Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 16, 2019 11:54 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Tytuł: Re: Karta 107
Superstar
Awatar użytkownika

A nie lepiej skończyć na EC?

SnookerMania to wielkie święto snookera. Centralny punkt wszelkich feudów, mnóstwo meczów, wiele emocji. Wydaje mi się, że przy obecnej pustce i braku storylineów, ta gala może nie spełnić oczekiwań i okazać się najgorszą SM do tej pory :/ Może lepiej by było jeśli po przerwie zebrałoby się większą ekipę do gry, rozegrało dwie-trzy karty i dopiero wtedy, na pełnej parze, z przytupem zrobić świetną SnookerManię? Jak uważacie?

Low carder
Awatar użytkownika

Ech, no cóż...dopiero co zacząłem karierę w WFSF i już koniec...a takim miałem być underdogiem. No dobra, wrócę w przyszłości :D

Mid carder
Awatar użytkownika

Mr. Crusher pisze:
A nie lepiej skończyć na EC?

SnookerMania to wielkie święto snookera. Centralny punkt wszelkich feudów, mnóstwo meczów, wiele emocji. Wydaje mi się, że przy obecnej pustce i braku storylineów, ta gala może nie spełnić oczekiwań i okazać się najgorszą SM do tej pory :/ Może lepiej by było jeśli po przerwie zebrałoby się większą ekipę do gry, rozegrało dwie-trzy karty i dopiero wtedy, na pełnej parze, z przytupem zrobić świetną SnookerManię? Jak uważacie?

Jeśli SnookerMania to "centralny punkt wszystkich feudów" to bez sensu żeby była pierwszym PPV po ewentualnym powrocie. A może po prostu olać i EC, i SnookerManie i zrobić galę w stylu "Goodbye WFSF" i tam dać kilka pojedynków?

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2