Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw sie 11, 2022 8:37 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Rozwojówka WFQ
Low carder

widze ze niektorzy nie chce brac udziału w tym co robi KTU wiec robia sobie quizy na boku mam tu na mysli Focuz'a i innych a zeby nie zasmiecac forum tymi quizami ktore sa na takim poziomie jakie sa zrobiłem forum dla takich jak oni zeby tam dawali wyniki tych swoich quizow i ustawiali sie na nie .Jest tam ranga RWFQ champion ktora nie ma zadnego znaczenia w tym co obi KTu ja tam raz na jakis czas zrobie cos na wzor gali nawet nie i wyłonie tego mistrza .Moga tam napisac wszyscy ktorzy nie biora udziału quizach organizowanych przez KTU .

Link:
http://rozwojowkawfq.feen.pl/index.php

Obrazek
[/center]

Tytuł:
Mid carder
Awatar użytkownika

Szczerze to bez sensu bo ja FocuZ i Badi robimy tak sobie żeby się poprostu podszkolić we wiadomościach. Dla mnie to nawet te wyniki nie musiałyby być na forum ; ). Niech sobie ustawia ktoś quizy kto chce a nie teraz jeszcze potrzebne jest coś dla dzieci jakby sobie nie mogli sami robić quizów chcą o coś powalczyć zapraszam Do KTU ; ) To wszystko Dzięki ; ).

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Mnie też pomysł się za bardzo nie podoba, nie mamy aż tak dużo osób żeby jeszcze robić rozwojówki, po prostu jak chłopaki chcą sobie robić sparingi żeby się podszkolić to ich wybór, po prostu nie muszą podawać wyników na forum bo robienie tematu dla jednej walki towarzyskiej nie ma sensu.

Tytuł:
Rookie
Awatar użytkownika

Mnie sie pomysł tak bardzo nie podoba ale rozwojówka to coś fajny pomysł wejde i dam znać.

Tytuł:
Superstar

Coz ma to dwie strony medalu... a raczej lepiej mowiac napisze 2 sposoby:

Sposob I : Pomysl jest dobry...dla ludzi ktorzy robia quizy na boku i zasmiecaja forum tymi wynikami ktore wlasciwie do zycia forum nic nie wnosza jest to wspaniala odskocznia i doskonala zabawa... mysle wiec ze jest to dobre no i przynajmniej nie bedzie syfu na forum...

Sposob II : Tutaj trzeba podejsc bardzo komunistycznie...wiem ze nie lubicie mojego jakze lubianego slowka ale znow go musialem uzyc... a zatem wyjasniam...pomysl jest beznadziejny i zbedny...trzeba tych ludzi co robia quizy po prostu zwarnowac i usunac zbedny smietnik i wprowadzik zasade ze moga tu byc tylko oficjalne quizy WF...sposob jest dosyc ostry i nieprzyjemny ale nieraz juz robiono cos takiego :)

Indys Typer 2015 - 3 Miejsce
1x User Miesiąca (Luty 15')
Byly moderator Wrestlefans

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Dobra widzę że ta rozwojówka nie przejdzie, po prostu jak ktoś robi sparingi to nie musi wrzucać wyników na forum a jak jakieś osoby które kojarzę z nicków chcą między sobą zawalczyć to od tego jest TNT :P Zamykam

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 6 ]