Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt wrz 18, 2020 10:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Co stanie się z pasami na PPV?
Nie zmienią właścicieli. Jozin, Storm i Wróbel obronią tytuły. 23%  23%  [ 3 ]
Bob, Tupak i Ramzes/Randa zostaną nowymi mistrzami! 54%  54%  [ 7 ]
Żadne z powyższych. 23%  23%  [ 3 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Na początku, zgodnie z tradycją, wyniki głosowania!

World Heavywieght Championship Match: Champion Jozin vs Bob
Stypulacja:

a) Streak Match (do 4 wygranych frejmów pod rząd) 7%
b) Falls Match (10 frejmów) 40%
c) Double Ladder Match (100 szczebli) 53%

Television Championship Match: Champion Storm vs Tupak
Stypulacja:

a) Single Match do 7 wygranych + last match ever 47%
b) Single Match do 7 wygranych + kolejny rewanż na PPV, nieważne kto wyjdzie z pasem 6%
c) Two out of Three Falls Match - 1 stypulacja Storm, 2 stypulacja Tupak, 3 stypulacja Bob 47%

World Heavyweight Championship No.1 Contender Match: Henryg vs ???
Rywal (pozostali dwaj grają ze sobą w single matchu):

a) Gi4lu 36%
b) Jogusiando 50%
c) Mystery Opponent 14%

Single Match: Przemek Kruk vs Forlan
Stawka pojedynku:

a) wygrany dostaje title shota na pas TV 27%
b) przegrany zostaje pracownikiem wygranego (wygrany sam ustali o co w tym chodzi xD) 67%
c) przegrany musi oficjalnie, bez żadnych żartów czy wymówek, przyznać, że jest gorszy od wygranego 6%

X-Division Championship Match: Champion Wróbel vs Randa vs Ramzes
Warunek walki:

a) stypulacje wybiera Wróbel 46%
b) stypulacje wybiera Randa 27%
c) stypulacje wybiera Ramzes 27%

Masked Man vs Punkholic
Stypulacja:

a) Iron Man Match (1 godzina) 50%
b) Total Break Point Match (5 frejmów) 21%
c) Single Match (do 5 wygranych) 29%

Merlas vs MvC
Stypulacja:

a) jeśli wygra MvC przejmuje title shota Merlasa i może znowu normalnie grać o pasy 74%
b) jeśli wygra Merlas wybiera dowolną stypulację do swojego pojedynku o pas WHC 26%
c) zwykły Single Match bez żadnego warunku 0%

Cezar vs Mr.Crusher
Stypulacja:

a) zwycięzca otrzymuje title shota na wybrany przez siebie pas na PPV 47%
b) jeśli wygra Mr.Crusher na następnej Karcie gra o pas X Division 13%
c) jeśli wygra Cezar na następnej Karcie gra o pas TV 40%

Weeeider & Proo vs Siwy & Hogan
Stypulacja:

a) wygrani na następnym PPV powalczą o pas Dywizji X 33%
b) wygrani zmierzą się ze sobą na następnej Karcie o title shota na pas Dywizji X 53%
c) przegrani walczą między sobą na każdej kolejnej Karcie do następnego PPV (łącznie z nim) 14%

Nowym bookerem WFSF ma zostać:
a) Henryg 38%
b) Merlas 31%
c) MvC 31%

Obrazek

Czas na kolejne PPV WFSF - The Choice is Yours! Wybór stypulacji, meczy czy warunków pozostawiony został zawodnikom w głosowaniu, więc będzie się działo. Prywatnie jest to moje ulubione PPV, więc sam nie mogę się doczekać.

W Main Evencie gali zmierzą się Jozin, który miesiąc temu wykorzystał walizkę Money in the Bank oraz Bob, którego Merlas starał się pozbawić rewanżu, jednak z miernym skutkiem. Bob wydaje się być faworytem pojedynku, ale wiadomo, że posiadanie pasa dodaje energii i motywacji. Czy Jozin udowodni, że zasługuje na miano mistrza? Gracze zmierzą się w stypulacji Double Ladder Match a przed nimi aż 100 szczebli!

Tupak pisze kolejną "Niekończącą się opowieść". Kiedyś były to pojedynki z Bobem, teraz ze Stormem. W głosowaniu wygrały dwie możliwości, więc najlepiej będzie je połączyć. Zawodnicy spotkają się w Two out of Three Falls Matchu a przy okazji, z całą pewnością będzie to ich ostatnie starcie!

Randa pokonując Nessa zdobył title shota na pas Dywizji X. Ramzes wykorzystuje swój rewanż. Dzięki temu mamy 3 Way, do którego stypulację wybierze X Division Champion Wróbel. Wy o tym zdecydowaliście!

Feud Przemka Kruka i Forlana jest szczególny. Każdy niech sam oceni czy to najbardziej zaciekła rywalizacja w WFSF czy może największa parodia. Nie mniej jednak panowie spotkają się pierwszy raz na PPV a przegrany pojedynku zostanie pracownikiem wygranego na cały miesiąc. Co z tym idzie, nie będzie mógł go obrażać w promach i pisać to co każe mu jego boss.

Henryg ponownie ustawił się w kolejce po pas WHC. Pokonał już MvC, teraz przed nim ostatnia przeszkoda - Jogusiando, który wygrał w głosowaniu z Gi4lem i Mystery Opponentem.

MvC to najbardziej znienawidzony gracz WFSF? Chyba już nie, ponieważ w głosowaniu większość federacji opowiedziała się po jego stronie. W związku z tym jego pojedynek z Merlasem może przywrócić mu możliwość grania o pasy oraz w od razu title shot na pas WHC! Natomiast Merlas może wylądować na samym końcu kolejki po pas WHC.

Masked Man zaatakował Punkholica w agresywnym promie, jednak ten po ostatnich wielu niepowodzeniach chyba całkowicie stracił wolę gry. Cóż, dla Masked Mana to idealna szansa żeby wykończyć swojego wroga. Czy Punk przyjmie wyzwanie czy może będziemy mieli powtórkę z meczu z Mańkiem?

Gi4lu i Mystery Opponent nie zasłużyli w waszych oczach na mecz o shota na pas WHC. W związku z tym zmierzą się ze sobą w zwyczajnym single matchu.

Cezar i Mr.Crusher powrócili do federacji a dzięki wam już teraz dostają wielką szansę. Wygrany ich starcia na następnym PPV zagra o wybrany przez siebie pas!

Weeeider, Proo, Siwy i Hogan zamykają kartę tag team matchem, którzy wygranych znacznie zbliży do pasa Dywizji X.

World Heavyweight Championship Double Ladder Match (100 szczebli):
Champion Jozin 63:100 Bob
WINNER & NEW WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION: BOB

Television Championship Two out of Three Falls Last Ever Match:
1 stypulacja - Tables Match (do 3 wygranych) - 3:1 dla Storma
2 stypulacja - 500 Total Points Match - 500:161 dla Tupaka
3 stypulacja - Single Match do 5 wygranych frejmów

Champion Storm vs Tupak

X-Division Championship Chairs Match (20 czarnych):
Champion Wróbel vs Randa vs Ramzes
Wróbel vs Randa
Wróbel vs Ramzes
Randa vs Ramzes

Steel Cage Match (do 7 wygranych partiilub przewagi 111 punktów we frejmie, przegrany zostaje pracownikiem wygranego):
Przemek Kruk 7:2 Forlan
WINNER: PRZEMEK KRUK

World Heavyweight Championship No.1 Contender XXX Total Points Match (500 punktów):
Henryg 469:500 Jogusiando
WINNER: JOGUSIANDO

Single Match (do 5 wygranych frejmów, jeśli wygra MvC przejmuje title shota Merlasa i może znowu normalnie grać o pasy):
Merlas 5:2 MvC
WINNER: MERLAS

Iron Man Match (1 godzina):
Masked Man 5:0 Punkholic
WINNER: MASKED MAN

Single Match (do 5 wygranych frejmów):
Gi4lu 5:2 Mystery Opponent
WINNER: GI4LU

Single Match (do 5 wygranych frejmów, wygrany dostaje title shota na dowolony pas na następnym PPV):
Cezar vs Mr.Crusher

Tag Team Match (do 3 wygranych frejmów, zwycięzcy zawalczą między sobą o shota na pas Dywizji X):
Weeeider & Proo vs Siwy & Hogan
Weeeider 3:1 Siwy
Proo vs Hogan

POWODZENIA!!!!
Ps. Mamy 2 tygodnie na rozegranie.
Ps.2. Dzięki Forlan za piękny plakat.
Ps.3. WYBRALIŚCIE! NOWYM BOOKEREM WFSF ZOSTAJE...HENRYG!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony pt cze 12, 2015 2:21 pm przez Bob, łącznie zmieniany 9 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Tak to jest jak się da wybierać ciemnocie. Mieliśmy tego przykład w niedzielę w wyborach prezydenckich. Nie chcieliście stać w gównie po pas, to postoicie po uszy.
Nienawidzę jak ktoś decyduję za mnie, bo właśnie tak wychodzi. Wybrana najgorsza stypka. Po chuj mi ten Gegol jako "pracownik"? Storm i Tupak pewnie głosowali przeciwko temu abym grał o shota na TV bo się bali, reszta podobnie.

Karta naprawdę ciekawa, ale przeraża mnie wizja Henryga bookera xD

Bob pisze:
Nie mniej jednak panowie spotkają się pierwszy raz na PPV

PREZES NIE ZNA HISTORII WFSF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WFSF SnookerMania III :
Cytuj:
Title shot IC / TV Total Point 500
( Jeśli Forlan przegra jego TT z Mańkiem się rozpada
Jeśli Forlan wygra Przemek Kruk odchodzi do 1 stycznia 2014 roku )
The Beast vs The Best
Forlan 464:501 Przemek Kruk
Zwycięzca: Przemek Kruk

Tak więc nie bedzie to nasza pierwsza potyczka na PPV.

Mid carder
Awatar użytkownika

No niestety Forlan, większość tak wybrała, nic nie poradzę. Pewnie kierowali się tym, że wygrany będzie komicznie upokarzał przegranego przez cały miesiąc co byłoby całkiem śmieszne.
Co do Hernyga jako bookera - ostatnia karta była jego, macie wgląd mniej więcej jak to będzie wyglądało.
A co do waszej pierwszej walki na PPV, chodziło mi o to, że to wasz pierwszy pojedynek w czasie tego feudu, ale z drugiej strony nie pamiętałem, że kiedyś walczyliście, więc wychodzi na to samo xD

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Droga powrotu na szczyt

Powracam na PPV po swojej wstydliwej porażce z Ramzesem i utracie trofeum, które tak wiele dla mnie znaczyło. Pokazałem się po tym pojedynku z najgorszej strony ale czas zmyć te plamę aby Proo znów wzbudzał chociaż trochę szacunku u wszystkich graczy. Mam wielką szansę na ponowną grę o to co straciłem w tak żałosny sposób na drodze staje mi dwóch graczy. Siwy i Hogan przyznam, że w tego pierwszego kiedyś bardzo wierzyłem i kibicowałem mu podczas jego poczynań ale uważam iż nie wykorzystał potencjału miał już swoje szanse na pas X i ich nie wykorzystał dlatego też nie widzę w żadnym z tych dwóch zawodników kogoś kto miałby mi przeszkodzić w drodze po pas. Jest to jednak TT match a więc łącze siły z Weeeiderem nie znam gościa nigdy nie miałem okazję z nim grać ale liczę, że również dasz radę rozprawić się z którymś z nich i potem zagramy o miano pretendenta i jeśli do tego dojdzie no to Ciebie również pokonam także nie licz na dłuższą współpracę wygrywamy na PPV i nasze drogi się rozchodzą pamiętaj o tym ziomek.

Odkąd straciłem pas jego właściciel zmienia się przy okazji każdej kolejnej walki o niego a to wszystko spowodowane jest Albańską klątwą rzuconą przeze mnie po utracie tytułu. Klątwa dobiegnie końca w momencie kiedy tytuł wróci do mnie i liczę, że stanie się już niedługo. Król Albanii sam Popek prawdziwy albańczyk a nie żaden podrabianiec namaścił mnie abym szerzył jego propagandę i odzyskał panowanie w dywizji, która zyskała miano najlepszych. GANG ALBANII KRÓTKA PIŁKA WÓDKA KARABIN KOKAINA I SIŁKA!

RAM PAM PAM PAM JEB JEB JEB

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Proo, weź spierdalaj z tym Gangiem Plebanii. Wystarczy, że moi gimbo-kumple muszą to puszczać na każdej przerwie w szkole, co doprowadza mnie i tak do szału...
Btw. Przegrałem w Weeeeeeeeeeeeiderem 1-3. Cytuję mojego rywala "napisz, że w pierwszym frejmie stawiałeś opór". Hogan! Od ciebie zależy to czy dostanę title shota na pas X-Division czy nie!

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana 5-2 z MvC, gładkie zwycięstwo tak jak zapowiadałem, Bob szykuj się ;)

Rookie

Zagramy z każdym z rywali do 20 wbitych czarnych bil ;-). W takiej stypulacji zdobyłem title shota i w takiej stypulacji go obronię!

Superstar
Awatar użytkownika

"Niekończąca się opowieść" to bardzo długa książka pisana przez kilku zawodników, gdzie każdy rozdział jest przypisany jednemu feudowi. Pierwszy rozdział pt: "Bob vs Tupak" ma otwarte zakończenie i specjalnie przed wydaniem książki zostawiłem jeszcze kilka kartek pustych, bo jeszcze zdąrzymy je zapełnić. Wraz ze Stormem postanowiliśmy napisać kolejny rozdział, który będzie dużo krótszy, ale również ciekawy. Wiem, że to chamskie, ale zdradze wam zakończenie. Tupak wychodzi z pasem w rękach po bardzo długim i emocjonującym pojedynku. Walka zakończy się 2-1. Zakończymy to zwykłym pojedynkiem do 5 wygranych, a tuż przed tym zmierzymy się w "500 Total Points Matchu". A czym zaczniemy? Tego dowiecie się od współautora.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder
Awatar użytkownika

Siwy sam spierdalaj bo akurat masz najmniej do powiedzenia znowu dostałeś wpierdol. Dostajesz od wszystkich więc nie powinieneś szczekać do nikogo. Fajnie, że się starasz i ogólnie spoko ale ciągle jesteś na samym dole. Spójrz na Rande grał słabo ale trochę się poprawił i to zaowocowało a Ty niby się poprawiasz a i tak wciąż grasz gówno. Wyłącz już ten gimmick loosera i zacznij w końcu coś wygrywać. Widzisz ja zrobiłem z siebie durnia ale żałuję i staram się jakoś to wszystko naprawić wtedy mnie poniosło a Ty wciąż odpierdalasz błazenady dlatego już starczy rusz dupę i weź się za grę to wtedy będziesz mógł skakać do wszystkich. Weeeider props za zwycięstwo nie skłamię jeśli powiem, że byłem pewny Twojej wygranej. Wierzę, że skasuję Hogana podobnym albo nawet ciut lepszym wynikiem a potem złoję Ci tyłek w meczu o title shot!

BUM CYK CYK TARARA !

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Aha, a więc jednak w WFSF chodzi o wygrywanie? No to co mi tu pierdolicie wszyscy, że tu chodzi o zabawę?! No ludzie, weźcie mi od razu mówcie, że jak przegram to mnie ukaracie kastracją, a jak wygram to przetrwam, a nie jakieś gadki o zabawie jak jakieś pedofile. Proo ma rację. Teraz powinienem ruszyć dupę, najprawdopodobniej jak najdalej od WFSF. Pozdro 600 z Łazarskiego.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Oczywiście, że to jest zabawa ja pierdole Siwy XD Przecież jakby każde promo miało przesłanie w stylu to jest zabawa nie muszę wygrać tylko się dobrze bawić to według mnie nie byłoby ich sensu pisać. Promem próbujesz psychicznie pojechać po rywalu żeby pojedynek nabrał smaczku żeby to nie było takie suche takie nijakie. Nie wiem, który raz już sobie odchodzisz chyba trafisz w końcu za to do HOF WFSF w przyszłym roku ale fakt to już jakiś sukces. Bawić trzeba się umieć Siwy :D

Superstar
Awatar użytkownika

Przecież nie odchodzę XD To tylko taka chujowa próba pojechaniu po Tobie, tak jak sam wspomniałeś. Akurat chciało mi się odpisać na Twoje wypociny. I jak mniemam to ty też z tym tekstem z HOF (do którego nie chce trafiać, bo jestem na to za dobry tak by the way) robisz to samo. Pozdro 600 z Łazarskiego ponownie.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015

Mid carder

Świetnie forlan ze przypomniałeś ze rozjebałem cię na snookermani II ale dość pierdolenia mało czasu spędzam na snookerze wiec sie musisz dostosować do mnie i być wtedy kiedy ja ( kurwa jaki filozof ) stypka troche chujowa ale trudno przynajmniej teraz nie będziesz mógł szczekać jak wycieram tobą podłogę i grzecznie siedział w wiadrze od mopa. Pis jou

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Moja stypulacja do Tables match do 3 wygranych. W mojej stypce czuje się najlepiej, Tupak bez szans 8)

Rookie

Sorry za spam, ale ani Randa ani Ramzes nie odpisują. Troszkę lipczenko ;/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna