Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 5:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Kolejny otwarty quiz przed nami i pierwszy od czasu pełnej reaktywacji WFQ. Znowu będzie to familiada którą będzie prowadził Rock i znowu będzie 20 pytań ze wszystkich federacji które mają 8 odpowiedzi. Quiz odbędzie się w niedzielę 25 Sierpnia o godz. 20:00. Jako że w ostatnim quizie zauważyłem pewną przypadłość i ostatnio wzrosła liczba chętnych na quizy więc niestety tym razem ten quiz będzie miał pewne personalne restrykcje. W tym quizie nie będą mogli wziąć udziału wszyscy obecni mistrzowie (nie licząc Hardcore) oraz ci którzy mają zapewnione walki o pasy ze względu na przełożenie shotów bo ostatnio nie mogli być czyli Gi4lu i Bob (niechcący wyszła taka mała "kara" za niepojawienie się w pierwszym terminie) :P Jest tak ponieważ wiele osób zostanie wynagrodzonych (o tym za chwilę) a ostatnio zauważyłem że tabela punktowa zapisuje tylko pierwszych 10 osób. Także choć niby można zrobić że jakby mistrz zajął wysokie miejsce to shota dostanie ten co jest o pozycje niżej to może dojść do sytuacji gdzie ktoś kto mógłby dostać shota nie znajdzie się w tabeli z wynikami i chciałbym uniknąć takiej sytuacji. Tym razem quiz nie gwarantuje bezpośredniego zdobycia shota a dostanie się do walki o shota. Na WF TNT 63 odbędą się 3 triple threat matche o pretendentów do pasów i ten duży quiz będzie kwalifikacjami do nich. Miejsca 1-3 zawalczą o shota do WFQ Championship, 4-6 WFQ Grand Championship i 7-9 na WFQ US Main Stream z tym że byli mistrzowie WFQ nie mogą walczyć o pas US MS więc może uda się załapać nawet za 10 miejsce. Ustawiłem dość ryzykowne warunki bo frekwencja w takim wypadku musi być dobra skoro tyle miejsc jest nagradzanych żeby nie było mniej osób niż nagród (a pare osób odpada) ale myślę że będzie dobrze. Dodam że zwycięzca tego quizu jeżeli wygra potem swój triple threat to będzie mógł wybrać z jakiej federacji będzie późniejsza walka o pas WFQ. Oprócz tego oczywiście cały czas w obwodzie będzie pas WFQ Hardcore. Na quiz może przyjść każdy, nawet ci którzy nie są zapisani w rosterze (jak coś ugrają to może przygoda zmieni się w stałą zabawę). Warto też przyjść bo w przyszłym miesiącu może nie być quizu bo teraz raczej nie będzie już otwartych quizów co miesiąc (ew. w miesiącu przerwy jakiś mały, tylko dla pasa Hardcore).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]