Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:18 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Kto zgarnie tytuł King of the Ring?
Czas głosowania minął czw sie 20, 2015 3:15 pm
Spear 0%  0%  [ 0 ]
Jozin 0%  0%  [ 0 ]
Frank Underwood 17%  17%  [ 2 ]
Merlas 83%  83%  [ 10 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Minęło dopiero 26 dni odkąd zostałem bookerem, wyszły w tym czasie 2 Karty i PPV. Prawilnie przypominam że ME Night of Champions, który ustalił Henryq trwał dłużej :D

A przechodząc do sedna tej Karty, najważniejszym wydarzeniem będą półfinały King of the Ring. Spear vs. Jozin i Frank Underwood vs. Merlas to dzisiejsze Main Eventy :D. Która dwójka zmierzy się na LockDown o tytuł Króla WFSF i title shota na pas WH?
Mecz o tytuł pretendenta do pasa X Division będzie miał dokoczenie właśnie tutaj, na Karcie numer 96!
Z Judgment Day dwie osoby wyszły z pasami, są to Bob i Gi4lu. Czas na starcie dawnych członków legendarnego Voice of Truth. Champion vs. Champion!
Fiskusowi mało brakowało do obrony pasa, za to Weeeider znacząco przegrał z Bobem. Dla obu jest to szansa na poprawienie morali.
Tupak po krótkiej przerwie powraca, a jako że domagał się meczu z MvC to go dostanie.
Forlan po hucznych zapowiedziach nie sprostał wyzwaniu jakim okazał się być Bob, więc tym razem dostanie Jogusiando. Z tego co pisał mi Spear, Jogusiando powinien być dopiero od niedzieli, więc proszę Forlana o cierpliwość :)
Kapitan Teamu WWE- Siwy wypróbuje nowego gracza w naszych szeregach czyli Black Devila. Czy Siwy przełamie swoją złą passę, a może nowy gracz zakończy tą Kartę wygrywając w swoim debiucie?
Na koniec coś co miało się odbyć, a w rzeczywistości zakończyło się po 1 frejmie. Cezar i Storm mają drugie podejście do swojego meczu i mam nadzieję że tym razem mnie nie zawiodą. :)

Na Kartę standardowo mamy tydzień, życzę wszystkim powodzenia, bo LockDown już niedługo ;)
PS. Karta układana przy współpracy ze Spearem.

King of the Ring Tournament

Obrazek

Single Match (do 4 wygranych)
Spear 1:4 Jozin

Zwycięzca: Jozin

Single Match (do 4 wygranych)
Frank Underwood 0:4 Merlas

Zwycięzca: Merlas

1# Contender for X Division Championship Two out of Three Falls Match - dokończenie
W razie tej samej liczby wygranych meczów decydująca jest ilość 'małych punktów". W razie remisu dogrywka

Siwy vs. Proo vs. Wróbel

Siwy 1:2 Proo (Total 129:207; Table 2:1; Chairs 13:20)
Proo DQ Wróbel
Wróbel 2:0 Siwy (Table 2:1)

Stypulacja Siwego: Table Match (do 2 wygranych frejmów)
Stypulacja Proo: Total Point Match (3 frejmy)
Stypulacja Wróbla: Chairs Match (20 czarnych)

Zwycięzca i 1# Contender for X Division Championship: Proo

Champion vs. Champion
Single Match (do 3 wygranych)

World Heavyweight Champion Bob 1:3 Television Champion Gi4lu

Zwycięzca: Gi4lu

Fiskus 3:2 Weeeider

Zwycięzca: Fiskus

Tupak 3:2 Siwy

Zwycięzca: Tupak

Forlan DQ Jogusiando

Zwycięzca przez DQ: Forlan

Cezar 3:0 Storm

Zwycięzca: Cezar

POWODZENIA!

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Ostatnio zmieniony pt sie 21, 2015 11:39 am przez Vamos, łącznie zmieniany 7 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Zapomniałeś dopisać
Tupak vs MVC :D
Ani ja ani on nie mamy meczu na tej karcie, więc możemy zagrać razem zwłaszcza, że sam tej walki chciałem.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Low carder
Awatar użytkownika

Przepraszam Tupcio, po prostu nie zapisałem tej walki, ale fakt miała być, w sumie dlatego was obu w innych meczach nie wymieniłem ;) Już poprawiam moje niedopatrzenie.

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Jako, że Black Debil to tak naprawdę Karyk i został zbanowany, mam wolne, czy coś innego mi ogarniesz Vamosie?

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Superstar
Awatar użytkownika

Nie, masz wpierdol.

na LockDown.

Low carder
Awatar użytkownika

W turnieju bez niespodzianek, 4-1 a Spear nie dawał nawet motywacji żeby porządnie się skupić. Z drugiej połówki drabinki finalista też był znany od początku i choć każdy widzi w nim zwycięzcę to wszyscy dobrze wiemy jak kończyły się sytuacje kiedy nikt nie dawał mi szans.

PS. Liczę, że władze zaskoczą nas czymś ambitniejszym niż single do 5 wygranych.

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana 4-0 z Frankiem, mimo wyniku mecz bardzo wyrównany, bez niespodzianki znalazłem się w finale.

Rookie
Awatar użytkownika

Wszystko ma miejsce na cmentarzu...
Kamera się podnosi z ziemi, widać tylko nagrobek z napisem "Frank Underwood"
Słyszymy znajome dźwięki

Znacie to uczucie, kiedy wszystko jest dopięte na ostatni guzik, tylko po to żeby zepsuć się w najgorszym momencie? Kiedy poświęcasz czemuś całą uwagę, czas wolny, planujesz, układasz, tylko po to żeby przed napisem "koniec" zobaczyć, jak cały misterny plan w pizdu poszedł?

Nagrobek zaczyna się robić mokry od "płynu"

Pomysł wydaje się genialny, co się zresztą potwierdziło, ale miał jeden słaby punkt, jednej malutkiej rzeczy sobie nie przemyślałem. Dlatego kiedy zawodzi plan A, zawsze musisz mieć plan B. Merlas nawet nie wie co go czeka, za pokrzyżowanie moich planów, ale to i lepiej. Tam gdzie wszyscy widzieli jakiegoś Franka, ukrywał się prawdziwy czarny charakter. Czas zrobić to, do czego jestem stworzony, cel jest prosty, droga do niego? Też, najpierw zajmę się pewną płotką która jak Chihuahua tylko głośno szczeka.

Kto tu teraz dowodzi? Bo wam zawsze trzeba pokazywać dobre pomysły krok po kroku, żeby się wam w końcu udało coś ciekawego stworzyć.

Spear -> Finał KOTR na który zasługuje -> Bob vs Punkholic o WHC na Karcie 100

To proste, prawda?

Mocz spływa po nagrobku Franka, a sam nagrobek pęka, ukazując napis "Best In The World" na plecach tej osoby...

Low carder

Hahahahahaha. To powinno wystarczyć jako cały komentarz do zaistniałej sytuacji. Od razu kiedy zobaczyłem Franka, to mówiłem że to Marszal ... No i kurwa wykrakałem. Nawet do samego Franka pisałem "bądź każdym byle nie Punkiem, bo to pizdax, a nie zawodnik". No i jest nasz "zbawiciel". Tak Proszę Państwa wrócił koleś (bo jak już wcześniej wspomniałem, zawodnikiem nazwać go nie można), który jednocześnie ma "the biggest ego in the world", a który w rzeczywistości jest "the most pathetic pussy in the world". Wrócił i to tym razem on chce pojedynku ze mną, ale ... Czy ja mam się przejmować tym, czego chce ten mały chujek? Otóż czy warto przyjąć wyzwanie i dać Frankowi kolejną szansę i ryzykować, że znowu ucieknie, przez to stracę mój cenny czas? Przecież wszyscy wiemy, że Punk jest "the best in the world" w uciekaniu. Najpierw konflikt z Mańkiem, który to był prawdziwym konfliktem z jajami (których to Marszalowi brakuje, przypomina RED.), a po przegraniu którego Punk spierdolił w podskokach jak mała dziewczynka. Chyba wszyscy pamiętamy tamto wydarzenie. Drugi raz to już sytuacja ze mną ... Konfliktem tego nazwać nie można, tylko raczej nokautem z mojej strony, gdyż Frank nie był w stanie odpowiedzieć ani przy mikrofonie, ani przy stoliku. Tak, wtedy też spizdował. Tak przy okazji poinformuje wszystkich, że gdyby Marszal nie zjebał fajnie zapowiadającego się feudu, to na nasz poprzedni pojedynek w roli mojego menadżera miał powrócić nie kto inny jak WFSF Hall of Famer Maniek! Jednak Punk zrobił to co zrobił, a w czym jest najlepszy - zwiał. Także czy znowu chce mi się taplać w tym gównie? Obiecywałem wszystkim, że nigdy więcej nie zagram z Punkiem, nie ważne co by było na szali. Otóż ja jestem poważnym człowiekiem i nie lubię marnować swojego czasu na śmieci. Rozumiem podpowiada, żeby olać "gymholica" (if you know what I mean). Jednak teraz nadarza się okazja, żeby wyjaśnić niedokończone sprawy. To prawda, że jestem poważnym człowiekiem, że szanuje swój czas i że obawiam się, że Punk znowu może nas zaskoczyć (a raczej nie zaskoczyć) ucieczką. Jednak przede wszystkim jestem mężczyzną, mężczyzną który ma honor, a tacy nie unikają wyzwań i przed nikim nie uciekają (pozdrawiam Marszala). Serce podpowiada walcz. I tak wymyśliłem rozwiązanie. Można pogodzić rozum i serce. Przyjmę wyzwanie największego uciekiniera w historii WFSF. Pod dwoma warunkami. Vamos i Bob mają publicznie złożyć obietnice, że jeśli Punk znowu ucieknie, nie ważne w jakim pojedynku, zostanie wyrzucony z WFSF, bez możliwości powrotu, pod żadnym pozorem. Sam zainteresowany ma z kolei obiecać, że nigdy więcej nie ucieknie od walki. Tylko jeśli oba warunki zostaną spełnione, to mogę się zgodzić na nasz pojedynek, jeśli nie to jebem na to. Tak na zakończenie powiem, że nazywanie mnie "Chihuahua" jest trochę niestosowne, zważywszy na to, że ostatnio to Ty spierdoliłeś z podkulonym ogonem jak mały Chihuahua ;)

OFF
Miałem chęć napisać po prostu spierdalaj, ale niech będzie xd

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Porażka 3:2 z Tupakiem. Zniósłbym to gdyby od początku to on przeważał i wyrównywałbym na farcie wynik w spotkaniu. Ale prawda jest taka, że w dwóch frejmach Tupcio mnie zdominował. W reszcie to ja byłem raczej stroną lepszą. Tak naprawdę powinno być 3:1, ale jeden pierdolony błąd i wygrana poszła się jebać. W następnym frejmie Tupak zaczął grać nagle dobrze i po meczu.

Forlan, rozumiem, że jednak nie wystąpię na Lockdown w swojej drużynie, bo tam nie ma kogoś kto by mi wpierdolił ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Rookie
Awatar użytkownika

Cytując klasykę.

Kim Ty kurwa jesteś pajacu, żeby stawiać warunki?
Ale przyjmę je, ale bez mojego warunku, a raczej dwóch (Bo przecież chcesz być traktowany poważnie, prawda?) się nie obejdzie.
Po pierwsze, nasz mecz ma zostać uznany jako ME a dodatkowo zwycięzca dołącza się do finału KOTR.
Drugie maskedzie drogi.
Zostaniesz moją maskotką, skoro jesteś taki pewny siebie, przecież nie brakuje Ci jaj, więc postawisz swoje jaja na szali prawda?
Mógłbyś się pompować mocniej jako masked, nawet Ci to dobrze szło, szkoda że Twój balonik zostanie rozpierdolony, a resztka gumy z niego posłuży do wyższych celów zapobiegania, wiesz żeby się tacy już nie tworzyli.

Low carder
Awatar użytkownika

Halo halo MvC, Storm, Joguś budźcie się walczcie o drugą szansę, skoro frajerzyna się znalazła i myśli, że zasługuje na finał KoTR mimo wpierdolu 4-0. Człowieku przegrałeś 4-0 człowieku czego ty szukasz, dobrze wiesz, że nie ma szans aby wygrać normalnie ten turniej. Heh trzeba szukać kolejnego wyjścia aby się dopchać mimo przegranej? Czemu po raz kolejny wkładasz nos w nie swoje sprawy, dobrze wiesz, że nie masz czego szukać w dywizji WHC, już nie pierwszy raz ktoś ci udowadnia twoje miejsce w szeregu. Co masz ochotę po raz kolejny spierdolić z płaczem jak przegrasz swoją szanse?

Low carder

No więc Franki, kim ja jestem? Tym z którym to chcesz teraz pojedynku, a przed którym ostatnio spierdoliłeś jak pizdeczka. Oczywiście zgadzam się, że nasz mecz powinien być ME, ale to czy zwycięzca ma dołączyć do finału KOTR, to już zostawiam szefostwu WFSF do uzgodnienia. A co do bycia moją twoją, to już odpowiem niestety tak jak miało być na początku, a mianowicie - spierdalaj śmieciu. Nie masz prawa stawiać mi żadnych warunków, skoro to Ty chcesz tego pojedynku, nie ja, więc nic ode mnie nie dostaniesz. Także sory lala, nie zapełnisz pustki po stracie jaj moimi.
Merlas, jazda z kurwami! :D

3 miejsce w Typerze WWE 2011

No i najważniejsze:
Vamos Barca! BARCA!!!

Ostatnio zmieniony pn sie 17, 2015 12:05 am przez Spear Dla Tego Pana, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Chwila, widzę że Marshall i Spear zrobili wokół siebie więcej szumu niż cała reszta federacji razem wzięta.
Ja wiem co jest najlepsze dla biznesu, wiem że każdy z was chce rozrywki, więc my ją wam zapewnimy. Uwaga! Wszem i wobec pragnę poinformować że najbliższa Karta promowana będzie pojedynkiem:

Spear vs. Marshall

Obaj stawiają na szali swój honor, a także swoje jaja. Jeśli Punk znowu ucieknie, nie ważne w jakim pojedynku, zostanie wyrzucony z WFSF, bez możliwości powrotu, pod żadnym pozorem. Marshall wiem, że masz duże ego, zobaczymy czy masz jaja równie wielkie by nie speardolić tego jak zrobiłeś to na The Choice is Yours.

Zwycięzca również coś dostanie! Dodatkowe 3 miejsce w finale King of the Ring to także stawka tego pojedynku! Teraz moje dziubaski możecie spokojnie iść spać, a rano walczyć ze sobą jeszcze głośniej!

- Co widzisz?
- Widzę dwa orły latające wysoko i dwa kruki, jeden z nich biały, drugi zaś czarny. One uśmiercają orły, jeden z tej czwórki przeżyje.
- Który?
- Wybór należy do Ciebie mój Drogi.

2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Szanowny Panie Vamosie, widzę że Marshall musiał mieć bardzo ciasną dziurkę skoro aż tak go przepychasz, ale mogłeś darować sobie szopki z turniejem i najlepiej od razu zwakować i oddać mu pas. Tak jak ostatnio nabrałem ochoty na dobrą zabawę, tak teraz mi wszystko przeszło. Skoro nagradzamy osoby, które uciekają z płaczem, a po powrocie przegrywają jak leci to dziękuję ale z takiej rozrywki nie skorzystam. Zawieszam swój udział we wszystkich grach do wyprostowania tej chorej decyzji.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna