Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lis 22, 2019 2:49 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Bez zbędnego rozgadywania wrzucam kolejną kartę. Ważna jest o tyle, że odbędą się na niej dwa pojedynki ze stypkami o contendera do pasa TV i IC. Reszta starć będzie szybka i bez stypek tak aby zbędnie nie zamulać przed następnym PPV LD. Jakby ktoś tu miauczał czemu tak a nie inaczej to jest to moja decyzja osoby, która obserwuje was i widzi niektórych zaangażowanie. Osoba która wygra swój mecz będzie miała szanse zmierzyć się z mistrzami (odpowiednio IC i TV) na następnym ppv (gdzie być może wybrany zostanie kolejny cont. do tychże pasów)

A więc przechodzimy do dania głównego

Viceprezes choice:

No. 1 contender for TV title
Total Point Match (3 frejmy)

MVC DQ Maniek

WINNER: MVC

No. 1 contender for IC title
Ladder match (29 szczebli)

Storm 16:29 Vamos

WINNER : Vamos

Przyszłość WFPE vs Zdemaskowanie członka SJ
Tag Team Pool and Snooker Match (3 frejmy i 3 partie)
Merlas & Vamos vs Skull Jokers ( Helios & Vulture )

Merlas 3:3 Helios
Merlas 3:3 Vulture
Vamos 0:3 Helios
Vamos 1:5 Vulture

WINNER : Skull Jokers

TT Match ( do 4 wygranych):

Gi4lu&Joguś vs Bob&Fiskus

Gi4lu vs Bob
Joguś 2:4 Fiskus

Single matche (3 wygrane):

Chudy vs Spear

Tupak 3:2 Henryk
WINNER: Tupak

Merlas 2:0 RockBottom
WINNER : Merlas ( chyba, że Rocky dokończy mecz )

Erni 3:0 Proo
WINNER: Erni

Ramzes 3:1 Moniss
WINNER: Ramzes

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob lut 23, 2013 6:20 pm przez Monika, łącznie zmieniany 1 raz

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Moniss pisze:

Gi4lu vs Bob
Joguś vs Fiskus

Erni vs Proo

Really? Really? Really? Na prawdę moje zaangażowanie jest aż tak nikłe żeby obecny mistrz TV i TT grał z marnym debiutantem, który wtapia pojedynek za pojedynkiem? Czym sobie Jogus i Gi4lu zasłużyli żeby grać z Bobem i Fiskusem? Ach tak, zapomniałbym, przegrali z nami pojedynek o pasy TT, to wszytko wyjaśnia... Udowodniliśmy, że jesteśmy lepsi od tych psedu mistrzów! Bullshit, Bullshit, Bullshit!

FEED ME MORE!

Rozwojówka

Erni pisze:
Moniss pisze:

Gi4lu vs Bob
Joguś vs Fiskus

Erni vs Proo

Really? Really? Really? Na prawdę moje zaangażowanie jest aż tak nikłe żeby obecny mistrz TV i TT grał z marnym debiutantem, który wtapia pojedynek za pojedynkiem? Czym sobie Jogus i Gi4lu zasłużyli żeby grać z Bobem i Fiskusem? Ach tak, zapomniałbym, przegrali z nami pojedynek o pasy TT, to wszytko wyjaśnia... Udowodniliśmy, że jesteśmy lepsi od tych psedu mistrzów! Bullshit, Bullshit, Bullshit!

FEED ME MORE!

Po tych słowach jesteś nikim... Czym? Gi4lu, obecny WHC, były TT, kilkakrotnie zdobywał pas TV, gra w federacji bardzo długi okres, zrobił dla niej bardzo, bardzo dużo dobrego. Wiesz jaka jest między wami różnica? On nie szczekał, jak ty i Merlas, chcę shota, kiedy shot, zasługuję na to. On czekał na swój moment, choć zawsze był jednym z najlepszych, w ważnych pojedynkach mu nie wychodziło.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Ja szczekałem o shota? Really? Do pewnego czasu w ogóle się nie odzywałem w federacji, grałem to co miałem na karcie. Ale to już jest przegięcie pały. Popatrz na siebie, robisz z siebie nie wiadomo jakiego dobrego zawodnika, a ostatnio przegrywasz. Ja wszystko wygrywam, a musze grać z Proo, no to chyba jest coś nie tak. Tak tak, Gi4lu jest WHC, ale gdyby nie jego fart w naszym pojedynku to co najwyżej mógłby teraz grać tam gdzie ja jestem ;) Pokazał na co go stać bez farta gdzie przegrał ze mną 4-2. Zaraz będzie bla bla bla bla bo zrzucam na farta, ale taka jest prawda ;) Bez odbioru.

Low carder
Awatar użytkownika

Jogusiando pisze:
Po tych słowach jesteś nikim... Czym? Gi4lu, obecny WHC, były TT, kilkakrotnie zdobywał pas TV, gra w federacji bardzo długi okres, zrobił dla niej bardzo, bardzo dużo dobrego. Wiesz jaka jest między wami różnica? On nie szczekał, jak ty i Merlas, chcę shota, kiedy shot, zasługuję na to. On czekał na swój moment, choć zawsze był jednym z najlepszych, w ważnych pojedynkach mu nie wychodziło.

Hehe dobre dobre. Wygrał shota z Open challenge, poczekał aż Bob stracił pas i wykorzystał na Fiskusie. Tak zachowuje się jeden z najlepszych? Mówisz, że ja szczekam o shota? Jak na razie to widzę, że ty najwięcej szczekasz, przegrywasz ze mną i MvC, chcesz z nami Handicap, a nawet z jednym z nas sobie nie dasz rady :)
Gadać każdy umie, przejdź do czynów.

PS: Kiedy mamy pojedynek ze Skull Jokers? Mieliśmy grać na tej karcie.

Rozwojówka

Wolne żarty. Pojechałem Storma i On gra o no.1 contendera? Komuś się chyba coś pomyliło;>

Star
Awatar użytkownika

Erniuś, zamknij japę i znaj swoją rolę! To ja jestem w tej chwili WHC i pokazałem swoją dominację na Judgment Day. Wg ciebie fartem jest bilans frejmów 9-1? Jeżeli tak to widać jak się znasz! To ja będę Main Eventerem Lockdown i to na mojej walce z Bobem i Fiskusem będzie opierała się ta karta, więc chyba oczywiste, że my gramy w Main Eventach. A Joguś jest moim partnerem, więc brawa dla Moniki za takie ułożenie meczu. (to był taki fragment offu, bo to naprawdę oczywiste, że my gramy w ME, a nie ty...) Mówisz o farcie? Szczęście sprzyja lepszym, a ty jarasz się 4-2 o TT, kiedy ja w tym meczu grałem fatalnie. Pudłowałem najprostsze cięcia do środka, w normalnej formie Gi4lu cię zniszczy. Ciskasz się do Jogurta, ale to on wpisał się do historii WFSF, a ty nigdy nie osiągniesz nawet 1% tego co on. Prawda jest też taka, że na GD nie ma żadnego frejma bez farta i jest bardzo cienka linia między szczęściem a pechem, i było to widoczne w naszych meczach. <tutaj znowu kawałek off> Ciskasz się, że masz mecz z Proo, ale nie robisz nic w kierunku tego, żeby mieć jakiś feud. Ja mam np. walkę z Bobem i Fiskusem, a także TT z Jogurtem i dzięki temu mam ME w takim składzie. Ty nie robisz nic i tak jak wspominał Tupak czy tam Bob, czekasz aż podłożą ci przed nos jakiś mecz. Tyle.

Cytuj:
Hehe dobre dobre. Wygrał shota z Open challenge, poczekał aż Bob stracił pas i wykorzystał na Fiskusie. Tak zachowuje się jeden z najlepszych?

Już nie mam sił tłumaczyć tego, że nie czekałem na stratę pasa przez Boba, a czekałem na swoją formę, ale dobra. Myśl co chcesz, tylko że to ja byłem za tym, żeby Bob grał w tym Elimination Matchu. On wykorzystał klauzulę z Tupakiem i dzięki temu powstał wymarzony Main Event Lockdown (oczywiście wymarzony dla tych którzy grają od początku w fedce, a nie sapią tylko o shoty, no offence Merlas & Erni). Nie wykorzystałem shota na Fiskusie, a na Fiskusie, Tupaku i Ernim, więc o co ci chodzi? Tym jednym meczem pokazałem więcej niż ty w całej swojej "karierze"! To ja mam WHC, a ty marnujesz shota po shocie.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Gi4lu pisze:
Erniuś, zamknij japę i znaj swoją rolę! To ja jestem w tej chwili WHC i pokazałem swoją dominację na Judgment Day. Wg ciebie fartem jest bilans frejmów 9-1? Jeżeli tak to widać jak się znasz! To ja będę Main Eventerem Lockdown i to na mojej walce z Bobem i Fiskusem będzie opierała się ta karta, więc chyba oczywiste, że my gramy w Main Eventach. A Joguś jest moim partnerem, więc brawa dla Moniki za takie ułożenie meczu. (to był taki fragment offu, bo to naprawdę oczywiste, że my gramy w ME, a nie ty...) Mówisz o farcie? Szczęście sprzyja lepszym, a ty jarasz się 4-2 o TT, kiedy ja w tym meczu grałem fatalnie. Pudłowałem najprostsze cięcia do środka, w normalnej formie Gi4lu cię zniszczy. Ciskasz się do Jogurta, ale to on wpisał się do historii WFSF, a ty nigdy nie osiągniesz nawet 1% tego co on. Prawda jest też taka, że na GD nie ma żadnego frejma bez farta i jest bardzo cienka linia między szczęściem a pechem, i było to widoczne w naszych meczach. <tutaj znowu kawałek off> Ciskasz się, że masz mecz z Proo, ale nie robisz nic w kierunku tego, żeby mieć jakiś feud. Ja mam np. walkę z Bobem i Fiskusem, a także TT z Jogurtem i dzięki temu mam ME w takim składzie. Ty nie robisz nic i tak jak wspominał Tupak czy tam Bob, czekasz aż podłożą ci przed nos jakiś mecz. Tyle.

No zgadzam się z Tobą, że powinieneś grać w ME bo masz WHC, ale czy posiadacz drugiego co do ważności pasa w WFSF zasługuje na to żeby grać w Lou Cardzie? Nie sądzę. Szczerze powiedziawszy to zaczynam wątpić czy Moniss czyta Karty. Mówisz, że nie osiągne nawet 1% co Jogusiando. Już osiągnąłem dużo, jestem Triple Crown Championem w niespełna 10 miesięcy pobytu w WFSF. Joguś może zdobył WHC ale teraz nie prezentuje poziomu godnego gry o WHC.

Gi4lu pisze:
Ty nie robisz nic i tak jak wspominał Tupak czy tam Bob, czekasz aż podłożą ci przed nos jakiś mecz. Tyle.

Skoro gram wszystko szybko i wygrywam to chyba normalne, że dostaje szanse na shota? Jeszcze powiedz może, że olewam fedke i się nie staram.

Star
Awatar użytkownika

kurwa, w ogóle myślicie o tym co piszecie ? czy pierdolicie tak tylko byleby...no właśnie nie wiem co o dlugość posta wam chodzi czy serio się nie lubicie ? mieszacie się w swoich heelowych promach równo..

Erni pisze:
Ja szczekałem o shota? Really? Do pewnego czasu w ogóle się nie odzywałem w federacji, grałem to co miałem na karcie.

prześledźcie sobie karty, to prawda, w końcu ktoś go nazywał Brodusem Clayem snookera nie ?

Gi4lu pisze:
Ciskasz się do Jogurta, ale to on wpisał się do historii WFSF, a ty nigdy nie osiągniesz nawet 1% tego co on.

znasz przyszłość ? wyniku barcelony ze środy nie przewidziałeś. Poza tym
Erni pisze:
Mówisz, że nie osiągne nawet 1% co Jogusiando. Już osiągnąłem dużo, jestem Triple Crown Championem w niespełna 10 miesięcy pobytu w WFSF.

Gielu - nie znasz przebiegu kariery goscia do którego walisz shootowe promo, albo tak bardzo go nie znosisz i brakuje Ci pomysłów co można napisać więc wymyślasz jakieś głopoty. Ale gowno prezentuje ze soba mistrz WHC. Nie lubisz go to wyzwij wprost, przynajmniej napiszesz coś od siebie, a nie to co każdy heel w swoim promie.

Gi4lu pisze:
Myśl co chcesz, tylko że to ja byłem za tym, żeby Bob grał w tym Elimination Matchu. On wykorzystał klauzulę z Tupakiem i dzięki temu powstał wymarzony Main Event Lockdown (oczywiście wymarzony dla tych którzy grają od początku w fedce, a nie sapią tylko o shoty, no offence Merlas & Erni).

nie, wcale. nie udawaj że nie chodziło CI o Erniego i Merlasa, w wielu postach wedlug Ciebie oni tylko sapią o shoty.

Gi4lu pisze:
Ty nie robisz nic i tak jak wspominał Tupak czy tam Bob, czekasz aż podłożą ci przed nos jakiś mecz. Tyle.

WTF. serio zmień styl swoich promów skoro jesteś mistrzem.
Ślepy mistrz, to Twoj obnecny gimmick. Erni i Merlas należeli do cichych solidnych graczy. Po meczu wpisywali wynik i koniec,a i bez zwalania na farta w kazdym poscie. Co wedlug Ciebie jest normalne fart, brak farta w meczu ale jednak nie takie normalne bo w każdym opisie meczu i tak zaznaczasz kto miał farta jakby były prowadzone z tego statystyki albo zeby można było o tak na zaś się chwalić że wygrywało się z danym gosciem bez farta.
Grali chłopaki solidnie więc dostawali posty. kurwa znajdź posta gdzie Merlas albo Erni proszą kogoś o shota. Czemu nie zacytujesz ktoregoś z nich i nie podasz z jakiej to karty? Bo sie boisz że nie było takiej sytuacji w której któryś z nich prosiłby o shota.

Była wielokrotnie mowa że shoty to wina bookerów. Pojebało Cie chyba żeby myśleć że Erni mając jednego shota na tv miauczy do Boba żeby dostać mecz o shota...
Albo żeby walczyć o shoty na pas który się posiada....
Ciśniecie tych dwóch chlopaków o shoty, ktore sami wygrali. To zapewne dlatego że przybli do fedki poźniej od was, a wiadomo ludzie którzy później przychodzą to świeżaki i co..nie trzeba być dla nich spoko prawda? Na dodatek nie mają nic do Henryka więc no chuj trzeba ich cisnąć bo nie są jednymi z nas.

Gi4lu pisze:
Ciskasz się, że masz mecz z Proo, ale nie robisz nic w kierunku tego, żeby mieć jakiś feud. Ja mam np. walkę z Bobem i Fiskusem, a także TT z Jogurtem i dzięki temu mam ME w takim składzie. Ty nie robisz nic i tak jak wspominał Tupak czy tam Bob, czekasz aż podłożą ci przed nos jakiś mecz. Tyle.

lepiej nic nie robić niż mieć gimmick przechwalacza w stylu wrestlerów. To jest nudne i wychodzi się na snookerowego kutasa jeżeli potrafi się nie być w formie.
Zajebiście ten gimmick wychodzi Bobercikowi, który niszczy kazdego, ogarnia dobrze historie i celuje w czule miejsca.

Gdybyś miał Gielu gimmick marynarza, cudzoziemca, sprzedawcy w monopolowym, kazdy inny niż ten co masz to już byś wypadł korzystniej pisząc shootowe proma do Erniego/Merlasa.
Tak to chujnia i wcale nie lepsze od jednozdaniowych postow Henryka za ktore dostał warna.

Erni pisze:
Skoro gram wszystko szybko i wygrywam to chyba normalne, że dostaje szanse na shota? Jeszcze powiedz może, że olewam fedke i się nie staram.

Stary, teraz to po ptokach. nawet jak nagle przestaniesz sie przyznawac do henia to nic nie zmieni że postrzegają Cie nieslusznie jako faceta który marudzi że chce shota.
Jednak i tak i tak zostałeś odkryciem ostatniego połrocza, więc chyba mało jest takich osób które nie doceniają Twojego talentu. Albo jesteś taki spoko ze chcą za wszelką cene z Toba pofeudować i tak sobie wymyslaja ze masz shoty za nic. Tego drugiego niewykluczam bo sam bym sobie chętnie z Tobą i Merlasem pofeudował. Ale nie w gimmickach przechwalaczy tylko wykminiloby się coś fajnego :D

I tak se dojebałem.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Wygrałem 3-0 z Proo, zdziwieni?

Star
Awatar użytkownika

Problem jest jeden - nie przejąłem żadnego gimmicku od wrestlera i nie udaję, że to nie do nich. Tam pisałem głównie odczucia emocjonalne, ale pomieszałem je z gimmickiem. Specjalnie napisałem to w nawiasie, bo to miało być właśnie do nich. Wina bookerów, ale czy w wrestlingu wrestlerzy narzekają na CT? Nie, na rywali. To samo robię ja, bo gdyby nie to, to nie byłoby co pisać "bo to wina bookerów", "bo to oni dali mi taki mecz". Cytujesz mój tekst bez gimmicku i piszesz, że tam wypadam źle gimmickowo. Nawet napisałem, że to było na offie, a ty i tak to zacytowałeś. Mogę mieć głupie zdanie, ale takie mam i tyle. Erni nie robił nic w kierunku feudu, a ty mi mówisz, że źle napisałem i mam zły gimmick. Sam nie mam nic do Henryka, bo potrafię z nim normalnie pisać, tyle że mam bekę z jego tekstów i czasami zachowuje się jak debil. Ale potrafię z nim normalnie pisać i on ze mną też, więc ten argument do mnie jest nietrafiony. Nostradamusem nie jestem, ale Jogurt osiągnął bardzo dużo i go bardzo lubię, a do Erniego takiego stosunku raczej mieć nie będę, więc mogę chyba napisać, że nie osiągnie tego samego (nie chodzi tylko o wirtualne paski, a też o stosunek)? Ale jaki to Triple Crown Champion? IC, TV, TT. Miał ze 20 shotów od bookerów, więc dla mnie to słabe osiągnięcie, a grał chyba dwa razy o WHC i dwa razy przegrał. W tym raz ze mną, więc napisałem to w promie. Ciskasz się Maniek, ale nie wiem czy jest sens. I to nie ja walnąłem shootowe promo, bo to Erni napisał, że jesteśmy niczym i dlaczego on jest w low cardzie. To mu to wytłumaczyłem, ale to ja jestem tym złym.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Gi4lu pisze:
Ale jaki to Triple Crown Champion? IC, TV, TT. Miał ze 20 shotów od bookerów, więc dla mnie to słabe osiągnięcie, a grał chyba dwa razy o WHC i dwa razy przegrał. W tym raz ze mną, więc napisałem to w promie. Ciskasz się Maniek, ale nie wiem czy jest sens. I to nie ja walnąłem shootowe promo, bo to Erni napisał, że jesteśmy niczym i dlaczego on jest w low cardzie. To mu to wytłumaczyłem, ale to ja jestem tym złym.

20 Shotów? HAHAHAHAHAHAHAHAHA. Zdobyłem 2 razy pas IC na którego miałem 3 shoty. TV zdobyłem za drugim razem, reszte shotów na pas TV zamieniłem na jeden shot na WHC. Ten pojedynek o WHC na Judgment Day był moim pierwszym. O TT grałem tak samo pierwszy raz na Judgment Day. Wychodzi 7 shotów co chyba nie jest złym wynikiem hmm?
Skończmy temat tych shotów bo to śmieszne się robi...

Ostatnio zmieniony sob lut 23, 2013 5:08 pm przez Erni, łącznie zmieniany 1 raz

Star
Awatar użytkownika

tak sie tłumacząc to wybrniesz ze wszystkiego co Ci się zarzuci. Jak pisaleś emocjonalnie niegimmickowo to słabo Ci to wyszlo bo i tak w większości skupileś się na nieprawdzie czyli shoty shoty i jeszcze raz shoty ktore niby erni i merlas mają za nic.

Teraz tylko czekać na gimmickowe proma w strone fiskusa i boba, a tam zapewne kolejne teksty o shotach i podliczenie stosunku wygranych meczów z nimi, a kiedy będzie na Twoją niekorzyść to dojdzie do podliczenia meczów z fartem oraz podział na mecze ktore były o jakąś stawke.

Obiecaj mi że tego nie zrobisz Gielek :P

Star
Awatar użytkownika

Skończmy, skończmy, ale czy tutaj nikt nie rozumie hiperboli? 20 shotów to specjalne wyolbrzymienie, bo od jakichś 3-4 miesięcy cały czas miałeś szanse na jakiś pas. Ale koniec tematu, a o tamtych postach zapomnijmy poza wyjaśnieniem dlaczego mecz Jogurt & Gielu vs Bob & Fiskus jest wysoko, a Erni gra w low cardzie (bo roster jest mały i nie ma mu kogo dać, bo nawet nie ma pretendenta do jego pasa).

Mid carder

Napisze to co przed chwilą na moskwie: Maniekklord beat Gi4u via K.O in 1 round. Maniek co moja nieobecność z toba zrobiła... teraz tak mi przyszło do głowy ze to ty dałeś promo jak Cm Punk niedawno i wyrzucając wszystko co źle skupiłeś sie na gi4lu, ale w sumie dziwie sie ze zobaczyłeś to teraz bo gilu takie proma w fedce to daje od początku federacji tylko ze mną tego nie robi bo ; - Ma niekorzystny bilans spotkań - przegrywał wszystkie ważne mecze. Ale u niego standardem jest pisanie stosunek frejmów licząc sparingi i szoty więc co sie przypierdalasz :D miałem napisać coś jeszcze ale zapomniałem pis jou

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna