Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:27 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Chciałem pokazać, że Twoje wylewane płacze na zły booking są tyle samo warte co ewentualne narzekanie Siwego, Carbona czy Wróbla. Od początku obracasz się w X Division, czasami podłożysz się komuś z ME żeby go mocniej wypushować.

Miałeś mieć shota na TV - przegrałeś ze mną. Władza Cię lubi, więc jako zadośćuczynienie, na siłę dostałeś szansę na X. Znowu pokrzyżowałem Ci szyki. Ponownie wylądowałeś w walce o pas TV. Przegrałeś. Popłakałeś, wszyscy mają Cię dość i przez to Bob daje Ci szanse na WHC. Nie jest to sprawiedliwe (ja od powrotu na Slammi wygrałem wszystkie swoje pojedynki i nic poza X Division nie mam, ale nie narzekam), a Ty i tak się skarżysz. Na chwilę Cię Bob teraz uspokoił. Co będzie jeśli przegrasz?

Pozdrawiam serdecznie :)

Superstar
Awatar użytkownika

Nic poza X Division nie masz, bo nie zasługujesz. I tylko mi nie odpisuj, że pokonałes mnie dwa razy, bo te pojedynki były dla mnie obojętne, gdyż nie o pas, tylko o miano pretendenta do pasa X, a ten pas moge wygrać w przeciągu kilku dni, także odpuściłem a i tak wygrales chyba 2-1 czy coś.
Jeśli kiedyś spotkamy się w meczu jeden na jednego o jakiś tytuł (czego nam obydwu życzę) to wtedy zagram na pewno na sto procent i cię rozjadę, a teraz kończę tym wpisem nasz krótki konflikt i również ciepło pozdrawiam.

Superstar
Awatar użytkownika

Kończąc: (nie chcę się wdawać w głębszą dyskusję, bo to nie ma sensu) :) Wiem, że na razie nie zasługuję na nic więcej niż X Division, napisałem, że nie narzekam, odpowiada mi to. Żeby być dokładnym: wygrałem z Tobą 2-1 i 2-0. W jednym meczu na szali stał Twój shot na pas TV, w drugim walczyliśmy o shota na X Division. Chciałem jedynie podkreślić, że nie masz powodu do płaczu, bo jesteś traktowany bardzo łagodnie. Nie musisz tak naprawdę walczyć w meczach o shoty (i tak, jak sam piszesz, olewasz je i przegrywasz), bo na końcu i tak przychodzi sobie taki Bob i daje Ci kolejną szansę - tym razem na WHC. Nie narzekaj więcej, bo wiedziesz w WFSF wyjątkowo łatwy żywot ;)

Trzymaj się.

Superstar
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
bo na końcu i tak przychodzi sobie taki Bob i daje Ci kolejną szansę - tym razem na WHC. Nie narzekaj więcej, bo wiedziesz w WFSF wyjątkowo łatwy żywot ;)

Trzymaj się.

TAAAK! Jestem EC3 tej federacji 8) Podoba mi się to!

Superstar
Awatar użytkownika

Nie wiem o jakiej gwiazdeczce TNA mówisz, ale mógłbym Cię porównać do Romana Reignsa. Z tym, że on albo wykorzystuje swoje szanse, albo w ostatecznym rozrachunku zostaje przez kogoś wyruchany i tylko dlatego przegrywa. A Ty po prostu grasz chujowo. I może masz jakąś wartość. Tylko co z tego, jeśli nie potrafisz udowodnić, że ją posiadasz? Swoje porażki argumentujesz tym, że albo miałeś mecz w dupie, albo i tak wkrótce ktoś z litości da Ci shota na coś innego, albo słońce padało Ci na monitor. Potem się dziwisz, że jesteś traktowany przez szaraków jak szmata, która gra tu tylko dla pasów, zapominając o zdrowej konfrontacji w zwykłych meczach, dla których WFSF istnieje. Śmieszne.

Miałem nic nie pisać, ale zapomniałem o dwóch kwestiach. To naprawdę koniec xD

1. Nie należy mi się nic powyżej X Division tak samo jak Tobie.
2. Do meczu o pas X Division przeszedłem dużo cięższą drogę niż Ty o WHC.

To wszystko co chciałem napisać. Teraz mogę ze spokojem kłaść się spać :D Dobranoc.

Low carder
Awatar użytkownika

Kruszer gratulacje! Wygrał ze mną 500 - 370 i został nowym mistrzem X- ów. Brawo wielki i dzięki za fajną grę bo oboje mieliśmy lepsze i gorsze momenty ale tych drugich ja miałem więcej więc brawo! Jeszcze się zrewanżuje! Piąteczka a teraz czas na LockDown!!

Superstar
Awatar użytkownika

No dzięki, fajny meczyk ;) W pewnym momencie dzieliła nas różnica kilkunastu punktów, jednak ostatecznie zakończyło się jak się zakończyło. Czekam na wyłonienie się pretendenta do mojego tytułu i starcie na LockDown. Do tego czasu biorę urlop - zaraz wyjeżdżam i nie ma sensu żebym zapychał karty, na których i tak mistrzostwo nie byłoby na szali, a ja i tak nie miałbym jak zagrać.

Powodzenia w staraniu się o pas. Liczę na kolejny fajny meczyk na następnym PPV :)

Superstar
Awatar użytkownika

#StayTUNED

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Spotkałem dzisiaj Weidera na Rio. Bał się mnie, bo po pierwszym frejmie zagranym uciekł ze stołu. Zaraz przed tym jak spierdolił zmienić majtki, bo z białych stały się brązowe kazał przekazać MvC następującą wiadomość:

"nie mam czasu na graczy z twojego poziomu"

Pozdrawiam.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

MvC masz czas jutro do godziny 20 na zagranie meczu. W przeciwnym razie będzie dq na korzyść weeidera :P

Star
Awatar użytkownika

Ej no ja jestem cały czas, w rozpisce jednak dalej wisiała walka masked vs weirder czy jak mu tak, więc myślałem że jeszcze nie moja kolej. Heniek nie zaktualizował :/
W jakich godzinach ten ktoś mniej więcej może być dostępny? Bo nie wiem kiedy wbijać na forum.
Jak będzie ten weirder gotowy do grania to niech obojętnie kto mi napisze PW, to wtedy dostane powiadomienie na maila i wbiję.

Superstar
Awatar użytkownika

Czy Night of Champions posuwa się jakoś do przodu? Bo idąc ulicami miasta, można na słupach informacyjnych zobaczyć już teraz taki plakat :

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Bober powinien być Mizem. :D
Z Gielkiem mamy problem, bo albo ja jestem w pracy, albo tak jak ostatnio Giela nie było w domu i tak w kółko.
Heniek jako, że i tak dałeś mi taką stypke, żebym przegrał to chociaż pokaż jaja i daj nam więcej czasu, bo z Gielem na pewno zagram. Może nawet tak jak ze Stormem, gdzie w dzień walneliśmy większość steel cage matchu.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

Jeśli chodzi o mecz na Lockdown, jak i każdy inny... jestem gotowy!
Obrazek

Nieważne, czy przeciwnikiem mojej drużyny będzie Łiskas, czy Forlan czy jakaś inna pussy i tak zwyciężę 8)

Mid carder
Awatar użytkownika

Cytuj:
Ps. Merlas ja mam tak mało czasu, ale postaram się jakoś złapać Cię na Rio, pis jou

MERLAS NAWET MI NA TO NIE ODPISAŁ.

Wszystko jasne. Merlas pokonał fartem Jogusia, Henryga i Jozina, i teraz próbuje mnie unikać żeby wygrać pas przez DQ. Niestety nie ma tak łatwo! Ja wyszedłem z propozycją rozegrania meczu (bardzo szeroko rozumianą) a Merlas ma to gdzieś! Argument, że nie rozegrałem reszty pojedynków nie istnieje, ponieważ nie ma sensu ich grać póki nie będzie znany mój wynik z Merlasem. Tak więc, zwracam się do prezesa WFSF żeby coś z tym zrobił!

Rozumiem Twoją argumentację Bob. Jeśli Merlas nie zagra z Tobą na PPV mecz kończy się przez DQ a pas zostaje u Ciebie.

Dzięki, dawno nie było screwjoba - tak pomyślą inni, ale wiadomo że to rozsądna i sprawiedliwa decyzja.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna