Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr wrz 23, 2020 4:54 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Siemanko, minął tydzień od ostatniej Karty, więc pora na kolejną w moim wykonaniu.
Main Event został zapowiedziany już wcześniej prezes WFSF Bob wyzwał na pojedynek bookera Vamosa. Fiskus i Forlan starli się słownie na poprzedniej Karcie, czy Television Champion udowodni Forlanowi swoją wyższość? Trzeci pojedynek to rewanż z Night of Champions, na którym Weeider pozbawił MvC szansy na pas World Heavyweight. Gracz o nicku Henryq ma bana, jego miejsce zajmie gracz sceny niezależnej, czołowy grasz Total Nonstop Snooker - Frank Underwood xD. Czemu przy meczu Jogusia i Gi4la jest "Last Chance"? Gdyż dla Jogusiando jest to ostatnia szansa na znalezienie się w turnieju King of the Ring. Do gry we WFSF powraca drugi Grand Slam Champion, czyli Cezar! Jak zwykle 7 dni na rozegranie Karty dzieciaczki :)

Non title Single Match (do 3 wygranych)
WFSF World Heavyweight Champion Bob 3:1 Vamos

Zwycięzca: Bob

Non title Single Match (do 3 wygranych)

WFSF Television Champion Fiskus 3:0 Forlan

Zwycięzca: Fiskus

Single Match (do 3 wygranych)

Weeider 0:3 MvC

Zwycięzca: MvC

Jozin 3:1 Frank Underwood

Zwycięzca: Jozin

Last Chance Single Match (do 3 wygranych)

Jogusiando 3:1 Gi4lu

Zwycięzca: Jogusiando

Cezar 1:0 Storm

Zwycięzca: Cezar

Merlas 3:0 Proo

Zwycięzca: Merlas

Siwy 1:1 Wróbel

Remis

Aktualna karta na Judgment Day 2015:

WFSF World Heavywieght Championship Match:

Champion Bob vs. Weeeider vs. Forlan

WFSF Television Championship Match:
Champion Fiskus vs Tupak vs. Gi4lu

1#Contender for X-Division Championship Match:
Siwy vs. Proo vs. Wróbel vs. ???

King of the Ring Tourmanent:
Merlas vs. Jozin vs. Jogusiando vs. Henryq vs. MvC vs. Frank Underwood vs. Cezar vs. ???

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Ostatnio zmieniony sob sie 08, 2015 12:33 pm przez Vamos, łącznie zmieniany 8 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Cieszy mecz z Merlasem ogram się przed meczem o pretendenta na pewno dużo mi to da bo z wielkimi rywali łapię na serio formę może i tym razem uda mi się urwać Merlasowi frejma :D Potem idę po pas. Fajna karta dużo ciekawych walk. Gratuluje Forlanowi tego wielkiego sukcesu kurwa stary jestem pod wrażeniem, że tak daleko zaszedłeś wielki mega props od PROO :D Powodzenia na PPV! A i Siwy no wiesz broniłem Cię i wgl to weź wygraj z Wróblem bo jak wtopisz to wiocha, że o ja pierd**le XD

Rozwojówka

Panowie zmulilem troszke bo od 12 chyba nie wchodzilem i nie dalem znac ze wyjezdzam, wybaczcie mi ale jade z koksem juz, przepraszam :*

Superstar
Awatar użytkownika

Właśnie przeglądałem sobie cały ten dział, aby dowiedzieć się, kiedy zaczęła się moja przygoda ze snookerem i z tą federacją. Kwiecień 2013, wraz z Hall of Famerem tego forum, moim późniejszym managerem Mańkiem miałem zaplanowany pierwszy mecz z Carlossem - Karta 61. Na początku totalnie dla beki, grając słabo prowadziłem tutaj dosyć zabawny (przynajmniej dla mnie, jak patrze na to z perspektywy czasu) gimmick Brocka Lesnara. Udawało się nawet wygrywać z równie słabymi jak ja. Długo to nie potrwało, bo zaraz wyszła afera ze Skull Jokers, co swoją drogą było fajne, ciekawy feud ale źle skończony. No i federacja została zamknięta. Ja tez skonczyłem z graniem, w ogóle zapomniałem hasła do konta na wp. Po jakimś czasie z nudów znów to odpaliłem, znów zagrałem jednego frejma i znów mi się spodobało. Tak mi się spodobało, że zapytałem tutaj na forum czy ktoś też jeszcze gra, czy nie ruszyć na nowo. Znaleźli się chętni, nawet sporo, znów każdy miał ochotę wcielić w życię WFSF. Rock wznowił prowadzenie organizacji, ludzie wracali i dopisywali się do fedki. Nawet znalazło sie kilku nowych. Znów było i jest fajnie. Ja tym razem chciałem czegoś więcej, chciałem grać lepiej i zdobyć jakieś trofea w tej federacji. Udało mi się zostać pierwszym mistrzem X Division, poprawiłem maxa na 82, co dalej jest mało powalającym wynikiem, ale kiedyś ciężko mi było wbić 50. Ogólnie widzę, że poprawiłem swoje umiejętnosci przy stole. Raz po raz wygrywam z co raz to lepszymi graczami, a z pomocą mojej niezwykłej inteligencji udało mi się osiągnąć coś więcej niż zwykłym graczom z X Divison. Nazywając rzeczy po imieniu, udało mi się tak zmanipulować wiele osób, że dostałem szansę, na którą czekałem. Bob nie wytrzymał mojego (celowego) narzekania i będąc pewnym wygranej postanowił zamknąc mi usta i ustalił mecz o title shota do głównego pasa. Właśnie o to mi chodziło, chociaż nie przewidziałem podwójnie wysokiego krawężnika w drodze do zdobycia po raz pierwszy głównego złota. Pisząc o podwójnie wysokim krawężniku mam na myśli fakt, że Bob ustalił mecz, ale o title shota, a ja początkowo starałem się doprowadzić do walki o pas z mistrzem, bez zbędnego eliminatora. Jednak wiedząc, że gram co raz lepiej i mam jakieś szansę nawiązać wyrównany mecz z prezesem zgodziłem się. Wiadomo co się stało potem, udało mi się pokonać Boba co jest dla mnie mega osiągnięciem bo na pewno nikt prócz mnie się tego nie spodziewał, co zresztą było widać. W końcu w tym meczu byłem cierpliwy, nie włączył mi się Storm mode i nie pałowałem jak miałem często w zwyczaju, kiedy gra mnie niecierpliwiła. Nareszcie doprowadziłem do tego, że mam szansę po raz pierwszy w historii zdobyć WFSF World Heavyweight Championship. Egoistycznie, krok po kroku do przodu. Na Judgment Day będzie dwa a może nawet trzy razy trudniej niż zawsze. Mój najważniejszy pojedynek od startu grania w tej federacji. Myślę, że kursy w tym meczu przedstawiają się jakoś tak : Bob (1.50) Weider (2.50) Forlan (4.00) ale czy ktoś pamiętam kursy w meczu Polska - Niemcy? No właśnie. Poza tym mam jedną, znaczącą i naprawdę wielką przewagę nad innymi zawodnikami w tej federacji. Jaką?

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Chwilowo nie mam kompa i nie wiem kiedy bede mial. W razie czego swoj mecz dogram w pozniekszym terminie.
Graty Forlan w chuj.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Mid carder

Dodaj jeszcze forlan ze nie respektujesz stypulacji ktore nic ci nie daja i bedzie komplet. Bob zrobil skru dzoba sprawdzone info

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

dajcie mi kogoś innego, jestem głodny gry

Superstar
Awatar użytkownika

Przemek Kruk pisze:
Dodaj jeszcze forlan ze nie respektujesz stypulacji ktore nic ci nie daja i bedzie komplet. Bob zrobil skru dzoba sprawdzone info

Respektuje, tyle tylko, że nie mam przeciwko komu tego robić bo przecież Ciebie nie ma w federacji.

Drugą częśc zdania może zdementować Bob.

Mid carder
Awatar użytkownika

Forlan pisze:
Przemek Kruk pisze:

Respektuje, tyle tylko, że nie mam przeciwko komu tego robić bo przecież Ciebie nie ma w federacji.

Dobra, jest już widzę spore zamieszenie na temat mojej porażki z Forlanem, więc czas wszystkim otworzyć oczy. Forlan zwyciężył uczciwie. To po pierwsze. Ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie uważa, że ma ze mną jakiekolwiek szanse na PPV. Wiadome jest od dawna, że ja podczas pojedynków na Kartach słucham muzyki, piszę z ludźmi, jem, oglądam filmy albo robię milion innych rzeczy. Jestem już na takim poziomie, że Karty zupełnie mnie nie interesują, mógłbym w ogóle się na nich nie pojawiać, co miałem zamiar robić. To nie są wymówki. To są fakty. Nie boję się przyznać do tego, że Forlan był wtedy lepszy. Ale tak samo nie boję się przyznać do tego, że zmiażdżę go na PPV. Nie mniej jednak bardzo podoba mi się to jak zachowuje się Forlan w federacji i chętnie zobaczę w nim drugiego Fiskusa - niech dojdzie na szczyt.

Co do Karty - szkoda słów na to ścierwo. Henryg otrzymuje zawieszenie od prezesa WFSF a booker daje mu miejsce na Karcie pod jakimś mało śmiesznym pseudonimem? What? Mimo zawieszenia i braku możliwości wystąpienia w KOTR Henryg dostaje w nim miejsce? What? Vamos, jeśli chcesz przejąć władzę - nie ma problemu. Zacznij feud, szczekaj więcej, może Ci się uda. Ale jeśli dalej chcesz być moim psem to siedź cicho i nie podskakuj bo irytujesz.

Jogusiando, nie traktuj na poważnie tej durnej stypulacji "last chance", graj dalej normalnie.

Następuje też jedna zmiana na Karcie. Main Event zmienia swoją stypulację - jeśli Vamos przegra, zostaje wyrzucony z King of the Ring a jego miejsce zajmuje wybrany przeze mnie zawodnik. Vamos nie ma czego się obawiać bo jest pewny zwycięstwa, więc chyba nie ma problemu.

Pis jou.

PS. MO I MASKED MAN > FRANK COŚ TAM

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Bob pisze:
Forlan pisze:
Przemek Kruk pisze:

Dobra, jest już widzę spore zamieszenie na temat mojej porażki z Forlanem, więc czas wszystkim otworzyć oczy. Forlan zwyciężył uczciwie. To po pierwsze. Ale chyba nikt o zdrowych zmysłach nie uważa, że ma ze mną jakiekolwiek szanse na PPV. Wiadome jest od dawna, że ja podczas pojedynków na Kartach słucham muzyki, piszę z ludźmi, jem, oglądam filmy albo robię milion innych rzeczy. Jestem już na takim poziomie, że Karty zupełnie mnie nie interesują, mógłbym w ogóle się na nich nie pojawiać, co miałem zamiar robić. To nie są wymówki. To są fakty. Nie boję się przyznać do tego, że Forlan był wtedy lepszy. Ale tak samo nie boję się przyznać do tego, że zmiażdżę go na PPV. Nie mniej jednak bardzo podoba mi się to jak zachowuje się Forlan w federacji i chętnie zobaczę w nim drugiego Fiskusa - niech dojdzie na szczyt.

Co do Karty - szkoda słów na to ścierwo. Henryg otrzymuje zawieszenie od prezesa WFSF a booker daje mu miejsce na Karcie pod jakimś mało śmiesznym pseudonimem? What? Mimo zawieszenia i braku możliwości wystąpienia w KOTR Henryg dostaje w nim miejsce? What? Vamos, jeśli chcesz przejąć władzę - nie ma problemu. Zacznij feud, szczekaj więcej, może Ci się uda. Ale jeśli dalej chcesz być moim psem to siedź cicho i nie podskakuj bo irytujesz.

Jogusiando, nie traktuj na poważnie tej durnej stypulacji "last chance", graj dalej normalnie.

Następuje też jedna zmiana na Karcie. Main Event zmienia swoją stypulację - jeśli Vamos przegra, zostaje wyrzucony z King of the Ring a jego miejsce zajmuje wybrany przeze mnie zawodnik. Vamos nie ma czego się obawiać bo jest pewny zwycięstwa, więc chyba nie ma problemu.

Pis jou.

PS. MO I MASKED MAN > FRANK COŚ TAM

Widzisz Bob wszyscy mają już cie w dupie i nawet ciebie nie słuchają. Nie wiem czy to ja ten Frank ale jak tak to potwierdzi się to, co napisałem. Mimo, że jesteś prezesem bookerzy nie nikt nie traktuję cię choć odrobinę na poważnie. Czekam na info czy to ja ten Frank, bo mi w chuju strzela jak widze co tu sie dzieje...

Co do twojej porażki z Forlanem to nie szukaj usprawiedliwień. Forlan to taki zawodnik, którego nawet w najgorszym swym dniu powinieneś pokonać, tak jak ja to zrobiłem. Jebie tutaj ustawką ale nie mieszam się w to.

PIS JOU

Low carder
Awatar użytkownika

Ladies and gentlemen VAAAMOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSS PRZEGRYWA Z BOBEM!!!
I to jest fakt :D. Przegrałem 3-1 i na Judgment Day nie zobaczycie mnie w akcji, oj tak to na prawdę wielka szkoda, bo moje miejsce w King of the Ring zajmie.... Henryq! :D
Co więcej pan Frank Underwood jest tutaj tylko na czas turnieju King of the Ring, więc jego osobą dupy sobie nie zasruwajcie. Vamos ma kontuzję i jako dobry booker czeka na plakat Judgment Day 2015 od Forlana. Co więcej zmieniam Czarkowi przeciwnika a będzie nim... nie wiem kto nim będzie. Czarek masz do wyboru cały roster z wyjątkiem Henryqa i wybieraj sobie rywala, do wyboru do koloru ;)

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Vamos pisze:
Ladies and gentlemen VAAAMOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSS PRZEGRYWA Z BOBEM!!!
I to jest fakt :D. Przegrałem 3-1 i na Judgment Day nie zobaczycie mnie w akcji, oj tak to na prawdę wielka szkoda, bo moje miejsce w King of the Ring zajmie.... Henryq! :D
Co więcej pan Frank Underwood jest tutaj tylko na czas turnieju King of the Ring, więc jego osobą dupy sobie nie zasruwajcie. Vamos ma kontuzję i jako dobry booker czeka na plakat Judgment Day 2015 od Forlana. Co więcej zmieniam Czarkowi przeciwnika a będzie nim... nie wiem kto nim będzie. Czarek masz do wyboru cały roster z wyjątkiem Henryqa i wybieraj sobie rywala, do wyboru do koloru ;)

Wygrałem 3:1 bez większych problemów. Sprawę z Vamosem uważam za zakończoną, w sumie nawet szkoda mi się zrobiło tego, że wylatuje z King of the Ring, ale trzeba jasno pokazać wszystkim co się dzieje gdy się zaczyna z Bobem. Henryg może grać sobie na KOTR, zaakceptowałem tę decyzję.
Jeśli Frank Underwood ma tutaj być tylko na KOTR to jego udział jest bez sensowny, bo przecież niby to turniej o title shota. Vamos, napisz mi prywatnie kto to jest to może wtedy to zaakceptuję, albo usuń go z turnieju. Po co ktoś ma zabierać shoty?

Weeider, Forlan, żyjecie? Jakieś słowa w kierunku mistrza przed zbliżającym się PPV czy robimy suche starcie?

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

czuję to Jezu słyszę szepty to głupie nienormalne ale wiem, że pokonam swoje lęki i zniszczę Siwego,wypatroszę Wróbla i tego, którego jest ostatnią niewiadomą meczu o miano pretendenta bo wiem ja na prawdę wiem potrafię uczynię to i zostanę królem dywizji X...

Crusher odwróć się tu jestem ..
Obrazek

Teraz gdy już leżysz nieprzytomny a ja przechodzę nad Twoim wątłym ciałem chciałbym Ci powiedzieć dwa słowa.. Jestem Proo a na imię mam Mateusz pochodzę z małego miasteczka gdzie mieszkam na wielkiej posesji,którą ojciec mój otrzymał w spadku po moim dziadku. Tu dorastałem i nauczyłem się wszystkiego co potrafię. Tutaj masturbowałem się i tutaj masturbować się przestałem tutaj wypiłem pierwsze piwo i tutaj stałem się człowiekiem czystym i wolnym od alkoholu i używek i tutaj stałem się Proo.. Proo jednak skrzyżował swoje drogi z Mateuszem ale dopiero po długim czasie. Załamanie Proo nadeszło kiedy w pojedynku z Ramzesem o pas mistrzowski dywizji X nie trafił zielonej bili , która dałaby mu remis w pojedynku gdy jednak nie udało mu się trafić jego światopogląd upadł i Ramzes pokonał go rozbitego kompletnie psychicznie 5:1. To była wielka porażka jedna z największych i wtedy Proo zrobił parę złych rzeczy, których żałuje do dziś. Od tamtej pory jednak regenerował siły i w pewnym momencie zrozumiał, że musi poznać się z Mateuszem, że on i Mateusz muszą stać się jednością aby odzyskać to co do nich należy t co powinno spoczywać na ich barku.. i w ten sposób powstał ten, który przejmie panowanie w dywizji X czyli ja, ten który daje nadzieję PROMATEUSZ.. kojarzy się z mitycznym bohaterem, który poświęcił się dla ludzkości i sprzeciwił się Bogom aby dać im lepsze życie. Tak samo ja poświęcę wszystko co posiadam aby zdobyć tytuł , na który nie zasługujesz bo nie szanujesz go i przez Ciebie dywizja X z najciekawszej w WFSF stała się nudną, w której pas lata od jednego do drugiego. Więc Crusher obawiaj się mnie bowiem kolejny spear, który ode mnie otrzymasz będzie już tym, który zakończy Twoje panowanie jako mistrz a nowym mistrzem zostanie PROMATEUSZ

Obrazek

Siwy, Wróbel i Ty trzeci uczestniku tej walki szanuje was na serio nic do was nie mam ale na prawdę przerobię was na mięso armatnie i strzele wami w okna autobusu Crushera, który będzie się bał oglądać to zniszczenie na żywo więc obejrzy to tylko w TV. Jestem z wami i niedługo będziemy mogli konkurować o ten tytuł między sobą więc mam nadzieję, że dacie z siebie wszystko w meczu o pretendenta bo chcę aby ta wygrana była wielka dlatego powodzenia i szykujcie się na ostry WPIERD*L

Star
Awatar użytkownika

Wróciłem już bo jednak głód gry jest większy niż myślałem, a warto byłoby odegrać ciekawszą rolę na setnej karcie więc wracam już teraz by złoić parę tyłków przed jubileuszową galą. Na tej gali przypadł mi Cezar, z przyjemnością ogram starego dobrego znajomego. W końcu dostałem mecz z kimś, z kim normalnie będę mógł zagrać, dziękuje Vamos 8)

Superstar
Awatar użytkownika

Pan Crusher właśnie otworzył popcorn, ziewnął szeroko i pomyślał "mam tego całego Proo w dupie". Ot i cała historyja.

Kmiotki, walczcie w tych śmiesznych meczach o miano pretendenta, a może zasłużycie na poważniejsze miano: kmiota. Póki co przechadzam się po ulicach Los Angeles z pasem na biodrach szczerząc się szeroko i mówiąc: "Wycyckałem całą X Dywizję. Zabrałem pas i pojechałem do Miasta Aniołów na wakacje, dziwki". Męczcie się, "gracze" :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna