Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:22 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość

Low carder
Awatar użytkownika

Też chętnie dołączę .

Star
Awatar użytkownika

Ja też się zapisuje :D I oczywiście sędziować też mogę jak coś :D

Superstar
Awatar użytkownika

Jest wymagana liczba graczy i jest wymagana liczba sędziów także udowodniliśmy że ranga może już powstać :D Bardzo się cieszę chociaż jeszcze nie popadam w hurraoptymizm i liczę że jeszcze z 5-6 osób się zapisze bo nie wiadomo czy z czasem ktoś nie odpadnie. Ale teraz jak jest potencjał to właśnie ranga może być tym co zachęci kolejne osoby jak i to że to będzie po prostu działało. W zaistniałych okolicznościach w tej chwili przywracam pas WFQ Grand który spycha pas US MS w hierarchii ale na wyłonienie pierwszego mistrza Grand jeszcze trzeba będzie trochę poczekać bo pretendentów najprawdopodobniej wyłoni dopiero familiada pod koniec sierpnia. Tak samo poczekam jeszcze z 2 dni i zrobię WF TNT 61. WF TNT 60 jeszcze trwa ale po prostu WF TNT 61 będzie bez tych co są na 60.

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Hmm... zawsze chciałem wiedzieć czy jestem mądrzejszy od innych. Raczej wiadomo, że nie ale zawsze mogę to sprawdzić. Dołączam.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Low carder
Awatar użytkownika

1. KTU (s)
2. Ramzes
3. Randa
4. Forlan (s)
5. Vamos (s)
6. Rock Bottom (s)
7. Gunjack1
8. ChampIS
9. Gi4lu (s)
10. CM Maćko
11. Darth Camillusa
12. Nessu
13. Danielson
14. Storm (s)
15. nWo1
16. Enzu
17. Kubiko
18. Kenta (s)
19. Proo
20. Gudson (s)
21. Elmirs
22. Carrik

1 x WFF Tag Team Champion
2 x WrestleOskar
1 x User Miesiąca

1 x Powrót Roku (2019)
WF Hall of Famer (2031)

Superstar
Awatar użytkownika

23. Tupak. Tak jak Ci mówiłem mogę również sędziować jakieś walki :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Star
Awatar użytkownika

I'm in. Jeśli chodzi o sędziowanie to raczej nie znajdę na to czasu, nie żeby mi sie nie chciało...

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Mid carder
Awatar użytkownika

Zapisuję się, oczywiście bez sędziowania :D (WTF ENZU TEXAS XD XD)

Superstar
Awatar użytkownika

Trzeba coś wyjaśnić bo wczoraj jednak ktoś podniósł larmo o obecność Enzu i Texasa w rosterze i oczywiście jak to w takich sytuacjach bywa ślepy hejt leci na mnie :P Nie stałem się nagle jakimś ich kolegą, nie zabiegałem o nich, nie wstawiłem się za nimi u administracji (bo jakby ktoś zapomniał od ładnych paru miesięcy nie jestem adminem), po prostu miałem takie podejście że jak się do mnie zgłoszą to ich przyjmę do federacji dla dobra WFQ, żeby po prostu roster był najmocniejszy jak to jest możliwe. Jak ostatnio miałem konflikt z Mańkiem to niektórzy pisali że się za bardzo spinam i podchodzę do tego zbyt osobiście a sytuacja była na świeżo ale jak teraz olałem osobiste uprzedzenia tylko i wyłącznie dla dobra WFQ (a dobro WFQ to i dobro forum) i to aż po półtora roku to źle :P Wtedy podział przyczynił się do upadku nie tylko WFQ ale i PWQ i po prostu po takim czasie kiedy już nie ma takiej złości można spróbować przeskoczyć te podziały i znowu kontynuować coś fajnego. Kiedyś taki Vebve czy TLK potrafili zwyzywać moderatora i pomimo ewidentnych dowodów w postaci screenów i tak jeden admin odbanowywał ich na drugi dzień i oprócz kolejnych kłótni nic to nie przynosiło a teraz jak już emocje dawno opadły, jest szansa na poprawę i jest szansa na przywrócenie quizów, jest konkretny cel w którym przyjąłem ich do fedki to teraz jest wielki problem. To teraz trzeba odbanować wszystkich którzy ostatnio narozrabiali bo 3 osoby dostały unbana (bo unbana dostał jeszcze Kubiko i akurat za nim się wstawiłem bo nawet nie pamiętam za co dostał bana i od kogo). Też nie jestem jakoś bardzo szczęśliwy z tego powodu, sam nie pisałem do nich tylko czekałem aż oni napiszą żeby nie było że się przed nimi płaszczę ale po prostu chcę żeby quizy znowu były nie tylko na WF ale ogólnie na PSW bo to jest trochę niefajne żeby fani wrestlingu nie organizowali quizów a to że na WF działają fedki w snookera czy haxballa a nie działała fedka z quizami o wrestlingu na forum o wrestlingu to już jest kurde skandal (nie zrozumcie mnie źle, ja nie mam nic do WFSF czy fo WFHF, sam gram w WFSF tylko po prostu trochę głupio było że takie fedki dało radę zrobić a WFQ nie było). Batista141 nie ma wstępu do WFQ i jakby się zgłosił Marcin97 to raczej nie wiedziałbym co z tym fantem zrobić. Jak znowu zaczną rozrabiać to po prostu polecą z WFQ i forum i tyle.

Rookie

Jeśli jeszcze można to oczywiście zapisuje sie :D

Adept
Awatar użytkownika

Ciekaw jestem czy jeszcze byłbym w stanie coś wywalczyć. Chętnie spróbowałbym wziąć udział w jakimś ogólnym quizie i mógłbym coś posędziować z TNA/WCW/Indy/Puro.

Superstar
Awatar użytkownika

Żeby było wszystko bardziej przejrzyste i żeby było wiadomo że zapisy są otwarte non stop a nie że jest tylko chwilowy nabór proszę już o zamknięcie tego tematu a nowe osoby które chcą się zapisać mogą zapisać w starym temacie z rosterem: viewtopic.php?f=180&t=27843&p=314978#p314978 Jako że nie ma już tego "odwiedzili forum w ciągu ostatnich 24h" to zrobiłem w tamtym temacie ułatwienie dla sędziów i przy każdej osobie jest link do jej profilu na forum żeby nie było problemów z napisaniem pw.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2