Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:43 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Hahaha, proszę cię pisałem 2 razy do Henryka żebyśmy grali, a ty że się złapiemy, ja jestem codziennie na Rio przez 2 tygodnie ani razu cię tam nie widziałem, na forum tak samo, nie jest się ze mną trudno skontaktować co potwierdzają 3 mecze z czego ty nie rozegrałeś ani jednego. Polecam pierw wejść na forum. Dzisiaj będę czekał na Rio zapraszam, nie przeciągaj tego co nieuniknione ;)

Star
Awatar użytkownika

Nie wiem skąd sie wziął ten weeider, ale umie grać. Rozjebał mnie 2:0.

Szkoda, że pasa nie wygra Jozin, bo wtedy na LockDown byłby super hiper mega epicki main event Jozin vs Weeider, w którym sumaryczny poziom zainteresowania wrestlingiem i związek tych zawodników z forum wynosi zero.
To jest ta jedna z nielicznych chwil kiedy się cieszę, że istnieje nawet taki Merlas, który chociaż trochę żyje poza graniem tutaj

Superstar
Awatar użytkownika

Pamiętam Weidera jeszcze jakiś czas temu, dosyć niedawny czas... no i grał słabo. Więc albo się tak szybko podszkolił, albo... no właśnie :P

No i na koniec chciałem zapytać Henia czy TS vs. TF to oficjalka na LD? Jeśli tak to bedzie nagroda w postaci zajebistego plakatu PPV. (to z Rockiem i Roode'em było dla promocji mojego meczu)

Low carder
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Pamiętam Weidera jeszcze jakiś czas temu, dosyć niedawny czas... no i grał słabo. Więc albo się tak szybko podszkolił, albo... no właśnie :P

No i na koniec chciałem zapytać Henia czy TS vs. TF to oficjalka na LD? Jeśli tak to bedzie nagroda w postaci zajebistego plakatu PPV. (to z Rockiem i Roode'em było dla promocji mojego meczu)

Weeider ma nawet breaka 123 już wbitego :o Mi się wydaję że pod Weeiderem ktoś się kryję xD

I tak TS vs TF to oficjalna walka. Lockdown 4 vs 4 możecie kompletować już składy.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Dobra, to teraz trzeba się jakoś przed Weiderem ukrywać, żeby wygrać przez DQ i mam title shota na pas WHC (jebać biedę, chce mieć szansę zdobycia najważniejszego pasa) XD Jako, że teraz przez lipiec i gorąc jaki mu towarzyszy jestem sporo czasu na kompie, to można krzyczeć jak ktoś go zauważy. A może sam go znajdę? :P Tak czy inaczej Weider: I'm Coming For You Nigga!

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Rookie

Mr. Crusher pisze:
Chciałem pokazać, że Twoje wylewane płacze na zły booking są tyle samo warte co ewentualne narzekanie Siwego, Carbona czy Wróbla. Od początku obracasz się w X Division, czasami podłożysz się komuś z ME żeby go mocniej wypushować.

Miałeś mieć shota na TV - przegrałeś ze mną. Władza Cię lubi, więc jako zadośćuczynienie, na siłę dostałeś szansę na X. Znowu pokrzyżowałem Ci szyki. Ponownie wylądowałeś w walce o pas TV. Przegrałeś. Popłakałeś, wszyscy mają Cię dość i przez to Bob daje Ci szanse na WHC. Nie jest to sprawiedliwe (ja od powrotu na Slammi wygrałem wszystkie swoje pojedynki i nic poza X Division nie mam, ale nie narzekam), a Ty i tak się skarżysz. Na chwilę Cię Bob teraz uspokoił. Co będzie jeśli przegrasz?

Pozdrawiam serdecznie :)

Miszczu, gdzie ja narzekałem?

Chyba nie zrozumiałeś kontekstu :)

Superstar
Awatar użytkownika

Wróbel, ewentualne. Gdybyś dzisiaj zaczął narzekać np. że Cię źe bookują, to byłoby to tyle samo warte co płacze Forlana :) To tylko przykład.

Mówiłem, że Weider to przyszłość federacji. Za chwilę Was zaskoczy jak WHC wygra :D Pomyśleć, że jeszcze 2 tygodnie temu miał walczyć ze mną o pas X Division w przypadku gdybym wygrał to mistrzostwo.

Star
Awatar użytkownika

W końcu udało mi się złapać z Tupakiem, ale Heniek dał słabą stypkę, bo graliśmy mniej więcej 2,5 h, a ciągle nie udało się skończyć. Na razie prowadzę 4-3 i nawet udało się wyczyścić stół seteczką, więc myślę, że zasługujemy na ewentualne przedłużenie czasu gdyby nie udało się tego dokończyć do czwartku :)

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Weider mnie ostro oszukał. Przed walką prawilnie umawialiśmy się, że da mi wygrać oba frejmy, ale tak nieznacznie, żeby nie było, że ustawiony pojedynek. No i skończyło się tak, że przez przypadek wygrał za pierwszym razem. Mówię "okej, mój błąd, bo tej bili nie trafiłem i on to raczej musiał wbić, żeby nie było". Ale w drugim frejmie oddałem mu kija w pewnym momencie, bo sobie wyrobiłem przewagę i chciałem dać mu ją trochę odrobić. A ten zaczął wbijać jak szalony i okazało się, że znacznie wygrał. Nie zgadzam się z takim werdyktem, ponieważ według umowy jaką zawarliśmy z Bobem, to ja miałem być w walce o pas WHC dla beki, nie on! Weider - oddawaj mojego title shota!

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

Graty Weeider heheheh :]

Star
Awatar użytkownika

Ten Weider mi śmierdzi mocno. Jak to jest jakieś kolejne multi Merlasa albo ktoś gra za niego od niedawna to KURWA MAĆ niech mi napisze od razu na PW (nie zrobię screena, obiecuję) i pierdole wtedy te fedkę i się wypisuję. Macie moje słowo.

Low carder
Awatar użytkownika

Niestety to nie ja :( Ale zobaczyć twój wkurw po takiej pewności siebie w tym BR bezcenne ^^ A śmieje się dlatego bo to przypomina moją sytuacje z początku federacji, dokładnie to samo :)

Star
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Niestety to nie ja :( Ale zobaczyć twój wkurw po takiej pewności siebie w tym BR bezcenne ^^ A śmieje się dlatego bo to przypomina moją sytuacje z początku federacji, dokładnie to samo :)

Jaki wkurw? Mi na tym BR nie zależało ani trochę, bo mnie obchodzi tylko pas WHC a na niego mam jeszcze bana z 2 miechy, więc i tak nie było sensu żebym to wygrywał :D. Chodzi mi po prostu o to, że możliwe że znowu ktoś tu oszukuje i to jest wkurwiające.

Superstar
Awatar użytkownika

INFORMUJĘ, ŻE Z NUDÓW, DZISIEJSZEGO PORANKA ZAKTUALIZOWAŁEM LISTĘ POSIADACZY TYTUŁÓW MISTRZOWSKICH WFSF! Nie ma za co. Jakby były jakieś błędy, to piszcie a teraz lece na Miodowe Lata. PIS! (nie żebym był za kaczorami)

viewtopic.php?f=115&t=21784

Rookie
Awatar użytkownika

Witam wszystkich, a szczególnie pana MvC. Chce pan wiedzieć kim jestem, więc panu powiem. Jestem Weider i jestem pretendentem do World Heavyweight Championship. Co więcej pokonałem pana na WFSF Night Of Champions 2015. Zlekceważył mnie pan i dał szansę na zwycięstwo, którą wykorzystałem. W stosunku do mnie pojawili się hejterzy a ich obecność jest znakiem odniesionego suckesu. Nie dziwi mnie fakt, że osoby, które przegrały w Battle Royal uważają mnie za oszusta. To utwierdza mnie w przekonaniu, że potrafią tylko płakać. Oni zaliczają regres i boją się uwierzyć, że Weider poszedł o krok do przodu. Wbiłem setkę i odblokowałem się. Poczułem się pewny siebie i ta pewność stała się bronią w moich rękach. Kolejny wasz argument, czyli to że się nie udzielam na forum. Forum jest wrestlingowe, ale federacja jest snookerowa, więc chyba co niektórzy gracze powinni dać sobie spokój z federacją SNOOKEROWĄ. Teraz powiem panu MvC i panu Forlanowi dlaczego się nie udzielam. Ponieważ nie mam tak dużej wiedzy z dziedziny wrestlingu jak wy i nie mam czasu aby godzinami tak jak wy oglądać każdą galę WWE, ROH czy LU.

Do zarządzających tą federacją mam prośbę. Chcę wykorzystać moją szansę na najbliższej Karcie. Nie wiem czy zasługuję na ten mecz, a jeśli nie zasługuję to nie mam zamiaru długo blokować tytułu pretendenta, którym jestem panie MvC.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna