Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

Czyj powrót do WFSF jest "best for business"?
Przemka Kruka 29%  29%  [ 9 ]
Cezara 13%  13%  [ 4 ]
Mr.Crushera 19%  19%  [ 6 ]
Salasa 10%  10%  [ 3 ]
Gi4la 29%  29%  [ 9 ]
Liczba głosów : 31
Autor Wiadomość

Mid carder

1. Boze niech ktos rzuci bialy ręcznik nie moge juz patrzec jak monitor przecieka mi czerwoną krwią bil po tej masakrze jaka urządził sobie Bob na Marsza.
2. Salas to pewnie nie zagra juz z tym mystery wiec dajcie DQ i mianujcie mnie juz cesarzem Wfsf.
3. Moje promo roku przeszlo bez echa wiec pierdolcie siE.
4. Forlan jest gejem
5. Daj mi bobiasty mecz z tym gejuchem (5)
6. Patrz punkt czwarty
7. Merlas calkiem niedawno wygral moj BR wiec bobiasty pozwolil mi wybrac dla niego nagrode. Jako ze po usłyszeniu historii z Ernim stracilem do typa reszte szacunku i bedzie mial cisniete w co drugim zdaniu to jednak wygral i jakas nagroda mu sie nalezy.
8. Forlan ssie
9. Wiec jako ze BObiasty ustalil mecz Merlas vs Henryg, widzial bym tutaj nagrode na goscia z rozdwojeniem jazni. Nikt zdziwiony nie będzie ze nagroda dla merlasa bedzie Title Shot, lecz zeby to nie bylo tak latwe jak pokonanie Forlana, a Merlas to huj ale na forum przeklinac nie mozna wiec to *** wiec droge do meczu o pas przewidzialem dla niego w trzech gwiazdkach *-pokonanie henryga **-coz kolejna gwiazdka odsloni sie po wygraniu pierwszej. ps (Merlas nie spierdol tego) ps. 2 bob prosze zebys to oficjalnie zatwierdził
10. Jest jedna zasada w tej grze i nie znam innej, nie dogadamy sie jezeli jej nie przyjmiesz, nie znajdziesz wielu zaufanych ludzi przy mnie, wywywykanczam skurwysynow precyzyjnie.

P. S gwiazdki symbolizuja smocze kule z Dragon Balla!

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Przemek Kruk pisze:
1. Boze niech ktos rzuci bialy ręcznik nie moge juz patrzec jak monitor przecieka mi czerwoną krwią bil po tej masakrze jaka urządził sobie Bob na Marsza.
2. Salas to pewnie nie zagra juz z tym mystery wiec dajcie DQ i mianujcie mnie juz cesarzem Wfsf.
3. Moje promo roku przeszlo bez echa wiec pierdolcie siE.
4. Forlan jest gejem
5. Daj mi bobiasty mecz z tym gejuchem (5)
6. Patrz punkt czwarty
7. Merlas calkiem niedawno wygral moj BR wiec bobiasty pozwolil mi wybrac dla niego nagrode. Jako ze po usłyszeniu historii z Ernim stracilem do typa reszte szacunku i bedzie mial cisniete w co drugim zdaniu to jednak wygral i jakas nagroda mu sie nalezy.
8. Forlan ssie
9. Wiec jako ze BObiasty ustalil mecz Merlas vs Henryg, widzial bym tutaj nagrode na goscia z rozdwojeniem jazni. Nikt zdziwiony nie będzie ze nagroda dla merlasa bedzie Title Shot, lecz zeby to nie bylo tak latwe jak pokonanie Forlana, a Merlas to h** ale na forum przeklinac nie mozna wiec to *** wiec droge do meczu o pas przewidzialem dla niego w trzech gwiazdkach *-pokonanie henryga **-coz kolejna gwiazdka odsloni sie po wygraniu pierwszej. ps (Merlas nie spierdol tego) ps. 2 bob prosze zebys to oficjalnie zatwierdził
10. Jest jedna zasada w tej grze i nie znam innej, nie dogadamy sie jezeli jej nie przyjmiesz, nie znajdziesz wielu zaufanych ludzi przy mnie, wywywykanczam skurwysynow precyzyjnie.

P. S gwiazdki symbolizuja smocze kule z Dragon Balla!

1.:*
2.Już dostał wczoraj mordeczko, Gielek wam mecz wygrał.
3.Jak dla mnie promo roku.
5.Spoko, ale taki feudzik to na PPV by się przydało zrobić.
9.Merlas i tak ma rewanż bez tego całego starania się o shota przecież xD

Dzisiaj cała karta została dograna do końca, bardzo się cieszę, postaram się wstawić następną dzisiaj, pis jou.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

A ja chce, żeby ten post był jeszcze w temacie o Slammiversary.

Gegol jest takim wieśniakiem, że na komunię zamiast roweru czy zegarka, dostał ziemię.

#zamiecione

Low carder
Awatar użytkownika

Widzę idą tutaj panczlajny z najwyższej półki. To i ja dołożę coś od siebie, na temat mojego rywala na najbliższej karcie.

Merlas jest tak biedny, że dorabia we Fifie jako greenkepper. :)

Mid carder

Fiskus, czy forlan jeden chuj bedziesz fiskusem, ale ja nie mialem komuni wiec caly twoj pancz idzie nota bene w piach.
Lubie niszczyc takich lakow

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Ja pierdollę heniek przez twój zjebany tekst, ktory chyba smieszyl tylko ciebie i kolegów pod sklepikiem szkolnym, mój zajebisty pancz stracił na wartości...

ps. co do feudu Boba z Marszalem. Smutno tak patrzeć mi na jednostronne feudy, aż chce sie pomóc Marszalowi, ale na gówno mam czas tylko w kiblu ~~~ ŁOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

ps2. jak rozprawie sie z tą cipką mławską to ide po pas TV, bo to niemożliwością, żeby Storm miał ten pas.

ps.3 heniek wytłumacz ten tekst o fife bo ja chyba za stary

Star
Awatar użytkownika

Ale mecz z Tupakiem, takie zwycięstwa smakują najlepiej :D Mega comeback, z 1-6 na 7-6 to chyba dość niezłe osiągnięcie z Tupakiem, tak więc teraz nikt raczej nie może powiedzieć że pas wygrany fartem 8) Chciałbym podziękować Bobowi za ustalenie tej walki i za cierpliwość do naszej dwójki i Tupakowi za to że dał mi jeszcze jedną szanse na pas i nie uciekał ze stołu nawet gdy zaczynałem gonić wynik 8) Fajnie znów jest mieć jakiś pas 8)

Ps. Wszystkie trzy pasy zmieniły na tym PPV właścicieli, więc można mówić o rewolucji, w dodatku przy 3 pasach mistrz zmieniał się 4 razy :D

Ps2. Props Tupak (o ile to Ty, ale chyba tak) za ustawienie mi userbaru dla mistrza TV, #respect 8)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4