Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt lut 21, 2020 4:08 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

X Division czy TT Titles?
Czas głosowania minął śr lip 29, 2015 11:03 am
Zostajemy przy X Division (breaki do 100) 67%  67%  [ 12 ]
Zostajemy przy X Division (bez ograniczeń w breakach) 11%  11%  [ 2 ]
Wracają Tag Teamy 22%  22%  [ 4 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Vamos pisze:
Do zobaczenia przy stole dzieciaczki :)
Mietczyński? :D

GG Heniek, trzeba utemperować tego kolesia :D

Pierwsza karta Vamosa i już widać tu jakąś koncepcję. Dobrze to się zapowiada. Jeśli mógłbym od siebie coś napisać, to chciałbym się podzielić jedną kwestią. Mógłbym napisać na PW do Vamosa, ale mi się nie chce. Za rządów Heńka jedna rzecz, jaka mi się nie podobała i była zjebana, to robienie co chwile jakiegoś masowego BR o shoty. Heniek wybierał najprostsze i wcale nie najlepsze rozwiązanie. Booker ma tą władzę, że może wybierać osoby walczące o pas, Heniek z tego nie korzystał. Vamos wygląda na kogoś ogarniętego i myślę, że da sobie radę.

Mianowicie, uważam, że "push" powinien być rozdzielany nie tylko za umiejętności w grze, ale też za mic skill i ogólne zaangażowanie, tak by nie było na największych galach main eventów kompletnie bez podbudowy. I w kwestii bookera jest przydzielanie graczy do shotów, na podstawie własnych obserwacji i tego, kto ich zdaniem na to zasłużył, a niekoniecznie kto jest najlepszy w grze w snookera.

Niestety coraz bardziej zauważalny jest smutny trend, że do naszego "Main Eventu" trafia coraz więcej graczy, którzy szaleją na stole, ale poza tym nie istnieją (ten cały Weeider, Jozin Merlas jeszcze jako tako ujdzie w tłoku). Czy wyobrażacie sobie Main Event Snookermanii lub jakiejś ważniejszej PPV w takim składzie? Toż to zero jakiegoś feudu, ot zagrali meczyk i tyle z tego.

Dlatego, aby zachęcić te niemowy do zaangażowania w życie fedki, proponuję, aby duet kreatywnych zwrócił na to uwagę i nagradzał pushem tych, którzy się udzielają, a niekoniecznie wygrywają mecz za meczem, a delikatnie próbował utrudniać życie tym, którzy poza wchodzeniem na Rio mają wszystko gdzieś. Tak żeby ich zmusić do aktywności.

Aaaaaaaa i co do ankiety. Tag Teamy nie przejdą obecnie, była próba tego i zakończyło się to klapą. Nie ma aktywności takiej, żeby się udało to zrobić. Pas X to super sprawa, a ten limit brejku powoduje, że walka o ten pas jest niesamowicie ciekawa. Nic tutaj nie powinno być zmieniane.

Low carder
Awatar użytkownika

Po 1 Mietek zawsze spoko

Po 2 Jozinowi już dzisiaj pisałem, żeby się udzielał to samo tyczy się Ciebie Weeider, chociaż fakt, z Heńkiem zagrałeś.

Po 3 Przykro mi MvC ale zanim ogarniemy komu za pracę należą się title shoty to zrobimy turniej King of the Ring, do którego eliminacje odbędą się na najbliższej Karcie. W Eliminacjach zagra każdy kto nie ma pasa/title shota. Od X Division po gwiazdy pokroju Merlasa.

Po 4 Na Judgment Day odbędzie się 1 runda Turnieju KotR oraz Ultimate X Match o title shota na pas X Division. Crusher ma urlop to każdy z Xów będzie miał okazję się wykazać.

Po 5 Propsuję ideę gimmicków i feudów, dlatego też rozważam Team Siwy vs. Team Forlan jako officialny ME LockDown.

Po 6 Już nie raz była sytuacja że o pas WH na Snookermanii była chujnia #LidKon_RRWinner i #Rock_nie_będę_pisać_prom.

Zachęcam do udzielania się, pokażcie że WFSF was jeszcze kręci a ja będę wam robił najlepsze Karty w historii.

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Proo ja nie chce żadnego feudu z siwym bo to dla mnie jeszcze za wcześnie żeby promować młodych. Z bólem serca przyjąłem pomysł o tym, żeby siwy był kapitanem... ale jak to mówią, już chuj.

Mr. Crusher pisze:
To tak jakby dać Team Zack Ryder vs Team Bo Dallas xD

napisał El Torito :roll:

I dont wanna any feud with siwy because it's not a good time to promote the young players for me. It was hard to me, when i read that siwy will be the capitan of the WWE Team.

Mr. Crusher pisze:
To tak jakby dać Team Zack Ryder vs Team Bo Dallas xD

El Torito wrote :roll:

Mid carder
Awatar użytkownika

Mr.Crusher dostaje urlop? What? Bez mojej wiedzy? What? Nie róbmy sobie żartów. Rozumiem, że Crusher to absolutnie nie ten sam poziom co ja. Mówię tutaj nie tylko o poziomie gry, ale o jakimkolwiek poziomie powiązanym z federacją. Gdy ja męczyłem się ze studiami i oderwaną kością w kolanie dałem radę zagrać o pas i przy okazji go obronić. Crusher ucieka na urlop, tłumacząc się, że aktualnie nie ma pretendenta na jego tytuł. Nie podoba mi się to wszystko.
Po pierwsze, przy pierwszej możliwej okazji chcę zagrać 1 vs 1 z Vamosem. Łaskawie ponownie przyjąłem go na stanowisko bookera, nie minęły trzy dni a zaczyna troszkę za głośno szczekać. Oczywiście będzie to non-title match bez żadnej stypulacji, wolę inwestować swój czas w Forlana niż w Ciebie.
Po drugie, niech Vamos urządza sobie mecze o shota na X, nie obchodzi mnie to. Przy pierwszej okazji, gdy pas X znowu będzie broniony, zawalczy o niego również mój gracz, którego sam wybiorę i doprowadzę na szczyt. Nie wiem jeszcze kto nim będzie, ale możecie być pewni, że skończy jako champ. Tak jak każdy mój podopieczny wcześniej.
Po trzecie, jeśli obronię pas na JD nie bronię go na LockDown. Urlop. Wiecie jak jest.
Bob, grzeczny i sprawiedliwy prezes, ma dość tego co się tutaj dzieje. Czas zacząć nadużywać władzy.
Pis jou.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Bob, obaj dobrze wiemy że Vamos = ratingi. Chcesz meczu ze mną? Spoko, każdy go chce ale... Wait!!! Mecz bez stawki? Bez stawki? Hahahah. Obaj dobrze wiemy dlaczego ani ty ani ja nie stawiamy nic na szali. Po pierwsze od powrotu WFSF nie udało Ci się pokonać Vamosa a miałeś aż 3 okazje. Upsssss... Po drugie, każdy wie w jaki sposób zdobywasz pas WH, wygrywając mentalnie. Każdego starasz się mamić swoimi sztuczkami ale na mnie one nie działają. Hahahaha... chcesz Vamos vs. Bob? Postaw coś na szali a i ode mnie coś dostaniesz, poza porządnym łomotem oczywiście. :lol2:

Jako dobry prezes dałeś władzę Henryqowi i jak się to skończyło? Hahaha nie muszę wam wszystkim przypominać. We WFSF zagości nowa krew, to ja z pomocą bogów stworzę najlepsze WFSF.

Vamos the jobber...
Vamos the booker...
Vamos the champion...

Chyba pora wrócić do tego ostatniego hahahha

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Chwila kurwa chwila... Vamos jeszcze niedawno chciałeś meczu ze mną, chuj, że nie jestem bookerem ale mecz ten nadal chcę. Skoro ty chcesz by Bob postawił coś na szali w meczu z tobą <dobrze wiemy o co ci chodzi> to najpierw udowodnij że zasługujesz na taką szansę. Na następnej karcie albo nawet i na tej chcę meczu z tobą, pokaż że jesteś na tyle mocny by grać z bobem. Pokonałem Weeidera <obecnego pretendenta do tytułu WH> dość wyraznie i mam zamiar dalej walczyć o kolejną szansę walki o tytuł który jest w posiadaniu Boba. Ja mam sobie coś do udowodnienia ale tobie też, ostatni nasz mecz jakimś cudem wygrałeś, więc pora na rewanż.

Vamos vs Henryq, pokaż że nie jesteś pizdą za którą każdy cię uważa i zgódź się na ten mecz.

PS. Walić Boba...

Superstar
Awatar użytkownika

Bob, przecież pisałem w temacie NoC o urlopie. Zadeklarowałem, że w ostateczności mogę bronić pasna następnym ppv, ale zabookowano na niego mecz o title shota. Mam stawiac wfsf powyzej realnego zycia? Fedka jest wazna, ale na sile nie bede tworzyl sobie starcia naJD, gdzie asa i tak nie bedzie na szali.

Chaotycznie, w trasie jestem.

Low carder
Awatar użytkownika

Henryq chyba się zapomniał kim teraz nie jest, a właściwie kim jest... jest nikim! hahahh
Vamos vs. Henryq zasługuje na ME, zasługuje na mecz o World Heavyweight Championship, zasługuje na mecz o bookera ale oczywiście Heniek to wszystko zjebał! Hahahaha
Ja zagrałem z Siwym... ty zagrałeś z Weeiderem... Mi się nudzi, Tobie pewnie też, więc na samym dole Karty za chwilę zobaczysz

Single Match (do 3 wygranych)
Vamos vs. Henryq

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Vamos = ratingi? Proszę, nie rozśmieszaj mnie. Jedyny moment Twojej kariery, w której rzeczywiście budowałeś ratingi federacji był wtedy, gdy wyrzucałem Cię z WFSF za podwójne konta. Tylko wtedy. Poza tym jesteś tylko jednym z marnych grajków, którego wyróżnia to, że wykonuje brudną robotę za tych, którzy są na jej wykonanie zbyt ważni, zbyt dobrzy.

Cytuj:
Po drugie, każdy wie w jaki sposób zdobywasz pas WH, wygrywając mentalnie. Każdego starasz się mamić swoimi sztuczkami ale na mnie one nie działają. Hahahaha... chcesz Vamos vs. Bob? Postaw coś na szali a i ode mnie coś dostaniesz, poza porządnym łomotem oczywiście.

Obrazek

BRAWO! Naprawdę moje szczere gratulację Vamos, tą wypowiedzą udowodniłeś wszystkim, że jesteś zwyczajnym idiotą. Każdy wie jak zdobywam pas WHC? Wygrywam go mentalnie? Wygrywam pas WHC w snookera mentalnie? Bredzisz. Chyba, że moi przeciwnicy są rzeczywiście na tyle ograniczeni, że nie radzą sobie ze mną jako oponentem. Jeśli tak to przepraszam, postaram się być delikatniejszy. Z "postaw coś na szali" w ogóle zniszczyłeś system. Czy Ty wiesz do kogo piszesz? Jestem Bob, absolutny numer jeden WFSF, 8-krotny WHC, prezes federacji. Rozumiem, że po prostu nie zrozumiałeś poprzedniej wiadomości. Bob vs Vamos na następnej Karcie, ustalone. Jeśli będzie to kolidowało z Twoim występem w KOTR...cóż, masz pecha.

Crusher, gardzę tutaj raczej idiotycznymi decyzjami Vamosa za moimi plecami, niż Twoją nieumiejętnością znalezienia przeciwnika. (A co do życia realnego Crush, bawię się w proma, nikt Ci nie każe traktować WFSF ponad swoje życie, myślałem że to sobie wyjaśniliśmy...jakieś kilka lat temu).

Cytuj:
Vamos vs. Henryq zasługuje na ME, zasługuje na mecz o World Heavyweight Championship

Czy Ty naprawdę masz ze sobą problem? Czym kurwa ten mecz zasługuje na jakikolwiek main event? Dwa największe rozczarowania WFSF, które nie potrafią niczego wygrać. Prędzej piekło zamarznie, niż będę tracił czas na takie beztalencia, pluję wam w twarz.

Cytuj:
PS. Walić Boba...

A Ty Henio siedź cicho, nie masz prawa głosu. Pamiętaj, odzywasz się tylko gdy Twój Pan Ci pozwoli. Wspierałem Cię, byłem po Twojej stronie gdy wszyscy po Tobie jechali. Zawiodłeś mnie, uciekłeś jak tchórz, zmarnowałeś mój czas i innych zawodników. Musisz naprawdę się postarać by kiedykolwiek znowu zagrać o WHC. Na tę chwilę będę konsekwentnie blokował Twój każdy title shot. Jeśli nie jesteś w stanie zrobić porządnej Karty nawet nie myśl o tym, że będziesz potrafił reprezentować WFSF jako Mistrz Świata.

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Chyba ktoś tu zapomniał wokół którego pasa kręciło się WFSF od LockDown 2013 do Snookermanii III. Podczas gdy ty byłeś najchujowszym championem ever... wait... nadal nim jesteś hahahah... to ja wykręcałem najlepsze feudy, najlepsze mecze. Ramzes, Cezar(Merlas), Fiskus, Elimination Chamber Match a ty... ty po prostu przychodziłeś jak zwykle z dupy i wygrywałeś pasy, na które reszta zasługiwała. Gówno mnie obchodzi czy jesteś numerem jeden czy jesteś 8 krotnym mistrzem WH. Ja jestem Vamos i skopię Twój tyłek na najbliższej Karcie!

Vamos vs. Bob is official!

PS. Jak masz spierdalać przez 2 tygodnie tak jak przed Merlasem to nawet nie przyjmuj tego wyzwania uhahahah

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

I mówi to ktoś, kto bał się zagrać ze mną mecz z PPV tak? Kiedy ja chciałem zagrać, to ty wymyślałeś jakieś pierdolone wymówki. Dlaczego ty nadal jesteś mistrzem? Powinieneś za mecz ze mna dostać już dawno dq, nie wykazywałeś żadnego zaangażowania by zagrać ten mecz. Gdyby nie fakt, że ty rządzisz już dawno byś nie miał tego pasa. Ale rozumiem jako pieprzony prezes możesz robić wszystko pod siebie. Gdyby nie to tkwiłbyś nadal na samym dnie bo tam jest twoje miejsce.

PS. Nie wiem jakim cudem ale przejebałem z vamosem 0-3. Wczoraj wszystko wchodziło, a dzisiaj kurwa nic, ale to nie zmienia faktu, że byłem i jestem lepszy od kurwa was wszystkich i jeszcze to udowodnie!

Mid carder
Awatar użytkownika

Vamos pisze:
Chyba ktoś tu zapomniał wokół którego pasa kręciło się WFSF od LockDown 2013 do Snookermanii III. Podczas gdy ty byłeś najchujowszym championem ever... wait... nadal nim jesteś hahahah... to ja wykręcałem najlepsze feudy, najlepsze mecze. Ramzes, Cezar(Merlas), Fiskus, Elimination Chamber Match a ty... ty po prostu przychodziłeś jak zwykle z dupy i wygrywałeś pasy, na które reszta zasługiwała. Gówno mnie obchodzi czy jesteś numerem jeden czy jesteś 8 krotnym mistrzem WH. Ja jestem Vamos i skopię Twój tyłek na najbliższej Karcie!

Vamos vs. Bob is official!

PS. Jak masz spierdalać przez 2 tygodnie tak jak przed Merlasem to nawet nie przyjmuj tego wyzwania uhahahah

Tak Vamos, wszyscy wiedzą, że Vamos i Bob oficjalnie na najbliższej Karcie, sam to ustalił post wcześniej kretynie. Co do atrakcyjności pojedynków - możliwe, że rzeczywiście niektórzy wolą oglądać starcia Vamos vs Ramzes, które są emocjonujące z powodu ciągłych nietrafień i zmian przy stole. Ja tam wolę moje pojedynki, które rozstrzygają się zazwyczaj jednym porządnym podejściem do stołu. Przychodziłem z dupy i wygrywałem pasy? Argument niezrozumiały. Jestem najchujowszym champem? Argument niezrozumiały. Wniosek? Vamos to rzeczywiście idiota. Pozdrawiam serdecznie.

Ps. Spierdalać 2 tygodnie przed Merlasem? Mówisz o tym spierdalaniu gdy wygrałem pas WHC, czy o tym, gdy pokonałem go 5:4?
Ps2. Rada bardziej doświadczonego - jakkolwiek fajnie chcesz żeby to wyglądało, Twoje "uhahaha" jest żałosne.

Vamos, nie obchodzą mnie Twoje brednie, po prostu...

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Zaraz zaraz. Albo Forlan znakomicie odgrywa rolę (ponoć) heela i jest w tym tak autentyczny, że wkurwia każdego bez wyjątku, albo jest tępą dzidą.

Cytuj:
ale tym łakiem zajmiemy się później

Vamos, masz moje bezwarunkowe poparcie i mój głos w każdej ważnej dla ciebie sprawie jeśli dasz mi z nim mecz na następnej karcie.

Widzę Forlan, że ci się od tego title shota w dupie już poprzewracało kompletnie. Chcesz się "tym łakiem" zająć później to zajmij się nim teraz. Twoje kozaczenie jest o tyle abstrakcyjne, że zachowujesz się jak mały nieszkodliwy piesek, który potrafi tylko szczekać. Ciekawe czy będzie taki hop siup gdy spotka na swojej drodze lwa. A najlepsze jest to, że ty dobrze wiesz o swojej marności jeśli chodzi o grę, a i tak brniesz w zaparte. To już przestaje być śmieszne. Robi się co najwyżej żałosne. Pokaż co potrafisz zdziałać na stole.

3x WFSF Television Champion

Mid carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
Ale rozumiem jako pieprzony prezes możesz robić wszystko pod siebie.

Normalnie zignorowałbym brednie Henryga, ale bezpośrednie obrażanie prezesa federacji? Zacznij w innych tematach obrażać Forlana, KL'a - ciekawe jaka byłaby ich reakcja. Moja jest prosta. Zawieszenie na następną Kartę. Wtedy zaczynają się eliminacje do King of the Ring? Oj, chyba będziesz musiał spróbować za rok Henio...
Nie mam już nic więcej do dodania.

Superstar
Awatar użytkownika

Dzień dobry.

Obrazek

Fiskus pisze:
Zaraz zaraz. Albo Forlan znakomicie odgrywa rolę (ponoć) heela i jest w tym tak autentyczny, że wkurwia każdego bez wyjątku, albo jest tępą dzidą.

Chyba nie ma wątpliwości która z opcji się zgadza. Podpowiem, że nie jest to opcja druga 8)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna