Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:57 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Niestety nawet ostatnia karta słabo idzie i to gdzie termin do walki o pas WFQ mógłby być z góry narzucony więc nie bardzo mam ochotę robić karty i bookować pojedynki które wymagają sędziowania wielu osób żeby każdy kto chce być mógł wystąpić jako uczestnik. Dlatego zamykam WFQ (i nie tylko dlatego bo teraz będę miał też mniej czasu przez prace) i jestem rozczarowany i to co chcę zrobić to nie będzie szczyt moich oczekiwań ale wbrew temu co pisałem na początku mogę jeszcze zostać przy otwartych quizach bo akurat otwarte quizy dobrze się trzymają chociaż nie wiem jakie będzie zainteresowanie jak niestety nie będzie familiady tylko znowu klasyczny quiz na 40 pytań :P Także WFQ zamykam ale quizy nie znikają. Nie chcę już robić WF TNT, choćby tylko z walkami o pasy bo nawet takie mogą się przeciągać to jest pierwsza sprawa a druga jest taka że przy takich quizach nie chcę już zbytnio nadszarpywać rangi istniejących obecnie tytułów na czele z WFQ Title bo niestety obecnie mistrz WFQ nie będzie tyle znaczył to co wtedy kiedy WFQ działało normalnie a nowy tytuł może zaciekawić i dla niektórych lepsze będzie wygranie coś nowego więc stworzyłem nowy tytuł :P I w związku z taką formą mistrz będzie tylko jeden i będzie nim zwycięzca otwartego quizu a nazwa to WrestleFans Undisputed Open Quiz Championship. Nazwa oficjalnie funkcjonuje jako pełna żeby nie robić WUOQC Championship bo głupio to wygląda i jak ktoś to wygra i będzie chciał dać to do podpisu to niech daje pełną. Taka długa nazwa z "Undisputed" ponieważ chcę podkreślić że to jedyny tytuł i mistrz jest jeden i żeby stać się tym mistrzem nie raz będzie musiał pokonać kilkunastu naraz. Przykre to trochę ale dobrze że jest chociaż tak i zapraszam na otwarte quizy a co do rangi "WFQ Champions" to admini albo niech ją usuną albo zmienią na np. "Quiz Champion" ale to już wasza decyzja czy chcecie rangę dla jednej osoby. Na koniec, wszystkie obecne pasy idą w vacant.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ]