Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:21 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Czy chciałbyś aby powstała druga gala?
Czas głosowania minął pn wrz 02, 2013 8:14 pm
Tak 50%  50%  [ 6 ]
Nie 50%  50%  [ 6 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość

Tytuł: WFQ Main Event
Superstar
Awatar użytkownika

Kenta dał mi trochę do myślenia co do jednej sprawy. On uważa że WF TNT co 2 tygodnie to za mało, jeżeli ktoś nie miałby walki na każdym TNT to czasami nawet niektórym wychodziłoby po 1 walce na miesiąc. Także doszliśmy z Rockiem do wniosku że warto zaryzykować i zamiast robić WF TNT co tydzień i tak czy tak wielką rotację więc chyba na jedno by wyszło i postanowiliśmy wyjść z inicjatywą zrobienia drugiej gali. Karta na tę gale wychodziłaby równo z kartą na TNT i również na jej rozegranie byłyby 2 tygodnie (czyli niektórzy co chcą mieliby średnio jedną walkę na tydzień). Na tej tygodniówce znajdowaliby się wszyscy ci którzy mają ochotę grać trochę częściej (ew. mogłoby dla nich braknąć miejsca na WF TNT i nie chcieliby przez to pauzować). Również takie poboczne rzeczy jak np. turnieje (czyli teraz 90s) mogłyby tu być rozgrywane (bo nie opóźniałoby to niektórych title matchy i turnieje nie ciągnęłyby się w nieskończoność). Z racji tego że głównie zgłoszą się tu raczej Ci którzy w quizach są najbardziej obyci i dlatego chcieliby częściej powalczyć to ta gala miałaby znajomą nazwę, zawartą w nazwie tematu czyli "WFQ Main Event". Jednak to nic pewnego ponieważ jest mała przeszkoda a mianowicie chodzi o sędziowanie. Uczestnicy może i się znajdą ale z sędziowaniem już jest gorzej więc żeby to ruszyło potrzeba jeszcze 2-3 nowych sędziów i bez nowych sędziów raczej nie podejmiemy się stworzenia tej gali. Zrobię ankietę w której każdy może zagłosować czy podoba mu się pomysł z nową galą i w tym temacie można się zapisywać do rosteru Main Event jak i ci którzy nie są sędziami a chcieliby dołączyć do tego grona niech napiszą że chcieliby też sędziować.

Superstar
Awatar użytkownika

Zapisuję się i mogę sędziować na ME ;)

Star
Awatar użytkownika

Pomysł całkiem niezły, bo widać, że niektórzy chcą się bawić w quizy jak najczęściej się da. Zobaczymy jak to będzie jak wystartuje rok szkolny, ale to mniejszy problem, najwyżej zawiesisz tę galę. Jeśli chodzi o mnie to i wiedza i czas nie pozwala mi na zabawę zbyt często, jednak jeśli miałbyś jakąś lukę do wypełnienia to podeślij pw ;) Pomysł tak jak mówiłem dobry, tylko żeby WFQ się nie przejadło niektórym.

Obrazek

Mid carder
Awatar użytkownika

Mnie można dawać do wielu walk :P A z sędziowaniem KTU, mogę na prawdę sędziować po kilka meczy, ile tylko będzie wolnych miejsc na sędziowanie, zawsze mogę brać ;)

Superstar
Awatar użytkownika

No to Kenta jak tak się deklarujesz to jakby co z czystym sumieniem będę Cię bookował i tu i tu i jako sędzia i jako uczestnik z tym że jeszcze wczoraj na jakiś czas odpadł mi jeden sędzia (Bob) i tak naprawdę pomimo Twojego zaangażowania szanse na Main Event są jednak nikłe. Nie dość że przydaliby się nowi sędziowie to i tak z tych co mamy niektórzy dopiero debiutują w sędziowaniu i też nie wiadomo jak sobie poradzą. Jeżeli chodzi o zebranie uczestników, głównie wrzucanie tu tych co nie załapali się na TNT to Main Event nie jest to jakiś kosmos i przesada że za dużo bym chciał ale biorąc pod uwagę sędziowanie to jednak jest to ciężkie do zrealizowania. Bardzo to by się przydało w kontekście turnieju 90s który koliduje na TNT z triple threat matchami na następnym TNT oraz title matchami na jeszcze następnym ale w takim razie jak Main Event nie powstanie raczej 90s od ćwierćfinału nie będzie prowadzony na WF TNT tylko w temacie z turniejem (awansowałeś, to jak awansujesz jeszcze dalej to będziesz miał więcej walk) :P

Star
Awatar użytkownika

Ja też mogę spokojnie uczestniczyć i sędziować też :D

Star
Awatar użytkownika

Zagłosowałem na "Nie", bo według mnie z wszelkimi zmianami i nowościami trzeba poczekać. Narazie jest ogromny zapał do quizów, ale nie wiadomo czy nie skończy się to za tydzień, dwa czy za miesiąc. Jak WFQ przetrwa próbę czasu i wszystkie quizy, matche i inne będą się odbywać bez zarzutu no to wtedy spoko. Narazie jestem przeciw i z ankiety można wywnioskować, że nie tylko ja.

3x WFSF Television Champion
2x WFSF Intercontinental Champion

Superstar
Awatar użytkownika

Chyba póki co trzeba zawiesić ten pomysł bo z turniejem i tak mam co zrobić żeby nie kolidował z TNT a brakuje trochę sędziów jak i niektórzy z tych co są zapisani jako sędziowie są niepewni (a nie będę specjalnie robił nowej gali na sam turniej po to by po dwóch galach ją zawiesić jak turniej się skończy). Fajnie Kenta że masz taki zapał ale niestety trzeba się w tym wypadku dostosować do ogółu. Oczywiście w ankiecie jeszcze ciągle można głosować bo przydadzą mi się te wyniki na kiedyś jak WFQ wytrzyma próbę czasu i wtedy będzie można bardziej realnie to rozważyć.

Mid carder
Awatar użytkownika

Nie no spoko jeśli tak myślisz, że to będzie 'best for business :P' no to ok, ale jak będzie potrzebowane to mogę nawet kilka sędziować na galę i brać udział jak najczęściej, to tyle :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]