Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest śr cze 26, 2019 4:20 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Tytuł: Coś nowego..
Mid carder
Awatar użytkownika

IRC łączy, nieprawdaż?
Z racji tego, że chcemy odświeżyć trochę WFQ postanowiliśmy stworzyć stajnię, źle... rodzinę. Rodzinę Corleone.
Po prostu z miłości do filmu The Godfather.

Skład na chwilę obecną.
nWo1 - Don Vito Corleone
Splotem okoliczności zmuszony do zejścia na drogę kryminalną i prędko wyrobił sobie opinię inteligentnego i zaradnego, choć wzbudzającego lęk zimnym opanowaniem i zaciętością.
Zawsze starałem się być zapobiegliwy. Kobiety i dzieci mogą być beztroskie, my nie.

Gunjack1 - Santino "Sonny" Corleone
Ambitny i zapalczywy, pragnie zaskarbić sobie przychylność ojca oraz szacunek reszty rodziny. Kobieciarz i zabijaka, potrafi jednak być hojny i łagodny.

Storm - Consigliori Tom Hagen
Przygarnięty jako dziecko przez Rodzinę. Don Corleone zadbał o wykształcenie Toma i traktował go jak czwartego syna. Jest niezmiernie oddany Rodzinie, a Dona traktuje
jak własnego ojca, służąc mu radą najlepiej jak potrafi.

Wielki859 - Michael Corleone
Michael - najmłodszy syn Dona. Jako jedyny z Rodziny chce odciąć się od korzeni i żyć po amerykańsku. Mimo pozornej słabości i miękkości, jest jednak niezwykle podobny z charakteru do ojca; swój talent do zjednywania sobie ludzi i niezwykłą inteligencję ujawni niespodziewanie.

Marlena - Connie Corleone
Siostra Michaela i Santino Corleone. Pełna temperamentu i pyskata jedyna córka Dona.
Connie zmienia mężów jak rękawiczki, robiąc na złość Michaelowi w zemście za zabójstwo męża.

Kubiko - Peter Clemenza
Główny dowódca "oddziałów" Rodziny, składających się z morderców wykonujących brudną robotę. Clemenza pilnuje porządku na terenach miasta zarządzanych przez Rodzinę, służy Donowi radą i doświadczeniem przy posunięciach taktycznych oraz bierze udział w egzekucjach wrogów Rodziny.

RockBottom - Luca Brasi
Budzący grozę bezlitosny morderca, wiernie oddany Donowi, załatwiający dla niego najbardziej niebezpieczne sprawy.

Rodzina jest zamknięta, doskonale wiadomo jak do niej dołączyć. Jedyna, niepowtarzalna. Wymaga całkowitego oddania. Nie ma przebacz.
"Fredo, you're my older brother, and I love you. But don't ever take sides with anyone against the Family again. Ever.

Tytuł:
Superstar
Awatar użytkownika

Jak dla mnie pomysł genialny !
Sam jestem fanem Ojca Chrzestnego, więc jestem ciekaw jak się to rozwinie.
Mam nadzieje, że pomysł szybko nie upadnie, bo skład rodziny wygląda imponująco.
Na początek również będzie wesele? :D

Moderator roku 2012 !
Administrator od 1.08.2013
Fan wrestlingu od 25.02.2005 !
http://total-nonstop-action.blogspot.com/

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]