Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn sie 10, 2020 1:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna

Kto zwycięży w Main Evencie SnookerManii?
Tupak 29%  29%  [ 7 ]
LidKon 50%  50%  [ 12 ]
Bob 21%  21%  [ 5 ]
Liczba głosów : 24
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

THEME SONG

Yes, yes, yes, yes, yes, yes, yes! Finally! Nadszedł czas na największą galę roku WrestleFansSnookerFederation! Czas na SnookerManię II!!! W tym roku czeka nas wiele atrakcji: kilka niezapomnianych pojedynków i specjalna niespodzianka. Nie przedłużając, przejdźmy do rzeczy!

Długo spekulowano kto wystąpi w Main Evencie SnookerManii, ale sprawę ostatecznie rozstrzygnęła obecność najważniejszego pasa federacji w stawce. Tupak sprawił sporą niespodziankę wygrywając Elimination Chamber Match i dzięki temu po raz kolejny spotyka się z Bobem w najważniejszej walce PPV. Bob już kilka miesięcy temu zapowiedział, że ze SnookerManii wyjdzie jako World Champ, więc na szali oprócz tytułu jest też jego honor. Mimo historii pomiędzy dwójką wymienionych i tak głównym faworytem pojedynku wydaje się być LidKon. Zwyciężając w Royal Rumble Matchu udowodnił, że nadszedł jego czas. Czy LidKon zostanie mistrzem wagi ciężkiej po raz drugi? Czy może czwarty raz dokona tego Bob? Na pewno na żaden z tych scenariuszy nie zgodzi się Tupak!

Kolejna walka pewnie byłaby najważniejszą na gali, gdyby tylko zawodnicy bardziej przyłożyli się w ostatnich miesiącach działania federacji. Ten feud jest jak najbardziej prawdziwy. Punkholic i Maniekklord nie cierpią się od dawna, więc nie ma możliwości by razem działali w federacji. Wszystko rozstrzygnie się w klasycznym, snookerowym starciu, a przegrany oprócz przeproszenia zwycięzcy będzie musiał opuścić WFSF...na zawsze!

Tag Team Tournament jest już tradycją WFSF. Pierwsza edycja na stałe wprowadziła do Main Eventu Boba i wypromowała najbardziej kontrowersyjną postać w historii fedki - Speara. W drugiej swoją dominację potwierdzili LidKon i Jogusiando, jednak nie wykorzystali oni swoich szans. A kto okaże się najlepszy w trzeciej? Fiskus, po powrocie do federacji, stworzył zgrany duet z Tupakiem i nie zamierza z łatwością oddać tytułów. Natomiast doświadczenie Boba (pierwszy zwycięzca TTT) i wariactwo Storma wydają się być wybuchową mieszanką. Dodajmy, że wygrani oprócz zwycięstwa w turnieju i pasów Tag Teamowych, otrzymają też shoty na pasy WHC i TV.

Przemek Kruk od pewnego czasu umieszcza jakieś tajemnicze proma. Nadszedł czas na SnookerManię, więc w końcu dowiemy się kogo tak długo poszukiwał. On i jego tajemniczy tag team partner zmierzą się z legendą WFSF KingofKingsem i Jogusiando, który w ostatnim miesiącu stracił szansę na walkę o WHC na "największym ze stołów". Dla Jogurta to mecz wyjątkowy, ponieważ może pomóc mu w powrocie na szczyt.

Kto spodziewał się, że Salas wygra Elimination Chamber Match o pas TV? Chyba nawet nie on sam. Wygrana Salasa zaskoczyła wszystkich, przede wszystkim zarząd, który jak mówią źródła do ostatnich chwil wahał się z miejscem Salasa w walce. W międzyczasie Fiskus zdobył title shota na pas TV i już wtedy ogłosił, że wykorzysta go na SnookerManii, jak obiecuje - z powodzeniem. Czy Fiskus do swojej kolekcji dołoży pas TV i zostanie drugim w historii Grand Slam Championem?

Mrawesome zawiódł wszystkich, więc pas Intercontinental został mu odebrany. Najbardziej poszkodowany był Erni, który był o krok od wygrania tytułu. Dlatego w Battle Royale dostał on ostatnią pozycję i najłatwiejszą drogę w kierunku pasa. Warto dodać, że w tym pojedynku swój powrót do WFSF notuje nie kto inny jak ChudinhoRKO! Chudy już kiedyś był mistrzem IC, dlatego nic nie stoi nie przeszkodzie by został nim po raz kolejny.

MvC na Elimination Chamber (a dokładniej, kilka kart po PPV) zdobył prawo do walki na SnookerManii o pas TV lub IC. Najwyraźniej nie wierzy on jeszcze w siebie tak bardzo, ponieważ zdecydował się wybrać teoretycznie mniej prestiżowy tytuł - IC. Nie zmienia to jednak faktu, że MvC to świetny zawodnik a zwycięzca Battle Royale musi mieć się na baczności, żeby nie stracić tytułu po kilku godzinach.

RockBottom, Wezuwiusz, Merlas - z czym kojarzą się wszystkim te ksywki? Za pewne z pasem TV. Każdy z nich dzierżył ten tytuł przynajmniej raz, a Rocky nadal jest najdłużej panującym TV Champem. Zarząd postanowił pójść krok do przodu i dać tym zawodnikom życiową szansę. Wygrany tego pojedynku zmierzy się na jednej z następnych Kart o pas WHC, więc jest o co grać. Jeden z owej trójki już niedługo może zostać naszym najważniejszym mistrzem!

Następna czwórka będzie miała dużo pracy. Na szali jest walizka Money In The Bank, ale droga do niej jest bardzo długa. Vamos, Ramzes, Matis i KTU na początku zmierzą się w Total Point Matchu, a najgorszy z nich zostanie wyeliminowany. Pozostała trójka nie będzie miała czasu na odpoczynek, ponieważ czeka ich Ladder Match po którym ponownie zostanie wyeliminowany jeden zawodnik. Pozostała dwójka stanie do walki w XXX Total Points Matchu, a wygrany zdobędzie walizkę Money In The Bank, która gwarantuje walkę z mistrzem TV o dowolnym czasie, w meczu do 200 punktów z początkową przewagą właściciela walizki...150 punktów!

Nie mogło na SnookerManii zabraknąć pojedynku o tytuł Królowej WFSF. Marlena jest nią już całkiem długo, więc może pora na zmiany?

Cezar nie zdołał znaleźć się w żadnej walce o pas, dlatego wyzwał na pojedynek Carrika. Stypulacja? Dwugodzinny Iron Match. Stawka? Teoretycznie żadna, ale wygrany może liczyć że będzie brany pod uwagę w ustalaniu kolejnych rywali dla mistrzów IC i TV.

Na sam koniec pojedynek nowego zawodnika KaptainaCharisma, długo nie grającego Tedu i powracającego Lampsa.

Powodzenia!!!

Two out of Three Falls Triple Threat Match for World Heavywieght Championship:
World Heavyweight Champion Tupak vs 2012 Royal Rumble Match Winner LidKon vs Bob
Stypulacja Tupaka: Ladder Match (100 wbitych bil)
Stypulacja LidKona: Single Match (do 5 wygranych)
Stypulacja Boba: Hardcore Match (10 frejm, break 120, seria 6)
Tupak vs LidKon (1.Ladder Match 2.Single Match 3.Hardcore Match)
Tupak vs Bob (1.Hardcore Match = Bob, 10 frejm 2.Ladder Match = 65:100 3.Single Match = niepotrzebny)
Bob vs LidKon (1.Single Match = 5:1 2.Hardcore Match = seria 6 wygranych, Bob 3.Ladder Match = niepotrzebny)
WINNER & NEW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION: BOB

Looser leaves WFSF for ever: The End of an Era Match (do 10 wygranych partii):
Punkholic 0:10 Maniekklord
WINNER & STILL BETTER MAN: MANIEKKLORD

Tag Team Tournament III Final & Tag Team Championship Match (do 5 wygranych, wygrany team dostaje title shota na pas WHC i TV):
Tag Team Champions Tupak & Fiskus vs Bob & Storm
Tupak 5:3 Storm
Fiskus 5:4 Bob
TAG TEAM TOURNAMENT III WINNERS & STILL TAG TEAM CHAMPIONS: TUPAK & FISKUS/b]

[b]XXX Total Points Tag Team Match (500 punktów):

Przemek Kruk & Mystery Tag Team Partner vs Jogusiando & KingofKings
Przemek Kruk vs KingofKings
Mystery Tag Team Partner = GI4LU 321:500 Jogusiando

Television Championship Streak Match: (3 wygrane frejmy):
Television Champion Salas vs Fiskus
WINNER & STILL TV CHAMP: SALAS

Vacant Intercontinental Chapionship Battle Royale (do 2 wygranych):
Erni vs Egraam vs ChudinhoRKO vs Stochu vs Korpal vs Moniss vs Marlena
ChudinhoRKO 2:0 Marlena
ChudinhoRKO 2:0 Stochu
ChudinhoRKO 2:0 Egraam
ChudinhoRKO 2:0 Korpal
ChudinhoRKO 2:1 Moniss
ChudinhoRKO 0:2 Erni
WINNER & NEW INTERCONTINENTAL CHAMP: ERNI

Intercontinental Championship Steel Cage Match (do 5 wygranych lub wygrana frejma przewagą 70 pkt):
New Intercontinental Champion Erni 5:2 MvC
WINNER & STILL CHAMP: ERNI

No.1 Contender Total Break Point Match for World Heavyweight Championship (5 frejmów):
RockBottom vs Merlas vs Wezuwiusz
RockBottom 42:73 Merlas
RockBottom vs Wezuwiusz
Merlas 104:27 Wezuwiusz
WINNER & NEW NO.1 CONTENDER FOR WHC: MERLAS

Fatal Four Way Elimination Match for Television Championship Money In The Bank:
Vamos vs Ramzes vs Maits vs KTU
First Round, Total Point Match (2 frejmy, osoba z najmniejszą ilością punktów odpada):
Vamos 123:104 Ramzes
Vamos 86:154 KTU
Vamos 117:127 Matis
Ramzes 141:77 KTU
Ramzes 122:88 Matis
KTU 193:72 Matis
Punkty:
1.KTU 424:299 +125 3/3
2.Ramzes 367:288 +79 3/3
3.Vamos 326:385 -59 3/3
---------------------------------------
4.Matis 287:432 -145 3/3
MATIS WYELIMINOWANY

Second Round, Ladder Match (drabina ma 50 szczebli, osoba z najmniejszą ilością pokonanych szczebli odpada):
KTU 50:39 Ramzes 50:30 Vamos 50:45 KTU
Szczeble:
1.KTU 95 szczebli 2/2
2.Ramzes 89 szczebli 2/2
---------------------------------------
3.Vamos 80 szczebli 2/2
VAMOS WYELIMINOWANY

Final Round, XXX Total Points Match (zawodnik, który pierwszy zdobędzie 200 punktów wygrywa):
KTU 200:148 Ramzes
WINNER & NEW TELEVISION CHAMPIONSHIP MR.MONEY IN THE BANK: KTU

Queen of The Table TLC Match (Table Match - 1 frejm, Chairs Match - 7 różowych, Ladder Match - 30 szczebli):
Queen Marlena 0:2 Moniss
WINNER & NEW QUEEN OF THE TABLE: MONISS

Iron Match (2 godziny):
Cezar vs Carrik

Triple Threat Match (do 3 wygranych):
Lamps vs KaptainCharisma 0:3 Tedu vs Lamps

Money In The Bank Television Championship Match:
Champion Salas 174:200 KTU
WINNER & NEW TV CHAMP: KTU

Obrazek

A oto nasza specjalna niespodzianka! Federacja działa już długo, dlatego stwierdziliśmy, że warto wprowadzić tytuł, który dla zawodnika będzie największym zaszczytem...Hall of Fame! WretleFans Snooeker Federation miewa lepsze i gorsze okresy, ale jedna rzecz nigdy się nie zmienia - zawodnicy, którzy chcą i mogą pomóc federacji w każdym momencie. Wytypowaliśmy kilku najważniejszych, kilku najbardziej zasłużonych. Wiem, że pewnie będzie wiele kontrowersji, ale my nie zapominamy o nikim - każdy kto był częścią federacji zasługuje na taki zaszczyt. Ale w tym roku wyróżnionych będzie tylko trzech. Oto nominacje (alfabetycznie) i kilka słów wyjaśnienia:

- Bob, vice-prezes organizacji, pomysłodawca i wykonawca wielu statystyk, założyciel Voice of Truth, wielokrotny Champ, dwukrotnie najlepszy zawodnik półrocza według WFSF i jedyny w federacji Grand Slam Champion.
- KingofKings, zapomniany przez młodszych zawodników, założył z Tupakiem WFSL, która szybko upadła, jednak pomogła Tupakowi w stworzeniu WFSF.
- Maniekklord, dla wielu swojego rodzaju mentor snookerowy, lubiany przez każdego (z malutkim wyjątkiem). Jest w federacji od początku i mimo wielu problemów, nie ma zamiaru jej opuścić.
- Przemek Kruk, pierwszy World Heavyweight Champion WFSF, znany między innymi ze storyline'u z WAO i wielkiej zdrady na LockDown (Kruk zdradził Tupaka i dołączył do Voice of Truth).
- Punkholic, jedna z najbardziej kontrowersyjnych osób w federacji. Wielokrotnie opuszczał fedkę, wdał się w wielki konflikt z Mańkiem, ale zawsze pozostawał w centrum. Niewątpliwie jedna z ikon najlepszego okresu WFSF.
- RockBottom, jest członkiem WFSF od pierwszej Karty i nigdy nie zawiódł. Zawsze gra regularnie mecze, jest nadal najdłużej panującym mistrzem TV i już niedługo może zdobyć pas WHC. Rocky zawsze był najbardziej niedoceniany, więc niech teraz ma!
- Storm, dobry duch WrestleFans Snooker Federation. Gra od pierwszej Karty i notuje coraz bardziej zauważalny progres. Storm oddał dużo zdrowia fedce i mimo luźnego zachowania zasługuje na wielki szacunek.
- Tupak, tutaj chyba nie trzeba niczego pisać. Założyciel i prezes federacji. Nie byłoby WFSF bez Tupaka.
- Wezuwiusz, może największe zaskoczenie, ale Wezu jest z nami od samego początku. Wezu jako jeden z niewielu poświęcił się dywizji Tag Team i mimo niepowodzeń ćwiczył by zostać mistrzem TV. Wezu to wzór idealnego zawodnika WFSF.

A kto zostanie przyjęty do WFSF Hall of Fame? Tego dowiemy się pod koniec SnookerManii, a Wy będziecie mieć na to duży wpływ. Przesyłajcie na PW do mnie lub Tupaka ksywki trójki zawodników, którzy według was najbardziej zasługują na tytuł HoF. Osoba z największą ilością głosów + dwie wybrane przez zarząd, staną się pierwszą trójką Hall of Fame w historii WFSF!!!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony śr sie 08, 2012 3:21 pm przez Bob, łącznie zmieniany 18 razy

Rozwojówka

Bob pisze:
Nie mogło na SnookerManii zabraknąć pojedynku o tytuł Królowej WFSF. Marlena jest nią już całkiem długo, więc może pora na zmiany?
Cezar...

Haha, myślałem że Cezar to będzie jednym z kandydatem, ale doczytałem do końca na szczeście. :)
Cóż, fajna gala, powalcze o co mam powalczyć i tyle. :P
PS. Nie będzie mnie od 22:00 jutro, wrócę około 6 sierpnia, chyba że ładna pogoda będzie to dłużej. Także jeżeli można to dłuższy czas poproszę, dzięki temu większe emocje. :D :D [muszę to pisać w snookerowych wakacjach]?

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
doświadczenie Boba (pierwszy zwycięzca TTT) i wariactwo Storma
:-D

Dobra karta,jestem w jednej z ważniejszych walk co cieszy,najpierw wygramy z Tupakiem i Fiskusem,potem zabiore pas mojej suczce Salasowi :* :-D Najbardziej jestem ciekawy wyniku Punk vs Maniek,jestem oczywiście za Mańkiem,Bob zdobedzie WHC a potem bedzie walczyl sam ze soba dzieki shotowi na WHC :-D CEZAR JAK SIE CZUJESZ WALCZE O PASY I ZWYCIESTWO W TURNIEJU A TY Z CARRIKIEM HUE HUE.Ale ze uczyl sie grac ode mnie to oczywiscie wygra,no i Gejgol wyczysci WFSF z tych z pusta glowa

No i na koniec fajna niespodzianka ze jestem nominowany do Hall Of Fame,znaja zycie pewnie mi sie nie uda ale w postepie roku na Slammy tez nikt na mnie nie stawial ja na siebie tez wiec teraz tez tak nie robie to moze bede nominowany :-D Ale jak Bob i Tupak nie dostana sie to bedzie beka :-D

Mid carder
Awatar użytkownika

kurwa jestem zwyciezca pierwszego EC i pierwszym Mr.Money in the Bank, oraz jedynym który wykorzystał walizke i jestem od 1 karty, a storm nie ja powinienem byc dupa dupa

Star
Awatar użytkownika

Jestem w finale TTT III,najdluzej panujacym IC Championem (Zaraz bedzie hejt ze ten pas gowno znaczy xD ) walczylem w main eventcie ppv o pas WHC,w Slammy Award II wywalczylem postep roku gram od pierwszych kart cos jeszcze hehe

Rozwojówka

XXX Total Points Tag Team Match (500 punktów):
Przemek Kruk & Mystery Tag Team Partner vs Jogusiando & KingofKings
Przemek Kruk vs KingofKings
Mystery Tag Team Partner vs Jogusiando

Kiedy i gdzie znajdę mego przeciwnika , choć ja i tak wiem kto to jest;d

Superstar
Awatar użytkownika

Dziwię się że znalazłem się w tej walce ale dzięki, nie jestem na straconej pozycji :D Trzeba przyznać że bardzo kozacka stypulacja, w przypadku dojścia do samego końca jest dużo grania ale i tak dobrze bo walizka to nie takie byle co i trzeba sporo się natrudzić żeby ją zdobyć :P

Mid carder

Jogus jesteś nie najsys, więc trzeba ciem zniszczyc z pusto głowo pis jou

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wezuwiusz is in da house! Jak ogłosiłem na poprzedniej karcie jestem obecny na Snookermanii! Ale nie w byle jakim meczu. Stawką 3 waya będzie walka o pas WHC! Moich przeciwników znam dobrze, bo z każdym z nich walczyłem o pas TV. Z Rockiem niegdyś przegrywałem, lecz ostatnio udaje mi się zwyciężać. Gdy byłem mistrzem TV broniłem pasa przeciwko Merlasowi i udało mi się wygrać. Historia ostatnich meczów przemawia za mną, lecz tutaj może wygrać każdy. Jeszcze jedna sprawa. Hall of Fame. Jestem nominowany ale jaja xD Cieszę się, ale mam jedne zastrzeżenie. Gdzie do cholery jest Wezuzela? Ona też zasługuje na to! Dobra wybaczam to chodź niechętnie. Wrócę do meczu. Jestem bardzo pozytywnie nastawiony do wyniku, bo czuję się ostatnio mocny. Merlas, Rock, strzeżcie się! Because I'm Wezuwiusz... tfu! to nie to! And That's the Bottom Line... fuck to też nie to! If Ya Smeeell... nie! Aaa już wiem! If You Don't Understand You Can Suck My Dick!

2x WFHF Champion

Star
Awatar użytkownika

Ja też wiem że tag team partner Gegola bedzie jak Contador i wróci !! Wroci glodny i zniszczy Szleka, A szlekowie i tak teraz odejdą z Radioshack i ich sponsorem będzie środek moczopedny i bedą mieli rowery koloru moczu !
Contador wróci na Eneco, wróci na Vuelte gdzie stoczy walke z Froomem i Juaqimem Rodriguezem i ją wygra. Froome bedzie zajebisty bo bez Wigginsa miejmy nadzieje, prawdziwy lider tak jak powinno być.

A Tobie Gegolu zycze takiej zony jaką posiada Wiggins ! Ktora jest ślepa i glupia i niedocenia pracy jaką w sukces jej męża włozył Froome.
PODOBNO (haha) wedlug niej to Porter i ROgers bezinteresownie pomagali Wigginsowi, jak lirwa sukces druzyny czyli wygrania przez ich lidera TdF bylby mozliwy bez pomocy kolegow? No przekonał sie o tym chociazby Nibali, ktoremu glupi Basso ktorego lubi Bob (zycze Ci zebys mial taiego syna jak Basso ktory CI nie bedzie pomagał!!) w ogole nie pomagał, w ogole jechal jakby go nie bylo.
Przeciez zresztą cała ekipa Sky za tą wygraną Wigginsa dostala duze pieniadze, weic oni mieli w tym swoj interes zeby pomagac.
Nie gegolu ! nie bedziesz miał zadnych kobiet tak zajebistych jak Kayden Kross !! Bo nie i koniec !
Wiggins nie powinien tego wyscigu wygrać. A Ty nie powinieneś wygrać
1xWFSF World Heavyweight Champion
2xWFSF World Tag Team Champion (w/ Gi4lu)
2xWFSF Televison Champion

Po snookermani wyzywam Cie na walke w której trafisz do szpitala od przypadkowego wybicia oka kijem snokerowym, a potem dowiode że podczas gry w snooker w Twoim organizmie jest za dużo soków z mandarynek i bananów.

Pewnie się drogi Gegolu zastanawiasz czemu Marszal ostatnio nie gra? Odpowiedź właśnie zostanie poznana publicznie, a no bo doszlo do niego że kredując kutasa wiele nie osiągnie w feudzie ze mną. Gra ostatnio mniej bo doszło do niego że nie ma szans żeby ze mną wygrać na snookermani, zrozumiał jaki z niego chujek i teraz unika snookera jak ognia, bo podobno kidyś podszedl za blisko i sobie nieco cheja zjarał hehe.

Zebys wiedzial ze spotkamy się na zlocie Gegol ! Bedziesz w rozowej koszulce z napisem "gegol" i ja Ci zakaze jej nosic, bo rózowy to kolor urodzonego zwyciezcy, a nie takiego Armstronga snokerowego. Wynajme nawet Dzefa Nowickiego i bede Cie nim straszyl po nocach aż sie przyznasz że grasz na dopingu maaaan!
I na zlocie podamy sobie ręce ale nie jako siema, hej joł maan tylko jako Przyjmuje wyzwanie ! Feudujmy!
A gdy Cie zdyskwalifikuje Snookerowy Samorzad International Jędrka (w skrocie .. SSIJ!!) to Bob odbierze CI te Twoje snoookerowe osiągniecia i bedziesz bezwartosciowy jak Contador po powrocie.

Moje typy na snookermanie
W jutro wygrywa Cavendish po walce z Saganem
a w srode jeszcze nie wiem, ale Wiggins na czas jest mocny.

PS. gegol widziales trase na Vuelte ? :D zajebista bedzie

Mid carder
Awatar użytkownika

Cóż, Maniek jak zawsze wnosi dużo do tematu!
Basso właśnie pomagał Nibaliemu, był zajebistym pomocnikiem na tym TdF, tylko że Nibali nie miał nikogo innego, Szmyd pojechał jak pizda i to dlatego nie miał żadnych szans.
Ze startu wspólnego nie wygra Cave, bo jest za dobry, a raz już wygrał, więc to troszkę za dużo. Wygra Gilbert, bo jest w beznadziejnej formie i ucieknie. Ewentualnie Goss, bo miał mega pecha w TdF.
Na czas Wiggins, chyba że jedzie Cancellara, tego nie wiem.

Star
Awatar użytkownika

A to za taką pomoc to Nibali na pewno bardzo jest wdzięczny Ivanovi. To tak jak ja bym Ci napisał że pomoge w prowadzeniu WFSF, po czym moja pomoc by wyglądała tak że zrobiłym jedną karte na tygodniowke ktora nie zawierałaby opisu, stypulacji, tylko jedną walke tak po prostu z dupy wziętą.
Po wstawieniu tejże karty przestałbym się pokazywać Tobie na oczy przez 3 tygodnie , nie robiąc juz zupełnie nic w dziale WFSF. I co, byłbys mi wdzieczny za taką pomoc ? ;p

Natomiast zgadzam się że Sylwek zupelnie dał dupy, do czego się zresztą przyznał, fatalny wyścig. a jeszcze przed TdF obiecał ze pokaze się na górskich etapach i powalczy o zwycięstwo etapowe...
No cóż, ale szczerze to dla mnie serio Basso dal dupy, bo zresztą co mu zalezy jak Nibali i tak odchodzi po tym sezonie.

Ciekawe na kogo postawi Gegol w wyscigu ze startu wspólnego ! A czy Tobie bob tez sie wydaje ze gegol gra na dopingu w snooker?

Tak Fabian bedzie bronił złotego medalu sprzed 4 lat w jeździe na czas. Wystartuje również mistrz świata z zeslego roku, Tony Martin, ale trudno powiedziec czy po kontuzji z TdF wrocił do swietnej formy.
Wiec jak Bob, stawiasz na Cancelare czy Wigginsa? musze weidziec zeby nie grac tego samego co Ty !

Mid carder
Awatar użytkownika

Maniekklord pisze:
A to za taką pomoc to Nibali na pewno bardzo jest wdzięczny Ivanovi. To tak jak ja bym Ci napisał że pomoge w prowadzeniu WFSF, po czym moja pomoc by wyglądała tak że zrobiłym jedną karte na tygodniowke ktora nie zawierałaby opisu, stypulacji, tylko jedną walke tak po prostu z dupy wziętą.
Po wstawieniu tejże karty przestałbym się pokazywać Tobie na oczy przez 3 tygodnie , nie robiąc juz zupełnie nic w dziale WFSF. I co, byłbys mi wdzieczny za taką pomoc ? ;p

Natomiast zgadzam się że Sylwek zupelnie dał dupy, do czego się zresztą przyznał, fatalny wyścig. a jeszcze przed TdF obiecał ze pokaze się na górskich etapach i powalczy o zwycięstwo etapowe...
No cóż, ale szczerze to dla mnie serio Basso dal dupy, bo zresztą co mu zalezy jak Nibali i tak odchodzi po tym sezonie.

Ciekawe na kogo postawi Gegol w wyscigu ze startu wspólnego ! A czy Tobie bob tez sie wydaje ze gegol gra na dopingu w snooker?

Tak Fabian bedzie bronił złotego medalu sprzed 4 lat w jeździe na czas. Wystartuje również mistrz świata z zeslego roku, Tony Martin, ale trudno powiedziec czy po kontuzji z TdF wrocił do swietnej formy.
Wiec jak Bob, stawiasz na Cancelare czy Wigginsa? musze weidziec zeby nie grac tego samego co Ty !

Czekaj, najpierw napisze coś o SnookerManii żeby nie było spamu.
Gram z Lidem właśnie, wygrywam leciutko więc może być ciekawie.

Dobra, teraz kolarstwo.
Hm, jak nie umiałem jeszcze grać w Pro Cycling Managera to moim ulubionym sposobem na wygrywanie etapów było branie drużyny z Cancellarą i dawanie symulacji czasówek. Więc stawiam na Fabiana.
Gegol nie jest na dopingu, bo gra chujowo, więc co mu ten doping daje?
Wszyscy się jarają Froomem, ja też, ale i tak wiadomo że Contador nabije mu z 5 minut, jou.

Star
Awatar użytkownika

ok to ja tez zeby nie spamic to napisze ze w MAin Evenie wydaje mi sie ze wygra Bob.

To ja w czasówce stawiam na Wigginsa !
I gegol zdobywając te pasy grał na dopingu, bo myslsiz ze czemu zimą wpierdalal ciagle mandarynki i potem banany, dlatego ze lubi? no chyba nie, chciał sie pozbyd dowodów ! A i tak grajac na dopingu jest jak Frank Szlek. i nie bedzie jou dopoki ja nie napisze ze mozna zrobic jou !!

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrałem 104-27 z Wezem. Pierwsza moja setka wbita w idealnym momencie. Ta setka dała mi taką moc, że w piątym frejmie wszystko wpadało gdyby nie biała to możliwe, że byłaby następna setka ^^

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 128 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 9  Następna