Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:04 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Jeśli twój nick to na przykład Storm, Juventini, Rock Bottom ( :D) czy nawet TLK, to na pewno wiesz, czym jest, a raczej było WFQ. Jeśli nie, a takich przypadków jest dość sporo, to już wyjaśniam. WFQ zostało założone w marcu 2010 roku (czyli w czasie, kiedy część z was nie wiedziała, czym wrestling jest albo byliście na poziomie marka :D) przez KTU. Pod koniec 2011 roku (dokładnie 5 listopada o 16:30 - dowód TUTAJ) ja przejąłem jego obowiązki i trzymałem je do lutego 2012. Czemu tak krótko? No cóż ten temat powinien to wyjaśnić. Postanowiłem wtedy oddać KTU z powrotem władzę w WFQ, które nie odzyskało już swojej świetności, głównie przez to, że było niezbyt popularne i liczbę jego regularnych uczestników można było policzyć na palcach, w sumie to dwóch, rąk. Od tego momentu minęło już pół roku i dlatego uznałem, że nadszedł czas na reanimację tego "trupa". Na razie planuję jeden duży quiz dla wszystkich POSIADAJĄCYCH CZYSTE (NIEZBANOWANE)* KONTA, wstępny termin to 8 lutego o godzinie 19. Jak na każdym dużym quizie będzie 50 pytań, a wszystko odbędzie się na wrestlefansowym kanale ircowym, linka nie podaję, bo macie go na WF. :D Zapomniałbym o jednej rzeczy - ZASADACH! Tak, WFQ także ma swoje zasady, które znajdują się tutaj. Polecam zapoznać się z tymi zasadami, bo potem nie zamierzam wysłuchiwać waszych płaczów, czemu ja nie dostałem punktu, a on nie, i innych tego typu rzeczy. Ale oczywiście zapomniałbym o jednym. :D Zwycięzca (czyli na pewno nie ja, bo jestem sędzią) zostanie nowym WFQ Champem. Jeszcze jedna wiadomość (bo lubię zapominać, już trzecia rzecz leci :D) - na razie lecimy tylko z miesięcznymi quizami, jeśli popularność będzie na tyle wysoka, by przywrócić TNT ("tygodniówki" WFQ), to na pewno tak się stanie, ale wtedy was o tym poinformuję.

_______
*chodzi o osoby posiadające JEDNO niezbanowane konto, wykryte mulciaki się nie liczą

Obrazek
Obrazek

Star
Awatar użytkownika

Ja się pojawię, bo kiedyś byłem w WFQ jak już akurat upadało i nigdy nie zdążyłem zagrać title matchu :D Było spoko, a zobaczymy jak będzie na tym dużym quizie.

Superstar
Awatar użytkownika

Jeśli będę w tym czasie na kompie to napewno wezmę udział. :D Ktoś wkońcu musi przegrać :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Superstar
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jeśli będę w tym czasie na kompie to napewno wezmę udział. Ktoś wkońcu musi przegrać

Dokładnie tak samo jest i w Stiga przypadku, chętnie wezme w tym udział, o ile będe na kompie :D

Todo mierda significa - Dzimi Golf.

Star
Awatar użytkownika

Ja też w WFQ byłem dosłownie moment, tuż przed jego upadkiem, tuż po akcji z Texem, Marcinem itp i mam streak 1-1(prawie jak Taker lirwa XD ) więc postaram się pojawić :D

Mid carder
Awatar użytkownika

A ja miałem 2 albo 3 title run w historii, więc też chętnie się pojawię. Niestety z tego co widzę, jest to piąteczek, więc będzie ciężko, ze względu na to, że wo kresie od 5 do 9 najprawdopodobniej będę nieaktywny. Ale może uda się wpaść ;)

8x WFSF World Heavyweight Champion
3x WFSF Tag Team Champion (w/Spear/Crusher/Storm)
2x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion
User Miesiąca Marzec 2015

Star
Awatar użytkownika

Zamierzam być.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Star
Awatar użytkownika

Jestem pierwszym mistrzem w histori WFQ i już pisalem Rockyemu że będe na tym quizie.

Tak szczerze do osob z którymi się nie quizowałem :D nie musicie się mnie obawiać bo jestem bez formy xD może nie od razu brak wiedzy, bo przerwy od wrs nigdy nie miałem, ale na glowie coraz więcej innych spraw i po prostu kojarzenie faktow wrs już nie to samo.

Do piątku 2 dni, kiedyś smialiśmy się w dzien quizów PWQ że przerabiamy wiki szybko i lecimy na quiz :D więc zrobie podobnie, bo wstyd będzie wypaść tragicznie przed młodymi gniewnymi quizowiczami Gielem i Gudką.

Ciekawe czy będzie facet ktory wyrywa innym pachwiny podczas quizów - Storm...

PS. Uważajcie na Stiga, jakiś miesiąc temu nałogowo oglądal wszystkie wrestlemanie, poza tym Rock zdobył WWE Title i Stig na pewno podbudowany tym zwycięstwem bedzie groźny.

Star
Awatar użytkownika

Wiadomo Maniek że będę! Nie jedna pachwina zotanie wyrwana :D

Star
Awatar użytkownika

Rocky a czy mozesz nam zdradzić (dziewczyne) ile pytań będzie kategoriami ? :D

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ]