Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:13 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Widzę, że sporo się działo podczas mojej nieobecności.
Jeden masked ujawniony w chamski sposób mimo, że mnie osobiście to wkurzało to jednak sam powinien to zrobić, albo po meczu z kimś. Dodatkowo ustawianie breaka... nosz kurwa. Teraz Henio nawet jak zrobisz ponownie maksa w normalnym meczu to każdy będzie Ci mówił, że znów ustawiony.
Ten Frank ma być jako Frank tylko na KOTR, a później gra pod swoim nickiem czy po tym już go nie zobaczymy i się nie dowiemy kto nim był?

Czas zacząć szlifować formę na LockDown i mam pewną propozycję. Fiskus, albo Gielu nie będą bronić pasa TV od razu po PPV, więc na kolejnej karcie chciałbym zagrać z MVC.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder
Awatar użytkownika

Tupak pisze:
Widzę, że sporo się działo podczas mojej nieobecności.
Jeden masked ujawniony w chamski sposób mimo, że mnie osobiście to wkurzało to jednak sam powinien to zrobić, albo po meczu z kimś. Dodatkowo ustawianie breaka... nosz kurwa. Teraz Henio nawet jak zrobisz ponownie maksa w normalnym meczu to każdy będzie Ci mówił, że znów ustawiony.
Ten Frank ma być jako Frank tylko na KOTR, a później gra pod swoim nickiem czy po tym już go nie zobaczymy i się nie dowiemy kto nim był?

Czas zacząć szlifować formę na LockDown i mam pewną propozycję. Fiskus, albo Gielu nie będą bronić pasa TV od razu po PPV, więc na kolejnej karcie chciałbym zagrać z MVC.

ZANIM NA TEN TEMAT SIE WYPOWIEDZ PRZECZYTAJ CO JEST DALEJ. JOZIN SPAŁOWAŁ NA STARCI I POSZEDŁ I WBIŁEM Z TEGO MAXA. NAWZAJEM ROBILIŚMY PODEJŚCIA NA MAXA ALE WBIŁEM GO AKURAT PO JEDNYM UDERZENIU JODZINA...

Low carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
ZANIM NA TEN TEMAT SIE WYPOWIEDZ PRZECZYTAJ CO JEST DALEJ. JOZIN SPAŁOWAŁ NA STARCI I POSZEDŁ I WBIŁEM Z TEGO MAXA. NAWZAJEM ROBILIŚMY PODEJŚCIA NA MAXA ALE WBIŁEM GO AKURAT PO JEDNYM UDERZENIU JODZINA...

Drogi Heniu, czy umówienie się, że rozbijam na pałkę i jeśli zostanie komplet czerwonych i przyzwoita czarna to próbujesz nie jest przypadkiem ustawianiem? :P Każdy dobrze wie, że gdyby nie nasza umowa to nikt (poza Stormem XD )nie zafundowałby Ci takiego układu :P

PS. Ze Stormem łatwo, szybko, przyjemnie 3-0 :D

Low carder
Awatar użytkownika

Bardzo dziękuję wszystkim graczom za zaangażowanie, bo tylko dzięki wam ta federacja nadal istnieje :).
Judgment Day, które planowałem jako dwutygodniową imprezę poszło w prawie tydzień.
Proo pojechał nad morze i spędzi tam cały bieżący tydzień, a jako że nie gonią nas terminy to mecz o pretendenta do pasa X Division zostanie dograny na najbliższej Karcie.
Poprzedzam pytanie: Kiedy Karta?
Zaraz po meczu Fiskus (c) vs. Gi4lu zostanie wydana najnowsza Karta, a na niej m.in. półfinały King of the Ring, oraz debiut nowego gracza.

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Termin nowej karty zależy już od Gi4la tylko bo ja skończyłem robote i baaaardzo łatwo mnie złapać na fejsie. Dostał już info, że jak będzie miał czas to niech pisze i zagramy. Także cierpliwości, nie zawiedziemy was (chyba).

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4