Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest wt gru 10, 2019 12:01 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Siemka! Jako już były mistrz Hardcore postanowiłem w nietypowy sposób opisać historię obron mojego tytułu. Wydarzenia dzieją się głównie na backstage’u i mają charakter walk wrestlingowych. Przebieg konfrontacji został napisany na podstawie meczów, jakie odbyłem w ostatnim czasie. Zapraszam!

Mr. Crusher: Witam państwa bardzo serdecznie. Znajdujemy się w tej chwili na backstage’u areny WFSF. Przed chwilą, na Karcie 106, pokonałem Forlana w pierwszej obronie pasu Hardcore. Teraz każdy może mnie zaatakować i żądać walki ze mną. Wszędzie. Życzcie mi powodzenia.

Zza rogu wyłania się Henryq!

Henryq: Cześć, Crush!

Mr. Crusher: Czego ode mnie chcesz?!

Henryq: Niczego, po prostu się z Tobą witam, mistrzu :D

Mr. Crusher: Co?! Nie, nie będę z Tobą walczyć! Przecież za chwilę zostaniesz WH Champem, to nie fair!

Henryq: Ale o co Ci chodzi?

Mr. Crusher: O co Tobie chodzi?! Spieprzaj!

Mr. Crusher szybkim krokiem oddala się i podąża w kierunku baru.

Mr. Crusher: Uff, pusto… Tu będę bezpieczny.

???: O, siemka, Crush!

Mr. Crusher: Hę? Kto to?!

Siwy: To ja :)

Mr. Crusher: Aaa, to tylko Siwy… Jak leci? Może chcesz powalczyć o mój pas? :>

Siwy: Ale przecież nie mam szans…

Mr. Crusher: No co Ty! Jesteś wyśmienitym zawodnikiem, wschodzącą gwiazdą federacji! Kto ma grać o Hardcore Championship, jak nie Ty?

Siwy: No nie wiem… Merlas? Bob?

Mr. Crusher: Pff… Sędzia!

Do baru wbiega sędzia.

Mr. Crusher: Zaczynajmy!

Hardcore Championship Match
Mr. Crusher (c) vs Siwy

Zwarcie, z którego lepiej wychodzi Siwy. Wymierza mistrzowi mocne punche, jeden po drugim. Łapie rywala w pasie… próba suplexu… nie, to Mr. Crusher wyprowadza suplex, w dodatku prosto na ladę! Crush nie poprzestaje na tej akcji i już stoi obok swojego oponenta. Wynosi go w górę, szykuje się powerbomb! A jednak nie, Siwy kontruje to na hurricanerunnę wysyłając Hardcore Champa w daleką podróż na podłogę! Cóż za wymiana!

Siwy podchodzi do mistrza i ustawia go na stole. Wchodzi na ladę… szykuje się akcja wysokiego ryzyka! Swanton bomb! Nie, Mr. Crusher ucieka i pretendent spada bezwładnie na stół!

Panowie leżą nieprzytomni. Pierwszy podnosi się Crush, wykonując serię kopnięć leżącemu przeciwnikowi. Podnosi go i chce wykonać DDT…

Nic z tego, Siwy wynosi go na barki i wykonuje F5! Zmęczony, zbiera się do pinu…

Roll-up!

1… 2… 3!!

Zwycięzca: Mr. Crusher

Siwy jest wściekły, zaś Crush od razu zaczyna biec w kierunku wyjścia. W końcu dostaje się na parking, wsiada do swojego auta i jedzie do domu.

Dojeżdża do swojej luksusowej willi, na którą dorobił się grając w WFSF. Wchodzi do środka i od razu rzuca się na kanapę.

Mr. Crusher: Ja pierdzielę, jeden jobber prawie mnie załatwił… Co jest grane? Muszę się przespać…

Zasypia…

<REKLAMA>

Fighter: Cześć! Interesujesz się piłką nożną? Tak? W takim razie mam dla Ciebie wiadomość! W dziale „Sport” znajdziesz dwa typery: lig zagranicznych i naszej wspaniałej Ekstraklasy! Typuj wyniki, a na koniec otrzymasz atrakcyjne nagrody! Nie czekaj, typuj już od dzisiaj!

<PO REKLAMIE>

Godzina 1:00. Ktoś puka do drzwi. Crush się budzi.

Mr. Crusher: Halo?

<cisza>

Mr. Crusher: HALO?

Mr. Crusher podchodzi do drzwi, otwiera je, a tam…

Bezdomny: Księciuniu, masz no ze 2 złote?

Mr. Crusher: O tej porze? Spieprzaj pan.

Zamyka drzwi i ponownie kładzie się spać…

Godzina 3:00.

Łomot. Dźwięk kruszącego się szkła. Crusher podrywa się i biegnie w kierunku kuchni, jednak od tyłu atakuje go Siwy! Pojawia się również sędzia!

Mr. Crusher (c) vs Siwy

Siwy błyskawicznie zaatakował swojego oponenta. Zaciekle go atakuje. Akcja przenosi się do salonu. Siwy łapie rywala i potężnym irish whipem ciska go w ścianę, na której wiszą obrazy. Podchodzi do Crusha, podnosi gitarę, która leżała obok i… zaczyna grać!

Znałem Cyganeczkę Zosię,
kazali mi ją poślubić, hej!!!
Lecz me serce nie pozwala
mojej Cyganeczki lubić. Hej!!!
Lecz me serce nie pozwala
mojej Cyganeczki lubić.

Na podwórzu, na podwórzu,
cztery kare konie stoją, hej!!!
Lecz ty, śliczna Cyganeczko,
nigdy już nie będziesz moją. Hej!!!
Lecz ty, śliczna Cyganeczko,
nigdy już nie będziesz moją.

A jak mi się znudzi wreszcie,
kupię sobie konia w mieście, hej!!!
Kupię konia i aksamit
i pojadę z Cyganami. Hej!!!
Kupię konia i aksamit
I pojadę…

Mr. Crusher: Nie pojedziesz!

To mówiąc, mistrz hardcoru sprzedaje Siwemu potężnego chairshota w głowę! Siwy nie wie co się dzieje! Crush podnosi go i zaciąga na piętro. Tam masakruje go jeszcze potężnymi ciosami krzesłem w tułów. W końcu wchodzą do sypialni.

Ciekawe po co? :>

Mr. Crusher podchodzi do okna. Otwiera je. O nie…

Mistrz łapie Siwego za gardło, przechodzi z nim w kierunku szyby.

Mr. Crusher: Leć do swojej cyganeczki!

I już Siwy leci bezwładnie z pierwszego piętra na trawnik! Crusher zbiega po schodach, przypina. Gdzie jest sędzia?!

O, jest, narrator go nie zauważył.

1…

2…

KICKOUT!!

WHAT?!

A nie, był pinfall, koniec! xD

Zwycięzca: Mr. Crusher!

Po chwili przyjeżdża karetka wezwana przez randomowego mieszkańca osiedla. Siwy zostaje zabrany do szpitala, a Crush idzie się zdrzemnąć.

Następnego dnia z rana, Mr. Crusher przyjeżdża do WFSF Arena, aby odbyć rozmowę z bookerem, Merlasem. Niespodziewanie jednak drogę tarasuje mu wyraźnie wkurzony jozin!

jozin: Kurwa jego mać, jak on mógł ze mną w tak prosty sposób wygrać? Chyba się zastrzelę! Crush?!

Mr. Crusher: Cześć, spieszę się, narka!

jozin: Nie! Hardcore Championship Match: TERAZ!!!

Mr. Crusher: O nie…

Mr. Crusher (c) vs jozin

Cóż za rozpoczęcie Crusha! Genialne rozpoczęcie, jeden cios, drugi, trzeci! Wynosi rywala w górę. Szykuje się powerbomb na stół z jedzeniem. Nie! Błąd Crushera, jozin w prosty sposób się odwinął i uciekł z opresji, momentalnie częstując mistrza superkicka – Mr. Crusher leży na stole!

Jozin wchodzi na barierkę i… flying elbow drop na Crushera!

1… 2… Kickout!

Jozin zaczął zajadać pizzę, by pochwili cisnąć potężnym kawałkiem w twarz Crusha. Cóż za poniżenie!

Były mistrz WHC podnosi obecnego Hardcore Champa i rzuca go w wózek sklepowy! Co on tutaj robi?! Jozin postanawia to wykorzystać i wsadza Crusha do środka. Szykuje się wycieczka po backstage’u!

Jozin rozpędza „wehikuł” i ten chwilę później spada z ogromną prędkością po schodach! Napastnik podbiega do Krasza, szykuje się przypięcie…

LOWBLOW! Jozin wije się z bólu, a Crusher przypina…

1…

2…

2,5…

2,9999…

<REKLAMA>

Staz: Elo zipy, jako że nie mam co robić, a narkotyki napędzają mój twórczy zapał, postanowiłem stworzyć serię „Klasyki wrestlingowe”. Lajkujcie, komentujcie, subskrybujcie. Nara!

<PO REKLAMIE>

Na czym to skończyliśmy? A, już wiem.

1…

2…

2,5…

2,9999…

KICKOUT!!!

Crusher jest w szoku. Zaczyna dyskutować z sędzią, od tyłu podchodzi go jednak jozin i powala mistrza potężnym bulldogiem. Podchodzi do stołu i… podpala go! Wynosi Mr. Crushera na barki…

POWERBOMB NA PŁONĄCY STÓŁ! CRUSH PŁONIE!

Jozin bierze gaśnicę i „orzeźwia” mistrza. Ten nie może już złapać tchu.

Przypięcie!

1…

2…

3…!

Zwycięzca i nowy Hardcore Champion:
JOZIN!

Jozin biegnie w kierunku gabinetu prezesa WFSF, Boba, aby odebrać tytuł.

Crush TV kończy się widokiem półprzytomnego Crushera, który wydusza z siebie jeszcze strzępki słów…

Mr. Crusher: Jak… ja… go… kurwa… nienawidzę…

KONIEC

Superstar
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
Fighter: Cześć! Interesujesz się piłką nożną? Tak? W takim razie mam dla Ciebie wiadomość! W dziale „Sport” znajdziesz dwa typery: lig zagranicznych i naszej wspaniałej Ekstraklasy! Typuj wyniki, a na koniec otrzymasz atrakcyjne nagrody! Nie czekaj, typuj już od dzisiaj!

8-)

Mr. Crusher pisze:
Staz: Elo zipy, jako że nie mam co robić, a narkotyki napędzają mój twórczy zapał, postanowiłem stworzyć serię „Klasyki wrestlingowe”. Lajkujcie, komentujcie, subskrybujcie. Nara!

Hahahaha, mistrzu :D

Propsik za kolejny epizod, było tak jak hardcorowo jak sam tytuł zobowiązuje. Siwy natomiast wypadł z okna jak na 'seksownego awanturnika' przystało :))

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Fighter... XD

A co epizodu to spoko był, fajnie przedstawiłeś swój title reign. Walki ze mną w zasadzie całkiem dobrze odwzorowane, zwłaszcza ta pierwsza. Te wszystkie przerywniki też spoko, zwłaszcza Staza :D No i oczywiście te zabawne komentarze :D Bardzo fajnie się czytało :D

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Całość jak zawsze świetnie się czyta, a opisy super oddają atmosferę wokół pasa i nakręcają do dalszej zabawy. No i chociaż już parę ostatecznych starć za nami to nasze drogi znów się przeplatają ;).

PS.Nikt nie ma odwagi wyzwać mnie do walki?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]