Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pt kwie 03, 2020 8:17 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4

X Division czy TT Titles?
Czas głosowania minął śr lip 29, 2015 11:03 am
Zostajemy przy X Division (breaki do 100) 67%  67%  [ 12 ]
Zostajemy przy X Division (bez ograniczeń w breakach) 11%  11%  [ 2 ]
Wracają Tag Teamy 22%  22%  [ 4 ]
Liczba głosów : 18
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Prawda boli, tak? Wiesz, że jestem jedynym zawodnikiem, który może odebrać Ci pas i starasz się mnie pozbyć ale spokojnie, niedługo znów spotkamy się w meczu o pas, zresztą nie spotkamy się bo obecnie Weeider gra znacznie lepiej od ciebie, no chyba że znów zaczniesz farcić tak jak to było w meczu z Merlasem.

Rookie
Awatar użytkownika

Ponownie witam wszystkich a szczególnie pana o nicku Vamos. Myśli pan, że może mi rozkazywać? To ja jestem pretendentem do World Heavyweight Championship i po WFSF Judgment Day ten pas będzie mój. Nie obchodzą mnie pańskie roszczenia, gdyż jestem tu by grać i wygrywać z najlepszymi. Czyli z ludźmi, do których pan się nie zalicza. Mogę jedynie panu przekazać żeby przed WFSF Judgment Day dał mi pan rywala z najwyższej półki. Bo nazywam się Weeider i niedługo zostanę mistrzem tej federacji.

Low carder
Awatar użytkownika

UWAGA, PANIE I PANOWIE, NA ROZEGRANIE KARTY POZOSTAŁY 24 GODZINY. DZIĘKUJĘ ZA UWAGĘ :-D

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Proo 2 - 3 MVC

Przegrałem fakt, ale zrobiłem tak jak obiecałem czyli po prostu powalczyłem o zwycięstwo w przynajmniej jednym frejmie. Udało się ugrać dwa z czego jestem na prawdę zadowolony. MVC przy stole fajny koleś pogadać idzie a przy tym miło popykać sobie w snookera no po prostu dobra zabawa polecam grę z nim! :D Crush zamierzam odebrać Ci tytuł myślę, że jestem w stanie Cię pokonać i ponownie zdobyć złoto dlatego uznaj mnie za najgroźniejszego rywala do Twojego pasa bo już niedługo mogę Ci go zdjąć z bioder. Chcę ponownie cieszyć się jak dziecko tak jak wtedy gdy zdobyłem go po raz pierwszy i pokazać że nie popełnię błędów z przeszłości. Twój nick kojarzy mi się z wypadkiem jakąś katastrofą i mam nadzieję, że taka Cię spotka kiedy odbiorę Ci tytuł.

Superstar
Awatar użytkownika

Bob wczoraj czekałem do wieczora na Rio, dzisiaj też wieczorkiem powinienen być, skończmy nasz mecz.

Mid carder
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Bob wczoraj czekałem do wieczora na Rio, dzisiaj też wieczorkiem powinienen być, skończmy nasz mecz.

Nieprawda. Wczoraj nie mogłeś grać jak ja mogłem a teraz Cię nie ma, bo jestem i na Rio, i na forum!

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Fiskus pisze:
Ale Forlan z nikim spoza tej X-Dywizji nie ma najmniejszych szans, więc po co znosić ten próg? Żeby dostawał non stop po dupie od Vamosa, Gi4la lub Jogusia? Tylko straci chęci do gry i będzie jednego mniej. Nie o to tu chodzi. Ten próg to jest bardzo dobra rzecz bo jest taką linią oddzielająca osoby, które i tak wyżej by sobie nie poradziły od tych, które grają już coś na serio. Szczerze wątpię w to żeby ktoś kto nie wbił tej głupiej setki miał obecnie szanse na WHC/TV.

Siwy pisze:
A jak nadal będzie pierdolić, że nie w formie i dlatego przegrywa z Boberem (japierdole, po co mu bookowaliście taki pojedynek, przecież Bob go zniszczy, nawet bez formy XD), to cóż... Nie ma dla niego ratunku :(

Forlan 3-1 Bob

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4