Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:50 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Kto zgarnie tytuł King of the Ring?
Czas głosowania minął czw sie 20, 2015 3:15 pm
Spear 0%  0%  [ 0 ]
Jozin 0%  0%  [ 0 ]
Frank Underwood 17%  17%  [ 2 ]
Merlas 83%  83%  [ 10 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Żenada, jak Bob się zgodził na coś takiego to już nie wiem co się tutaj dzieje. Wraca Punk nagle wszyscy mają się kłaniać wielkiemu mistrzowi, a jak przychodzi do gry to przegrywa do 0. Skoro już od początku był ustalony zwycięzca to po co z jozinem mamy to grać? Od razu oddajmy mu wygraną i niech gra z Bobem na 100 bo o to najwidoczniej wszyscy walczą.

Mid carder
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Żenada, jak Bob się zgodził na coś takiego to już nie wiem co się tutaj dzieje. Wraca Punk nagle wszyscy mają się kłaniać wielkiemu mistrzowi, a jak przychodzi do gry to przegrywa do 0. Skoro już od początku był ustalony zwycięzca to po co z jozinem mamy to grać? Od razu oddajmy mu wygraną i niech gra z Bobem na 100 bo o to najwidoczniej wszyscy walczą.

Czy nikt nie czyta tego co piszę? Henryg prowadził federację praktycznie sam, ja obserwowałem interweniując tylko w kontrowersyjnych momentach. Tak samo jest z Vamosem. Nie wiedziałem kim jest Frank, nie zostałem też spytany o zgodę na pomysł z meczem Punk vs Spear - to samo się działo. Jedno muszę powiedzieć jasno - nie wiem czy ktoś dąży do starcia Punkholic vs Bob na Karcie 100, ja na pewno nie. Pierwszy raz od dawna mój przeciwnik jest mi totalne obojętny, ponieważ obrona przeze mnie pasa jest pewna.
Co do powrotu Punkholica - jestem w 100% na tak. Może nie patrzę na to zbyt obiektywnie, bo prywatnie lubimy się z Marshallem i często rozmawiamy, ale każdy dobry zawodnik jest na plus.
Co do feudu Punka ze Spearem - jestem w 100% na tak. Sam fakt, że dzięki temu Spear strzela kozackie proma jak nigdy jest świetny.
Co do tego, że wygrany ich meczu dołączy do finalistów - szczerze, nie wiem. Wiem, że to jest średnio sprawiedliwe, z drugiej strony kontrowersje to coś, co lubimy. Pamiętajmy, że niektórzy z zawodników też mają grzechy na sumieniu, na które niekoniecznie zgadzał się zarząd. Moim priorytetem na pewno jest zatrzymanie Jozina, ponieważ do niego nie można się przyczepić.
Mam propozycję, czekam na wasze opinie. Spear vs Punkholic na następnej Karcie. Wygrany na jeszcze następnej zmierzy się ze mną, jeśli wygra, dopiero wtedy dołączy do finalistów King of the Ring. Jozin, Merlas - macie moje słowo, że będę grał na serio. Co Wy na to? Spear? Punk? Vamos? A przede wszystkim Merlas i Jozin?

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Low carder
Awatar użytkownika

Szanowny Panie Prezesie, powiem krótko ufaj ale kontroluj, bo chociaż Vamos wykonuje swoją robotę dużo lepiej od Henia to oboje i przy stole i przy władzy cierpią na to samo: nie wytrzymują ciśnienia i i obawiam się, że jeden snickers nie wystarczy. Co do finału sprawa jest prosta: nie chodzi o utrudnienie, bo nie jest problemem kolejny raz ograć jednego czy drugiego. Tu chodzi o to, że zabawa jest fajna dopóki wszyscy są równi i nie przeszkadza mi nawet fakt porażki tych panów tylko o stosunek jednego z nich do wszystkich innych. Po prostu nie bawi mnie lizanie tyłka gościowi, który dopiero co wypiął się na nas wszystkich zwiewając w trakcie meczu o którym trzy czwarte rosteru mogło tylko pomarzyć.

Rookie
Awatar użytkownika

W pełni się zgadzam na pomysł Boba, ale nawet wpadłem na coś lepszego.
Na karcie 100, zagram z Bobem, bo nikt z was nawet nie zbliży się do poziomu który nasza dwójka tworzy pisząc chociażby na jednej stronie, ale nie w tym rzecz.
Będzie to non title match, z jednym małym warunkiem o którym powiem troszkę niżej, Spear Ty coś próbujesz sobie udowodnić? Podskoczyłeś za wysoko i spadasz z murku, tylko tym razem ktoś skoczy z niego razem z Tobą, rozpierdalając Twojego żebra przy upadku anioła. Po usunięciu jednej malutkiej przeszkody czas zająć się dwoma, jednym który jest najnudniejszy snookerzysta wszechświata a drugi jest z rozdwojeniem jaźni, no cóż federacja każdego może przyjąć prawda? Tu propozycja do was na te opuchnięte od płaczu dupska. Zagrajcie finał KOTR na karcie 100, bo przecież z was takie napuszone koguty pewne swego co nie? Wiec zwycięzca tego meczu zagra z Bobem o jego pas pod warunkiem, że ja z Bobem przegram mecz na karcie 100. Jeżeli ja wygram, turniej KOTR znika, nie było żadnego title shota, a na następnym PPV, zagram o pas już z Bobem.

Merlas, nie zapomnij się przelogować na drugie albo trzecie multi, żeby pogratulować sobie w końcu proma które się da czytać, i przybij sobie mentalną piątkę.
Jozin, szkoda że nie jesteś na stole chociaż w połowie tak agresywny jak tutaj, bo nie zasypiałbym na Twoich meczach w końcu.

PS OFF -> Nie wiem czy któryś z was ma prawdziwy problem z tym, że wróciłem, bo jeżeli tak, to niech śmiało otworzyć gębę, bo nie mam zamiaru tworzyć jakiegoś chorego klimatu w fedce.

Low carder
Awatar użytkownika

Ale ja nie rozumiem jednej rzeczy, co ty masz wspólnego z moim meczem z jozinem. Jak ty wygrasz z Bobem to turniej KOTR znika? Hahaha głupszej rzeczy nie mogłeś wymyśleć, wiem jesteś "legendom" tej federacji, szkoda że twój czas już minął i nie wiem czego ty oczekujesz od wszystkich. Co ma wspólnego twój mecz z Bobem do naszego, my w przeciwieństwie do ciebie zasłużyliśmy by być w finaly i walczyć o tego shota. Przegrałeś ze mną 4-0 i ty chcesz nadal grać o WHC? Człowieku daj sobie spokój raz na zawsze z tym pasem bo nic z tego nie będzie. Ja udowodniłem, że zasługuje na kolejną szansę pokonując ciebie, co w sumie nie jest zbytnio dużym osiągnięciem aż dziwne, że przegrywając 2,3-0 nie spierdoliłeś ze stołu, to już w sumie sukces. Co do pomysłu Boba to podoba mi się to i chyba będzie najsprawiedliwiej, skoro chcą drugiej szansy na wygraną, niech pokonają mistrza.

Low carder
Awatar użytkownika

Nieszanowny Panie Punkholic, po pańskim nieszlachetnym odejściu nie ma pan prawa do stawiania jakichkolwiek warunków, a wręcz przeciwnie, powinien pan dziękować za okazanie łaski i ponownie przyjęcie. Co do pomysłów, to sugeruję konsultację z lekarzem, farmaceutą lub dilerem celem zmiany dawki przyjmowanych specyfików.

Rookie
Awatar użytkownika

Merlas pisze:
Ale ja nie rozumiem jednej rzeczy, co ty masz wspólnego z moim meczem z jozinem. Jak ty wygrasz z Bobem to turniej KOTR znika? Hahaha głupszej rzeczy nie mogłeś wymyśleć, wiem jesteś "legendom" tej federacji, szkoda że twój czas już minął i nie wiem czego ty oczekujesz od wszystkich. Przegrałeś ze mną 4-0 i ty chcesz nadal grać o WHC? Człowieku daj sobie spokój raz na zawsze z tym pasem bo nic z tego nie będzie. Ja udowodniłem, że zasługuje na kolejną szansę pokonując ciebie, co w sumie nie jest zbytnio dużym osiągnięciem aż dziwne, że przegrywając 2,3-0 nie spierdoliłeś ze stołu, to już w sumie sukces. Co do pomysłu Boba to podoba mi się to i chyba będzie najsprawiedliwiej, skoro chcą drugiej szansy na wygraną, niech pokonają mistrza.

Mam poczekać na aprobatę ze strony Erniego na Twój post czy oszczędzisz nam tego? Skoro tak się czepiasz mnie, to spójrzmy na Ciebie, największą zakłamaną kurwę w historii federacji, kogoś kto przyłapany na kłamstwie dalej kłamie, że nie ma nic wspólnego jeden z drugim, że to wcale nie on. Ktoś taki ma mnie pouczać? Każcie może od razu jozinowi uczuć "entertainmentu" na stole czy tu, przecież to ma tyle samo sensu.
Skoro jesteś takim kozackiem, zajebistym to czemu nie masz mistrza? Ah no tak, Bob nie jest Twoim multi :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(

Jozin, skoro masz mnie tak w dupie, to czemu zwracasz uwagę na to wszystko? Nie powinieneś być ponad to? Czy może się obawiasz czegoś, skoro tak bardzo starasz sobie wmówić rzekomą wyższość nade mną, na czym chcesz ją stworzyć? Tytułach, promach, grze czy może iluzją tego, że "odchodząc" zniszczyłem swoją reputację? Nikt mnie tutaj nie szanował, szanować pewnie nie będzie, w dupie mam aprobatę ludzi, którzy albo lecą na kłamstwie, albo są urodzonymi w czopku, żeby mieć szczęście, bo inaczej Twojego podpisu nie można interpretować.

rozpierdala mnie fakt, że dwóch, którzy nigdy nie pisali są najaktywniejsi, pozytywnie :D

Low carder
Awatar użytkownika

No tak wypomina Erniego tylko ci pozostało bo inny argument w postaci twojej gry nie działa? Hahaha, po za tym gdzie ty kurwa widzisz, że ja dalej kłamie i nie mam nic z tym wspólnego, kurwa pokaż mi no ja pierdole. Po za tym chciałbym przypomnieć, że to ja sam się przyznałem do tego, że jestem Ernim, gdybym nic nie mówił nie było by z tym problemu?:) Miałem mistrza więcej razy niż ty wielka "gwiazdo" nawet w swojej najlepszej formie nie dorastasz mi do pięt. Jesteś miernym szczekaczem na poziomie MvC, obaj potraficie stawiać warunki i szczekać, a jak przychodzi kwestia udowodnienia tego na stole wychodzi jak zawsze. Kwestia czasu aż po raz kolejny spotkam się z Bobem o pas o czym ty możesz tylko pomarzyć.

Low carder
Awatar użytkownika

Nieszanowny Panie Punkholic, po pierwsze radzę czytać ze zrozumieniem bo nigdzie nie powiedziałem, że nie interesuje mnie co piszesz. Po drugie, są pewne rzeczy jak honor i szacunek do innych ale do nich trzeba jednak dorosnąć, co Tobie niestety zbyt szybko nie grozi. Po trzecie i ostatnie, kreujesz się na gwiazdę pokroju Ronnie'go ale nie zauważyłeś, że on poza wizerunkiem ma jednak coś więcej.

Mid carder

Hehe czytam te posty i czytam niektore fajne pewnie dlatego ze zadnego nie napisal Forlan ale mniejsza o to, najbardziej rozbawil fakt ze Bob przyznal sie do tak pieknej przyjazni z marszalem <3 No nieźle, rozkminialem czy wrocic ale nie bede sie wpierdalal poczekam te dwa tygodnie az marszal podda jakis mecz i przepadnie, wie ktos czy Gilu to zyje?

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Emm mniej więcej tak wyglądała moja reakcja gdy zobaczyłem, że wpada Marszal i ma ochotę na mecz z Bobem o pas. Czytam i czytam aż w końcu dotarłem do punktu gdzie jest wzmianka o tym, że jeśli nasz Punkholic pokona Boba to KOTR możemy wsadzić sobie w dupę bo wtedy to już nic nie znaczy XD Nieźle się porobiło widzę a nie było mnie jedyne 5 dni jednak no cóż taka już jest nasza kochana fedka. Mrugniesz dwa razy i zdążysz przegapić 3 feudy co oznacza, że idziemy w dobrym kierunku. Nie wiem jak skończy się ta sytuacja ale będzie ciekawie to na pewno. Jest jednak sprawa, która nie daje mi spokoju otóż Siwy ucichł a nie powinien nasz COO Vamos powierzył mu ważną misję jaką jest poprowadzenie drużyny WWE do zwycięstwa na Lockdown przeciwko drużynie TNA dowodzonej przez Forlana. Panowie każdy tu wie, że oboje się nie znosicie więc do dzieła zacznijcie się kur*a z tym obnosić zróbcie to tak aby to zapamiętane bowiem jestem pewny iż drużyna, która z Lockdown wyjdzie jako zwycięska będzie miała wygodniejszą drogę do niektórych tytułów więc postarajcie się wiem co mówię! :D

Czas na to co dotyczy mnie.. Siwy masz teoretyczną szansę na zwycięstwo z Wróblem i wtedy pozostaje Ci liczyć na to, że ja z nim przegram. Wiem jednak, że masz w dupie ten tytuł więc się nie łudzę i skupiam swoją uwagę wyłącznie na Wróblu więc mały ptaszku skontaktuj się ze mną prędko i zagrajmy nasz mecz.Wiem, że mogę Cię pokonać i będę niezmiernie szczęśliwy jeśli uda mi się zamknąć ten mecz w dwóch stypulacjach. Chyba wiesz co z zamierzam z Tobą zrobić prawda ?

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Z przegranego meczu zrobiłem 3-2 z Weeiderem. Cóż, zdarza się. Przy okazji pragnę przypomnieć o moim rewanżu na TV. Nie wiem kiedy go dostanę, nie interere mnie to. Może być nawet na Lockdown. Tylko bez szaleństw ze stypulacjami tam.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
wie ktos czy Gilu to zyje?

Żyje i ma się dobrze :D

Wygrana 3-1 z Bobem, luźny meczyk, ale takie było też chyba założenie meczu Champion vs Champion, może kiedyś spotkamy się w pojedynku o większą stawkę :devil:

Low carder
Awatar użytkownika

Karta już jutro, wszystkie mecze już prawie zabookowane, brakuje tylko wisienki na tym torcie. Przedstawiciel Teamu WWE vs. przedstawiciel Teamu TNA. Przekonajmy się czy Forlan rzeczywiście posiada cojones i wystawi siebie samego. Ale jeśli stchórzy, co jest więcej niż pewne to jest dla mojego klienta zupełnie bez znaczenia. Pan Siwy dobrze wie, że nikt z Teamu TNA nie jest w stanie pokonać naszego Asa. Wszyscy mówią "szybki wpierdol" "gładka porażka" "ten mecz nie zasługuje na ME". Ale nasz As to iskierka nadziei, która na LockDown rozpali ten mecz! Śmieszy mnie to jak łatwo spisujecie Team mojego klienta na straty, pora uwierzyć że WWE>TNA. No chyba nikt nie zamierza się oszukiwać że jest inaczej? :>

1x WFPE Tag Team Champion (with MvC)
2x WFQ Hardcore Champion

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2