Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:56 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

W związku z powstaniem pasa Hardcore był już jeden quiz ale nadszedł czas na ten właściwy co miesięczny. W niedzielę 28 Lipca o godz. 20:00 odbędzie się kolejny otwarty quiz. Zgodnie z tym co zadecydował zwycięzca Time to Hardcore czyli Gi4lu quiz będzie familiadą (i tak jak dotychczas będzie 20 pytań po 8 odpowiedzi), pytania będą z WWE z lat 2009 do dziś (czyli w większości będą mega proste) a dzięki temu że nauczyłem się prowadzić familiade nie trzeba cofać decyzji Gi4la co do stawki quizu ponieważ WFQ Champion Rock musiałby prowadzić quiz więc quiz nie będzie o shoty na pasy tylko bezpośrednio o pasy czyli zwycięzca quizu wyjdzie jako WFQ Champion a za drugie miejsce jest pas US MS także polecam przyjść obecnym mistrzom oraz oczywiście będzie można też wygrać Hardcore Title także zapraszam wszystkich bo ten pas nie jest trudno wygrać choć na chwilę i każdy może coś zdobyć.

Superstar
Awatar użytkownika

Podbijam temat bo jak wczoraj był quiz WFSF to przez pomyłkę napisałem że quiz jest dzisiaj a było dość sporo osób. Tak jak jest napisane od początku quiz jest w niedzielę :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]