Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 3:50 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Czy powinien być entertainment w WFQ?
Czas głosowania minął pn wrz 02, 2013 1:27 pm
Tak 38%  38%  [ 5 ]
Nie 62%  62%  [ 8 ]
Liczba głosów : 13
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

W krótkim odstępie czasu kolejne newsy ale znowu mam przede wszystkim ciekawą ankietę jak i istotne ogłoszenia.

*Poszukuje osoby która chciałaby i która ogarnęłaby prowadzenie familiady na IRC bo głupio żeby Rock non stop prowadził i nie miał szans wystąpić też jako uczestnik (ja niestety nie mogę go zastępować bo mi program nie czyta komend...). Bo tak jak wspominałem w poprzednich newsach nie będzie dużego quizu o shoty we wrześniu ale w zamian można wtedy zorganizować Time to Hardcore 2 gdzie po prostu na szali byłby tylko pas Hardcore (czyli inni mistrzowie mogliby brać udział) i jakaś tam jeszcze dodatkowa nagroda w zamian za wygranie całości quizu ale to czy TtH 2 się odbędzie w dużej mierze zależy właśnie od tego czy ktoś nowy zgłosi się do prowadzenia (no chyba że w ostateczności Rock będzie chciał poprowadzić ale najlepiej żeby to zrobił ktoś inny).

*Co do pasa Hardcore to mimo iż pas istnieje od jakichś półtora miesiąca były już 53 zmiany posiadacza pasa. Oczywiście nie jest to zaskakujące dla mnie bo przewidywałem że tak będzie i mam nadzieję że każdy kto był za dodaniem tego pasa to przewidywał i nie mówię że teraz to jest złe (bo i tak większość osób ma po kilka reignów co jest odpowiednią liczbą, kilku świeżaków ma go po razie a rekordzista czyli Gi4lu miał go 11 razy czyli mieści to się w normach) ale za kilka miesięcy może to się stać jednak przesadą jak okaże się że ktoś będzie miał go z ponad 30 razy dlatego już chciałem uprzedzić że pas Hardcore na pewno nie jest wieczny i przy jakiś ok. 200 zmianach pas raczej zostanie zdjęty (a wtedy pomyślę nad nowym, bardziej wartościowym tytułem tematycznym ala US Main Stream). Ale póki co bawimy się z tym pasem tym bardziej że...

*... ten który zostanie jubileuszowym mistrzem Hardcore nr. 100 otrzyma shota na pas Grand (no chyba że tak się trafi że akurat będzie to WFQ Champion więc okazja niestety przepadnie).

*Kolejna sprawa to Enzu gdzie jego sytuacja ciągle jest niejasna. Nie wiadomo jak bardzo podpadł czy kogoś solidnie obraził czy tylko uraził, czy ban nie był pochopny itd. i teraz jak myślicie, czy warto przywrócić go do rosteru gdzie Enzu niewątpliwie jako jeden z Triple Crown Championów byłby wzmocnieniem czy jednak tak szybko po jego przywróceniu powinien już być poza federacją?

*I na koniec kolejna ankieta dotycząca jednej rzeczy. Staram się urozmaicać quizy jak mogę, daje różne gimmick matche, czy mogą być tematyczne gale WF TNT ale to jednak nie zmienia tego że wszystko jest tylko rozgrywką że wchodzimy, patrzymy na kartę, organizujemy, gramy i tyle a postów jest mało i przez to nie ma takiego ruchu w tym dziale. Czy powinniśmy zwiększyć trochę entertainment w WFQ? Czyli czy niektórzy jak nie grają o pasy to powinni prowadzić jakieś feudy, pisać proma, robić stajnie, ogólnie żeby trochę w tym było takiego e-fedowego elementu tak jak to mamy w WFSF? Ja myślę że mogłoby to przynieść korzyści bo przede wszystkim byłaby tu pisana większa liczba postów i byłby tu większy ruch i ogólnie mogłoby być ciekawiej i niektórym za szybko by się nie znudziło. Tylko oczywiście wszystko w jakiś granicach, bez zbędnych bluzgów, żeby to jednak zachowało jakiś poziom i nie powodowało realnych konfliktów i podziałów. Czekam na wasze zdanie w ankiecie czy popieracie takie coś i czy sami mielibyście chęci na to (a oprócz głosu w ankiecie mile widziane są odpowiedzi).

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja to bym najpierw zmienił TNT na postać, aby odbywało się to co tydzień a nie co dwa, bo to nieco za długo i jest po prostu nudno :) W ankiecie odpowiedziałem na 'tak', zawsze to jakieś tam ulepszenie i urozmaicenie ;)

Superstar
Awatar użytkownika

Też bym chciał co tydzień ale nie każdy może np. to TNT co jest teraz jakbym chciał zrobić w tydzień to miałbym tylko 3-4 wyniki a jeszcze dużo jest nierozegrane (sam się nie wyrobiłem w pierwszym tygodniu bo jednemu nie pasowało w sobotę a drugiemu w niedzielę). Także może Ci bardzo aktywni gracze trochę się wynudzą ale nie mogę wszystkim narzucać tylu walk żeby później się zniechęcili bo WFQ będzie pochłaniać za dużo ich czasu. Jeszcze co do tego entertainmentu to też tylko badam podejście ludzi i jak to będzie akceptowalne bo np. jak ktoś będzie chciał założyć stajnie (chociaż dziwnie zakładać stajnie jak nie ma w federacji pasów Tag Team) czy napisać sobie jakieś promo to mu nie mogę zabronić :P Ale jak będzie większe przyzwolenie quizowej społeczności to na pewno będzie więcej chętnych do tego.

Ostatnio zmieniony pn sie 26, 2013 3:12 pm przez KTU, łącznie zmieniany 5 razy

Star
Awatar użytkownika

KTU pisze:
*Kolejna sprawa to Enzu gdzie jego sytuacja ciągle jest niejasna. Nie wiadomo jak bardzo podpadł czy kogoś solidnie obraził czy tylko uraził, czy ban nie był pochopny itd. i teraz jak myślicie, czy warto przywrócić go do rosteru gdzie Enzu niewątpliwie jako jeden z Triple Crown Championów byłby wzmocnieniem czy jednak tak szybko po jego przywróceniu powinien już być poza federacją?

Jak dla mnie panowie to oczywiste. Taki henryk gra w WFSF pomimo bana ? gra. Mogą grać ludzie którzy nie wchodzą na forum ? tak

Jeżeli organizatorzy quizów zyją w zgodzie z Enzu i sam Enzu jest zainteresowany grą to żaden mod i admin raczej nie może wam zakazać go uzywać. W końcu chodzi o wrestling, a gość ma wiedze i chyba nie ma powodu żeby z nim nie grać tylko dlatego że ma bana za coś tam.

Superstar
Awatar użytkownika

Maniekklord pisze:
KTU pisze:

Jak dla mnie panowie to oczywiste. Taki henryk gra w WFSF pomimo bana ? gra. Mogą grać ludzie którzy nie wchodzą na forum ? tak

Jeżeli organizatorzy quizów zyją w zgodzie z Enzu i sam Enzu jest zainteresowany grą to żaden mod i admin raczej nie może wam zakazać go uzywać. W końcu chodzi o wrestling, a gość ma wiedze i chyba nie ma powodu żeby z nim nie grać tylko dlatego że ma bana za coś tam.

Masz racje i akurat ja jeszcze bym go zostawił tylko o to mi chodzi że jak z tego co wiem ma bana na forum to ciężko będzie się dogadać z nim na quiz i to stoi na przeszkodzie (bo w WFSF mecz nie potrzebuje przygotowania i przede wszystkim Henryk często siedzi na Moskwie to da się go złapać na mecz). Tak samo ta ekipa włącznie z Enzu dostała warunek że mają nie robić syfu a tu sytuacja jest niejasna (i może też z tego względu tak szybko wyłapał bana bo był bardziej na świeczniku). Dlatego kwestię bana trzeba rozwiązać.

Jeszcze co do tego tematu entertainmentu to ja zapowiadam że ewentualnie ja za bardzo nie wikłam się w żadne feudy (a w szczególności grupowe) bo nie chcę żeby była podobna sytuacja jak w WFSF, żeby ktoś mnie oskarżył o stronniczość, kombinowanie dla siebie itp.

Star
Awatar użytkownika

KTU, sytuacja jest jasna i klarowna. Wszyscy userzy, którzy dostali unbana byli baczniej obserwowani, a skoro enzu postanowił być zabawny i szpanować przed kolesiami z irca przy tym mnie obrażając (i nie tylko mnie, a w swoich logach to usunął #geniusz), to zarobił bana i nie wiem dlaczego uważasz, że to nie jest wyjaśnione :D Ten ban nie wpływa na WFQ, bo to twoja federacja i od ciebie zależy co z nim zrobisz, ale na forum już na pewno nie wróci.

Superstar
Awatar użytkownika

No to ok, jedno jest jasne ze o unbana na forum dla niego nie zabiegam. Nie jestem w moderacji więc nie będę się mieszał do waszych decyzji (przynajmniej w tym przypadku). Ale co do przywrócenia go do WFQ to się zastanowię (bo z banem na forum będzie trudno się z nim umówić na quiz a zbyt wiele osób nie ma jego gg). Ale raczej jest na to mała szansa bo oprócz problemów logistycznych skoro narozrabiał pomimo przyjęcia go do WFQ to niejako mnie też zawiódł chyba że dawne osiągnięcia zaważą na tym że jeszcze w WFQ będzie mógł zostać. Jak Ci odbanowani sami mogą zauważyć (czego nie trudno było się od początku domyśleć) są szczególnie obserwowani więc powinni się bardziej pilnować.

PS. Gi4lu a ma jeszcze bana na IRCu? Bo jak ma na IRC to nawet nie mam co rozważać bo choćbym bardzo chciał to wtedy nie będzie możliwości żeby mógł brać udział.

Star
Awatar użytkownika

Na IRCu nie ma bana :P Było im wprost mówione, że jeden wybryk i lecą, więc enzu może gratulować tylko sobie, że się nie powstrzymał od takich tekstów.

Mid carder
Awatar użytkownika

W sumie ja w swoim czasie też nie mogłem brać udziału w quizach i na moje to jest nie fair, że ja nie mogłem za coś tam, a teraz ktoś będzie mógł nawet jak odpierdala.

A co do TNT, to zawsze można zrobić temat i kto chce to będzie brać udział raz na 2 tyg, a kto chcę czyli pewnie większość pojawiała by się w TNT co tydzień to na moje byłoby lepsze rozwiązanie, bo moim zdaniem Ci co są zainteresowani bardzo w WFQ, to starają się znaleźć czas, i wbrew pozorom myślę, że to nie jest trudne.. I ci co na prawdę wiążą coś z WFQ, starają się jak najczęściej występować a raz na 2 tyg ehh no to nie jest zbyt dużo trzeba powiedzieć :) Kiedyś było co tydzień i było dobrze, a na pewno większość meczy została by rozegrana w tydzień, a ci co nie rozegrają swojego meczu nawet w 2 tyg, no to nie można wróżyć im przyszłości w tym :P

Star
Awatar użytkownika

Ja się tylko wypowiem co do ostatniej rzeczy, czyli entertainment w federacji. Ja bym z tym jeszcze poczekał. Teraz zabawa rusza od nowa i jest sporo chętnych, widać, że ludzie są aktywni, rozgrywają swoje mecze na czas, przychodzą na familiady i ogólnie jest dobrze. Myślę, że taki trend kiedyś się skończy, bo wiadomo, że nic nie trwa wiecznie (ludzki zapał jest najlepszym przykładem) i kiedyś części ludzi znudzi się samo odpowiadanie na pytania na tematy wrestlingowe i wtedy można dołożyć jakieś feudy, segmenty i inne takie. Oczywiście jeśli jakiś feud by się zawiązał no to niech on sobie działa, ale lepiej z tym poczekać. Kiedy przyjdzie faza zniechęcenia można trochę odświeżyć WFQ i wprowadzając to o czym mówiłeś.

Obrazek

Superstar
Awatar użytkownika

Kenta, nawet zakładając że przecież nie każdy będzie na każdej karcie to niektórym wypada pojedynek raz na miesiąc. I TNT co tydzień i tak musiałoby mieć mega rotacje. Poza tym tu bardziej dochodzi kwestia sędziowania że ktoś kto jeszcze sędziuje musi dogadać dwa terminy to jakby było co tydzień i co tydzień by i grał i sędziował no to mocno by to absorbowało :P Przeszło mi przez myśl żeby zrobić jakąś drugą galę typu "Main Event" i wydawać ją w ten sam dzień co TNT i też co dwa tygodnie tylko z tym że ci którzy wyraziliby chęć że mogą walczyć więcej pojawialiby się też na Main Event tyle że i tak niektorych za bardzo mogłoby zawalić sędziowanie.

Mid carder
Awatar użytkownika

Ja zawsze np. mogę sędziować więcej niż jedną walkę, nawet kilka, to nie problem jak dla mnie :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]