekawej i emocjonujacej stypulacji. Sam wprawdzie w tym meczu nie odegrałem
wielkiej roli, ale ta stypulacja własnie pozwala wyjśc niektorym na pierwszy plan, skorzystali na niej wtedy , w tamtym meczu ludzie ze stajnie
Voice of Truth i wynik tej walki był jednym z najważniejszych wydarzeń w histori tej fedki. a Bob dzięki tej walce stał się ikoną federacji,
soobą bez której nie mielibysmy polowy tego co mamy. Chce więc bardzo podziękować wszystkim uczestniczącym w tym feudzie i bookerom za mądrze
dobraną stypulacje konczącą feud.

Bob: Maniek, zostań proszę jeszcze chwilkę z nami. Pamiętam, że wspomniałeś, że zasługujesz na nagrodę w poprzednim Slammy. Nie da się
tego zrobić, ale z organizacją przygotowaliśmy dla Ciebie mały prezent!

"Pourquoi...?"

Obrazek

Na scenie pojawia się Maryse, była zawodniczka WWE, z walizką w rękach. Wita się czule z Mańkiem i otwiera walizkę w której jest...piękny,
nowiutki, wykonany z diamentu pas SnookerLord Championship!!!

Bob: Maniek, wiesz że nie możemy zrobić z niego oficjalnego tytułu, ale myślę że spodoba Ci się taka pamiątka.

Maniekklord: Ale Marysia super wyglada, jak zawsze! Powiem jedno !! Warto jednak do czegoś dązyć w tej federacji! Ten sliczny pas...no kurde
nawet nie wiedizałem ze tak extra będzie wyglądał ! Ten pas będzie leżał u mnie na honorowym miejscu, Marysia ! ale ona sie usmiecha ! Biore
pas i Marysie !! TEN PAS TO NAGRODA ZA WYWALENIE MARSZALA Z FEDY!! raz sie udało, teraz pokonam go i nie wróci juz nigdy !

Maryse: Ale to słodkie!

Maniekklord i Marsye udają się razem na backstage, a my jedziemy dalej!

Bob: Proszę państwa, korzystając z chwili przerwy chciałbym przedstawić wyniki ankiety, o której mówiłem już wcześniej.

1.Kto zwycięży w pojedynku Maniekklord vs Punkholic na SnookerManii II?
Punkholic 27%
Maniekklord 73%
2.Komu kibicujesz w tej walce?
Punkholic 15%
Maniekklord 85%

Bob: Jak widzimy większość w federacji kibicuje Maniekklordowi, także grubo ponad połowa zawodników uważa, że Maniek wygra na SnookerManii.
Tymczasem ja się z Państwem żegnam i zapraszam na scenę osobę, która wręczy nagrodę w najważniejszej kategorii!!! A, i jeszcze niespodzianka!
Zanim poznamy zdobywcę najważniejszej statuetki, czas na prezentację specjalnych userbarów zrobionych przez Salasa!!!

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

NAJLEPSZY ZAWODNIK
- Bob
- Gi4lu
- Jogusiando
- LidKon19
- Przemek Kruk

"Oh for sure, check me out
It's still Dre Day, A.K. nigga..."

Obrazek

Tupak: Wiele osób starało się zdobyć tę statuetke, rywalizacja była naprawde zacięta. Muszę przyznać, że mamy naprawde sporo zdolnych zawodników, ale na tle tych wszystkich jeden zawodnik wyróżnił się najbardziej. Osoba, która w federacji osiągnęła praktycznie wszystko, rok temu również triumfował
w tej kategorii. Panie i panowie najlepszym zawodnikiem WFSF drugi raz z rzędu zostaje Bob !

"(Ay) Let's not kill the karma
(Ay) Let's not start a fight
(Ay) It's now worth the drama
For a beautiful liar ..."

ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

Bob: Dobry wieczór wszystkim raz jeszcze! Cóż, w sumie to nie wiem co mam powiedzieć. Nasza federacja ma już rok. W pierwszym głosowaniu zostałem wybrany najlepszym zawodnikiem, w drugim także. To naprawdę duże wyróźnienie. Bo o wiele ważniejsze jest gdy za najlepszego uważają Cię też inni, a nie tylko Ty sam. WFSF wspaniale się rozwinęło, jestem dumny będąc częścią tej federacji. A teraz czas na tradycyjne podziękowania. Zacznę od moich czterech pięknych pań, które są teraz przy mnie. Dziękuję, że jesteście piękne! Ponad to chcę oczywiście podziękować wszystkim graczom WrestleFans Snooker Federation! Wyróźnić chciałbym dwie, że tak powiem - jednostki. Po pierwsze, Voice of Truth. Razem udało nam się wznieść tą fedkę na zupełnie inny level. Kruku, nagramy coś wierzę! A po drugie, dzięki Tupak! Gdyby nie on, nie byłoby nas tutaj. Tupak jest zdecydowanie niedoceniany, nawet w ankiecie na niedocenionego przegrał! Co nie zmienia faktu, że jest świetnym kumplem i ogółem zajebistym człowiekiem! Na koniec wspomnę o osobie, która nie pojawiła się dzisiaj na scenie, a bardzo na to zasłużyła. Zobaczycie, że za pół roku tą nagrodę odbierze Jogusiando. Joguś, zapraszam na scenę! Dziękuję wszystkim!!!

Jogusiando i Bob podają sobie dłonie, publiczność żegna ich oklaskami na stojąco, a gala kończy się. Do zobaczenia za pół roku!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Mid carder

Nagramy cos wierzę jou, sory za mój chujowy spicz ale na ostatnią chwile został zapisany bo wiadomo mój net <3

Co do zwycięzców absolutnie wszystkiego się spodziewałem bez zaskoczeń fajny raport ogólnie wielki pozytyw.

Obrazek

Rozwojówka

Uooo , czegos takiego sie nie spodziewalem. Totalnie rozyebales tym wszystko. Userbary tez kozackie. Swietne wszystko:D

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Brawo Bob za pomysł i wykonanie. Zwycięzcy do przewidzenia. Szkoda, że nie było mojej kategorii - najgorszy zawodnik.

Star
Awatar użytkownika

Extra że chciało Ci się zrobić z tego Slammy prawdziwą gale :D Przemowy zawodników z rosteru świetne, szczególnie podobała mi się przemowa Rocka Bottoma i Gegola (serio gegol krótkie ale w Twoim stylu xD)

fajny motyw z Vincem ""Wow! Trzeba pomyśleć o zorganizowaniu ceremonii Hall of Fame na Wembley" :D
I Tupak przy odbiorze nagrody, jak prawdziwy szef powiedział :D

Znowu Bob wykonał kawał zajebistej roboty :D

Star
Awatar użytkownika

Ale świetne Slammy! Nie spodziewałem się, że w postępie wygra Storm, a nie Fiskus i to troszeczkę dziwny wybór, ale tak zagłosowali ludzie. W ogóle to jestem zaszczycony, że w tylu kategoriach byłem nominowany, ale w każdej było coś lepszego. A wracając do raportu to kapitalnie napisany, świetnie dobrane osoby, niezłe teksty. Ronniemu mogłeś dać "Let me entertain you", ale oklaski i brawa też są przy jego wejściach :D Ładne userbary :) Naprawdę warto było tyle czekać na taki raport :) Dzięki Bobo i wszystkim, którzy pisali przemowy itd, bo wyszło kapitalnie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

No, postaraliście się :d Jestem bardzo zniesmaczony, że nie dostałem/dostaliśmy ani jednej statuetki, ale poczekajmy za pół roku :p

2x WFHF Champion

Low carder

Fajne Slammy, oczywiście znacznie lepsze niż to pierwsze :D. Co do niektórych statuetek inaczej zagłosowałem, ale i tak spodziewałem się, że wyniki będą takie, a nie inne.

Brawa dla Boba za pomysł, chęć i zajebiste wykonanie.

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Star
Awatar użytkownika

GENIALNE. Ogólnie to jak mi napisałeś, że to będzie raport to nie spodziewałem się aż takiego dobrego wykonania. Gwiazdy, które wręczały statuetki - świetny pomysł. Nie rozumiem czemu przy O'sie dałeś pokemony czy co to tam jest, ale ok, ważne, że jest, spodziewałem się go. Propsy za wykonanie i mam nadzieje, że kolejna edycja będzie równie udana.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Superstar
Awatar użytkownika

Mimo, że wiedziałem o wszystkim to czytało się to zajebiście !
Naprawde kapitalne wykonanie raportu ze Slammy, świetnie dobrane osoby, speeche na wysokim poziomie.
Co tu dużo mówić, rewelacja Bob !

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Rozwojówka

Nie no świetna robota bobobobo ;d;d; super pomysł i oczywiście wykonanie, ... mimo że nie zdobyłem żadnej statuetki hje hjehjeh

------------

Jedyny i nie powtarzalny MAMED KHALIDOV!!! ♥

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]