Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Weeeider pisze:
Witam wszystkich, a szczególnie pana MvC. Chce pan wiedzieć kim jestem, więc panu powiem. Jestem Weider i jestem pretendentem do World Heavyweight Championship. Co więcej pokonałem pana na WFSF Night Of Champions 2015. Zlekceważył mnie pan i dał szansę na zwycięstwo, którą wykorzystałem. W stosunku do mnie pojawili się hejterzy a ich obecność jest znakiem odniesionego suckesu. Nie dziwi mnie fakt, że osoby, które przegrały w Battle Royal uważają mnie za oszusta. To utwierdza mnie w przekonaniu, że potrafią tylko płakać. Oni zaliczają regres i boją się uwierzyć, że Weider poszedł o krok do przodu. Wbiłem setkę i odblokowałem się. Poczułem się pewny siebie i ta pewność stała się bronią w moich rękach. Kolejny wasz argument, czyli to że się nie udzielam na forum. Forum jest wrestlingowe, ale federacja jest snookerowa, więc chyba co niektórzy gracze powinni dać sobie spokój z federacją SNOOKEROWĄ. Teraz powiem panu MvC i panu Forlanowi dlaczego się nie udzielam. Ponieważ nie mam tak dużej wiedzy z dziedziny wrestlingu jak wy i nie mam czasu aby godzinami tak jak wy oglądać każdą galę WWE, ROH czy LU.

Do zarządzających tą federacją mam prośbę. Chcę wykorzystać moją szansę na najbliższej Karcie. Nie wiem czy zasługuję na ten mecz, a jeśli nie zasługuję to nie mam zamiaru długo blokować tytułu pretendenta, którym jestem panie MvC.

Wybacz Weeider ale shota nie wykorzystasz na najbliższej karcie. Jasno określiłem chyba, że shot będzie wykorzystany na następny PPV czyli na Lockdown.

Superstar
Awatar użytkownika

Heńkowi udało się zrobić to co planował od samego początku dając ten gimmick match.
Gielu wygrał czego mu gratuluje. Skończyło się 5-3.
A Tobie Heniek wielka, murzyńska pała sam wiesz gdzie.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Weeeider pisze:
Jestem Weider i jestem pretendentem do World Heavyweight Championship. Co więcej pokonałem pana na WFSF Night Of Champions 2015.
Dzięki za info, nie wiedziałem.
Weeeider pisze:
Zlekceważył mnie pan i dał szansę na zwycięstwo, którą wykorzystałem.
Wbijałeś wszystko co się rusza jak Merlas za najlepszych czasów.
Weeeider pisze:
Weider poszedł o krok do przodu. Wbiłem setkę i odblokowałem się. Poczułem się pewny siebie i ta pewność stała się bronią w moich rękach.
Ta, z ultimate jobbera do ultimate main eventera tak z dupy? A może, jak to zwykł mówić profesor zapasów Andrzej Supron przy walkach Johna Ceny, poczułeś przypływ adrenaliny i jesteś na fali? A może po prostu coś tu jest nie tak?
Weeeider pisze:
Forum jest wrestlingowe, ale federacja jest snookerowa, więc chyba co niektórzy gracze powinni dać sobie spokój z federacją SNOOKEROWĄ. Nie mam tak dużej wiedzy z dziedziny wrestlingu jak wy i nie mam czasu aby godzinami tak jak wy oglądać każdą galę WWE, ROH czy LU.
Ale federacja przynależy do forum wrestlingowego i od założenia była skierowana do użytkowników forum Wrestlefans, więc tym co napisałeś sam siebie podkopujesz. Przez właśnie takich ludzi fedka już nigdy nie powróci do czasów świetności gdzie każdy wykazywał zaangażowanie, a "starsi" gracze nie chcą już wracać bo grają same no-name'y z którymi nie da się nawiązać żadnych relacji poza odklepaniem meczu na snooku.

Nie dostaniesz shota na następnej karcie, więc co powiesz na niezobowiązujący rewanżyk na dystansie 3 wygranych frejmów? Tak z ciekawości, czy będę w stanie Ci się przeciwstawić. Pewnie będzie wpierdol 3:0, ale co tam, wolę przegrać 3:0 z kimś mocnym niż dostać do gry kogoś słabszego i wygrać z nim 3:0

Mid carder
Awatar użytkownika

Przegrałem 5:1 z Merlasem. Merlas był zdecydowanie lepszy i zasłużył na zwycięstwo. Ja ostatnio nie mam zupełnie czasu i głowy do grania w snookera dlatego na jakiś czas rezygnuję z grania, przynajmniej w Dywizji WHC. Nie chcę blokować shotów innym (przynajmniej na razie xD). Mam zamiar nadal prowadzić federację, ale wcielić się w rolę takiego Vince'a - będę reagował jak będzie potrzeba, jak nie, niech moje Trajpel Ejdże i Stefanie prowadzą wszystko.

Na koniec nadużyję sobie lekko władzy i ogłoszę oficjalną stypulację mojego pojedynku z Forlanem na następnej Karcie:
- jeśli Forlan wygra dostaje mój rewnaż na WHC
- jeśli ja wygram, rewanż mój nie odlatuje daleko hen, tylko zostaje w mojej kieszeni a ja sobie go wyjmuję kiedy będę miał smake znowu grać na stałe hehe

Mam zamiar brać udział w galach PPV, tak o, dla podniesienia ich jakości. Oczywiście nie na wszystkich, jak będzie coś do roboty konkretnego. Na LockDown na pewno będę.

Ej dobra, edit lekki, bo odrobiłem i jest 4:2, no ale wszystko aktualne jak na razie xD

Edit: Już 4:3, ale post dalej aktualny!

Kolejny edit: 4:4, ale dalej aktualne!

Ej dobra xD Jednak wygrałem 5:4 z Merlasem, więc zobaczymy czy stracę pas z kimś innym, sorka Forlan xD

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Heniu ja dałem aktualkę mistrzów, ale ty tu rządzisz, także prosiłbym abyś na bieżąco to zmieniał jakby co :P
PS. kto walczy o WHC na LockDown bo do plakatu mi potrzebne to?

Bob pisze:
Ej dobra xD Jednak wygrałem 5:4 z Merlasem, więc zobaczymy czy stracę pas z kimś innym, sorka Forlan xD

Co to znaczy w sumie?

Mid carder
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Heniu ja dałem aktualkę mistrzów, ale ty tu rządzisz, także prosiłbym abyś na bieżąco to zmieniał jakby co :P
PS. kto walczy o WHC na LockDown bo do plakatu mi potrzebne to?

Bob pisze:

Co to znaczy w sumie?

To, że dokończenie meczu o WHC może być na Karcie, więc będziesz musiał sobie jedną poczekać na nasz meczyk hehe

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8