Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:31 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Czy planujesz odejść z WFSF jak przegrasz ważny mecz?
Tak, Bob dał złą stypkę, przeciwnik ma farta, nie miałem formy. 11%  11%  [ 2 ]
Nie, będę grał dalej, bo WFSF to nie pasy, tylko ludzie i zabawa! 50%  50%  [ 9 ]
xD 39%  39%  [ 7 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość

Tytuł: Federacja WFSF
Mid carder
Awatar użytkownika

Dobra chłopaki, w ostatnich dniach doszły do mnie informacje, że Proo odchodzi, że Siwy odchodzi, że Nessu odchodzi, że Vamos odchodzi, że Marshall chce grać mniej. Rozumiem, że niektórzy mają prywatne powody, innym przeszkadza brak czasu, jeszcze inni przegrali ważne mecze i robią to co w WFSF z Tupakiem lubiliśmy zawsze najbardziej - odchodzą obrażeni na cały świat. Rocky wskrzesił federację, za co należy mu się szacunek. Później ja zacząłem ją znowu prowadzić, miałem na to znowu zajawkę, widziałem że inni się cieszą z gry. Wasze podejście potrafiło mi zepsuć zajaweczkę w kilka dni. Nie mówię tutaj aż tak o samej grze, chodzi o prowadzenie WFSF. Nie chce mi się marnować czasu na układaniu kart, planowaniu pojedynków, wybieraniu stypulacji jak nagrodą dla mnie za to ma być odejście najczęściej przegranego (przypadek?) gracza. Nie rozumiem dlaczego inni nie mogą mieć tak złotego podejścia do WFSF jak np. Storm. Storm gra od początku, nie odchodził, prom może nie pisze w miarę często, ale od czasu do czasu coś jebnie. Wygra pas? Cieszy się. Przegra pas? Ma to w dupie, zagra o niego kiedyś znowu, a jak nie to to trudno.
Nie chcę prowadzić WFSF w takich warunkach. Każde kolejne rozpisane PPV, każda ważna walka oznacza zazwyczaj płacz jednej ze stron. Z WFSF na pewno nie odchodzę, ale jeśli ktoś jest chętny na prowadzenie fedki to proszę bardzo. Albo ogarniecie dupy, albo niech ktoś inny robi za frajera. Nie mam ochoty przed każdą kartą sprawdzać dokładnie roster, bo chuj wie czy ktoś nie odszedł tydzień temu a ktoś nie wróci za dwa.

Oczywiście niech osoby, które odchodzą z konkretnych powodów nie biorą moich słów za bardzo do siebie, wiadomo że jest miliard ważniejszych rzeczy od WFSF i jak nie można grać albo się nie chce, to się nie gra, proste.

I BŁAGAM O JEDNO. NIECH CI, KTÓRZY ODESZLI NIE TŁUMACZĄ SIĘ W TYM TEMACIE! NIE O TO TUTAJ CHODZI!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Rookie
Awatar użytkownika

Faktycznie ziomki, jak macie problemy/jazdy na psychice przez cokolwiek, to grajcie mniej czy coś jak ja czy Jozin, który swoje robi, i tyle. Pamiętajcie, że jak chcecie rozpocząć gównoburze odejściem z fedki w wielkim stylu, to i tak tego nie zrobicie bo byłem pierwszy i wcale z tego nie jestem dumny. Każdy pod wpływem emocji, może tym "jebnąć" ale przesadzamy, dotyczy to prawie każdego z nas, bo każdy rzuci czasem parę słów za duzo a to bez sensu. Mieliśmy mieć z tego fun, a nie shitstorma co tydzień. Jeżeli to się nie zmieni (sam teraz mam to gdzieś momentami, ale nadal gram, nie odejdę bo za często mam ztego niezły ubaw w stosunku do "wkurwienia") to będę namawiał Boba, żeby to olał, a fedka zdechnie bez niego naturalnie dosć szybko.
Table or quit.

Superstar
Awatar użytkownika

Dobrze, że powstał ten temat. Bob, nie zniechęcaj się, tylko wywal płaczków, którzy zadeklarują się tutaj i prowadź dalej federację, bo większość zawodników jest nastawiona na fajną zabawę. WFSF nie potrzebuje mózgów z przerośniętym ego, których jedyną ambicją jest title shot na WHC na następnej karcie, a prezentują chejowy poziom. Grunt to dobra zabawa i jestem pewien, że za kilka miesięcy ci, którzy odchodzą dzisiaj, przypomną sobie o snookerze i odnajdą prawdziwy cel tej rozrywki. Zrobienie sobie przerwy sprawia, że patrzymy na to wszystko inaczej. Myślę, że niektórym pauza bardzo się przyda.

Trzymaj się i olej grupę malkontentów - masz przed sobą przede wszystkim userów, którzy chcą dalej bawić się w to wszystko. Ta szklanka jest do połowy pełna, nie pusta :P

pzdr

Superstar
Awatar użytkownika

Dla mnie to nawet trochę śmieszne. O ile mogę zrozumieć Nessa, bo matury wiadomo, tak odejście Proo to dobra beka. Gość przegrał po czym ogłosił, że odchodzi z WFSF i umyślnie zaspoilował w sb Extreme Rules tylko dlatego, że jak pisał ''był sfrustrowany porażką'' XD Nie wiem jak można tak to brać do siebie, w każdym razie nie dajemy dupy chłopaki tylko gramy, bo fedka ładnie ruszyła! (nie piszę tak dlatego, że w końcu wygrałem jakiś singlowy pas XD )

Superstar
Awatar użytkownika

E no przecież lamósy odchodzą, ale wrócił Cezar, Gi4lu, Crusher - nie wiem czy na stałe, ale na pewno to przyćmiewa te żałosne odejścia. Ja na przykład jak straciłem pas X Division to skoczyłem z okna, ale złamałem tylko lewą rękę, także gram dalej. Bob jeśli chcesz abym żył to nie dawaj mi walczyć o WHC nigdy.
Spoiler:

Tak czy inaczej, nie wyobrażam sobie, żeby ktos inny prowadził fedkę, bo nikt nie ma do tego takiej smykałki i doświadczenia jak ty. Wyobrażam sobie karty Heńka xD SINGLES MATCH Rock Bottom vs. Cezar do 43 wygranych frejmów. Pozdrawiam.

ps. Gegol jak mogłeś pojechać mi po rodzinie, kurwo mamy na pieńku. Szybko tego nie zamieciesz pod dywan. TEJ SIŁY JUŻ NIE ZATRZYMACIE!

Star
Awatar użytkownika

Ja przegrałem z Heńkiem i na parę miesięcy mam porobione w WFSF, ale nie odchodzę i gram dalej, w przeciwieństwie do innych. To się nazywa selekcja naturalna. Roster jest dość szeroki, więc nie ma problemu. Zostają Ci, co naprawdę chcą się bawić w to i czerpią z tego fun

Superstar
Awatar użytkownika

Zawsze mówiłem, że życie prywatne, szkoła itp zawsze ma być przed grą w snookera. Dlatego wszyscy są w stanie zrozumieć, dlaczego Nessu odchodzi i dlatego również wszyscy mają beke z Proo, który odszedł, bo przegrał i jeszcze zaspoilerował innym gale, bo tak... Prawdziwy pokaz dorosłości.

Bober może warto zrobić tak jak wspomniał bodajże Crusher? Wyjebać płaczków i nadal czerpać z tego przyjemność, bo ludzi będzie mniej, ale zostaną tylko ci, którzy chcą się cieszyć ze wspólnej gry.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Ej, ale nie oceniajcie źle Proo, ja też potrafiłem rzucać planszą, gdy nie mogłem wygrać w Chińczyka, a zaraz, miałem wtedy maksymalnie 10 lat...
Zostaję, jestem leniem ponad leniami, ale zagrać zawsze mogę, nawet jeśli oznacza to zajobbowanie komuś innemu. Tylko teraz mnie raczej nie bookujcie z oczywistych względów.
Cytuj:
Wyjebać płaczków

Ej Tups, nie przesadzaj, żeby pół fedki wywalać? No kurna drugi Himmler, tylko teraz będzie robił wywózki płaczków do komór gazowych w Elimination Chamber. #Sucho #DejWodyZiomuś

Obrazek
Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Wiadomość od Proo:

"Cześć wszystkim chciałbym przeprosić za mój bardzo dziecinny wybryk. Zgadzam się ze słowami wszystkich zwłaszcza Tupaka i Boba nie tak powinien się zachować człowiek, który zaraz będzie miał 19 lat na karku. Postąpiłem jak szczyl raz, że odszedłem z federacji bo coś tam przegrałem a jeszcze wcześniej rozmawiałem z ludźmi to mówiłem jaka to jest świetna zabawa ta federacja i nie ma co się łamać jak coś się przegra bo przecież to tylko gra. Odszedłem w dosyć dziwny sposób bo jak już nie trafiłem tej zielonej o której mówił Ramzi to serio się załamałem i no nie było już gry z mojej strony a w głowie zrodził się pomysł na feud z Punkiem gdzie wyrzygałbym mu, że jako nowy tt partner nie przyszedł mnie wspierać i tylko płacze bo nie ma z kim feudować i dlatego nie chce grać to był mój plan bo nie chciałem walczyć już o pas bo wiedziałem, że nie jestem gotowy psychicznie do tego rodzaju wyzwania. Mówiłem o tym pomyśle jak przy stole był Heniek i Ramzi i już w trakcie trwania meczu pisałem promo w kierunku Marszala. Odjebało mi coś jednak za przeproszeniem i napisałem tam że odchodze coś mi w głowie powiedziało że potrzebuję przerwy od tego jednak nie musiałem tego robić w taki sposób. Druga sprawa to ten spoiler za to przepraszam wszystkich, których on dotknął to było najgorsze co mogłem zrobić jako fan wrestlingu sam nie lubię się natykać na jakiekolwiek spoilery a zdarzyło mi się to nawet wchodząc na FB 2 godziny po WM gdzie wyskoczył mi Seth z pasem straszna sprawa. Nic mnie nie usprawiedliwia i nie będę nawet próbował w żaden sposób tego robić. Wiem, że postąpiłem źle i rozumiem ten pojazd na mnie. Dzięki Rock za wsparcie doceniam. Ale jednak zachowałem się na serio beznadziejnie więc szczerze jeszcze raz przepraszam. Wziąłem ten snooker za bardzo na powaznie to miało za duży wpływ na moje myslenie bo wciąż myślałem o każdym meczu i bałem się porażki bałem się że mnie wyszydzą, że jednak nie nadawałem się wcale na tego msitrza. A to przecież tylko gra.. Przepraszam wszystkich. Chętnie będę grał dalej nie chce żadnych rewanży ani nic nie zasługuje na to na razie chciałbym tylko sobie grać karty. To strasznie przyjemne wejść w ten dział i zobaczyć, że jest nowa karta i jakiś nowy rywal. Na grę o pasy nie jestem po prostu gotowy. Przepraszam."

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja zostaje, gram. Bob zostań, jesteś jedyną osobą która nadaje się do tego wszystkiego(no może znajdzie się kilka osób jeszcze, ale u nich nie będę grał XD) Elo

Mid carder
Awatar użytkownika

Dobra, długo się zastanawiałem i podjąłem decyzję. Federacja znowu powoli zdycha, zaangażowanie jest mniejsze, część graczy oczywiście gra nadal, części idzie gorzej, więc powoli przestaje. Grać mam zamiar dalej, ale powiem wprost - przygotowywanie kart, PPV itp to dla mnie w tym momencie totalna strata czasu, gdy widzę w jakim kierunku idzie WFSF. Dlatego po PPV przez miesiąc federację będzie prowadził nowy booker Henryg. Po tym terminie ostatecznie zdecyduję czy po raz kolejny będę próbował rozruszać towarzystwo czy wybierzemy nowego prezesa. Pis jou.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Bob pisze:
Dobra, długo się zastanawiałem i podjąłem decyzję. Federacja znowu powoli zdycha, zaangażowanie jest mniejsze, część graczy oczywiście gra nadal, części idzie gorzej, więc powoli przestaje. Grać mam zamiar dalej, ale powiem wprost - przygotowywanie kart, PPV itp to dla mnie w tym momencie totalna strata czasu, gdy widzę w jakim kierunku idzie WFSF. Dlatego po PPV przez miesiąc federację będzie prowadził nowy booker Henryg. Po tym terminie ostatecznie zdecyduję czy po raz kolejny będę próbował rozruszać towarzystwo czy wybierzemy nowego prezesa. Pis jou.

Bo kurwa nikt nie feuduje, ja chcialem z googlem ale on wbija raz/dwa na tydzien na forum, nawet taki trud sobie zadałem, żeby robić fejkowe skriny co tez zajelo troche czasu no...

prom nie piszą, przykro :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]