Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:03 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

No i w końcu dało się wyrobić w ramach czasowych miesiąca. 30 czerwca o godz. 20 odbędzie się kolejny już duży quiz ale to będzie bardzo wyjątkowy quiz. Liczę że forma quizu jak i jego stawka przyciągnie frekwencję nawet większą niż w kwietniu choć paru osób nie będzie ze względu na zlot ale i tak większość część z nich nie chodzi na quizy i nie chcę też po raz kolejny przekładać quizu. Dodatkowo mają też rozegrać tam quiz o pas US MS także Gi4lowi i Carrikowi quizu nie braknie a i tak elimination chamber bez względu na wynik będą mieć miejsce. No i jak już wspomniałem o elimination chamber no to czas na formę quizu i stawkę. Po raz pierwszy quiz będzie w formie Familiady. Będzie 20 pytań i po 8 odpowiedzi do każdego. Oczywiście kto uzbiera najwięcej punktów wygrywa. Co do stawki też i za zwycięstwo jest lepsza ale i wiele osób skorzysta że nawet za 5 miejsce coś jest. Jako że w WWE zbliża się gala Money in the Bank i mamy taki "walizkowy klimat" to stawką tego quizu będzie walizka Money in the Bank. Ze względu na małą liczbę sędziów i to że bardzo trudno będzie wykorzystać ją na spontanie to nie wiadomo czy posiadacz będzie mógł ją wykorzystać kiedy będzie chciał ale najważniejsza jednak jest przewaga jaką walizka ze sobą niesie czyli posiadacz wybiera kategorię i zaczyna prowadząc 6-0 a mecz jest do 10. Za miejsca 2-5 będzie możliwość udziału w elimination chamber matchu o pas US MS razem z Gi4lem i Carrikiem. Ja układam pytania ale quiz poprowadzi Rock. Także gorąco zapraszam bo quiz świetnie się zapowiada no i przede wszystkim to jest szansa dla wielu osób bo nie dość że stawka jest duża to jeszcze jest łatwiej więc możemy mieć za jakiś czas jakiegoś niespodziewanego mistrza WFQ.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]