Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 16, 2019 11:43 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: Karta 107
Low carder
Awatar użytkownika

Obrazek

Przed nami kolejna karta w drodze do Elimination Chamber PPV gdzie Henryq poznał już swoich rywali, z którymi przyjdzie mu się zmierzyć w komorze eliminacyjnej!! Jozin niestety znów przy okazji pierwszej obrony pasa WH poległ ale na EC wejdzie do komory wykorzystując swoje prawo do rewanżu.

Tupak zmierzy się Vamosem jako że obaj Panowie nie zaczęli nawet swojego meczu ten mecz będzie dla nich sprawdzeniem czy dalej są w stanie walczyć na najwyższym poziomie! Czeka ich Streak Match!

W rosterze mamy debiutanta, którym jest Jakkaz a jego pierwszym przeciwnikiem będzie legenda tej federacji SIWY! Zobaczymy co pokaże nam nowy zawodnik a może to Siwy pokaże swoją siłę i dominację z czego przecież słynie!

Merlas jako zwycięzca Royal Rumble Matchu ma zagwarantowaną walkę o pas w nadchodzącej Snookermanii tymczasem na tej karcie zmierzy się z MvC, który od dawna ma aspirację do najważniejszego pasa federacji.

Crusher pokonał Proo bardzo nieznacznie mimo iż zapowiadał, że będzie to squash dlatego teraz połączy swoje siły! Ich przeciwnikami będą Forlan I Gi4lu!

Tag Team Match ( do 2 wygranych ):
Gi4lu & Forlan vs Crusher & Proo
Gi4lu 2:0 Proo
Crusher 2:1 Forlan
Winner: Gi4lu & Forlan

Streak match :
Tupak vs Vamos

Single match ( do 3 wygranych ):
Jakkaz 3:2 Siwy
Winner: Jakkaz

Single match ( do 3 wygranych ):
Merlas vs MvC

Chairs Non Title Match ( 12 żółtych ) :
Henryk 12:6 Jozin
Winner: Henryk

Ostatnio zmieniony ndz mar 13, 2016 7:09 pm przez Proo, łącznie zmieniany 2 razy

Tytuł: Re: Karta 107
Low carder
Awatar użytkownika

A więc widzę, że walczę nie tylko z Henrykiem, lecz z całą władzą. Wystarczyło, że zaszokowałem Was odbierając mu pas, a momentalnie wszystko zostało ustawione tak, żebym go stracił. A teraz co? Mój rewanż to komora gdzie droga do tytułu jest najtrudniejsza z możliwych? Ale nie zniszczycie mnie, możecie utrudniać mi życie jak tylko chcecie, a ja i tak będę wracać na szczyt.

Superstar
Awatar użytkownika

Wygrałem 2-1 z Forlanem. Świetny, wyrównany mecz.

Pierwszy frejm na remis, niestety moje głupie błędy sprawiły, że rywal wyszedł na prowadzenia. Druga partia to dreszczowiec :D Na stole 27 punktów, traciłem 29. Po którymś snookerze z rzędu Forlan w końcu sfaulował i czyszcząc do końca, doprowadziłem do stanu 1-1. W ostatniej partii też do brązowej nie wiadomo było kto wygra. Forlan w końcu popełnił błąd, zostawił mi wolną bilę i zapewniłem sobie zwycięstwo.

Super meczyk, oby więcej takich :) Teraz Proo, pociśnij trochę Gi4la i będzie git.

Low carder
Awatar użytkownika

Jakkaz 3-2 Siwy w walce pt: "Dobrze, że państwo tego nie widzieli"

Superstar
Awatar użytkownika

Ja mam inną nazwę dla tej walki: "Jak mieć szczęście. Prowadzi Jakkaz". Słuchaj, nie zamierzam wywoływać tutaj jakiejś wojny. Lubię Cię, naprawdę szanuje to jak próbujesz, ale uwierz mi - na takim szczęściu jak w naszej walce daleko nie zajedziesz. Mówisz, że prawie wygrałeś pas Hardcore w swoim debiucie... Ale właśnie tutaj wychodzą Twoje słabości - bez kogoś, kto da Ci szansę na wygraną, nie istniejesz. W naszej walce o tym kimś byłem ja sam, nie zapominaj co wydarzyło się w pierwszym frejmie naszej potyczki. Chcę potwierdzić to, że tak naprawdę nie jesteś w stanie nic tutaj osiągnąć. Dlatego co powiesz na taki układ - Best of 3 Series. Zmierzymy się na dwóch kolejnych kartach, możesz nawet wybrać gimmick do obu tych pojedynków. Bo chyba się nie boisz?

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Low carder
Awatar użytkownika

Wygrana 12-6 z Jozinem ;)

Low carder
Awatar użytkownika

Ja szczęście? Ja? Chciałem Ci tylko przypomnieć, że gdyby nie Twój fart na ostatnich bilach to nie byłoby 3:2 tylko 3:0. Bać się kogoś kto przegrywa z żółtodziobem? Pfff...oczywiście, że przyjmuję wyzwanie, niech to będą 60 minutes Iron Man Match i 2 out of 3 falls. Nie wyjdziesz z tego w dobrym stanie psychicznym

Star
Awatar użytkownika

2-0 z Proo, przyjemny meczyk, mogła wpaść 100 w pierwszym frejmie, ale zabrakło milimetrów, a w drugim już trochę więcej błędów i dopiero wygrana na kolorach, ale mimo wszystko wygrana :)

Low carder
Awatar użytkownika

Od ponad tygodnia martwa cisza, bookerzy gdzieś zaginęli, w tym jeden z pasem, który teoretycznie miał być broniony zawsze i wszędzie celem ożywienia sytuacji, zawodników też coraz mniej... Zacznę więc temat, który pewnie już każdemu chodzi po głowie: czy to nie pora by po raz kolejny na jakiś czas zamknąć za sobą drzwi? A może warto rozważyć odejście od kart, a w ramach sentymentu pozostawić jakieś otwarte wyzwania? Myślę, że nie warto kończyć milczeniem i zapomnieniem, więc miło by było, gdyby odezwała się większość z grających.

Low carder
Awatar użytkownika

Sytuacja jest dość trudna właściwie 8 graczy tylko gra a przecież w kółko chyba nikt nie chce widzieć bookowanych tych samych zestawień na karcie. Pas był broniony dopóki był w rękach Crusha i Jozina.. Nie mam nic do Merlasa bo sam też mam mało czasu próbujemy coś tam z tym robić żeby nie było lipy zbyt wielkiej ale i tak mimo wszystko wygląda to kiepsko. Jesteśmy już tu bookerami jakiś czas i myśleliśmy, że może coś ożyje gracze przybędą będą chcieli pograć znów poczuć te zabawę ale to nie nastąpiło i mimo, że są sentymenty to może nie warto się nimi kierować. Bob jest szefem nie wiem jakie jest jego zdanie on w sumie też federacją się teraz pewnie mało interesuje więc być może zamknięcie jej na jakiś czas lub znalezienie jakiejś alternatywy będzie tu najlepszym rozwiązaniem. Albo po prostu zrobić tak jak jest z WBU co jakiś okres czasu robić ankietę na forum czy znajdą się chętnie na jakiś forumowy turniej w snookera chłopaki się pozbierają podzieli się na grupy i się popyka tam to się przyjęło i nikt nie chce robić z WBU żadnej federacji bo każdy wie czym to grozi. Może się mylę dlatego liczę na waszą opinię. WFSF to coś na prawdę fajnego ale obecnie nie ma w sobie ani trochę tego blasku sprzed lat więc być może to dobry moment aby na chwilę odsapnąć.

Superstar
Awatar użytkownika

Wydaje mi się, że warto na kilka/kilkanaście miesięcy zamknąć WFSF. Niestety, ale ilość graczy jest niewielka i nawet pas Hardcore, który mógłby rozruszać fedkę, póki co nie spełnia swojego zadania :/ Myślę, że zawieszenie działalności snookera na WrestleFans to dobry ruch, może kiedyś więcej osób ruszy z nowymi siłami :)

Według mnie puszczanie co jakiś czas turniejów typu WBU nie ma sensu. Na razie chyba brakuje ogólnie chętnych do gry i powinniśmy odpocząć snookera, aby za jakiś czas poczuć do niego "głód" i rozpocząć zabawę na nowo :)

Low carder
Awatar użytkownika

Zgadzam się więc nie wiem zwijamy interes czy czekamy na oficjalne oświadczenie Boba.. Myślę, że skoro jednak nie tylko ja tak uważam to po prostu na dłuższy czas zamknijmy fedkę i być może kiedyś ponownie do niej powrócimy z podobnym zapałem jak przy ponownym otwarciu przez Rockiego! :) Oby :)

Low carder
Awatar użytkownika

Panowie, nie tak ostro, zaczekajmy chociaż na odezwę drugiego bookera i prezesa :) No i jak dla mnie, to skoro już w wielkich bólach zostały rozegrane mecze pod Elimination Chamber, to może nie rzucać tego w cholerę, tylko na spokojnie, bez spinania o terminy zrobić jeszcze to jedno ppv i po nim zakończyć, a nie znowu tak znienacka i bez pożegnania :)

Mid carder
Awatar użytkownika

Interesuję się federacją dalej. Nie mam czasu na granie, ale zerkam regularnie co się tutaj dzieje. Rzeczywiście przerwa byłaby najlepszym rozwiązaniem, ale zgadzam się także z Jozinem - zwykłe zakończenie byłoby bez sensu. Ja bym zrezygnował z Elimination Chamber (sam mecz może się odbyć, chodzi mi o PPV) i zrobił jeszcze jedną Kartę - dokładniej mówiąc...SnookerManie. Wyłonić tam ostatnich mistrzów, zawiesić po niej pasy i zamknąć fedkę. Jeśli to pasuje większości to niech bookerzy odezwą się do mnie na PW, bo aktualnie z facebooka nie korzystam. Pozdro :)

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Superstar
Awatar użytkownika

Ja jestem za. Na ten ostatni mecz znajde czas.

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna