Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 13, 2020 4:13 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Czy Eryko wróci do federacji?
Czas głosowania minął czw kwie 13, 2017 9:43 pm
Tak, wróci i skopie mi dupę. 20%  20%  [ 1 ]
Nie, nie wróci, bo to robak i karakan. 40%  40%  [ 2 ]
Nie interesuj się, bo kociej mordy dostaniesz. 20%  20%  [ 1 ]
Daj walkę o pas WFQ. 20%  20%  [ 1 ]
Liczba głosów : 5
Autor Wiadomość

Superstar
Awatar użytkownika

Witam serdecznie. Dzisiaj przedstawię newsy ze świata WFQ. Ja jestem RS i zapraszam na wiadomości.

Obrazek

Zaczynamy od bardzo pozytywnej wiadomości. Prezesi federacji (Stochu oraz RS) są bardzo zadowoleni z przebiegu poprzedniej karty. Prawie wszystkie pojedynki odbyły się zgodnie z terminem, zawodnicy mieli bardzo wysokie morale i byli zadowoleni z przebiegu pierwszego od powrotu federacji PPV. RS mówi: "Możemy ze spokojem patrzeć w przyszłość, na razie wszystko idzie jak po maśle i wkrótce wyłonimy pierwszego po powrocie mistrza WFQ. Oprócz tego dowiemy się kto dostąpi zaszczytu walki o pas Main Streamu." Co to może oznaczać dla zawodników? Na pewno to, że wkrótce wyłonimy pierwszego po powrocie mistrza WFQ oraz dowiemy się kto dostąpi zaszczytu walki o pas Main Streamu. Więcej informacji wkrótce.

Prezesi byli pod wrażeniem umiejętności zawodników, którzy co prawda przegrali swoje walki kwalifikacyjne, ale udowodnili, że trzymają wysoki poziom. Na nagrodę mogą liczyć takie osoby jak Angle, Siwy, Ramzes czy Gudson. To na pewno wielka szansa dla tych postaci i jestem pewien, że z niej skorzystają.

Przechodzimy do smutnej wiadomości. Z federacją pożegnał się Eryko, który zapisał się w historii tym, że zdobył pierwszy punkt w quizach po powrocie WFQ. RS miał dla niego wielkie plany, ale zawodnik zawiódł wszystkich swoją naganną postawą na forum jak i podczas walki Ramzesa, Storma i Kilgora. Jego teksty, które nie miały żadnego sensu denerwowały prezesa oglądającego ten mecz. Prośby RSa niestety nie zostały wysłuchane i Eryko po powrocie na forum nie miał nic na swoje usprawiedliwienie i został zbanowany jak ostatni robak przez wspaniałego moderatora CM Maćka. Czy ten zawodnik wróci do federacji? Możecie głosować w ankiecie.

No i mamy dla Was następną niewesołą wiadomość. Podczas poprzedniej karty do skutku nie doszło starcie Rock Bottoma, Damiana oraz STOGa. Nie spodobało się to bardzo Stochowi oraz RSowi, którzy chcą kogoś za to obwinić i zastanawiają się czy jest to wina zawodników czy może sędziego, którym był Siwy. Kara na pewno nie ominie winowajcy, ale na razie nie wiemy czy grozi mu zwolnienie czy tylko kara finansowa.

Ostatnia informacja będzie bardzo wesoła! Ruszają zapisy do drużynowego turnieju, który wyłoni nowych mistrzów drużynowych WFQ. Tutaj można składać zgłoszenia ekip i jeśli wszystko dobrze pójdzie - wkrótce zaczniemy starania, które są dla Was manną z nieba.

To wszystko na dzisiaj. Mówię jak jest - Radosław Max LASZLO.

Drużyny:

1. Rainmaker & Hubson
2. Triple XX & Adas
3. Luczas Boczas

Ostatnio zmieniony pt mar 17, 2017 10:07 pm przez Sonny Krokiet, łącznie zmieniany 4 razy

Superstar
Awatar użytkownika

Newsy fajne, Didier Drogba jak widać po udanej karierze jako koszykarz Los Angeles Lakers spełnia się jako prezenter telewizyjny na Superstacji, ale gdzie coś o zwycięzcy walki na szczycie, mnie? Pokonałem mistrza Olimpijskiego z Atlanty i wielkiego moderatora, a tu ani słowa.

Eriko wróci, STOG rozmawiał o tym z norweskim komentarem Arne Szajne.

Zapisuje siebie i Hubsona, choc jeszcze nie dał znać czy się na to zgadza. O nazwie zespołu poinformuję wkrótce. Pozdrawiam

Low carder
Awatar użytkownika

W TNA Matt Morgan trzymał kiedyś sam pasy TT, więc nic nie stoi na przeszkodzie abym się zapisał.

Superstar
Awatar użytkownika

.Kabrall pisze:
W TNA Matt Morgan trzymał kiedyś sam pasy TT, więc nic nie stoi na przeszkodzie abym się zapisał.

No na pewno, znajdź partnera to pogadamy a jak go nie masz to szykuj się na walkę piątkową. Nie ma czegoś takiego jak ekipa złożona z jednej osoby.

Superstar
Awatar użytkownika

Newsy bardzo fajne, do tego ta grafika, no Nessu był by dumny :P Do tego ankieta na propsie, tym razem Forlan był by dumny XD

Oczywiście że się zgadzam :D

Oczywiście nie mogło być innej nazwy niż "Los Ingobernables de WF"

Moderator 22.09.2017-03.04.2018

Ostatnio zmieniony wt mar 14, 2017 10:47 pm przez Hubson, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Dobra, ja i Triple XX zgłaszamy się. Nazywać się będziemy "Goście pod Wpływem".

Superstar
Awatar użytkownika

Lokalizacja: Państwo Izrael bezprawnie okupuje tereny należące do Palestyny ale opinia publiczna ma to w dupie
Fajne newsy, nie czytałem

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.16-06.01.17
Administrator WrestleFans - 06.01.17-

Superstar
Awatar użytkownika

Siwy pisze:
Fajne newsy, nie czytałem

To trzeba było, może byś się czegoś dowiedział ignorancie.

Star
Awatar użytkownika

Luczas Boczas przejmują WFQ

Gudson & Ramzes will win the titles and fuck your mothers

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ]