Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt sie 07, 2020 6:11 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Ej teraz coś takiego naprawdę szczerego. Czemu taka osoba jak Weider, która na forum wchodzi raz na rok, z którą ciężko się dogadać, ma być w federacji, a nawet ma Main Eventować PPV? Wiem, że zasłużenie wygrał Battle Royal, ale jednak jest tu kilku gości, którzy starają się coś dawać od siebie federacji (Forlan, Storm) i jednak pushu nie dostają, a osoba, która ostatnią wizytę na forum ma na początku lipca i napisane 9 postów, dostaje title shota na główny pas. Dla mnie na push w federacji nie powinny przekładać się same wygrane pojedynki (bo w tym momencie na każdej karcie jest chyba jakiś No. 1 Contender Match), ale też robienie czegokolwiek dla WFSF. A tego Weider nie robi, chyba że coś przegapiłem.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Star
Awatar użytkownika

Storm & Siwy

Ja o tym samym pisałem już pod poprzednim PPV. Takich ludzi tu nie powinno być, a jak coś to trzeba bardzo ostrożnie podchodzić z pushem dla kogos takiego, bo jak tak dalej pójdzie to fedka zejdzie całkiem na psy.

Low carder
Awatar użytkownika

Storm chętnie zagram jutro wieczorem jeśli bd miał czas! :D Około 21.30 będę na Rio zapraszam!!

Superstar
Awatar użytkownika

Fiskus sorry za nasz mecz dzisiaj ale mam burze znow i prad wywalio wiev mnie odcielo i nie zdazylem wrocic
pisze zebys nie myslal ze sie obsralem czy cos bo w sumie nie ma czego
sory za bledy pisze z napleta

edit z tableta ofc

Mid carder
Awatar użytkownika

Dobra, koniec Karty, za długo to trwa.
W meczu o WHC oficjalny DRAW. W najlepszej sytuacji kilku graczy będzie miało równą ilość zwycięstw, ale nikt nie był w stanie udowodnić, że jest lepszy od champa. W zasadach walki nie było uwzględnione czy w przypadku remisu jest dogrywka, małe punkty, bezpośrednie pojedynki czy co, a i tak trwa to już zdecydowanie za długo.
Od dzisiaj oszczędzamy się w wieloosobowych meczach, chyba że zawodnicy biorący w nim udział są zaangażowani w federację.
Booker dla Vamosa, koniec. Pis jou.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Na Storma czekałem grając sobie tak o dla beki z Wejderem ale się nie zjawił więc no chyba też nie dokończymy trzymajcie się ciepło piątka i nowa karta niedługo chyba!!

Star
Awatar użytkownika

Odchodzę z WFSF, większość graczy mnie tylko wkurwia i tyle, to przykre kiedy komuś zależy i chcę grać kartę, a jest mu to utrudnione przez to że ktoś jest nieaktywny od kilku dni "ale przecież wchodzi na wf tylko się nie loguje" albo jest inną pizdą pokrojy Masked albo Mystery.

Nie bukujcie mnie na razie na żadnych kartach ani czymkolwiek, wrócę pewnie na 100. Może do tego czasu Vamos chociaż to ogarnie.

Mid carder
Awatar użytkownika

Storm pisze:
Odchodzę z WFSF, większość graczy mnie tylko wkurwia i tyle, to przykre kiedy komuś zależy i chcę grać kartę, a jest mu to utrudnione przez to że ktoś jest nieaktywny od kilku dni "ale przecież wchodzi na wf tylko się nie loguje" albo jest inną pizdą pokrojy Masked albo Mystery.

Nie bukujcie mnie na razie na żadnych kartach ani czymkolwiek, wrócę pewnie na 100. Może do tego czasu Vamos chociaż to ogarnie.

Streszczę post Storma dla leniwych:

ODCHODZĘ BO MI SIĘ NIE PODOBA, JAK OGARNĄ INNI BRUDNĄ ROBOTĘ TO WRACAM.

Po Tobie się nie spodziewałem akurat :cry:

Star
Awatar użytkownika

Kurde Bob, bo bym grał normalnie. Ale to jak Heniek ostatnio bukował przecież to kurwa była masakra, najpierw kilka dni musiałem się prosić czy może zagrać masked/mystery czy ktoś, potem się umawiałem na Rio o której, a mam dziewczynę i inne rzeczy na głowie, a nie będę specjalnie wracał od niej wcześniej tylko dlatego że ktoś nie chce grać przez kilka dni i jeszcze ja mam się do niego dopasować. Za dużo się w to angażowałem, bo dopóki grałem fjuda z Tupsonem to było spoko, było widać zaangażowanie z obydwu stron itp., że aż chciało się grać, ale to co się podziało pzez ten czas. Najpierw jakieś maskedy, potem mystery, potem wygrałem shota na TV ale i tak nie mogłem go wykorzystać na Tupaku bo co, bo już graliśmy 2 czy tam 3 razy? Nie obchodzi mnie to, wygrywam shoota to powinienem móc go wykorzystać, a nie czekać aż go straci, bo co gdyby jednak Tupak nie przegrał z Gi4lem i trzymał pas następne pół roku? Bez sensu, niektórzy głosowali na stypke że to ma być nasz ostatni mecz co jest strzałem w stopę. Dajemy ciekawe mecze, w których często do końcówki nie wiadomo kto wygra, mamy do siebie szacunek ale najlepiej zakończyć to bo przecież graliśmy aż oszałamiającą liczbę 3 meczy, gdzie chyba nigdy wcześniej nie miałem żadnej dłuższej historii z Tupakiem, a chyba jednak te ciekawe rywalizacje powinny być promowane, a nie zakańczane. Rozumiem że zagraliśmy tam na kilku PPV pod rząd, ale niektórzy rywalizują ze sobą milion razy i nic. Nie chcę mi się grać przez ludzi w federacji. Nie mówię że wszystkich, bo na początku po powrocie było na prawdę spoko, ale potem znów pojawiły się osoby tylko dla WFSF, albo jakieś Maskedy. Głównie o to mi chodzi.

Mam zagwarantowany ten shot na pas, ale co mi z tego Vamos (piszę tutaj bo na PW mi się nie chcę osobno). Stypulacja na LD ma być taka jak mi napisałeś, ale to bez sensu bo i tak później mam mieć shota na pas jeszcze w meczu 1 vs 1, co jest nie fair wobec Gi4la, który pas stracił i jemu też należy się pas w meczu 1 vs 1 więc jednak i tak któryś z nas będzie musiał czekać.

Low carder
Awatar użytkownika

Chujowa sprawa wyszła z tym WHC ale co zrobić :( Za długi mecz, przynajmniej mamy nauczkę na przyszłość.

Low carder
Awatar użytkownika

Heniek najebał title shotów z dupy i są tego efekty. Fatal 4 Way o TV odpada bo ciężko z jego rozegraniem bd. Proponuje zrobienie EC Matxhu o TV. Fiskus (c) v Storm v Tupak v Gi4lu v ???. Chciałem zrobic BR o to 5 miejsce. Storm w tym Eliminatio Chamber miałby ostatni numer, gdyż Heniek dał mu mecz 1 v 1 na PPV. Jedyne mądre rozwiązanie tak widzę. I poza tym LockDown czy coś innego ma być bo ni chuja nie widzę zaangażwania w tym Team TNA vs. Team WWE. Chcieliście meczu a po grubych zapowiedziach nic nie widzę. Już lepiej zrobić Judgement Day czy inne PPV z dupy. Niestety ale jako booker mogę tylko kminić jak wyjść z tego gówna. Next Karta nie obędzie się bez ankiety w sprawie Weeidera i PPV. Trzymajta się i w południe dostaniecie Kartę od wuja Vamosa

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Stop stop vamos pisze z tel sory za bledy ale tim tna vs tim wwe ja chce juz mam 3 na 4 osoby a zaangazowania nie bylo i nic nie pisalem bo zamula na karcie byla woec bez sensu samenu promowac lockdown i ten mecz mam juz 3 osiby i ogarne team jak storm odchodI to dajcie komus innemu kapitana nwm

Mid carder
Awatar użytkownika

Storm, wiem o tym doskonale, mój atak na Ciebie nie był szczery, w 100% rozumiem Twoją irytację, sam czuję się podobnie. No, ale teraz do gry wraca stara dwójka, więc powinno być lepiej. Vamos wszystko ogarnie a i ja mam zamiar trochę bardziej się zaangażować, na pewno radzę Wam czekać na Kartę 100, to będzie na pewno wydarzenie.

Superstar
Awatar użytkownika

Tupak 2-1 MVC.
MVC teraz ma mało czasu, więc uznaliśmy w trakcie meczu, że kto wygra tego trzeciego frejma ( było 1-1, a ja już musiałem iść ) to zostawiamy taki wynik i zwycięzcę do czasu aż się znów zgadamy. Jednak widzę, że nowa karta już jest, więc można to wpisać jako oficjalny mimo, że było do 3 wygranych. Skróciliśmy sobie po prostu ten mecz.

Zgadzam się ze Stormem. Dlatego właśnie się wkurzyłem na wieść o tym, że ktoś powracający kto nie chce się ujawnić z miejsca dostaje walkę o pas. Do Fiskusa nie mam nic, bo z nim zawsze fajnie się gra, ale chodziło o sam fakt, że przez pewien okres będzie kolejny ktoś kto będzie wkurwiać jak maskedy. Sytuacja przy pasie TV jest po prostu śmieszna. Ja mam rewanż na Gielu, który pasa nie ma, bo ma go Fiskus. Storm ma rewanż na chej wie kim czy tam osobnego title shota. Gielu ma rewanż na Fiskusie. Wszystkie te mecze były 1-1, więc i rewanż powinien się odbyć na takich samych zasadach. Nie dziwie się, że Vamos chce z tego zrobić EC Match, żeby wszystkich od razu wyczyścić i móc zacząć robić to co chciał zrobić.

Mecz o WHC również... Pięciu typa w walce do pięciu wygranych ( nie ma to jak w takim meczu jedno starcie zakończyć 5-4, żeby musieć grać całe wakacje w snookera zamiast spędzać czas nad wodą... ) i to każdy z każdym. W takim wypadku jak Bob vs Merlas zamiast 5 frejmów masz 9... Do tego masz 4 rywali i możesz kisić przez 36 frejmów...

Jeszcze sprawa tych zamaskowanych tajemniczych ludzi. Ktoś mi ostatnio powiedział na snooku, że coś takiego było już wiele razy, a najlepszy przykład to Skull Jokers. Było podobnie z małą różnicą. To był storyline, który do czegoś miał prowadzić. Jak ktoś mi wytłumaczy do czego kreatywnego prowadzi Mystery i Masked to jak odzyskam pas z miejsca dostanie ode mnie title shota. Bo to po prostu nie ma sensu. Wstydzą się dostawać wpierdol pod swoim nickiem to utrudniają grę innych i zniechęcają do tego ludzi, którzy w fedce są od wielu lat. Gdyby to jeszcze do czegoś prowadziło... albo jakieś promo ktoś wygłosił, bo od dłuższego czasu od tych dwóch panów nie mamy oznak życia.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 29 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2