Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 5:09 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Czy chciałbyś reaktywacji pasów WFQ Tag Team?
Czas głosowania minął czw sie 29, 2013 1:25 pm
1. Zdecydowanie Tak 19%  19%  [ 3 ]
2. Tak ale nie teraz, dopiero jak roster będzie większy lub WFQ przetrwa próbę czasu po reaktywacji 38%  38%  [ 6 ]
3. Tak ale tylko wtedy jak walki tag teamowe będą na zasadach jak mecze w WFSF czyli że tag team partnerzy są dzieleni na połówki i sumowany jest łączny wynik uzyskany w obu singles matchach. 13%  13%  [ 2 ]
4. Zdecydowanie Nie 31%  31%  [ 5 ]
Liczba głosów : 16
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

*Na początek niezbyt pozytywne wieści. Dwóch zawodników musiało opuścić nasz roster. Pierwszym był Enzu który otrzymał bana na IRC-u więc z tego względu nie może brać udziału w quizach. Jednak Enzu powiedział że przekaże mi logi i sprawa jeszcze zostanie rozpatrzona ale mała jest szansa na powrót. Drugą osobą jest Dan a właściwie jak się później okazało Dangap który otrzymał bana za spoiler i multi-konto. Szkoda że niektórzy odpadli w przedbiegach ale mam nadzieję że już takich sytuacji nie będzie i roster nie będzie słabł.

*Już to zostało zapowiedziane ale jeszcze potwierdzę informacje że na WF TNT 63 odbędą się same Triple Threat Matche. Na pewno będą trzy triple threat matche o pretendentów do pasów WFQ, Grand i US Main Stream, bardzo możliwe że jeżeli zdarzy się że trzy osoby które awansują do ćwierćfinałów turnieju 90s nie będą brać udziału w żadnej z powyższych walk to zrobię z nich jeden ćwierćfinał gdzie zwycięzca awansuje do półfinału a ten który zajmie drugie miejsce dostanie dziką kartę i jeszcze raz zawalczy w ćwierćfinale tylko już 1 vs 1 z kimś z pozostałej piątki. Rozważam też triple threat match o pas Hardcore jeżeli mistrz Hardcore będzie wolny (bo nie jest powiedziane że pas Hardcore musi być tylko na otwartych quizach). Przy okazji zapraszam na quiz już w tę niedzielę o godz. 20 który wyłoni uczestników tych trzech triple threat matchy o pretendentów do pasów.

*Jak już jesteśmy przy otwartym quizie to najprawdopodobniej we wrześniu nie odbędzie się otwarty quiz. Na pewno nie odbędzie się otwarty quiz w którym będzie można wygrywać shoty na pasy WFQ/Grand/US MS bo nie możemy uzależniać wygrywania shotów tylko od przychodzenia na otwarte quizy z narzuconym terminem ale być może zostanie zorganizowany jakiś mniejszy battle royal w którym do wygrania będzie pas Hardcore (czyli jakby co to Time to Hardcore 2).

*Punkty za sędziowanie zostały uzupełnione, w niektórych przypadkach włącznie od czasu reaktywacji Rocka.

*Jeżeli ktoś z tych którzy nie mogą wziąć udziału w quizie bo są mistrzami lub mają zapewnionego shota (wymieniałem które to osoby) będzie akurat w niedzielę o 20 na kompie to prosiłbym żeby wbił na quiz bo przyda się jako ten który będzie zapisywał zwycięzców pasa Hardcore. Trochę to odciąży Rocka który będzie prowadził quiz a ja nie mogę zapisywać bo startuje jako uczestnik.

*Jeżeli jedna sprawa zostanie pozytywnie rozpatrzona u Boryssa będziemy m.in. mogli zareklamować WFQ na stronie głównej.

*Na koniec ankieta która nie jest wiążąca bo i tak w najbliższym czasie nie sądzę żebym to zrobił (no chyba że jakiś wynik byłby przytłaczający to rozważę) ale powiedzmy że chcę "wybadać nastroje społeczne". Ankieta dotyczy reaktywowania pasów WFQ Tag Team.

Star
Awatar użytkownika

Dałem na opcję nr.2 bo jednak roster jeszcze jest trochę wąski i mogłoby po prostu nie starczyć materiału aby zrobić dobre Tag Teamy. Ewentualnie można by zacząć robić jak w WFSF z meczami Tag Team ale zorganizować to tak aby nie była to sztywna reguła tylko ułatwienie. Np. jakby w jednym terminie nie mogły się spotkać wszystkie osoby to rozgrywane by były pojedyncze pojedynki a jeśli całej czwórce udałoby się zebrać to walka rozegrana zostałaby na normalnych zasadach. W taki sposób te walki raczej nie zamulałyby kart.

Superstar
Awatar użytkownika

Dopisałem jeszcze do drugiej opcji "lub WFQ przetrwa próbę czasu po reaktywacji" bo właściwie roster w którym aktualnie jest 29 osób nie jest na ten moment aż taki wąski i gdyby się utrzymał to byłoby dobrze tylko właśnie tu raczej dochodzi kwestia wytrzymania próby czasu i czy ten roster się nie posypie i będzie tyle pasów a zostanę załóżmy z 18 osobami i wyjdzie tak że niektórzy będą mieć i pas singlowy i tag team. Trochę to ryzykowne zważywszy na to że niektóre osoby w rosterze to tykające bomby i nigdy nie wiadomo czy nagle nie wyłapią bana i nie wiadomo też ile osób jest ze słomianym zapałem. Ale gdyby roster powiększył się jeszcze w najbliższym czasie o jakieś 6-7 osób to już byłbym bardziej chętny do tego i podoba mi się ta propozycja Gudsona że najwyżej by to było do wyboru czy uczestnicy mają czas żeby być wszyscy naraz czy byłby podział. Bo jakieś wielkiej dywizji TT to ja nie oczekuje i wiem że takiej by nie było bo takiej dywizji nigdy nie było. Z reguły to były tag teamy które raczej powstawały na potrzeby chwili ale nawet pomimo tego solidna liczba osób w rosterze jest potrzebna.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ]