Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob sie 15, 2020 12:03 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Mid carder
Awatar użytkownika

Dobra, tutaj wpisujemy propozycje o co mogłaby być walka Teamu WWE i Teamu TNA. Możecie wymyślać nagrody dla wygranych, kary dla przegranych a nawet to i to. Jak chceta. Propozycji też możecie ile chcecie. Czas na składanie propo do końca 25.08., później trzy dni ankietka z najlepszymi propozycjami, które wybierzemy ja i Vamos. Chyba, że będzie ich mało to dam wszystkie. Pis jou.

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Mam dwie :

1. Title shoty dla wygranych, przegrani sprzątają cały pokój Rio.

2. Jeśli wygra mój team, rywale dokładają mi się po trzy stówki do samochodu na który zbieram.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Jak wygramy, Forlan zamyka mordę. Jak przegramy, Forlan zamyka mordę.

Taki warunek powinien wszystkich uszczęśliwić ;)

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Mid carder

Po co to jak forlan przegra i tak nie bedzie respektowac stypulacji.
Oczywiście forlan chce szota za to ze pierwszy odpadnie. #słabe

Obrazek

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana drużyna może przez określoną ilość kart lub określoną ilość razy bookować zawodników na kartach np w bardzo niedogodnych stypulacjach. Może słabe ale jak ktoś dobrze pomyśli to może wyjść ciekawie. Kiedyś myślałem, że shoty to dobry pomysł ale shot powinien max jeden i to dla MVP meczu powiedzmy a nie dla całego teamu bo znów byłby syf i 9 -waye o pasy ale to tylko moja opinia co nie.

Star
Awatar użytkownika

Cytuj:
Wygrana drużyna może przez określoną ilość kart lub określoną ilość razy bookować zawodników na kartach np w bardzo niedogodnych stypulacjach.

Tą bardzo niedogodną stypulacją byłaby gra przeciwko tobie ma się rozumieć? Bo jeśli byłaby równie niedogodna co czytanie twoich postów to ja się chyba wycofam na starcie z z tego meczu żeby nie dostać kurwicy zbytniej.

Nie widzę innej opcji niż shot na WHC dla osoby, która przetrwa jako ostatnia. Jeśli ostatnie na "polu bitwy" zostaną dwie (lub więcej) osoby to najwyżej mogą sobie rozegrać meczyk o tego title shota. Jeśli taka formuła nie odpowiada to z tych pozostałych wybrać po prostu jedną osobę która miała najlepszy stosunek wygrane frejmy:przegrany frejmy. I w tym przypadku osoba z najlepszym stosunkiem WHC, druga TV, trzecia X itd.

Co do kary dla przegranych to nie mam żadnego pomysłu bo w sumie szkoda pogrążać Team TNA. Już ich nazwa jest wystarczającą karą. Pis end low.

3x WFSF Television Champion

Low carder
Awatar użytkownika

To może jednak się wycofaj bo chyba próbowałeś błysnąć ale coś Ci nie wyszło ;)

Czyli mniej więcej napisałeś to samo co ja ale ja nie wziąłem pod uwagę, że może zostać na koniec więcej niż jedna osoba. Pomysł z walką o shota między tymi graczami jest spoko.

Karą dla teamu WWE jest sama obecność Fiskusa w składzie a gracze drużyny TNA lepiej niech uważają co piszą bo jak przypadkiem zażartujecie w stronę Fiskusa być może nawet go dla jaj obrazicie to on się pewnie obrazi weźmie to na poważnie i wiecie pewnie będzie szczekał o DQ bo " dzieci mówią brzydkie słowa do mnie a ja jestem Fiskus jestem poważny jestem Grand Slam czempionem i nie lubie jak ktoś żartuje bo to nie fajne " . No także ostrzegam żeby nie było bo właśnie widzę, że wciąż ma ból dupy XD

Mid carder

Mam inny pomysl. Jak Marszal wygra z Bobem na karcie to mecz na LockDown zostaje anulowany a Marszal gra z Bobem i wygrywa WHC, TV, Ligę Mistrzow, Super Bowl i X-Factora

Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Od jakiegoś czasu mam cichą nadzieję, że Proo to tylko jakiś troll (chujowy, ale jednak). Z dnia na dzień jednak tracę tę nadzieję...

Cytuj:
To może jednak się wycofaj bo chyba próbowałeś błysnąć ale coś Ci nie wyszło ;)

raz

Cytuj:
a gracze drużyny TNA lepiej niech uważają co piszą bo jak przypadkiem zażartujecie w stronę Fiskusa być może nawet go dla jaj obrazicie to on się pewnie obrazi weźmie to na poważnie i wiecie pewnie będzie szczekał o DQ bo " dzieci mówią brzydkie słowa do mnie a ja jestem Fiskus jestem poważny jestem Grand Slam czempionem i nie lubie jak ktoś żartuje bo to nie fajne "

dwa

Cytuj:
No także ostrzegam żeby nie było bo właśnie widzę, że wciąż ma ból dupy XD

trzy

Diagnoza: 12-13 latek (ewentualnie wyrośnięty gimbus) z rozdwojeniem jaźni ewentualnie lekkimi zaburzenia psychicznymi (stwierdzonymi czy nie, nieważne), inna opcja to zwykły 18-25 latek który próbuje trollować albo grać debila tylko w sumie sam nie wiem po co.

Najwięcej masz do powiedzenia w sprawach, które w żaden sposób nie dotyczą ciebie. Komentujesz praktycznie wszystko co, nawet jakby to naciągnąć maksymalnie, to i tak nie zahaczy o twoją osobę. W dodatku robisz to w taki idiotyczny sposób, że nie wiadomo czy się śmiać czy płakać (oho, za to ostatnie to chyba poleci riposta i to już nawet wiem jaka, czekanko). Skończ pierdolić i zajmij się swoimi sprawami bo albo naprawdę jesteś tępy jak buzdygan albo w marny sposób próbujesz sobie nabijać posty. I nie zamierzam się z tobą wdawać w dalszą dyskusje bo i tak będzie ona stała na poziomie "xD xD xD".

3x WFSF Television Champion

Low carder
Awatar użytkownika

Jak zaczną banować za to, że się udzielam i wdaje w dyskusje w jakimś temacie to przestanę możesz być tego pewny. WFSF dotyczy wszystkich, którzy tu grają i mile widziane jest jak ktoś coś napisze bo przynajmniej coś się dzieje a o to przecież chodzi. Po co miałbym sobie nabijać posty przecież to żaden konkurs ale widocznie znów coś sobie ubzdurałeś więc sobie odpuszczę.. Miej mnie za kogo tam sobie uważasz zwisa mi to, trzymaj się ;)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]