Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:38 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ] 
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Pora na 92 kartę spod szyldu WFSF. W Main Evencie gali otrzymamy Battle Royal, które wyłoni nam drugiego pretendenta do tytułu X-Division. Ramzes na poprzedniej karcie zdobył ten tytuł ale jako, że odszedł pas ponownie jest w niczyim posiadaniu. Proo ma już zagwarantowane starcie o ów tytuł po swoim zwycięstwie nad Weeiderem. Następnie odbędzie się 3 way, który wyłoni nam pretendenta do tytułu TV. Całą galę zakończy kilka pojedynków singlowych...
Na rozegranie karty tydzień.
Powodzenia!!

NO.1 Contender X-Division Championship Battle Royal
Forlan vs Wróbel vs Weeider vs Siwy vs Mr.Crusher vs Randa (do 2 wygranych frejmów)
Forlan 2:0 Siwy
Forlan 0:2 Mr.Crusher
Mr.Crusher DQ Randa
Mr.Crusher 2:1 Weeider
Mr.Crusher 2:0 Wróbel
WINNER: MR.CRUSHER

NO.1 Contender Television Championship 3 way
Gi4lu vs Przemek Kruk vs Rock Bottom (do 2 wygranych frejmów)
Gi4lu DQ (3:0) Rock Bottom
Gi4lu DQ (3:0) Przemek Kruk
Przemek Kruk DQ (3:0)Rock Bottom
WINNER: GI4LU

3 way match (do 2 wygranych frejmów)
Tupak vs Proo vs Mystery Opponent
Tupak 2:0 Proo
Tupak DQ Mystery Opponent
Proo DQ Mystery Opponent
WINNER: TUPAK

3 way match (do 3 wygranych frejmów)
Henryq vs Merlas vs Vamos
Henryq 2:3 Merlas
Henryq 2:3 Vamos
Merlas 3:0 Vamos
WINNER: MERLAS

Single Match (do 3 wygranych frejmów)
Jozin 3:2 MvC
WINNER: JOZIN

Single Match (do 2 wygranych frejmów)
Storm 2:0 Jogusiando
WINNER: STORM

Aktualna karta na Night Of Champions:

World Heavyweight Championship 5 Way Match:
Champion Bob vs Jozin vs Merlas vs Jogusiando vs Henryq

Television Championship Match:
Tupak vs Gi4lu

X-Division Championship 3 way Match
Proo vs Mr.Crusher vs Wróbel

NO.1 Contender WH & TV Championship Battle Royal

Ostatnio zmieniony czw cze 25, 2015 2:17 pm przez Henryq, łącznie zmieniany 20 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Mista Kraszer zgłoś się.

Superstar
Awatar użytkownika

Gładka wygrana 2:0 z Forlanem. Następny do odstrzału: Randa.

Low carder
Awatar użytkownika

Wracałem pamięcią do przeszłości. Widziałem swoje sukcesy i porażki, moje życie zdawało się być pełne, pełne sukcesów, spełnionych marzeń i zrealizowanych celów. Jednak czegoś brakowało... Czegoś co było na wyciągnięcie ręki a mimo to tak odległego. Pora zrealizować ten cel, to marzenie. Od dziś wracam zasilając dywizję World Heavyweight!

VAMOS IS BAAACK!!!

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana 3-0 z Vamosem.

Superstar
Awatar użytkownika

Wygrałem 2-1 z Weiderem. My chyba jesteśmy skazani na dreszczowce...

Pierwszy frejm poszedł gładko. Szybko udało mi się przejąć kontrolę nad meczem i zrobić wygrywającego breaka. W drugiej części też byłem skazany na zwycięstwo. Na stole pozostały trzy bile, aby wygrać pojedynek, musiałem wbić dość łatwą niebieską. No i ona oczywiście nie wpadła, w dodatku wystawiła się mojemu rywalowi :P Końcówka trzeciej odsłony to był horror. Gdy zostały same kolorowe, po kolei pudłowaliśmy proste bile, które miały nam zapewnić awans w Battle Royal. Po którejś zmarnowanej szansie w końcu udało mi się dobić feralną niebieską i wygrałem to starcie.

Mogło być 2-0, skończyło się na szczęśliwym 2-1. Dzięki za meczyk, jeżeli zostanę mistrzem X Division, będę domagał się title shota dla Ciebie, Weider, bo prezentujemy podobnego snookera. Ostatnią przeszkodą na drodze do "walki" z Proo jest Wróbel. Obyś oszczędził mi emocji :P

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Stało się!!! <3

Mid carder
Awatar użytkownika

Zgodnie ze starą, niepisaną zasadą maksymalny break oznacza title shota na pas WHC, więc Henio sam sobie wybierz czy z 4Waya robisz 5Way czy po prostu na następnym PPV walczysz o pas, pozdro.
A, mam już troszkę więcej czasu, więc mogę na na 93 już zagrać jakiś trening przed PPV.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Oho, tego się nie spodziewałem. Ale skoro jest okazja, to trzeba ją wykorzystać. Na Night Of Champions odbędzie się 5 way.
Właśnie, karta 93. Po głębszym przemyśleniu, doszedłem do wniosku, iż nie ma sensu by robić kolejnej karty przed nadchodzącym PPV, no chyba, że panowie nie zagrają meczu o Title Shota na pas TV to wtedy będę skazany by wyłonić nowego preta. Jeżeli jednak zagrają to po obecnej karcie od razu odbędzie się Night Of Champions.

Co do samej gali chcę wam oznajmić, iż właśnie na niej odbędzie się Battle Royal, udział wezmą wszyscy którzy nie grają o jakikolwiek pas. Zwycięzca owego Battle Royal otrzyma title shota na pas WH. Jednakże to nie koniec. Zawodnik z największą ilością wyeliminowanych rywali otrzyma także title shota, lecz na pas TV. W przypadku gdyby najwięcej eliminacji zaliczyła więcej niż jedna osoba title shota otrzyma zawodnik, który jako pierwszy rozpoczął swój udział w Battle Royal. Gdyby najwięcej eliminacji uzyskała osoba z dywizji X mogłaby ona wybrać sobie na który pas chce title shota, TV czy X Division. Myślę, że jest to w miarę do ogarnięcia. Macie jakieś pytania? Proszę pytać póki macie czas :D

Superstar
Awatar użytkownika

Pokonałem Wróbla 2-0 i tym samym zwyciężyłem Battle Royal o miano pretendenta do X-Division Championship. Pozostał jeszcze mecz z Proo na Night of Champions i wreszcie będę mógł poprawić jakość tego mistrzostwa.

Dzięki za grę, panowie, fajny meczyk wyszedł. Proo, wiesz na jaki łomot masz się szykować, prawda? :>

Low carder
Awatar użytkownika

Tak wiem muszę Ci spuścić niezły wpie*dol :D Spokojnie Crush to się da załatwić :D Do zobaczenia przy stole! Gratki wygranej.

Star
Awatar użytkownika

Zwycięstwo 2-0 z Jogusiem, potrzebowałem takiego mocnego zwycięstwa po utracie pasa 8)

Rookie

Przegrałem z kretesem- tego się nie da ukryć. Moja obecna forma nie napawa optymizmem. Jednakże przychodząc do federacji, podpisując kontrakt wiedziałem na jakie zasady się piszę- to samo tyczyło się pojedynku, kiedy broniłem pasa Xdivision. Miałem zagwarantowany rewanż w razie porażki. Niestety to owego rewanżu nie dojdzie, ponieważ Ramzes odszedł, a ja przegrałem miejsce w walce, którą powinienem mieć zagwarantowaną. Także zwracam się do Proo oraz do Crushera, jednocześnie wyzywając ich na pojedynek 3way match o pas na Night of Champions! Jeśli macie jaja, podejmijcie wyzwanie, bo mnie się ta walka należy.

Superstar
Awatar użytkownika

"Jeśli mamy jaja"? Równie dobrze możesz napisać "Jeśli macie jaja, to dajcie mi shota na WHC!".

W sumie mam to w dupie. Pokonałem Cię gładko dwa razy, mogę to uczynić po raz kolejny. Chodzi jedynie o zasady. Ja do Twojej prośby się nie ustosunkuję, ponieważ nie wiem w jakim stopniu ta walka rzeczywiście Ci się należy. Wiem jednak, że z obecną formą nie powinieneś w ogóle startować do mistrzostwa. Na Twoim miejscu podszlifowałbym swoją grę i upomniał się o shota jak zaczniesz prezentować poziom przynajmniej przeciętny, bo teraz zamulasz niemiłosiernie i w naszym starciu będziesz jedynie zapychaczem (sorry, taka prawda na tę chwilę). Ale jak uważasz, niech zdecyduje zarząd, nie robi mi to najmniejszej różnicy, mogę Cię pokonać po raz trzeci w ciągu ostatnich kilku tygodni, tylko nie widzę w tym najmniejszego sensu.

Low carder
Awatar użytkownika

WróbelKSUL pisze:
Przegrałem z kretesem- tego się nie da ukryć. Moja obecna forma nie napawa optymizmem. Jednakże przychodząc do federacji, podpisując kontrakt wiedziałem na jakie zasady się piszę- to samo tyczyło się pojedynku, kiedy broniłem pasa Xdivision. Miałem zagwarantowany rewanż w razie porażki. Niestety to owego rewanżu nie dojdzie, ponieważ Ramzes odszedł, a ja przegrałem miejsce w walce, którą powinienem mieć zagwarantowaną. Także zwracam się do Proo oraz do Crushera, jednocześnie wyzywając ich na pojedynek 3way match o pas na Night of Champions! Jeśli macie jaja, podejmijcie wyzwanie, bo mnie się ta walka należy.

Całkowicie o tym zapomniałem i w pewnym stopniu masz rację i przysługuję Ci ten rewanż. Dodam cię do walki na Night Of Champions tym samym zamieniając ją w 3 way.

Ogólne info:
Planowałem rozpocząć na karcie po NoC Bound for glory series, jednakże nie ma to najmniejszego sensu. Jest za mała ilość regularnie grających graczy więc taka seria nie ma poprostu sensu. W pozniejszym czasie gdy będzie większa ilość grających może powrócę do tego planu lecz na razie BFG Series nie będzie. Pzdr ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 15 ]