Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:58 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna

Czyj powrót do WFSF jest "best for business"?
Przemka Kruka 29%  29%  [ 9 ]
Cezara 13%  13%  [ 4 ]
Mr.Crushera 19%  19%  [ 6 ]
Salasa 10%  10%  [ 3 ]
Gi4la 29%  29%  [ 9 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Obrazek

Równo cztery lata temu Tupak rozpisał i wstawił pierwszą Kartę w historii WrestleFans Snooker Federation. Przez ten okres wiele się działo. Niezapomniane pojedynki o pas, genialne proma, świetne feudy, wielkie konflikty, dużo śmiechu i zabawy. Federacja upadła, ale tylko na jakiś czas. Każdy w głębi serca wiedział, że nie da się pogrzebać WFSF i tak o to możemy świętować czwartą rocznicę powstania WFSF! Kilka godzin wcześniej odbyła się ceremonia Hall of Fame (serdecznie zapraszam). A teraz czas na punkt kulminacyjny!

WFSF HALL OF FAME 2015

W main evencie gali obejrzymy pojedynek na który wszyscy czekali bardzo długi czas. Bob od czasu powrotu do federacji, a później do władzy, miał za złe Merlasowi jego wcześniejsze działania w federacji. Merlas za to pozostawał nieugięty i twardo kroczył swoją drogą jako World Heavyweight Champion. Bob zdobył prawo walki o pas Merlasa na SnookerManii i w końcu ma możliwość stawić mu czoła. Stypulacja nie byle jaka, bo trzygodzinny Iron Man Match, który wybrali inni zawodnicy. Kto zakończy galę z pasem WHC? Merlas? Czy może Bob? Kto wygra w starciu teraźniejszości z przeszłością?

Tupak pokonał Storma na SnookerManii, ale ciągle było mu mało. Uznał Storma za godnego siebie przeciwnika i dał mu jeszcze jedną szansę na zdobycie pasa TV. Tym razem panowie spotkają się w Steel Cage Matchu!

Ramzes zdominował mecz o title shota na pas Dywizji X na ostatniej Karcie i udowodnił wszystkim, że na ten moment nie ma lepszego pretendenta od niego. Natomiast Proo, po zwycięstwach z Forlanem, oczekuje kolejnego wyzwania. Kto opuści galę jako X Division Champion?

Nessu zszokował wszystkich zwalając swoją porażkę na Karcie na prezesa i bookera. Słowa Nessa były niestety na tyle niecenzuralne i obraźliwe, że Bob nie miał innego wyboru - musiał go zwiesić. Ten jednak nie poddał się i na PPV dostaje szansę powrotu do federacji. Jest tylko jeden warunek. Musi pokonać swojego przeciwnika, którym jest Randa!

Mystery Opponent to postać bardzo kontrowersyjna. Jego proma kipią tajemniczością, natomiast fakt, że nadal się nie ujawnił zaczyna niektórych irytować. Jedną z takich osób jest Siwy, który stawia na szali możliwość gry o pasy - tylko po to by poznać kto ukrywa się za maską. Mystery chciał jeszcze postawić swoją karierę, jednak według starej, niepisanej zasady WFSF - nie zgadzamy się na takie mecze, więc jeśli chce, sam może odejść po porażce. Pojedynków o kariery nie ma, chyba że są to szczególne przypadki! Czy Siwy odkryje kto ukrywa się pod maską? Czy może MO zniszczy kolejnego z Dywizji X?

MvC to chyba wróg publiczny numer jeden w federacji. Przebił nawet dominującego Merlasa oraz tajemniczego Mystery Opponenta. MvC uparcie twierdzi, że jest najlepszy, z czego reszta się raczej śmieje. Zawodnik jednak nie poprzestał na słowach - na Kartach udowodnił, że rzeczywiście jest w wysokiej formie i może mierzyć się z najlepszymi. Po drugiej stronie barykady Henryg, który chce ponownie powalczyć o WHC. Wygrany możliwe, że dostanie taką szansę. Przegrany? Na pewno nie w najbliższych miesiącach. Mecz wielkiej stawki!

A teraz wielka niespodzianka! Co lubimy najbardziej w WFSF? Oczywiście wielkie powroty! Specjalnie na tę okazję odbędzie się Survivor Series Elimination Tag Team Match! Po jednej stronie Team Money in the Bank z kapitanem czy Jozinem, posiadaczem walizki. U jego boku mocna ekipa - RockBottom, Forlan, Masked Man i Carbon. Natomiast druga drużyna to nazwany przeze mnie Team Oldschool a w nim...nowy Hall of Famer i kapitan drużyny Przemek Kruk oraz Mr.Crusher, Salas, Gi4lu i Cezar!!! Pięć powrotów na jednej gali!!! Będzie się działo!!!

Vamos, Punkholic i Jogusiando ostatnio strasznie się meczą. Ten pierwszy ma zamiar zrobić sobie przerwę od grania, ten drugi szuka przeciwnika z którym będzie mógł rozkręcić świetny feud, trzeci poszukuje formy, która pozwoli ponownie walczyć mu o pas WHC. Kto okaże się najlepszy?

Na sam koniec Wróbel i Hogan. Ale niech nie martwią się tym, że zamykają kartę. Wygrany dostanie title shota na pas Dywizji X, którego wykorzysta JUŻ NA NASTĘPNEJ KARCIE!!!

Koniec? Nie, na Slammiversary trzeba przygotować coś niezwykłego! Tag Team Tournament 4!!! Dwie najlepsze drużyny z grup awansują do półfinałów a zwycięzcy zmierzą się na The Choice is Yours. Nagroda? Zobaczymy...

PS.CZAS NA ROZEGRANIE TO 2 TYGODNIE!!! ALE DOCENIMY JAK SZYBCIEJ
PS2.POWODZENIA!!!
PS3.MAMY BOB VS TUPAK NA SLAMMI XD

World Heavyweight Championship 3h Iron Man Match:
Champion Merlas 4:6 Bob
WINNER & NEW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION: BOB

+

MONEY IN THE BANK Total Point World Heavyweight Championship Match (do 300 punktów, Jozin zaczyna z 250):
Champion Bob 100:300 jozin777
WINNER & NEW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION: JOZIN

Television Championship Steel Cage Match (do 7 wygranych frejmów albo przewagi 100 punktów):
Champion Tupak 6:7 Storm
WINNER & NEW TELEVISION CHAMPION: STORM

X Division Championship Match (do 5 wygranych frejmów):
Champion Proo 1:5 Ramzes
WINNER AND NEW X DIVISION CHAMPION: RAMZES

Hardcore Match (jeśli Nessu wygra jego zawieszenie zostanie odwołane, x - 10, y - 100, z - 5):
Nessu 0:5 Randa
WINNER: RANDA

700 Total Points Match (jeśli wygra Siwy - Mystery zdejmuje maskę, jeśli wygra Mystery - Siwy nie gra o żaden pas do końca roku):
Mystery Opponent 700:0 Siwy
WINNER: MYSTERY OPPONENT

Ladder Match (500 szczebli, wygrany zagra o title shota na TCIY, przegrany nie zagra o pas do BFG):
MvC 476:500 Henryg
WINNER: HERNYG

Survivor Series Elimination Tag Team Match (do 2 wygranych frejmów, wygrywa drużyna, która wyeliminuje wszystkich przeciwników):
Team Oldschool (Przemek Kruk, Cezar, Salas, Mr.Crusher & Gi4lu) vs Team Money in the Bank (jozin777, RockBottom, Masked Man, Forlan, Carbon)
Przemek Kruk 2:1 jozin777 -> jozin777 wyeliminowany
Gi4lu 2:0 RockBottom -> RockBottom wyeliminowany
Salas DQ Masked Man -> Salas wyeliminowany
Cezar 2:1 Forlan -> Forlan wyeliminowany
Mr.Crusher 2:0 Carbon -> Carbon wyeliminowany
----------------------------------------------------------
Gi4lu 2:1 Masked Man -> Masked Man wyeliminowany
WINNERS: TEAM OLDSCHOOL (PRZEMEK KRUK, CEZAR, MR.CRUSHER, GI4LU)

3 Way Streak Match (do 3 wygranych frejmów pod rząd):
Vamos vs Punkholic vs Jogusiando
Vamos 3:0 Punkholic
Vamos 0:3 Jogusiando
Punkholic 3:0 Jogusiando
DRAW

X Division No.1 Contender Chairs Match (30 czarnych):
Wróbel 30:7 Hogan
WINNER & NEW NO.1 CONTENDER: WRÓBEL

Tag Team Tournament 4 (do 2 wygranych frejmów, małe punkty decydują, w przepadku pełnego remisu dogrywka między wygranymi):

Tag Team Match (do 2 wygranych frejmów):
Proo & Punkholic (Punkholic & Proo) vs Ramzes & Jozin (Ramzes & jozin777)
Punkholic 2:0 jozin777
Proo 0:2 Ramzes
WINNERS BY DQ: Ramzes & Jozin

Los Luchadores (Mystery Opponent & Masked Man) vs Henryq & Randa (Henryq & Randa)
Masked Man 1:2 Henryg
Mystery Opponent 0:2 Randa
WINNERS: HENRYG & RANDA

Merlas & Cezar (Merlas & Cezar) vs Jobbers Family (Siwy & Carbon)
Merlas 2:0 Siwy
Cezar DQ Carbon
WINNERS: MERLAS & CEZAR

Teraz RPK Ciemna Strefa żadne dicho, wjeżdża hardkorowy RAP a lamusy, dupa cicho (Forlan & Tupak) vs Bob & Storm (Bob & Storm)
Tupak 1:2 Bob
Forlan 2:0 Storm
WINNERS: TRCSŻDWHRALDC

Grupa A
.Proo & Punkholic
.Ramzes & Jozin
.Los Luchadores
.Henryq & Randa

Grupa B
.Merlas & Cezar
.Jobbers Family
.Teraz RPK Ciemna Strefa żadne dicho, wjeżdża hardkorowy RAP a lamusy, dupa cicho
.Bob & Storm

NO I JEŚLI TO ROCZNICA TO NA KONIEC...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony śr maja 06, 2015 4:24 pm przez Bob, łącznie zmieniany 15 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Gala wygląda bardzo, bardzo dobrze. Od razu tylko rzuciło mi się w oczy to logo białe, które jest niepotrzebne tutaj :D Po to własnie robiłem plakat, żeby zastąpił to "karciane" logo :) Tak czy inaczej nawet podoba mi się walka w której biorę udział. Cezar to nie taki trudny rywal na początek. Fajnie, że wracają dawni gracze, w tym Gi4lu. Skoro oni wracają i nie są żadnymi z luczadorów to już mogę oddać komuś moda jeśli jednym z nich nie jest Spear :*

A co do Tag Team Tournament, to mam tylko tyle do powiedzenia : LET THE HUNT BEGIN!

Superstar
Awatar użytkownika

Po ponad 3,5 latach na stałe wracam do WFSF!

Mój pierwszy pojedynek stoczę z Carbonem w 5 vs 5 Matchu. Naprawdę fajny pomysł na spotkanie starych wyjadaczy przy jednym stole przeciwko graczom, z którym raczej będziemy grać pierwszy raz (pomijając Rocka). Nie mam pojęcia jaki poziom reprezentuje mój rywal, jednak jestem zdeterminowany, aby mój return odbył się w ładnym stylu. Carbon - szykuj się na solidny łomot :P

Rookie

Mecz z Hoganem do 30 czarnych bil... Tam samo jak większość federacji nie zna mnie od najlepszej strony, tak samo ja nie znam Hogana. Mimo, iż jestem z low cardu i walczę o miano pretendenta do niszowego pasa, to owy pojedynek potraktuję niczym największego kalibru wyzwanie. Jest to moje pierwsze PPV i mam zamiar walczyć do ostatniego wbicia, do ostatniej kropli krwi, do ostatniej kropli potu. Do wzbicia się na szczyt hierarchii WFSF nie ma windy, trzeba zapierdalać schodami, zaczynając od najmniej znaczącego pasa. Nie chcąc przedłużać, nie pisząc wielu poematów i skupiając się na napisaniu przemowy na zakończenie nauki w szkole średniej- mogę powiedzieć tylko jedno "see ya in the ring, brother!"

Star
Awatar użytkownika

Mam jak cos problemy z kompem od kilku dni, jakos do weekendu lub po weekendzie skontaktuje sie z Tupakiem. Sorry za brak polskich znakow, ale piszd z fona XD Postaram sie jak najszybciej zagrac.

Superstar
Awatar użytkownika

Powiem Ci Stormuś, że Twoja awaria jest mi na rękę, bo nie wiem czy przed weekendem w ogóle byśmy zagrali. :D
Jeśli chodzi o kartę to jest kozacka! Ceremonii HoF jeszcze nie czytałem i zrobie to prawdopodobnie dopiero w piątek lub sobotę.
Bob vs Tupak na Slammiversary! Tego chciało WFSF Universe! Muszę przyznać, że tym meczem popsułeś troche moje plany, który zakładał, że obaj wychodzimy z gali z pasami, a na karcie mamy Bob vs Tupak po raz 47.
Powodzenia wszystkim i miłej zabawy, bo to jest najważniejsze.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Merlas pokonał mnie 2-0. Chociaż muszę się pochwalić, że nie pokazałem się w tym pojedynku okropnie. Powiedziałbym, że jak na pojedynek z obecnym mistrzem WFSF to nawet wybornie. Przez cały pierwszy frejm prowadziłem i Merlas wygrał dzięki wbiciu ostatnich bil. To jakaś konspiracja (pozdrawiam Nessa). Drugi frejm do pewnego momentu szedł mi dobrze, ale potem zrobiłem dwa głupie błędy i do końca miszczu nie dał mi większej szansy na odrobienie strat.
Teraz żałuję tego, że ostatecznie nie odważyłem się założyć snooka w pierwszym frejmie, z którego pewnie cholernie ciężko byłoby wyjść. Zamiast tego postanowiłem dalej, bezsensownie wbijać i skończyło się tak jak się skończyło.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Superstar
Awatar użytkownika

Dobra patafiany pisze tutaj, bo w innym temacie nie zauwazycie. Zlinkowałem na nowo te jakże niesamowite userbary, także mistrzowie wymieńcie sobie linki w podpisach.

viewtopic.php?f=115&t=43627&p=407327#p407327

PS. Jakoś na dniach/godzinach spotkam się z Czarkiem.

Low carder
Awatar użytkownika

5-1 przegrałem chociaz wcale nie musiałem ale Ramzi gratki. Odchodze na miesiąc lub dwa bo jakoś tak no ELO

Superstar
Awatar użytkownika

1-2 z największym farciarzem WFSF, ale ten ogóras jest spokojnie do ogrania, ofc. mowa o Czarku.

Jeśli ten typ z góry poleciał, to ja zgłaszam aspiracje na shota, jeśli Wrobel nie złapie Hogana. Pis jou. Poza tym plakat TCIY jest w "budowie".

Superstar
Awatar użytkownika

Tak jak zapowiadałem, tak zrobiłem. Wygrałem 5-1 z Proo i wreszcie udowodniłem, że jestem najlepszy w X Division. Początek był wyrównany. Pierwsze 3 frejmy na styku i kiedy Proo w łatwy sposób w 4 frejmie zepsuł zieloną na 2-2 posypał się kompletnie i potem spacerkiem poszło już do końca. Wiedziałem, że jeśli będę w optymalnej dyspozycji to nikt mi nie zagrozi i wszystko jest tutaj w moich rękach. Proo spodziewał się, że to ja się spalę, ale wyglądało na to, iż presja zjadła właśnie jego. Czekam na kolejnych rywali, ale jak jeszcze raz powtórzę, w tej dywizji nie ma obecnie nikogo lepszego ode mnie.

Aaa Proo stwierdził, że mecz TT poddaje, więc kolejna wygrana 8)

Superstar
Awatar użytkownika

sorry za spam lekki, ale pokonałem Storma 2-0 w turnieju tagów, także ten, Tupak nie spierdol tego xD

Mid carder
Awatar użytkownika

Rozumiem Storm, sam ledwo z nim wygrałem. Ten ziomeczek bedzie jeszcze WHC Champem.

Superstar
Awatar użytkownika

Wygrałem z Mystery Opponent 2-0

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Wygrałem pas jak zajebiście, pokonam każdego kto stanie na mej drodze. Przegrałem, więc odchodze...
Nawet nie zdajecie sobie sprawy jakie to jest żałosne z perspektywy mojej czy Boba. A po powrocie pewnie będzie sapanko, że chce się title shota...

Przegrałem z Bobem 2-1, ale nie odejde, bo jako TT wygraliśmy.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna