Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 1:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Kto ma być następnym gościem BobTV?
Czas głosowania minął ndz sie 23, 2015 3:35 pm
Henryg 13%  13%  [ 2 ]
Spear Dla Tego Pana i Punkholic 75%  75%  [ 12 ]
Merlas 6%  6%  [ 1 ]
ktoś inny (wpisujcie w komentarzach) 6%  6%  [ 1 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
solidny B+ player Whiskas

Kim ty kurwa jesteś pajacu żeby w ogóle pisać cokolwiek o mnie i w moim kierunku? Co zrobiłeś w tej federacji takiego i w czym uczestniczyłeś, że masz w ogóle czelność pisać o mnie w swoim poście? Ta ciekawość zżera mnie odkąd zobaczyłem ten marny wpis. Oświeć mnie bo jedyna rzecz z jaką cię kojarzę to stawianie samego siebie na piedestale, mówienie o tym jaki ty to jesteś zajebisty i ile ci się należy, a potem dawanie dupy na stole każdemu żeby cie wyruchał jak mu się tylko to podoba. I to w dowolnej pozycji. Znudziły ci się już wszystkie? Masz teraz ochotę na pozycję B+? Widzisz, główna różnica między nami jest taka, że należysz do naczelnego grona szczekaczy WFSF, którzy chyba myślą, że WFSF polega wyłącznie na "przezajebistych speechach" i zaczepianiu kogo się tylko da by coś osiągnąć. Naprawdę chcesz zaczynać to co Forlan? Bycie wrzucanym z tego typu graczami do jednego worka nie jest chyba spoko opcją. W tej federacji najśmieszniejsze jest to, że najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy w dupie byli i gówno widzieli. Zgarnęli jeden, góra dwa pasy i myślą, że są panami świata. Smutna prawda mode on: to tak nie działa. Gorące niepozdrowienia wysyła "Whiskas B+ player". B+ player, który wpierdala gości takich jak ty na rozgrzewkę przed bardziej znaczącymi meczami.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Star
Awatar użytkownika

Hmmm poszukajmy naszego ostatniego pojedynku...

Karta 82
Non Title Match (do 3 wygranych)
TV Champion Fiskus 0-3 MvC
Zwycięzca: MvC

Ups...
Widzisz, to jest właśnie główna różnica pomiędzy nami.

Dlaczego od tego czasu ze sobą nie graliśmy? Ponieważ ty jesteś takim solidnym średniakiem (B+ playa), który ciągle kręci się w głębokim midcardzie przy pasie TV.
Ja już dawno dokonałem przeskoku na wyższą pozycję i od długiego czasu jestem w Main Evencie, gdzie po prostu twój wzrok nie sięga, stąd nasze drogi się nie spotykają i nie zanosi się, by to się miało zmienić, skoro nie potrafisz obronić swojego midcardowego paska i tracisz go już przy pierwszej lepszej okazji.
Pozdrawiam i powodzenia, może kiedyś przyjdzie nam się spotkać przy stole, bym mógł po raz kolejny Cię pogrążyć, najpierw jednak musisz dojść do mojego poziomu

Star
Awatar użytkownika

Byłem na wakacjach, ale nie myśl sobie, że o tobie zapomniałem.

Cytuj:
Ups...
Widzisz, to jest właśnie główna różnica pomiędzy nami.

Mylisz się. Główna różnica między nami jest inna. Nie spotkaliśmy się nie dlatego, że ja siedzę w "głębokim midcardzie" (nie no serio?). Nie zostawiam za sobą niezałatwionych spraw, a TV Title było właśnie tą niezałatwioną sprawą. Naprawdę ogromnie się cieszę, że dokonałeś tego przeskoku na wyższą pozycję. Ale tak właściwie jedno pytanie - co z tego? Jak można nazywać się main eventerem, jeśli w kręgu WHC jest się tylko i wyłącznie uczestnikiem? Zapominasz o jednej ważnej rzeczy. Rozmawiasz w tym momencie z Grand Slam Champem. Miałem te wszystkie pasy (poza TV) zanim ty jeszcze wiedziałeś co to WFSF. Jestem tegorocznym Hall of Famerem, a ty śmiesz mnie nazywać B+ playerem bo wygrałeś ze mną raz na jakiejś karcie w non title matchu? Zatem dlaczego nie był to Title Match? Przecież jesteś deklarowanym main eventerem. Aaaa no tak, odpowiem za ciebie - "nie tracę czasu na te śmieszne midcardowe pasy". Szkoda, że tracisz czas na main event, w którym nic nie znaczysz. Co jest lepsze? Mid Card i pas czy WHC i jedynie uczestnictwo w meczach? Historii nie piszą uczestnicy, historię piszą zwycięzcy. Tak już się złożyło, że w historii WFSF twoja ksywka kojarzy się tylko z samozwańczym main eventem, w którym jesteś tylko podrzędnym jobberem. Otwórz oczy, w ostatnich meczach o TV Title występowali prawdziwi. MAIN EVENTERZY, którzy nie pchają się na siłę do WHC wokół którego jest nuda jak skurwysyn. Ja i Gi4lu. To nasze mecze pokazują poziom main eventowy, o ile ktoś ma otwarte oczy i zwraca uwagę na coś więcej niż edycja postu przez Vamosa i wpisanie suchego wyniku. To ja biorę udział w tym wszystkim. A ty w czym bierzesz udział? W kolejnej jobberce Bobowi, Weeiderowi albo Merlasowi. Gratulacje od B+ playera, którego poziom możesz jedynie naśladować jeśli chcesz być przynajmniej marną imitacją. Poza tym kim byś był gdybyś, całkiem przypadkowo rzecz jasna, wtopił jakiś mecz z B+ playerem? Hm? Szczekałbyś dalej jak połowa tej federacji pomimo swojej marnej przegranej? Całe szczęście niedługo się o tym przekonamy i to szybciej niż ci się zdaje. No dalej, zniż się do mojego poziomu panie main eventerze, nie pożałujesz...

Star
Awatar użytkownika

Ty i Gi4lu main eventerzy... Hello, mamy rok 2015 a nie przełom 2012/2013.
Zrozum, twój czas jako ktoś kto odgrywał jakąkolwiek rolę w federacji i ktokolwiek był tobą zainteresowany minął. Bezpowrotnie.
TV Title niezałatwioną sprawą? Nie pchasz się do nudnego pasa WHC? Nie prościej napisać po prostu prawdę, że jesteś za słaby na główny pas? Że to nie twój poziom?
Wiem, że rozmawiam z Grand Slam Championem, który nagle i niespodziewanie wskoczył do Main Eventu i jeszcze szybciej z niego wyleciał. Oto co nas różni: Gdy ja wdrapuję się na szczyt, potrafię się tam utrzymać. To ja od pewnego czasu jestem jedną z głównych postaci w federacji i to ja jestem lepszym zawodnikiem, co mogę udowodnić jeśli tego chcesz.
Your time is up.

Star
Awatar użytkownika

Jakbyś mógł mi jeszcze wytłumaczyć swoje pojęcie i rozumienie "szczytu" to byłym bardzo wdzięczny. Bo widzisz, szczyt nie polega na tym by grać przeciwko kilku lepszym graczom. Na tym szczycie trzeba coś osiągnąć prawda? To znaczy ja tam nie wiem, w końcu się nie znam na tym wszystkim tak jak ty.

Cytuj:
To ja od pewnego czasu jestem jedną z głównych postaci w federacji.

Takich głupot to ja już dawno nie czytałem, a ostatnio widzę, że jest ich coraz więcej wraz ze wzrostem udzielania się jobberów z X-Divison. Nie chciałem stawiać cię na równi z nimi, ale niestety sam nie dajesz tego wyboru...

Cytuj:
który nagle i niespodziewanie wskoczył do Main Eventu

nope, systematycznie piąłem się w górę co może ci potwierdzić:

a) no kurwa może karty? nikt ich nie usuwa, lekcja historii nie zaszkodzi
b) Bob, Gegol i większość graczy z tego pierwszego "okresu" WFSF

Cytuj:
Ty i Gi4lu main eventerzy... Hello, mamy rok 2015 a nie przełom 2012/2013.

Hello, może pora zacząć śledzić co się dzieje w federacji poza własnymi meczami na karcie i widzeniem tylko i wyłącznie samego siebie, a dopiero potem pierdolić takie farmazony trzy po trzy? Wtedy przynajmniej mógłbyś być uznawany za zwykłego idiote bo obecnie to jesteś AŻ niezwykłym, rzekłbym, że nawet fenomenem w tej dziedzinie.

I na zakończenie - nie, nie musisz mi nic udowadniać bo naprawdę nie masz czego. Nawet tego, że twoją pozycję w rzekomym "main evencie" doskonale obrazuje twój avatar. To widać, wszystko jak na dłoni. Daruj sobie tę gadkę, że "ohoho jestem lepszym zawodnikiem" bo to już jest nudne jak to twoje całe main eventowanie. Lockdown już za rogiem. Będę tam miał swój rewanż o TV Title i mecz w 4 vs 4 więc słabo będzie z czasem, ale nie martw się. Na karcie po Lockdown będę na ciebie czekał mr. main event. Nie daj plamy bo wpadka z B+ playerem chyba nie będzie dla ciebie zbyt korzystna.

Cytuj:
Your time is up.

but your will never come

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 20 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2