Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:28 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Nic nie musze wybierać, bo napisałem na rio ze i tak odchodze na jakis czas. Chrome mi nie działa a jak właczam przez mozille to wirusy mi wyskakujo a za takie cos to ja dziekuje

Low carder

Ok, skoro Heniu wygadał to co wiedział, ponieważ przez chwilę był bookerem, to czas na wyjaśnienia. Tak, to ja byłem Maskedem, tak wyszło to chujowo, ale nie przeze mnie, tylko przez to że mój cel dla którego wróciłem do federacji spierdolił sprawę - nie dość że olał moje promo to jeszcze jak to on, Marszal stwierdził że nie chce mu się grać po tym jak przegrał dwa frejmy i poddał resztę meczu, jak on to lubi robić ;). Od początku to on był moim celem, a że wyszło jak wyszło, to nic na to nie poradzę.
Teraz co do Henryga. Wyjawiając to, że byłem Maskedem pokazałeś 4 rzeczy: to że byłeś mega niewypałem jako booker; to że nie potrafisz być profesjonalistą; to że nie panujesz nad emocjami; oraz najlepsze na koniec - to że miałem rację i że Cie to zabolało. Teraz jeszcze wyszła prawda na jaw o Twoim maksie, to ciekawe co wymyślisz? "Najlepszy gracz, mistrz nad mistrzami który nigdy nic nie osiągnął i który wbił maxa na robionym układzie." - to sobie wpisz w podpis ;). Uwaga, kolejne cytaty! "... jestem jedynym zawodnikiem który wbił breaka maksymalnego. Duma z tego powodu jest o tyle większa, że największym cwaniakom z WFSF się to nie udało tylko mi" oraz "-piszesz to jakby te mistrzostwa zmieniły twoke życie, co mnie obchodzi że byłeś dwukrotnym mistrzem? Na pewno będę się przejmował, że ktoś jest mistrzem w internetowej grze a ja nie". Henryg znowu sam sobie przeczy ... Z jednej strony mówisz że jesteś dumny z breaka (krzywo zrobionego swoją drogą), co oznacza że przejmujesz się tą grą, później że nie ochodzi Cie ona ... To jak w końcu jest? Czy to zależy może od tego jakich akurat argumentów używasz? Czy po prostu nie myślisz co piszesz i znowu sam sobie przeczysz? Następnym razem pomyśl zanim coś napiszesz, bo Twoja głupota i brak logiki zaczynają we mnie wzbudzać jednocześnie żal i litość do Twojej osoby :/. Cytując klasyka "ssij pałke dziadka mroza".

OFF
PS. Fiskus, to prawda że nigdy mistrzem przy majku nie byłem, ale od kiedy zmieniłem swoje nastawienie do gry, czyli od powrotu jako Masked wydaje mi się, że jest lepiej :P. Polecam przeczytać pojazd na Maeszala jako Masked z Karty 90, na który niestety nie odpowiedział, a szkoda, bo mógł wyjść potencjalnie fajny feud :/

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Superstar
Awatar użytkownika

Niech ktoś rzuci ręcznik... Heniek zgwalcony jak jego lech z fc basel.

Ps. Spear przyznaj ze cie zdemaskowalem.

Star
Awatar użytkownika

Henryk, który słynie z napinki na snookera i chce poddawać mecze jak np. we 3-wayu nie ma szans na wygraną, nagle pisze, że go w ogóle nie obchodzi ta gra xDDDDD

PS. Zbliża się czas wybuchu...

Star
Awatar użytkownika

Career vs Career Match
Heniek vs Bob

To by była rzeź XD Brawo chłopaki, dzieje się w WFSF, fajne gify wstawiacie i wgl. Oby tak dalej.

P.S. dam sobie rękę uciąć, że Frank Underwood to nie Gegol. To jest jeden z obecnych graczy tej federacji, który gra nawet o jeden z pasów na tej karcie :D (tutaj ręki nie dam, ale jestem prawie pewien). Nie wiem natomiast w jakim celu to jest zrobione, ale jak się okaże rozpierdol i fajny pomysł to props.

P.S.2 Ej Heniek ściągnij Opere mi tam ładnie wszystko śmiga więc nie musisz odchodzić tylko zostań i graj dalej z nami bo fajnie jest :D

P.S.3 Spir, "3x MMA + 3x siłownia + romansidła to wiecie ;D jeszcze szkoła jest i ciężko ogarnąć się." XD xD xD

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Low carder
Awatar użytkownika

Fiskus, nie zamierzam pobierać ale nie martw się come back mam już zaplanowany xD

Star
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Obrazek
3-2 z MvC
Wspaniałe promo, na Twoim poziomie.

Ja w przeciwieństwie do Ciebie się postaram i coś spróbuję napisać.

Pewnie teraz ty i jozin ciśniecie ze mnie bekę, że znowu wtopiłem. Napiszę więc zbiorczo do was obu.
Otóż owszem Merlas, ty wygrałeś i ty awansowałeś dalej, ale powiedz mi, kiedy ostatnio ktoś cię tak zdominował jak ja w pierwszej połowie naszego meczu gdy przegrywałeś już 0-2 ? Tylko Bob w ciągu ostatnich kilku miesięcy był w stanie Ci się przeciwstawić w podobnym stopniu jak ja, co udowadnia, że jestem absolutnie topowym zawodnikiem w federacji.
Wcale nie jestem gorszy od was, oj nie. Wy cały czas gracie na stabilnym, niezłym poziomie. Moim problemem jest to, że momenty dobrej gry przeplatam z niezrozumiałą botchamanią, gdy nagle bile lecą całkowicie inaczej niż to pokazuje grafika. Trudno, nie wiem czemu tak się dzieje.
Ale za to wiem jedno. Przy swojej normalnej, dobrej grze, jak na początku naszego meczu, jestem poza zasięgiem kogokolwiek w tej federacji, a zwłaszcza poza waszym zasięgiem.
Merlas przez 2 frejmy kompletnie nie istniał przy stole. Każdy kto oglądał nasz mecz live może to przyznać. Dwoma mocnymi podejściami powaliłem Merlasa na kolana, zabrakło jednej małej kropki nad i.
Nie udało się, ale ja jestem cierpliwy. Będę dalej czekał na swój moment, a długo wyczekiwany triumf smakuje najlepiej. Znam swoją wartość, wystrzelę wtedy, kiedy najmniej się tego spodziewacie i zgarnę to co jest mi przeznaczone.

Merlas - fakt, wygrałeś. Ale mnie nie pokonałeś.

BTW. 1000. post!!!!!!!!!!!

Low carder
Awatar użytkownika

MvC pisze:
Moim problemem jest to, że momenty dobrej gry przeplatam z niezrozumiałą botchamanią, gdy nagle bile lecą całkowicie inaczej niż to pokazuje grafika. Trudno, nie wiem czemu tak się dzieje.

Drogi Panie MvC, pozwoli Pan, że udzielę darmowej konsultacji psychologicznej i wyjaśnię przyczyny pańskiej porażki. Otóż jest ona dokładnie taka sama jak w przypadku każdej porażki Pana "nie zależy mi na tej grze" Henryka i jest prosta: żaden z Was nie ma prawa nic osiągnąć bo w przeciwieństwie do prawdziwych mistrzów nigdy nie wytrzymuje ciśnienia.

Low carder
Awatar użytkownika

No trochę taka beka z ciebie, bo robisz dokładnie to co Henryk, zawsze pewny siebie, ,,najlepszy w federacji, nikt nie może mnie pokonać" a wychodzi jak zawsze. W sumie zwycięstwo z tobą to nic nadzwyczajnego, zawsze z tobą wygrywałem, nie pamiętam nawet jednego meczu w historii żebyś ze mną wygrał, może na początku jak dołączyłem. Owszem przegrywałem 2-0, ale po tym poznaję się prawdziwych mistrzów, że pomimo wyniku 0-2 są w stanie wygrać 3-2. Na pewno jesteś w czołówce w federacji, ale z takim podejściem jak teraz daleko nie zajdziesz, skończysz jak Henryk, bez pasa, bez niczego.

Ostatnio zmieniony pt sie 07, 2015 10:17 pm przez Merlas, łącznie zmieniany 1 raz

Rookie

Wali mnie pisanie promo... Chairs match do 20 czarnych bil.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Przegrałem z Wróblem w dosyć pechowych okolicznościach 2:1 w moim kochanym Tables Matchu. Nie chce mi się za bardzo opisywać starcia, powiem tylko, że równie dobrze mogłem mieć wygraną już po dwóch frejmach. No cóż, pech. I tak z resztą nie nastawiam się w ogóle na walkę o pas X Division, a już myślami jestem bardziej przy Lockdown.

EDIT: Wygrana 2-1 w Tables Matchu z Proo i dogrywka z nim :D

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder

Wygrałem z Jogusiem 3:1 :D. Był to dla mnie dobry mecz na powrót, gdyż sam nie byłem pewny swojej gry, a jak się okazało grałem nieźle, może nie jakoś super, ale nie było źle. Obaj popełnialiśmy niejednokrotnie śmieszne błędy, jednak mój przeciwnik popełnił ich więcej i w bardziej kluczowych momentach. Moja gra wyglądała lepiej trochę lepiej i myślę, że zasłużenie wygrałem. Jogusiowi dziękuję za grę w miłej atmosferze :D

BTW. Kto to BlackDevil? XD

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Low carder
Awatar użytkownika

Proo 20 - 13 Siwy

Wygrałem po dogrywce z Siwym, który jest kapitanem drużyny WWE na Lockdown więc jest to spore osiągnięcie ephhdhe wróć nie tfu to nie jest osiągnięcie. On i tak miał wyjebke na ten mecz dopiero jak widział, że jest jakieś światełko w tunelu to próbował wbijać i tak się nie udawało a ta 3 stypulacja pokazała, że Chairs Matche w dywizji X i na dodatek tak duże to bardzo duża pomyłka na prawdę XD W każdym razie zostaje mi mecz z Wróblem mam nadzieję, że się odezwiesz wyrwę Ci skrzydła i będzie po sprawie. Siwy ogłasza pierwszego zawodnika tylko szuka ludzi, którzy chcą usłyszeć te nazwisko bang.

Superstar
Awatar użytkownika

Myślę, że powinno Was to zainteresować - Ciekawostki z naszego forum v2 - WFSF
Zapraszam ;)

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Weider jest niebezpieczny. To może być double konto kogoś dobrego. Dziwne, że ktoś kto tak późno zaczął, gra tak dobrze. To może oznaczać Twoją porażkę Bob...

Bob 5:2 Weeeider

Forlan to młody talent. Będzie jak z Rollinsem w WWE. Future is now. Forlan jest w gazie, nic go teraz nie powstrzyma. To może oznaczać Twoją porażkę Bob...

Bob 5:2 Forlan

Tak więc, kolejna udana obrona pasa za mną. Zgodnie z obietnicą nie będę bronił tytułu na LockDown. Możliwe, że pojawię się w jakimś meczu, który mnie zainteresuje, ale na tę chwilę nie zanosi się na to. Gratulacje dla Weidera i Forlana, bo nie wyglądało to tak źle - byli godnymi przeciwnikami.
Karta 100 - tam pas WHC ponownie będzie broniony.

Ps. co do Franka to mam przeczucie, że to Rocky, ale nie wiem, chyba nie, ale może jednak xD Jak Rocky to nie bronie pasa do końca roku.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna