Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:11 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Ważny news.
Star
Awatar użytkownika

Bez wstępu, jako że teraz wypada trzecia rocznica powstania WFQ, to warto ją uczcić. W Main Evencie na pewno zmierzą się mistrz KTU i dwaj zwycięzcy Marcowego Quizu - Gi4lu i Storm. Warto też urządzić drugą walkę o pas i dlatego właśnie reaktywuję pas WFQ Main Stream. W walce o ten pas znajdą się zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca - Fiskus i Maniekklord. Ale to nie koniec. Nie jest to żadna wielka wiadomość, żaden breaking news, ale ja też zamierzam wziąć udział, a z kim będę walczył, to się zobaczy. :D A, KAŻDY MOŻE SIĘ ZAPISAĆ, to nie są żadne zawody dla zamkniętej grupki, do której nie możecie się zapisać, zachęcam serdecznie. Możecie spamować tutaj, że się zapisaliście, zawsze lepiej pisać tutaj niż spamować na PW lub GG. Karta na 3rd Anniversary Show powinna się pojawić w ciągu kilku dni.

Obrazek
Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Bardzo dobrze że dojdzie do tej gali. Raz do roku można uczcić powstanie WFQ i całkowicie nie grzebać quizów. Reaktywacja drugiego pasa też świadczy o tym że może jednak warto robić chociaż ten quiz co miesięczny o contenderów i dwie walki o pasy. Tak już miało być kiedyś jak była końcówka WFQ ale nie miałem już tak czasu i chęci żeby ciągle to prowadzić. Rock odświeżył quizy, ludzie trochę zatęsknili za quizami więc warto wrócić do tej koncepcji z dużym quizem i walkami o pasy WFQ i WFQ US MS. Mam nadzieję że uda się zebrać tylu ludzi żeby zrobić chociaż 6 walk (żadnych tag team matchy raczej nie będzie), ja jestem chętny do sędziowania, dwie walki mogę sędziować. Oprócz tych co chcą zawalczyć przydałoby się też żeby też chętne osoby zgłosiły się do sędziowania bo ja i Rock sami tego nie damy rady sędziować. Dobrze że będzie ta gala bo nigdy nie wiadomo czy kiedyś WFQ nie przeżyje jakiegoś boomu a wtedy szkoda by było żeby taka tradycja jak Anniversary Show mówiąc kolokwialnie "miała dziurę".

Star
Awatar użytkownika

Ja mogę mieć "wielką" walkę z Forlixem o to żeby pokazać mu ze jest ode mnie gorszy hehe . A tak poważniej to serio fajnie, że tym się bardziej zajmujesz Rock, dobrze że WFQ nie pada tak do końca i tradycja jest zachowana. Z chęcią mógłbym być częścią takiego show :D

Superstar
Awatar użytkownika

Zgadzam się z poniższymi postami, że reaktywacja WFQ to bardzo dobry pomysł. Może mistrzem nie jestem, bo mój bilans to 0-2 i zero punktów, ale z chęcią pokażę Gudełce, że jeszcze może się wiele nauczyć. Muszę trochę tyko neta przyspieszyć i będzie git. Przyjmuję propozycję Gudki, jak tylko znajdę czas to możemy rozegrać :D

Superstar
Awatar użytkownika

Ja też chce. AJM GOING TU 3RD ANNIVERSARY SHOW !! Nie wiem z kim i nie wiem kiedy, ale chętnie się w takie coś zabawie. Jakby była jakaś walka singlowa to na pewno bym dał radę rozegrać, bo na wielkim Battle Royalu być nie mogłem, bo coś mi wypadło. No cóż, I'm in!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]