Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:10 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Vamos pisze:
ZAGRA ON W TEJ JEBANEJ MASCE TYLKO NA CZAS TURNIEJU KING OF THE RING! Dotarło czy mam po raz kolejny to pisać?
A po kiego chuja? Wstydzi się dostać wpierdolu pod własnym nickiem? Pewnie jak odpadnie w pierwszej rundzie to ten ktoś ze wstydu zniknie i będziecie udawać, że nic się nie stało i nikt taki nie istniał.

Vamos pisze:
Do Ciebie MvC nic nie miałem ale zaczynasz wkurwiać, po pierwsze piszesz do bookera, który może Cię ujebać tak samo jak Henryqa, więc grzeczniej.
No i co? Proszę bardzo.

Vamos pisze:
Po drugie widzę że historii WFSF nie znasz. Elimation Chamber 2011 - Marshall jako MO wygrywa pas WH. Okres od EC 2011 do DoG 2011 bodajże- rządy GSM, którym okazał potem się być WAO. Triple Truth i mecz o pas TV Fiskus vs. Gi4lu vs. MO. Wygrał MO, którym okazał się być Salas. Czy ty kurwa nie znasz historii WFSF? Jak nie to ją prześledź bo już niedługo szykuje się Wielki Quiz z wiedzy o WFSF!
Tylko że oni się potem ujawniali. Ostatnie 2 wymysły nigdy się nie ujawniły. To jest różnica

Frank Underwood pisze:
Jeżeli cud się dokona i pokonasz Merlasa, ujawnię się.
Ok, trzymam za słowo

Low carder
Awatar użytkownika

Oj Vamos Vamos Vamos... Prawdą jest, że miałem wiele okazji do zdobycia trofeów, prawdą jest że nigdy żadnego nie zdobyłem, lecz prawdą jest nadal to że jestem jedynym zawodnikiem który wbił breaka maksymalnego. Duma z tego powodu jest o tyle większa, że najwiekszym cwaniakom z WFSF to się nie udało tylko mi. Ale jebać to, wracając do rzeczy ty, bob oraz tupak dawaliście mi dużo szans lecz nigdy nie miałem tylu szans co inni np. ty w końcu u ciebie i boba panuje zasada, że jako booker możesz pushować siebie samego. Może i ludzie wolą oglądać Storma w tym king of the ring, lecz to nie zmienia faktu że postąpiłeś jak zwykła pierdolona pizda wyrzucając mnie z tego turnieju...

PS. FRANK UNDERWOOD TO GEGOL

Low carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
Oj Vamos Vamos Vamos... Prawdą jest, że miałem wiele okazji do zdobycia trofeów, prawdą jest że nigdy żadnego nie zdobyłem, lecz prawdą jest nadal to że jestem jedynym zawodnikiem który wbił breaka maksymalnego. Duma z tego powodu jest o tyle większa, że najwiekszym cwaniakom z WFSF to się nie udało tylko mi.

A ile to czasu straciłem na rozbijanie a nawet ustawianie z Tobą bil żebyś w końcu wbił tego maksa, tych podejść nikt nie zliczy. :lol2:

Mid carder
Awatar użytkownika

jozin777 pisze:
Henryq pisze:
Oj Vamos Vamos Vamos... Prawdą jest, że miałem wiele okazji do zdobycia trofeów, prawdą jest że nigdy żadnego nie zdobyłem, lecz prawdą jest nadal to że jestem jedynym zawodnikiem który wbił breaka maksymalnego. Duma z tego powodu jest o tyle większa, że najwiekszym cwaniakom z WFSF to się nie udało tylko mi.

A ile to czasu straciłem na rozbijanie a nawet ustawianie z Tobą bil żebyś w końcu wbił tego maksa, tych podejść nikt nie zliczy. :lol2:

Hahahahahahahahahahahaahahahahahahaha. Miałem odpisywać Heniowi, ale po tym nie ma co, nokaut absolutny Jozin, propsy.

Obrazek

Takie miny mamy razem z Vamosem gdy patrzymy na wasze bezsensowne kłótnie. Vamos i ja rzeczywiście mieliśmy ostatnio nie po drodze, ale rozwiązaliśmy wszystko przy stole - teraz jest w porządku. Teraz wiemy, że najlepsze WFSF to takie, które prowadzimy we dwójkę. I tak teraz będzie.
MvC - tajemniczy zawodnicy zawsze byli spoko, ale rzeczywiście tylko w pojedynczych meczach. Sytuacja z Maskedem i MO się nie powtórzy, dlatego przy pierwszej porażce Frank się ujawnia. Zdradzę wam przy tym ciekawostkę - Franka załatwił Vamos, a ja nawet wolałem nie wiedzieć kto to jest - jeden raz nawet ja będę zaskoczony...może.
Henryg, za wygadywanie tajemnic które Ci powierzyłem nie czeka Cię nic dobrego, możesz być tego pewny. Jesteś największym rozczarowaniem w historii WFSF bo porównując Twoje umiejętności do sukcesów zrobiłeś zdecydowanie najmniej. Bądź cicho i coś wygraj. W końcu.

Tymczasem w meczu o WHC dosyć ciekawie. Remisuję z Forlanem 1:1, bo tragicznej grze z mojej strony. Czułem, że rzeczywiście może to się źle skończyć jeśli forma nie wróci.
Wróciła.
Na tę chwilę 4:1 z Weiderem, wbita setka, wszystko pod kontrolą.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Ostatnio zmieniony czw sie 06, 2015 10:33 pm przez Bob, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Mówisz tutaj o maxie w którym to jebnołeś raz w środek bil i poszedłeś na z/w tak?

Low carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
Mówisz tutaj o maxie w którym to jebnołeś raz w środek bil i poszedłeś na z/w tak?

Widzę Heniu, że pojawiają się problemy z pamięcią. :roll: Nie miałem czasu więc umowa była taka, że wejdę na parę partii, ładnie Ci rozbije, a Ty próbujesz maxa. Szczycisz się, a prawda jest taka przy tylu dogodnych podejściach pół rosteru by miało maxa wbitego :P

Low carder
Awatar użytkownika

Ostatecznie wbiłem go z układu, który sobie musiałem przy wbijaniu szykować. Nie zapominaj o tym, że mialeś równie dużo szans na ,maxa i też spierdoliłeś zawsze :P

Superstar
Awatar użytkownika

MvC masz racje z tymi maskedami ktorzy dostali po dupie i koniec ze wstydu sie nie ujawnili. Pomoge :
Masked Man xD - Spear
Mystery Opponent xD - TLK
Frank - no tak!!! Henio moze miec racje, chybinski zdatny propsowac taki kozackie seriale jak HoC!! Props za props serialu ale i tak my na hejcie chyba? Tzn ty bo ktos tu nie respektuje zasad...

Low carder
Awatar użytkownika

Heniu drogi parę rzeczy na koniec:
-Ty sie spinałeś jakby Ci mieli płacić za tego maxa, ja się bawiłem,
-Ty grałeś jakieś 3 razy więcej,
-gdybym nie miał czasu dla Ciebie to maxa byś nawet nie powąchał,
-ja jestem dwukrotnym mistrzem, a Ty ciągle nikim,
więc siedź grzecznie pod stołem i nie szczekaj nieproszony bo niedługo ktoś się zdenerwuje i wrócisz do budy.

Low carder
Awatar użytkownika

A teraz coś dla cb jozin:
- spinałem się, haha to ty proponowaleś non stop próby na maxa
- ale mialeś układy z których nawet 100 nie umiałeś
- na pewno bym płakał
- piszesz to jakby te mistrzostwa zmieniły twoje życie, co mnie obchodzi że byłeś dwukrotnym mistrzem? Na pewno będę się przejmował tym, ze ktoś jest mistrzem a ja nie w internetowej grze :)

Chujowy ostatni myślnik, jeśli bierzemy pod uwagę, że jedziecie na gimmickach. Pozdrawiam, Ramzes. Dobrze wam idzie chłopaki :)

Low carder
Awatar użytkownika

207-129 z Siwym . :D Moja stypa przypadła mi do gustu więc idzie jak powinno :D Taką wybrałem i udało mi się w niej wygrać podobna sytuacja co u Henia na SM ale no mu się nie udało ale .. XD Wróbel kontaktuj się z nami :D Od dzisiaj chłopaki #henrykWHC

Mid carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
- piszesz to jakby te mistrzostwa zmieniły twoje życie, co mnie obchodzi że byłeś dwukrotnym mistrzem? Na pewno będę się przejmował tym, ze ktoś jest mistrzem a ja nie w internetowej grze :)

TO WON MI Z FEDERACJI W TYM MOMENCIE KUŹWA, DOBRZE SIĘ BAWIMY, ŚMIEJEMY SIĘ I GRAMY O TE PASY DLA MIŁO SPĘDZONEGO CZASU, NIE PODOBA CI SIĘ TO WYPAD W TYM MOMENCIE, CIĘŻKO SIĘ PISZĘ ZDENERWOWANYM I NIE PRZEKLINA XD

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Henryq pisze:
piszesz to jakby te mistrzostwa zmieniły twoje życie, co mnie obchodzi że byłeś dwukrotnym mistrzem? Na pewno będę się przejmował tym, ze ktoś jest mistrzem a ja nie w internetowej grze :)

Skoro Ty grasz po to żeby przy każdej okazji dostawać wpierdol to nic mi do tego,może wyda Ci się to dziwne ale ja tam lubię się cieszyć nawet z małych rzeczy, nawet mniejszych niż Twoje wypełnienie gaci(o ile takie rzeczy istnieją :lol2: )

Low carder
Awatar użytkownika

MvC pisze:
Vamos pisze:
ZAGRA ON W TEJ JEBANEJ MASCE TYLKO NA CZAS TURNIEJU KING OF THE RING! Dotarło czy mam po raz kolejny to pisać?
A po kiego chuja? Wstydzi się dostać wpierdolu pod własnym nickiem? Pewnie jak odpadnie w pierwszej rundzie to ten ktoś ze wstydu zniknie i będziecie udawać, że nic się nie stało i nikt taki nie istniał.

Vamos pisze:
Do Ciebie MvC nic nie miałem ale zaczynasz wkurwiać, po pierwsze piszesz do bookera, który może Cię ujebać tak samo jak Henryqa, więc grzeczniej.
No i co? Proszę bardzo.

Vamos pisze:
Po drugie widzę że historii WFSF nie znasz. Elimation Chamber 2011 - Marshall jako MO wygrywa pas WH. Okres od EC 2011 do DoG 2011 bodajże- rządy GSM, którym okazał potem się być WAO. Triple Truth i mecz o pas TV Fiskus vs. Gi4lu vs. MO. Wygrał MO, którym okazał się być Salas. Czy ty kurwa nie znasz historii WFSF? Jak nie to ją prześledź bo już niedługo szykuje się Wielki Quiz z wiedzy o WFSF!
Tylko że oni się potem ujawniali. Ostatnie 2 wymysły nigdy się nie ujawniły. To jest różnica

Frank Underwood pisze:
Jeżeli cud się dokona i pokonasz Merlasa, ujawnię się.
Ok, trzymam za słowo

Obrazek

3-2 z MvC

Low carder
Awatar użytkownika

Henryk, Bob mi napisał na PW o tym, że możesz wybrać stypulację swojego odejścia. Podkreślił, że masz dobrze się zastanowić i być pewnym na sto procent XD Siwy się wstydzi o tym mówić ale ma już cały skład drużyny na Lockdown i zamierza w najbliższym czasie opowiedzieć wam o tym a ja jako jego pseud menago robię to za niego żebyście poczuli dreszczyk emocji i oczekiwali bo może to własnie TY zostaniesz kompanem Siwego na LOCKDOWN!!! Oczekuj PROMA od Siwego łoniaka :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna