Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 20, 2019 7:15 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna
Autor Wiadomość

Tytuł: WWE by ChampIS
Mid carder
Awatar użytkownika

Wobec dużej ilości i nudy i czasu postanowiłem jakoś go zapełnić. Razem z kolegą pomyśleliśmy o WWE Diary. Pełno tego typu blogów w internecie, ale my pragniemy by nasze pomysły nie wyczerpały się po tygodniu i nasz blog trwał jak najdłużej. Postaramy się uczynić,,nasz" świat WWE jak najciekawszym. Prosimy o wyrozumiałość dla naszych początkowych postów. Liczymy na komentarze zarówno pozytywne, jak i negatywne. Na pewno pomogą nam one w udoskonaleniu naszej pracy.
NO TO ZACZYNAMY!

Składy Rosterów
Wszystko musi mieć swoje początki. Tak samo nasz blog. Kolega nie ma jeszcze konta a więc ja w jego i w swoim imieniu mam zaszczyt przedstawić szerokiej publiczności składy rosterów, posiadaczy pasów i listę gal PPV. :)
ZAPRASZAMY! :)

RAW:

ZAWODNICY:

Antonio Cesaro
Titus O'Neil
Darren Young
Santino Marella
Big Show
Heath Slater
Big E Langston
Austin Aries
Jinder Mahal
Jimmy Uso
Jey Uso
Hunico
Brock Lesnar
Zack Ryder
R-Truth
Justin Gabriel
Dean Ambrose
Randy Orton
Daniel Bryan
CM Punk
Damien Sandow
Cody Rhodes
The Miz
John Cena
Jeff Hardy
Kane
Undertaker

DIVY:
Alicia Fox
Beth Phoenix
Tamina
Layla

PRACOWNICY:
Scott Stanford
Matt Striker
Lilian Garcia
Jerry ,,The King" Lawler
Michael Cole
Rick Flair

SMACKDOWN:

ZAWODNICY:
Mark Henry
Shelton Benjamin
Edge
Curt Hawkins
Christian
Brodus Clay
Tyson Kidd
Michael McGillicuty
AJ Styles
John Morisson
Kevin Nash
Chris Jericho
Batista
Alberto Del Rio
Wade Barrett
Rey Mysterio
Sin Cara
Sheamus
Jack Swagger
Tensai
Dolph Ziggler
Kofi Kingston
Roman Reigns
Ryback
Triple H
Epico
Primo

DIVY:
Eve Torres
AJ Lee
Kaitlyn
Maryse
Natalya
Rosa Mendes
Maria

PRACOWNICY:
Tony Chmiel
Ricardo Rodriguez
Jim Ross
Paul Heyman
Josh Mathews
Booker T

Obrazek
WWE Champion - The Undertaker

Obrazek
World Heavyweight Champion - Sheamus

Obrazek
US Champion - The Miz

Obrazek
IC Champion - Wade Barrett

Obrazek
TT Champions - Primo & Epico

Obrazek
Divas Champion - Maryse

LISTA GAL PPV:

Royal Rumble – 27 01 2013r.
Elimination Chamber – 17 02 2013r.
Wrestlemania – 7 04 2013r.
Extreme Rules - 19 05 2013r.
Over the limit – 9 06 2013r.
Money in the bank – 14 07 2013r.
SummerSlam – 18 08 2013r.
Night of Champions – 15 09 2013r.
Hell in a cell – 20 10 2013r.
Survivor Series – 17 11 2013r.
TLC – 15 12 2013r.

WWE RAW - 14 01 2013

Raw rozpoczęliśmy od przyjścia na arenę Jeffa Hardy’ego
Jeff Hardy: Czekacie na coś wielkiego no nie? Internet to niesamowita sprawa. Dzięki niemu mogę być z fanami 24 godziny na dobę. Coś cudownego. A więc przejdźmy do sedna sprawy. Gdy zaczynałem karierę wszystko w WWE wyglądało inaczej. Atmosfera była zupełnie inna. Atmosfera była inna na zapleczu, w szatni, w gabinecie prezesa. Jedynie tutaj czuć cały czas to samo. Jedyne zmiany jakie można dostrzec to to że dziewczynka z pierwszego rzędu wyrosła i stała się kobietą. To, że tamten facet przytył parę kilo od mojego debiutu. Jednak atmosfera jest ta sama, doping nadal niesie zawodników jak skrzydła. Mnie tak niesie. Dzięki wam jestem tu wysoko, dla was jestem wysoko. Jednak czy nie uważacie że cały czas czegoś mi brakuje. Niby to już szczyt, ale jednak chciałbym coś więcej. Tego co stanowiło by największą nagrodę dla mojej pracy. Wiecie o co chodzi. Jeff Hardy przeżył już za wiele dni w tej organizacji bez pasa mistrzowskiego na ramieniu. Co prawda miałem kiedyś inne. Jednak ten w WWE byłby największą nagrodą dla mnie i dla wszystkich dopingujących mnie fanów. Ostatnio spojrzałem w kalendarz i wiecie co? Idealną okazją do zdobycia tego tytułu byłoby Royal Rumble. Tak więc chciałbym zaprosić na arenę Ricka Flaira i prosić go o ustalenie tej walki.
Na ring zmierza jednak Randy Orton.
Randy Orton: Żebrak, tchórz! Wiesz o kim to Hardy? O tobie! Honorowy zawodnik prosi mistrza o walkę tak jak on to uczynił. Myślisz, że podlizując się fanom uzyskasz szansę do walki. Mylisz się. Trzeba być mężczyzną Jeff. Prosząc tych tłustych i śmierdzących kibiców niczego nie osiągniesz. Undetaker nie zgodził się na moją walkę z nim. Stchórzył niczym ty. Jego nędzne tłumaczenia na nic się zdadzą, bo i tak wszyscy doskonale wiedzą na czyich ramionach powinien być pas WWE.
Nature Boy Rick Flair w drodze na ring!!!
Rick Flair: Randy, Randy, Randy! Ile to już razy przegrałeś z Takerem? Chcesz jeszcze raz?
Randy Orton: Miał czysty fart, cały czas pokonywał mnie …
Rick Flair: Zamknij się wreszcie! Jeff co do ciebie – nie mogę dać Ci walki od tak. Musisz udowodnić swoje umiejętności. Stanie się tak jeżeli pokonasz dzisiaj … Randy’ego Ortona. To nie wszystko. Trzeciego uczestnika walki wieczoru wybiorą fani. Na Twitterze tak jak lubisz Hardy. Do wyboru będą: Daniel Bryan, Kane i The Miz. Udanego Show!

W gabinecie Ricka Flaira Big Show czekał na naszego GM’a. Po chwili nadszedł Rick.
Big Show: Słyszałem co stało się z moim dzisiejszym rywalem. Kontuzja? Dzisiaj nie może walczyć, ale jutro już będzie gotowy? Jesteś aż tak naiwny Rick? Po prostu w tej federacji nie mam już z kim walczyć. Każdy słysząc moje imię ucieka w popłochu.
Rick Flair: Może powinieneś poszukać wyzwań gdzie indziej?! Zagraj w filmie albo coś w tym stylu.
Big Show: Widzę, że ty też chcesz wyprowadzić olbrzyma z równowagi niczym Ci obrzydliwi fani. Ty jednak masz tu władzę, oni są tu nikim, więc z tobą kłócił się nie będę.
Rick Flair: Wiesz co miałem dać Ci dzisiaj wolne, ale jednak wyprowadziłeś mnie z tego przekonania. Szykuj się na swoją walkę już teraz. Twój rywal będzie naprawdę ,,big”.

Walka nr.1: Big Show vs Big E Langston
Rywalem Big Showa okazał się być Big E Langston. Naprawdę ,,duża” walka.
Zaczęliśmy od pojedynku siłowego, który wygrał Big Show spychając rywala do narożnika i tam zasypując go ciosami. Dodatkowo olbrzym dorzucił Body Slam i Elbow Drop. Sędzia nawet nie doliczył do dwóch co rozwścieczyło olbrzyma. E uniknął Clotheslinu jednak nadział się na Shoulderblock. Teraz Show po prostu przeszedł się po rywalu. Big E nieco doszedł do siebie i uniknął szarży rywala, przy której Show nadział się na stalowy narożnik. Dodatkowo Langston posłał rywala imponującym Millitary Press Slamem poza ring. Tam E wbił Showa w schodki i z powrotem walka wróciła do ringu. W kwadratowym pierścieniu młodszy z zawodników poznęcał się trochę nad Showem by wykonać mu Clothesline. Z Big Ending nie dał już rady i Big Show wymierzył mu za karę Spear. Teraz to Show przejął inicjatywę i wykonał rywalowi Elbow Drop. Nie zrobił on jednak dużego wrażenia na Langstonie i ten wykonał trzy Double Axe Handle. Na deser został Big Ending! 1 .. 2 .. Kickout!!! Big E jak i publiczność nie mogli uwierzyć. Langston szybko jednak postanowił pójść za ciosem i zaprowadził rywala do narożnika i posadził go na nim. Szykował się Superplex, jednak Show zepchnął rywala z narożnika i wykonał Elbow Drop z drugiej liny. Pozostał Chokeslam i po sprawie!
Zwycięzca : Big Show – via Pinfall

Michael Cole: Niesamowita walka! Takie walki olbrzymów zawsze fascynują publiczność. Świetny ruch ze strony Flaira!
Jerry Lawler: Jestem pod wrażenie Big E Langstona! Nie przestraszył się Big Showa i udało mu się walczyć jak równy z …
Big Show: Myślicie, że to koniec? To dopiero rozgrzewka. Zapraszam następnego rywala. Chcę pokazać publiczności kogo powinni uwielbiać. Ja powinienem być na ustach wszystkich przegranych zasiadających na widowni!
Rozbrzmiała muzyka R-Trutha!
Big Show: On naprawdę jest mocno stuknięty!
Jerry Lawler: Niestety chyba muszę przyznać rację Big Showomi. Trzymaj się Truth. Niech prawda Cię wyzwoli!

Walka nr.2: Big Show vs R-Truth
Niespodziewanie Truth zaraz przy wejściu na ring zaatakował Showa Springboard Dropkickiem! Show po tej akcji cofnął się aż do jednego z narożników. Truth nie czekał tylko dorzucił Corner Clothesline! Przy próbie kolejnej akcji Big Show skontrował i wymierzył Big Boota i do niego dorzucił Spear! 2 count. Truth mądrze nadział Showa na liny i spróbował Springboard Crossbody, jednak olbrzym przechwycił go w locie. Show przetrzymał chwilę rywala i wykonał Powerbomb! 2 count! R-Truth mądrze umknął przed Shoulderblockiem i zaatakował nogę rywala. Do tego dorzucił Snapmare. 1 .. 2.. 3!!!
Zwycięzca: R-Truth – via Pinfall
Szczęśliwy Truth opuścił arenę przybijając piątkę z fanami, a Show pozostał w ringu mocno zniesmaczony wynikiem walki.

Przenosimy się na zaplecze, gdzie Heath Slater i Jinder Mahal spotkali Ricka Flaira.
Heath Slater: Skoro postanowiłeś zawiesić naszego głównego basistę zdecydowaliśmy się na drastyczny krok. Z bólem muszę przekazać fanom, że dzisiaj rozwiązany 3MB. Jeśli ty nie traktujesz nas poważnie, to my nie będziemy zarabiać dla ciebie pieniędzy. Nie damy się wykorzystać.
Rick Flair: Po pierwsze masz zwracać się do mnie szefie. Po drugie stowarzyszenie laryngologów USA mu podziękuje. Jednak żeby dobrze rozpocząć wasze kariery solowe wyznaczę wam dzisiaj walki 1 vs 1. Życzę powodzenia

Na arenę przy buczeniu publiczności przyszedł CM Punk.
CM Punk: Czy wszyscy widzieli co stało się wcześniej. Czy na pewno się nie przesłyszał. Gość, któremu spuszczał lanie za każdym razem gdy stawał naprzeciw jego dostaje mecz o miano pretendenta ot tak. Żadnej pracy tylko umieszczenie w #1 Contender matchu. Jak to świadczy o naszym General Managerze. Jest to gość, który całkowicie mnie lekceważy. Zdaje się nie pamiętać gdy za każdym razem kiedy pas mistrzowski był na moich ramionach wzrastała jego ranga. Cały czas podnosił prestiż tego wyróżnienia. Dawanie Jeff’owi i gościowi wybranemu przez ten arogancki lud walki o miano głównego rywala mistrza to istna kpina. Mimo, że ja walczyłem w tej organizacji bez żadnej przerwy jestem lekceważony. Ten wybór to istna kpina. Jeśli w tej organizacji jest ktokolwiek, kto mógłby stanąć twarzą twarz z Undertakerem to tylko ja. Tylko ja jestem w stanie patrzeć mu prosto w oczy nie spuszczając zwroku. Mogę patrzeć na niego jak mistrz na mistrza. Jedynie ja jestem w stanie odebrać mu tytuł.
Na arenie rozbrzmiałą muzyka Johna Ceny i ten witając się z fanami przybył na ring.
John Cena: Może zamiast gadać wreszcie byś coś zrobił. Pamiętam jak obiecywałeś zmiany. Wielu to pamięta. Co wynikło z tych zmian. Zupełnie nic! CM Punk to kompletny hipokryta. Za każdym zdaniem wypowiedzianym z jego ust kryje się kłamstwo. Gdy Punk ma ten tytuł to tylko stanowi wpis do statystyk – niby jest jednak nikt o tym nie mówi. Jednak gdy John Cena staje się mistrzem o jego panowaniu mówią wszyscy, od prezydenta do babci klozetowej w Nowojorskim metrze. Każdy fan wie kto jest jego mistrzem. Każdy może scharakteryzować każde moje panowanie jako mistrza. Punk nie daje nic nowego temu tytułowi. On go tylko posiada.
CM Punk: Mam powiedzieć Ci ile WWE zyskało gdy byłem mistrzem?! Tyle ile podczas twoich 10 reignów. Jesteś jedną, wielką, przereklamowaną gwiazdką tej organizacji. Mówisz o fanach, a robisz wszystko dla siebie. Pragniesz by o tobie mówili. Zresztą ja robię to samo. Tylko ja nie ukrywam tego za maską dobrego chłopca w przykrótkich spodenkach. Ja robię to otwarcie. To twoje hasło … Szacunek, coś tam, coś tam to tylko slogan, którego w ogóle nie przestrzegasz. Każesz przestrzegać je innym, a sam wykorzystujesz swoją pozycję do niszczenia niewygodnych młodych wilków. Czy pamiętasz Alexa …
John Cena: To ja niszczę młode talenty?
CM Punk:Tak myślę, jesteś samolubem!
John Cena: Nigdy nie myślę o sobie. Cały czas patrzę na innych. Nie jestem egoistą jakich pełno wokoło. Jeden stoi obok mnie w ringu. Może czasami robię coś dla siebie – jak bardzo chcę dołożyć komuś obok mnie …
CM Punk : I znowu wywołasz bójkę z zaskoczenia? Znowu pokażesz się ze strony SuperMana. Stań ze mną w otwartej walce a skończy się ona jak ta poprzednio i jeszcze wcześniej, i jeszcze … W ogóle wygrałeś kiedyś walkę z Best In the World?
John Cena:Na ...
CM Punk: Odpowiem ze Ciebie – Nie!!! Chcesz jeszcze raz oberwać, to zapraszam. W 2012 nie osiągnąłeś nic. Chcesz rozpocząć 2013 od porażki na Royal Rumble i ponownego ośmieszenia?
John Cena: Czyżbyś zaproponował walkę? Zgadzam się!!! CM Punk vs John Cena na Royal Rumble!
CM Punk: Tylko wiesz, że ta walka odbędzie się przed Royal Rumble meczem? Twoje ego nie ucierpi gdy nie znajdziesz się w Main Evencie? A i jeszcze jedno, ponoć weźmiesz udział w royal rumble matchu. Walka ze mną = brak udziału w walce eliminacji. Będziesz tak pobity, że nie będziesz wiedział gdzie jesteś. Gwarantuje Ci to CM Punk – Best In the World!
Po tych słowach Punk postraszył rywala High Kickiem, jednak ten zrobił unik. Po nieudanej próbie ataku Punk wyszedł z ringu i udał się na zaplecze.

Walka nr.3 Antonio Cesaro vs Santino Marella

Antonio rozpoczął od Clotheslinu. Szwajcar poszedł za ciosem i dorzucił Body Slam i później Elbow Drop, by na końcu przejść do Headlocku. W końcu Santino wydostał się i doszedł do głosu wykonując Hiptoss i Saluting Headbut. Przy próbie Cobry Antonio umknął i powalił rywala Double Ax Handle, by następnie wykonać Double Stomp i Gutwrench Suplex. Na sam koniec pozostał nam European Uppercutt, Neutralizer i po sprawie.
Zwycięzca: Antonio Cesaro – via Pinfall

Po walce Szwajcar wziął mikrofon by coś powiedzieć.
Antonio Cesaro: Nie rozumiem Amerykanów. Niby jesteście tacy przedsiębiorczy, a zabieracie miejsca pracy swoim. Po co wam ściągać podrabianego błazna z Włoch, skoro prawie każdy z was nadawałby się do tej roli. Jednak nie mnie to oceniać. Straciłem pas USA, ale może to i dobrze. Od dawna nie miałem ochoty reprezentować tej ludzkiej miernoty zamieszkującej ten kraj. Przynajmniej teraz jestem pewien, że nie uwłaczam swojemu krajowi nosząc pas dla słabych ludzi z Ameryki. Nie będę drugim Dusty Rhodes’em, który uważał, że Ameryka jest najważniejsza, tylko by przypodobać się tłumowi. Ja mam odwagę by powiedzieć wam prosto w twarz – Amerykanie to …
Przerwało mu nadejście Cody’ego Rhodesa, który w szybkim tempie udał się do ringu!
Cody Rhodes: Nie mogę już tego słuchać. Obrażając Amerykę, obrażasz nie tylko tych ludzi, lecz przede wszystkim mnie. Mój ojciec uczył mnie by zawsze być patriotą i szanować Stany Zjednoczony Ameryki. Nie mogę patrzeć jak przyduży krasnal obraża ideały mojego ojca równocześnie wyśmiewając się z niego. Lepiej uważaj Antonio bo dla może do dla ciebie się źle skończyć.
Po tych słowach Cody uderzył Cesaro mikrofonem i następnie wykonał mu Beautiful Disaster!

Na zapleczu Matt Striker przeprowadza wywiad z CM Punkiem
Matt Striker: Co myślisz o swojej dzisiejszej walce z Undertakerem.
CM Punk: Ta walka to doskonała okazja by udowodnić widowni, że to CM Punk zawsze powinien być w Main Evencie. W końcu podczas walki z mistrzem WWE powinien był być doceniony. Tak jednak nie jest i musi walczyć w środku gali. Mam nadzieję … Nie! Jestem tego pewien! Dzisiaj udowodnię, że CM Punk walczyć powinien o najwyższe laury we wszystkich Main Eventach! Niech John Cena ogląda tą walkę i uczy się charyzmy i umiejętności w ringu.

Walka nr.4 CM Punk vs WWE Champion The Undertaker – Non title match

Rozpoczęliśmy od zwarcia, którego ku zdziwieniu publiczności , zwycięzcą okazał się Punk. Best In the World zepchnął rywala do narożnika i tam wykonał mu High Knee. Dodatkowo Punk wykonał Buldog i zajął się maltretowanie nogi mistrza. Po chwili przeszedł do Key Locku. Taker wydostał się z niego bez problemu Side Slam’em. Następnie wykonał Body Slam, Big Boot, Leg Drop i na koniec Vertical Suplex z długim przytrzymanie w powierzu. 2 count! Punk odzyskał kontrolę po ataku na osłabioną nogę na której chwilę później wykonał Low Dropkick. Dodatkowo mamy DDT jednak sędzia nie doliczył nawet do 2. Po chwili namysłu Punk wszedł na narożnik by wykonać Elbow Drop, ale niestety dla niego nie trafił! Taker mocnym Irish Whipem wbił przeciwnika w narożnik w którym dorzucił Back Splash. Na środku ringu zapiął Nerve Hold. Po chwili Taker puścił uchwyt by wykonać Running Senton. Szykowało nam się Last Ride, jednak Punk’owi udało się skontrować to na Figure Four Leg Lock. Taker miał problem jednak bardzo powoli doczołgał się do lin. Podczas wstawania Best In the World rozpoczął swą serię kopnięć, którą zwięczył pięknym i mocnym High Kickiem! 2 count! Załamany Punk nie wiedział co robić i stanął zamyślony przy linach. Po chwili wszedł na narożnik by wykonać Flying Elbow. 2 count! Przy tej akcji ucierpieli jednak obaj zawodnicy, więc w tym samym momencie zdołali stanąć na nogach. Rozpoczęła się wymiana ciosów, którą mocnym Mongolian Chopem zakończył Deadman. Punk próbował pomóc sobie odbiciem od lin jednak Taker zatrzymał go Shoulderblockiem! Do tego Leg Drop. 2 count! Taker chciał wykonać Suplex, jednak nie udało mu się i Punk skontrowało na swój własny Suplex. Po tej akcji Taker wyturlał się z ringu. CM Punk poszedł za nim i wyniósł go na barki pod GTS jednak ciężar mistrza przeważył go. Taker posłał Punka mocnym Irish Whipem w schodki, a sędzia w tym czasie rozpoczął liczenie. Zmarły chciał wykonać Punkowi Spear na schodki, jednak ten skontrował to na Facebuster w schodki! W tym czasie sędzia doliczył do 10!
Zwycięzca – Double Count-out
Panowie nie zważali na wyliczenie. Punk Back Suplexem posłał rywala w bandę i wszedł na ring by z niego wykonać Flying Knee. Undertaker mądrze odsunął się i Best In the Word trafił w bandę. Umarlak dorzucił Uppercut I Chokeslam na schodki. Gdy złapał Punka pod Tombstone Pildriver nagle na arenie zgasło światło. Po chwili znowu zrobiło się jasno i zobaczyliśmy uciekającego w trybuny Punka i stojącego koło ringu Takera. Na narożniku w ringu stał ZAMASKOWANY ZAWODNIK! Deadman na początku go nie zauważył, lecz gdy się odwrócił w jego stronę otrzymał Crossbody. Po wykonaniu tej akcji zamaskowany sięgnął po krzesełko spod ringu i zaatakował nim Takera uderzając go przy tym w głowę. Na koniec przydeptał twarz Takera i popatrzył w stronę leżącego niedaleko tytułu mistrzowskiego!

Michael Cole: Cóż za niesamowita walka przysłonięta jednak tym atakiem na końcu. Szkoda tylko, że nie udało nam się jej rozstrzygnąć.
Jerry Lawler: Panowie dali nam kawał pożądnego wrestlingu. Każdy fan WWE jest zobowiązany by obejrzeć tą walkę.
Michael Cole: Jeszcze dzisiaj czeka nas #1 Contender Match for WWE Championship. Myślę, że Undertaker powinien obejrzeć uważnie tą walkę. Jeff Hardy vs Randy Orton vs zawodnik wybrany przez publiczność na Twitterze jeszcze dzisiaj!

Walka nr.5 Jinder Mahal vs John Cena
No to niezłe rozpoczęcie kariery solowej zafundował Mahalowi nasz GM Rick Flair.
Jinder rozpoczął od serii kopnięć w korpus Ceny po czym przeszedł do Headlocku. Cena szybko wydostał się z tego uchwytu i wykonał po kolei Hiptoss, Irish Whip i Corner Clothesline. John zapiął Facelock by po chwili wykonać Proto Bomb. Five Knuckle Shuffle jednak nie ujrzeliśmy gdyż Mahal mądrze zatrzymał Jaśka kopniakiem. Dorzucił do tego Backbreaker na kolano i chwilkę popastwił się nad rywalem. Chicken Wings, Neckbreaker i Knee Drop dla Johna. Próba Clotheslinu, którą John skontrował na Back Body Drop. John chciał pójść za ciosem z szarżą, jedak Hindus zatrzymał ją titl-a-whirl Body Slamem. 2 count! Jinder wszedł na narożnik i szykował akcję w locie jednak John złapał go w Beer Hug by po chwili wykonać Powerslam. Mahal uniknął Corner Splashu i John wylądował w stalowym narożniku. Roll-up! 2 count! Jinder dorzucił Enzuigiri, Running High Knee i przeszedł do Camel Clutchu. Fani dodali Cenie aniumuszu I po chwili cierpienia zdołał się wydostać. Rozpoczęło to wymianę ciosów, którą wygrał Cena i powalił rywala Shoulderblockiem. Mamy Leg Drop i Five Knuckle Shuffle. Cena wyniósł Jindera pod AA jednak ten zdołał skontrować i wykonał Reverse STO. Do tego mamy Full Nelson Slam. 1 .. 2 .. Kickout! Chybiony Scissors Kick i mamy Monkey Flip i Dropkick od Johna. Do tego AA i 1 .. 2 .. 3!!!
Zwycięzca: John Cena – via Pinfall

Michael Cole: Nie wiem jak ty, ale ja jestem zaskoczony tym co pokazał Jinder. Stawił czoła lepszemu zawodnikowi z większym doświadczeniem i był w stanie walczyć z nim jak równy z równym. Brawa dla niego!
Jerry Lawler: Spójrz co nas teraz czeka! Walka Divas! Coś czuję, że będzie ciekawie.
Michael Cole: Już nie mogę się doczekać!

Walka nr.6 Beth Phoenix & Tamina vs Layla & Alicia Fox

Zaczęły Layla i Tamina. Obie próbowały Roll-up jednak nieskutecznie. Springboard Crossbody nie udane w wykonaniu Layli i zmiana – do ringu wchodzi Beth. Dla niej Layla miała jednak Clothesline, Leg Drop i Elbow Drop. Po tych akcjach zapięła Side Headlock i posłała całusa do Michaela Cole’a. Ten był z tego powodu bardzo zadowolony. Próba przypięcia i 2 count! Beth udało się skontrował próbę akcji w locie i sama wykonała Spinebuster. Zmiany w obu teamach. Alicia ruszyła na Taminę jednak ta przechytrzyła ją Back Body Dropem. Do tego mamy Clothesliny i Double Ax Handle. Szykował się Superfly Splash jednak Alicia uciekła i Tamina trafiła w pustkę. Beth chciała pomóc partnerce jednak Layla przyszykowała dla niej Chick Kick. Dla Taminy Alicia miała Bridgin Northern Lights Suplex, Monkey Flip i Backbreaker. Na koniec zmiana z Laylą, która wykonał Chcick Kick rywalce na koniec walki!
Zwycięzca: Layla & Alicia Fox – via Pinfall

Michael Cole: To była świetna rozgrzewka przed walką wieczoru!
Jerry Lawler: Już za chwilę dowiemy się kto będzie trzecim uczestnikiem dzisiejszej walki wieczoru.

Na arenie rozbrzmiała muzyka Ricka Flaira i oto nasz GM zjawił się wraz z trójką zawodników: Daniel Bryan, Kane i The Miz.
Rick Flair: Czujecie te emocje panowie!? Który z nich powinien otrzymać szansę na udział w tej walce?
Publiczność wyraźnie za Mizem.
Kane: Skończmy to jak najszybciej! Nie lubię takich gierek tak samo jak nie lubię publiczności. Możecie buczeć jednak prawda jest taka, że on jest największym potworem i największą dominującą siłą w tej organizacji.
Daniel Bryan: Nie! Nie! Nie! Odkąd odszedłeś z naszego Tag teamu stałeś się przegranym. Ja natomiast już na Royal Rumble zdobędę tytuł mistrzowski WWE.
The Miz: Naprawdę? Naprawdę? Poważnie? Mam przed sobą potwora niczym z filmu Potwory i spółka i nieudacznika z brodą próbującego nabrać ludzi na swoje głupie okrzyki. Jedynym z nas trzech, który godnie może reprezentować tą organizację godnie jako mistrz jestem ja! I Ci ludzi to doskonale wiedzą.
Rick Flair: Skończmy panowie i przejdźmy do sedna sprawy. Czas ogłosić wyniki! Poproszę moją asystentkę o wniesienie koperty z wynikami.
Asystentką okazał się być Scott Stanford, który wniósł naprawdę wielką kopertę zakrytą czerwoną tkaniną. Rick Flair ściągnął nakrycie i okazało się, że do dzisiejszej walki wieczoru dołączy …
Daniel Bryan!
Kane: Wiecie gdzie możecie sobie wsadzić takie plebiscyty? Pocałujcie mnie wszyscy w dupe!

Jerry Lawler:
Zostałem poproszony o podanie dokładnych wyników głosowania: Daniel Bryan 48%, The Miz 35% Kane 17%.
Michael Cole: Chwilę dzielą nas od dzisiejszego Main Eventu. Wyczuwam w powietrzu świetną walkę. Liczymy na was panowie!

Walka nr.7 Jeff Hardy vs Randy Orton vs Daniel Bryan - #1 Contender match for WWE Championship

Na początku walki Randy wyrzucił z ringu odwróconego przodem do publiczności Bryana i chciał ruszyć na Hardyego jednak ten zdążył umknąć i nadział go o liny. Powracający do ringu Bryan dorzucił Springboard Crossbody po którym Viper wyturlał się z ringu. Daniel i Jeff przybili piątki na znak szacunku po czym zaczęli kontrować swe akcje w cudowny techniczny sposób. W końcu jednak Jeffowi udało się wykonać Hurricanrane, jednak po tej akcji z ringu wyciągnął go Randy i pchnął w stalowy narożnik. Orton otrzymał od Daniela Suicide Dive i serie No kicków poza ringiem zakończonych mocnym kopnięciem w głowę. Jeff i Daniel naszykowali stół komentatorski i Double Supelexem posłali na niego Randyego. Bryan zaatakował Hardyego Uperrcutem i wykonał Backbreaker po czym wrzucił enigmę do ringu. Tam jednak nadział się na Superkick i Jawbreaker. 2 count! Jeff zauważył dochodzącego do siebie poza ringiem Randyego więc zapobiegawczo postanowił wykonać mu Planchę. Przy próbie powrotu do ringu nadział się na Baseball sidle przez co trafił do defensywny. Daniel wykonał mu Low Kicki, Belly to belly suplex, Drop Tue Hold, Corner Dropkick i Corner Elbow Smash. Daniel zapiął Surfboard jednak tą akcję przerwał Randy. Dla Daniela miał Swinging Neckbraeker I Dropkick, Jeff otrzymał Full Nelson Slam i Hangman’s DDT. Randy skupił się na Bryanie któremu wykonał Corner clothesline, Suplex i Powerbomb. Szykowało się RKO jednak Daniel skontrował to na Irish Whip, który Randy skontrowałna swój własny i mocno wbił Daniela w narożnik. Przy próbie Splash Danielson zszedł z lini przez co Randy trafił w narożnik i padł odbity od niego na matę. Bryan oparty w narożniku dochodził do siebie, a na ring wszedł Jeff i wykonał Ortonowi Split-Legged Moonsault. 2 count, pin przerwał Bryan. Dla niego Jeff miał Twist of Fate. 2 count! Jeff posadził Bryana na narożniku pod Superplex. Zrzucił go jednak Randy i dorzucił Powerbomb. Wszedł na narożnik by wykonać Superplex Bryanowi na leżącego w ringu Jeffa! 1 … 2 .. Kickout!!! Jeff powoli dochodził do siebie w narożniku podczas gdy Randy postanowił wykonać Bryanowi Punt Kick! Przy próbie akcji Danielson umknął, a Jeff szybko wskoczył na narożnik i wykonał Whisper In the wind! 2 count, pin przerwał Bryan. Jeff złapał za brodę Bryana co go rozwścieczyło! Wykonał rywalowi German Suplex, Front Suplex na Ortona i Northern Lights Suplex. Po suplexach przyszedł czas na Diving Headbutt! 1 .. 2 .. Kickout!!! Bryan zastanowił się chwilę I zapiął Cattle Mutilation. Jeff zmagał się z ogromnym bólem, jednak uratował go Orton. Ruszył na Daniela z Clotheslineami, Powerbombem i na koniec Hangman's DDT! Szykowało się RKO jednak Bryanowi udało się wykonać Back Body Drop i Back Elbow. Jeff chciał wykonać Dropkick Ortonowi lecz ten się odsunął i Jeff trafił w Bryana! American Dragon poza ringiem, a Orton uninął Jumping High Kicka, jednak przy próbie swojej akcji otrzymał Mule Kicka, a następnie Twist of Fate. Jeff na narożniku, czas na Swanton Bomb! W powietrzu przechwycił go jednak Orton wprost pod RKO!!! 1 .. 2 .. Bryan przerywa liczenie! No Lock na Ortonie! Randy walczył z bólem i powoli doczołgał się w okolice narożnika i tam walczył o zerwanie dźwigni, lecz nie dawał rady. Z opałów uratował go jednak Hardy, który wykonał Running Senton na onu rywali. Danielson otrzymał jeszcze Superkick i ułożył się plecami na leżącym na brzuchu Ortonie! Jeff wszedł na narożnik i wykonał obu rywalow Swanton Bomb. Odsunął Randy’ego i przeszedł do pinu na Ortonie. 1 .. 2 .. 3!!! Mamy pretendenta!!!
Zwycięzca: Jeff Hardy – via Pinfall

Raw kończymy widokiem świętującego Hardy’ego, który przybijając piątki z fanami udał się na zaplecze.

Felietonista roku 2014

Ostatnio zmieniony pn kwie 29, 2013 7:37 pm przez ChampIS, łącznie zmieniany 2 razy

Low carder
Awatar użytkownika

Trzeba przyznać że gala dla mnie była dobra. Pierwszy segment był ok, i miło się czytało. Pierwsza walka była również na poziomie. Lubię jak ktoś z Big Showa robi takiego monster heela a nie maskotkę, za to masz plusa. Big E jako face ? No zobaczymy. Po wejściu Trutha myślałem że to będzie 3 akcje i KO Punch, a tu taka niespodzianka. No element zaskoczenia był za co też plus. Segmen Punk - Cena również mi się podobał i mamy ciekawą walkę na Royal Rumble. Potem squash dla Cesaro... Mógłbyś im dać trochę więcej czasu. Widzę że sturnowałeś również Cody'ego :) Zobaczymy jak to poprowadzisz. Widać również zalążki ich feudu na który już czekam :> Walka Punka z Takerem również była dobra, a końcówka jeszcze lepsza. Kim jest ten zamaskowany ? Hmm.. Kolejno była walka Ceny z Mahalem. Spodziewałem się squashu, ale Jinder ładnie się pokazał. W ME fani wybrali Bryana. Myślę że to dobre działanie. Walka tutaj jak na moje oczekiwania była doskonała, dużo niepewności i ładnie mogłem sobie wszystko wyobrazić (zawsze jak czytam diary wyobrażam sobie walkę xD). Wygrał Jeff, tego się spodziewałem, ale pozytywnie.

Ogólna ocena 4+ w skali szkolnej.

Gala była dobra, przyczepiłbym się trochę do estetyki. Dodawaj jakieś zdjęcia (psd-dreams.de. Znasz chyba tą stronkę). Kolorków więcej mógłbyś dodać. Więcej enterów między Backstagem a walkami też dobrze by zrobiło. Tyle ode mnie.

Tradycyjnie zapraszam do mnie :)

Rookie
Awatar użytkownika

Mój świeży raport ze Smacka prosze o komentarze.

Ostatnio zmieniony sob sty 19, 2013 8:58 am przez Cenation249, łącznie zmieniany 2 razy

Rookie
Awatar użytkownika

WWE SMACKDOWN 18 01 2013
Zapraszam na raport ze Smacka na dwa tygodnie przed galą PPV Royal Rumble

Skład stolika komentatorskiego jak zwykle ten sam czyli Jim Ross i Josh Mathews.

A Smackdown rozpoczyna się od zaskakującego początku....NO CHANCE!!!!!! To Vince Mcmahon szef organizacji WWE

Vince: Wielu fanów zastanawia się w jakim celu tu przybyłem. Wielu zawodników było zaskoczonych moją obecnością
A sprawa jest bardzo poważna.Utrzymywałem to w tajemnicy dość długo.Trwały długie i żmudne negocjacje ale teraz
mogę to powiedzieć przed całym WWE Universe.Chodzi o posadę GM SD. Zastanawiałem się nad wieloma osobami i postanowiłem że
to powinna być osoba która doskonale zna WWE. Wiem że wielu z was chciało by wiedzieć kim on jest już teraz ale kto zostanie
GM SD powiem pod koniec gali. Dziś ja przez jedną noc jestem GM SD i ja ZROBIE WSPANIAŁE SHOW.
Dziś odbędzie się walka która wyłoni pretendenta do tytułu WHC na Royal Rumble.
A o miano pretendenta do tytułu zawalczą Triple H i Dolph Ziggler.

Ale chwila moment bo na ring przychodzi ALBERTO DEL RIO.

Alberto: To jakiś żart!!!!!!! Czy szef WWE musi słuchać głosu WWE UNIVERSE którzy są amerykańskimi idiotami. Vince czy ty nie dostrzegasz
talentu jaki we mnie jest. Ja jestem jedyną osobą w tej piep.... federacji która może coś osiągnąć ale jak zwykle nie rządzą
umiejętności tylko jakieś chore układy.
Vince: ZAMKNIJ SIĘ to ty jesteś pracownikiem a ja twoim szefem. Więc gdy sie do mnie odzywasz pamiętaj o szacunku!!!!! Zrozumiałeś?
Pamietaj że to ja podejmuje decyzje i jeśli się nie uspokoisz to mogę ci nie dać title shoota nigdy przenigdy.
Alberto: Ja mam się uspokoić jak widzę jak niszczysz moją szansę na to by zostać najdłużej panującym mistrzem WHC w historii WWE.
Vince: Uspokój się nie zmuszaj mnie do czegoś czego ja i ty będziemy potem żałować.
Alberto: Ja nie mogę się uspokoić jak widze kto zawalczy o pas WHC MÓJ PAS.MOJE MISTRZOSTWO WAGI CIĘŻKIEJ!!!! Czy Triple H musi dostawać
wszystko czego chce tylko dlatego że jest twoim zięciem.Pomyśl jak głupio sie poczuje gdy kiedyś jego dzieci go zapytają dzięki czemu wygrał tyle
tytułów? Powie że był faworyzowany przez teścia który umieszczał go w Title Matchach bo jest tak słaby jak reszta tej POPIEPRZONEJ RODZINY!!!!!!!
Vince: Zamknij się!!! Ostrzegałem cię ale nie pomogło dlatego zostajesz wyrzucony z hali!!!!

Widzimy 6 ochroniarzy Vinca którzy zgodnie z poleceniem idą wyprowadzić Alberto.
Już mieli go wyprowadzać gdy nagle Alberto mówi że zanim wyjdzie chce coś powiedzieć.
Vince: Puśćcie go na chwile.

Widzimy że ochroniarze puszczają Alberto ale zostają w ringu.

Alberto: Vince czy ty naprawdę jesteś taki głupi czy nie widzisz że WWE UNIVERSE chcą takiego mistrza jak JA!!!!!!!

Na chwile Alberto musiał przerwać gdyż WWE UNIVERSE zaczeli skandować YOU SUCK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alberto: Tak naprawdę nic mnie nie obchodzą fani są tylko zwykłymi śmieciami.

Vince: Wyprowadźcie go!!!!!!!!!

Ochroniarze zgodnie z poleceniem wyprowadzili Alberto i gdy byli pod titantronem nagle Vince powiedział
Vince: Poczekajcie. Alberto dostaniesz dziś to czego chcesz.

Alberto zaczął się cieszyć

Vince: Ale to nie jest to o czym myślisz. Dziś będziesz walczył z RYBACKIEM!!!!
ale to nie wszystko. To będzie TABLES MATCH!!!!! i jeśli przegrasz to YOU FIRED!!!!!!!!!!!!!

Alberto stoi osłupiały i już miał coś powiedzieć gdy nagle pod titantronem zaatakował go RYBACK!!!!!!!!
I wykonał finisher Shell Shocked na rampie!!!!!!!!!! To zapowiada wspaniały Main Event!!!!!!!!

1 Walka Curt Hawkins vs Kofi Kingston

Walka trwała 5 minut i większość czasu przeważał Kofi. Pod Koniec Curt zaczął przeważać i pchnięcie w narożnik ale Kofi wchodzi na niego
i robi Monkey Flip 1..2.. kick out. Kofi wstaje i wykonuje Boom Boom Drop i szykuje się do Trouble in Paradise ale Curt robi unik
i rool up 1..2.. kick out.Curt pcha na liny Kofiego a Kofi po odbiciu od lin wykonuje Trouble in Paradise 1..2..3.

Wygrał przez pinfall: Kofi Kingston

Jesteśmy na backstagu gdzie Tony Chmiel przeprowadza wywiad z Alberto

Tony: Co myślisz o dzisiejszym ME o 1#contender for the WHC Championship

Alberto miał coś powiedzieć ale ostatecznie niezadowolony z decyzji Vinca odszedł.

Obrazek

2 walka Sin Cara vs Mark Henry

Walka trwała 10 minut i mogła się podobać.Pod koniec przeważał jak i przez większość czasu Mark Henry. Z narożnika skacze Sin Cara
i Headbutt od Marka i pin 1..2.. kick out. Mark odbija się od lin żeby zrobić Big Splash ale Sin Cara szybko wstaje i robi Huricanrane
aż Mark Henry wylatuje poza ring. Sin Cara odbija się od lin i SKACZE POZA RING na Marka Henrego ale ten go łapie i Powerbomb. Mark Henry
wraca na ring a sędzia odlicza Sin Care 1...2...3...4...5...6...7 ale nagle Mark wychodzi z ringu do Sin Cary i robi mu World Strongest Slam
po chwili podnosi go i robi jeszcze raz World Strongest Slam. Sędzia ogłasza dyskwalifikacje na kożyść Sin Cary za niestosowanie się do poleceń
sędziego.

Wygrał przez pinfall: Sin Cara przez DQ

3 walka John Morrison i Tyson Kidd vs Jack Swagger i Christian-1#contenders match for the TT Championschip
Obecni mistrzowie TT PRIMO i EPICO są przy stoliku komentatorskim i będą oglądać tą walkę.
Walka o pasy odbędzie się za tydzień na Smackdown.

Walka dosyć krótka bo tylko 3 minutowa gdzie przez większość walki przeważał team Swagger i Christian
i po Guntrench Powerbomb na Tysonie Kidzie wygrywają Swagger i Christian i to oni zawalczą o pasy na Smackdown
i jeszcze spojrzenia pretendentów na obecnych mistrzów co podsyca emocje przed walką na za tydzień.

Wygrali przez pinfall: Swagger i Christian i zostali 1#contenders for the TT Championship.

Obrazek

Jesteśmy na backstagu gdzie widzimy Jacka Swaggera i Christiana

Christian: To co pokazaliśmy dziś to tylko przed smak tego co czeka na RAW Primo i Epico. Ja i Jack mamy zamiar stworzyć najlepszy Tag Team
w historii WWE.

Jack Swagger: Zdobędziemy pasy i będziemy mieli najdłuższy title run którego nikt nigdy nie pobije.
Christian: NIGDY!!!!!!!!
4 walka Eve Torres vs Kaitlyn
Walka dosyć solidna jak na divy. Pod koniec przeważała Eve Torres która chciała wykonać Superplex ale Kaitlyn odpycha Eve
i skacze na nią i pin 1..2.. roll up i Eve pinuje 1..2..3 i koniec.

Wygrała Eve Torres przez pinfall.

Obrazek

A na ring przychodzi Vince McMahon!!!!!!!!!!

A kibice skandują WHO IS GM? WHO IS GM?

Vince: Wiem że wszyscy są zniecierpliwienie dlatego ogłaszam nowego GM Smackdown.......................................
......................................................................................................................
........................................................................................................................

YOU THINK YOU KNOW ME..... OMG to EDGE!!!!!!!!!

Vince po przywitaniu się z Edgem wyszedł z ringu.

Edge: Witam wszystkich fanów tutaj i przed telewizorami...

Kibice chantują EDGE IS AWESOME!!!!!! EDGE IS AWESOME!!!!!!!

Edge widać że się wzruszył że nie może nic powiedzieć ale w końcu mu się udaje.

Edge: Odchodząc z WWE płakałem i nie spodziewałem się że kiedyś tu wrócę i że znów zobacze fanów i moich kolegów z szatni.
Strasznie mnie to bolało że przez kontuzje nie będę mógł walczyć bo nigdy nie pomyślałem że będę robił coś innego niż wrestling.
Gdy Vince zaproponował mi kontrakt to po namyśle zgodziłem się i dlatego jestem GM który rozkręci to Show.
Dziś mogę zaproponować walkę o pas Intercontinetal. Wade Barrett będzie bronił pasa przeciwko Sheltonowi Benjaminowi.

Jesteśmy na backstagu.Widzimy jak nowy GM rozmawia z jakimś facetem i podchodzi do niego Paul Heyman.
Paul Heyman: Witam nowego GM Smackdown i gratuluje.
Edge: Dzięki.
Paul: Teraz gdy jesteś GM potrzebujesz asystenta który może ci pomóc.
Edge: Ale ja mam asystenta a właściwie asystentke.

I właśnie teraz pojawia się Maria!!!!!!!!
Edge: Oto właśnie ona.

Edge i Maria odeszli a Paul Heyman wyglądał na bardzo wściekłego.

Na backstage Mark Henry

Mark Henry: Jestem żeby zadawać ból a moim celem jest Sin Cara!!!!!

Wade Barrett czeka na swojego przeciwnika w ringu ale nagle przenosimy się na backstage gdzie Lekarze biegną do szatni do jednego
z zawodników który został zaatakowany. Widzimy że to Shelton więc może już zapomnieć o pasie IC. Ciekawe kto stoi za tym
tajemniczym atakiem.

Przed titantron wyszedł GM Smackdown Edge zapowiadając że szybko znalazł zastępstwo za Sheltona i o pas z Wadem zawalczy...
.......................ROMAN REIGNS.

5 walka IC Championship Wade Barrett(c) vs Roman Reigns
Walka trwała zaledwie 2 minuty bo gdy Reigns szykował się do finishera to Wade Barrett uciekł z pasem z ringu i został odliczony
do 10..

Wygrał przez Cownout Roman Reigns ale mistrzem został Barrett

Ale pod titantron przyszedł nowy GM SD Edge...

Edge: Jako mistrz nie możesz uciekać od walki. Dlatego walka rewanżowa odbędzie się na Royal Rumble i żebyś nie uciekł to
będzie Falls Count Anywhere Match!!!!!!!!!!!!!

Wade został wyraźnie zdenerwowany i gdy Roman Reigns się odwrócił to Wade wrócił na ring i wykonał Bull Hammer na Romanie
i nad nieprzytomnym Romanem Reignsem podnosi pas pokazując że tak będzie na Royal Rumble.

6 walka Tables Match Ryback vs Alberto Del Rio-jeśli przegra Alberto to odchodzi z WWE.Koło ringu stał Ricardo Rodriguez który wspierał Del Rio
Walka trwała 10 minut. Walka była raczej wyrównana a pod koniec przeważał Ryback. Już szykował się do swojego Clothesline
FIDD ME MORE!!!!!!!! FIDD ME MORE!!!!!!!!! skandują fani i gdy już miał biec na Del Rio to Rodriguez złapał za nogę Rybacka czym zdekoncentrował
go i wtedy Alberto łapie go i wrzuca na stół który był rozłożony w narożniku i stół się złamał...

Wygrywa Alberto Del Rio.
Triple H pojawił się na hali gdy jeszcze Alberto był na ringu ciesząc się ze zwycięstwa.

Triple H: Ustalmy jedno ty nie masz prawa obrażać jego najbliższych,fanów i innych osób związanych z WWE. Moim dzieciom będę mógł
powiedzieć że wszystkie tytuły zdobyłem dzięki ciężkiej pracy,wytrwałości i litrów potu i krwi wylanych na treningach. Ja nie miałem
tak jak ty podanego wszystkiego na złotej tacy bo jestem cholernie bogatym meksykaninem który dostał wszystko za nic. To nie ja zamiast
walczyć o swoje tylko potrafie robić z siebie płaczącej i rozkapryszonej dziewczynki która jak czegoś nie dostaje zaczyna płakać że nasze
piękne USA zalewa się tworząc powodzie które niszczą dobytek ciężko pracujących ludzi.Każdy jeśli czegoś bardzo chce może to zrobić.
Lilian Garcia bardzo chciała tu wrócić jako konferansjer i udało jej się.

Triple H podchodzi do fanów
Triple H: Ten fan jeśli bardzo chce tu być to może to zrobić. Natomiast ten fan jeśli chce pójść wieczorem z kumplami i schlać się żeby jutro
niczego nie pamiętać to może to zrobić.TO USA tu każdy człowiek jeśli bardzo chce może wszystko osiągnąć.To jest moje zdanie i zdanie WWE UNIVERSE!!!!!

WWE Universe skadują TRIPLE H!!!!!!! TRIPLE H!!!!!!!!!!!! TRIPLE H!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Po tych słowach Triple H wchodzi na ring
Triple H: mam ci coś jeszcze do powiedzenia.
Alberto: Mianowicie co?

I w tym momencie mamy PEDIGREE od TRIPLE H!!!!
Triple H: Pozdrowienia od Vinca.

7 walka MAIN EVENT HHH vs Dolph Ziggler for the 1# contender WHC Championship.
Wspaniały 15 minutowy Main Event. Pod koniec Dolph i HHH poza ringiem i Dolph chce pchnąć HHH na schodki ale kontra HHH
i to Dolph ląduje w schodkach. AUĆ!!! To MUSIAŁO BOLEĆ.
Triple H wrzuca na ring Dolpha 1..2.... kick out.Triple H podnosi Dolpha i Dolph robi wspaniały dropkick 1..2.. kick out
Triple H w narożniku biegnie Dolph.Unik Triple H i próbuje Pedigree ale Dolph kontruje to na ZIG ZAG 1....2..... kick out
WTF!?!?!?!?! Triple H odskakuje po ZIG ZAG ale Dolph szybko ponawia i jeszcze raz ZIG ZAG 1...2...3 i wreszcie pinfall
Trzeba powiedzieć że tego że Dolph Ziggler wygra mało kto sie spodziewał.
Wygrał przez pinfall Dolph Ziggler i zostaje pretendentem do WHC Championship na RR.

Triple H chciał pogratulować Dolphowi i podał mu rękę a Dolph po krótkim namyśle wyszedł z ringu bez uściśnięcia dłoni HHH.

Dolph wziął mikrofon i pod titantronem powiedział

Dolph: Wreszczie dostałem title shota. Pokonam Sheamusa i zostane nowym mistrzem WHC...SHOW.....OFF......

I widzimy że na backstagu oglądał to wszystko w telewizorze WORLD HEAVYWEIGHT CHAMPION SHEAMUS.

A ja zapraszam za tydzień na Kolejne i ostatnie przed Royal Rumble Smackdown...//3

Low carder
Awatar użytkownika

Może najpierw troszkę o estetyce. Nie podoba mi się to że dajesz po kilka wykrzykników przy speechach, nie wiem czy tylko mnie, ale denerwuje. Jeden w zupełności (ew. 2) powinny wystarczyć :) Gala nie była zbyt dobra niestety, ale po kolei.

Najpierw dostaliśmy fajny segment z Winsem i Albercikiem który domagał się title shota, ale w zamian został kąską dla Wędkarza. Ciekawie się zapowiada :D segment na +.

Walka Curta króciutka (mimo że 5 minut 3 linijki to chyba za mało.), dobrze że chociaż Kauczuk wygrał. -/+

Zdziwił mnie rezultat w walce Heńka z Mistico, i jest to dla mnie kompletna niewiadoma.

Następnie bez żadnego przerywnika od razu kolejna walka o pretendentów do TT Titles. Wynik może się podobać, ale znowu długość walki niestety fatalna :x (+/-)

Następnie walka div, która była tragiczna. Zauważyłeś u mnie że jakoś próbuję postawić tę dywizję na nogi, myślałem że u Ciebie będzie podobnie (-).

Ogłoszenie nowego GM'a mi się podobało, sam GM również. Mam nadzieję że dobrze będzie sprawował tą funkcję. (+)

Walka o pas IC również bardzo dużo za krótka. Naprawdę nie wiem co się z Tobą dzieje. O ile RAW było genialne pod względem estetyki, walk i ogólnie wszystkiego, to Smackdown jest w porównaniu z RAW do bani... Dobrze że na RR będzie rewanż w stypulacji (+/-)

Walka Wędkarza z Rybackiem jak na standardy dzisiejszych walk była dobra, speech HHH'a również mi się podobał (+)

Main Event był też OK jak na dzisiaj, i cieszy wygrana Zigglera :) (+)

===============
Kilka słów od siebie
===============

Naprawdę nie wiem co się z Tobą dzieje. Nie uwierzę że to Ty pisałeś Smackdown, bo RAW było wyśmienite, a Smackdown no szczerze niestety powiem że do bani poza niektórymi kawałkami. Mam nadzieję że następna gala już będzie taka jak RAW.

Ogólna ocena w skali szkolnej: ** i 1/2*

=======
EDIT
=======
O Boże, dopiero zauważyłem że to nie Champ wydał Smackdown. Niestety musisz się jeszcze dużo nauczyć od brata / kolegi czy kto tam dla Ciebie jest :) Mam nadzieję że Smackdown za tydzień będzie lepsze.

Mid carder
Awatar użytkownika

WWE RAW 21 01 2013

Raw rozpoczęliśmy od fajerwerków!

Obrazek Obrazek
Michael Cole: Witamy wszystkich fanów WWE zgromadzony zarówno w arenie jak i przed telewizorami. Jerry ,,The King” Lawler
Jerry Lawler: I Michael Cole!
Michael Cole: Dzisiejsze Raw zapowiada się ekscytująco. Przed nami ostatni przystanek w drodze do Royal Rumble – PPV, które rozpoczyna inną, wielką drogę ku Wrestlemanii.
Jerry Lawler: Czeka nas wiele ekscytujących momentów, mamy pretendenta do pasa WWE, ciekawe jak potoczy się rywalizacja Jeff’a Hardy’ego z fenomenalnym Undertakerem. Będzie na pewno ciekawie.
Michael Cole: Ponadto dowiemy się, którzy z zawodników Raw weźmie udział w walce wieczoru niedzielnego PPV – Royal Rumble matchu. Ten wieczór będzie ekscytujący. Trzymajcie się mocno w fotelach, bo oto ruszamy!

Przenosimy się na zaplecze i widzimy przechadzającego się korytarzem, naszego GM’a Raw – Ricka Flaira. Rick miał już nacisnąć klamkę jednego z pokoi, gdy właśnie z tego pokoju wybiegła zapłakana kobieta w stroju kelnerki. Za nią na korytarz wyszedł Daniel Bryan:

Daniel Bryan: Nie! Nie! Nie! To straszne! Rick to straszne!

Panowie weszli do pokoju i zamknęli drzwi.

Rick Flair: Daniel co to miało znaczyć? O co Ci chodzi?
Daniel Bryan: Kucharze nigdy nie mogą tego zapamiętać! Przecież wiadomo, że ja nie jem mięsa! Jak można być tak okrutnym i pokazywać martwe, upieczone zwierzątka na talerzach weganowi!? Rick wytłumacz w końcu to swoim kucharzom. Ja nie jem mięsa!!!
Rick Flair: No, ale ta kelnerka … To nie była jej … A zresztą mniejsza z tym! W zeszłym tygodniu fani wybrali Cię jako uczestnika walki o miano pretendenta do pasa WWE. Ja się z nimi w zupełności zgadzam, jednak mamy tu takiego, który tego nie rozumie. Chodzi o Kane’a. Poprosił mnie o walkę z tobą by udowodnić, że on jest lepszy. Walka ta odbędzie się już teraz. Szykuj się!
Danel Bryan: Przecież ja jeszcze nic nie jadłem!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.1 Kane vs Daniel Bryan
Starcie siłowe rzecz jasna wygrywa Kane. Clothesline i mocny Irish Whipe w stronę narożnika. Przy próbie Corner Splashu Daniel przeskoczył nad rywalem i złapał dystans serią No Kicków. Kane uniknął ostatnio i najmocniejszego kopnięcia w głowę i wyturlał się z ringu by złapać oddech. American Dragon mu na to nie pozwolił i wykonał Suicide Dive. Następnie wskoczył na krawędź ringu by wykonać Flying Knee. Niepotrzebnie zaczął kłócić się jednak z jednym z fanów przez co Kane zaskoczył go Uppercutem i wrzucił do ringu. Tam wykonał Sidewalk Slam, Tilt-a-whirl slam i DDT. Szykował się Flying Clothesline, jednak Bryan uniknął tej akcji i wykonał Dropkick. 2 count! Mamy Jumping High Knee i Dragon screw! 2 count! Bryan postanowił osłabić trochę Kane’a poprzez Backflip. Daniel odpuścił submission i chciał wykonać Suplex, który Kane’owi udało się skontrować na swój własny Suplex. Flying Clothesline udany i mamy 2 count! Kane zdominował teraz Daniela i okopywał go aż ten doszedł do narożnika. Tam czekał na niego Back Splash – 2 count! Szykował się Chokeslam, jednak Daniel skontrował, wskoczył na narożnik i wykonał Missle Dropkick. 2 count! Daniel postawił na German Suplex. 2 count. Kane pociągnął go za brodę, co pozwoliło wykonać mu mocny Irish Whip w narożnik. Kane drwił z przeciwnika, Danielowi jednak nie było do śmiechu. Ruszył na rywala wykonując Front Suplex i Northern Lights Suplex. Daniel wszedł na narożnik i zaatakował poprzez Diving Headbutt. Daniel znowu na narożniku i mamy Senton! Bryan nie przechodzi jednak do liczenia, lecz zapina No Lock! Kane walcząc z ogromnym bólem czołgał się do lin. Daniel jednak jeszcze mocniej zacisnął dźwignię i Kane odklepuje!
Zwycięzca: Daniel Bryan – via Submisson

Po walce Daniela od Kane’a musieli odciągać sędziowie. W końcu im się to udało, a szczęsliwy i dumny z siebie Daniel udał się w stronę zaplecza. Wziął jeszcze mikrofon.

Daniel Bryan: Nigdy nikt nie będzie szydził z mojej brody! Pięknej, naturalnej, niesamowitej brody! Tak samo jak z tego, że jestem weganem. Ja jestem z tego dumny i nie mam zamiaru zmieniać swoich poglądów bo kucharz ma słabą pamięć. Nie! Nie! Nie! Trochę zgłodniałem, myślę że zasługuję na niesamowity posiłek.

Michael Cole: Kawał dobrego wrestlingu w wykonaniu Bryana! Kto by pomyślał , że zmusi potwora do poddania!
Jerry Lawler: Ja też się tego nie spodziewałem! Świetna walka American Dragona!
Michael Cole: Wiesz co po tej ostatniej przemowie zgłodniałem. Co tam na przygotowali goście z cateringu?
Jerry Lawler: Co powiesz na kurczaka z frytkami?
Michael Cole: Coś niesamowitego! Oby tylko Bryan tego nie oglądał.

Obrazek
Alleluja! W dordze na ring, oczywiście w szlafroczku, Damien Sandow. Nie udał się do ringu, lecz okrążając go szedł w stronę stanowiska komentatorskiego.

Damien Sandow: Zadziwiające, że ludzie to tacy idioci. Uwłacza mu, że żyje w takim społeczeństwie. Statystyki są zatrważające. Te bałwany na trybunach nie czytają książek! Zasób słownictwa dzieci jest zatrważający. Przez swój brak wiedzy, mają problemy z odnalezieniem się w towarzystwie. Zbierają się w grupy bo czują się słabe. Nie jest to jednak ich wina. Przez własnych rodziców muszą cierpieć, przez ich brak wykształcenia i jakiejkolwiek wiedzy. Mam pytanie: Kto z was wie, kim byli klasycy wiedeńscy? Niech to pytanie utwierdzi was w przekonaniu że stanowicie bandę idiotów. Z ciemnoty może wybawić was jeden jedyny Damien Sandow. Na słownictwa nie wzbogacają wam komentarze tych beznadziejnych ludzi, nazywającymi siebie dziennikarzami. Czy przypadkiem Jerry i Michael zbytnio siebie nie przeceniacie. Czasami naprawdę można pomyśleć, użyć słowa fascynujący, cudowny, wyborny, zamiast cały czas w kółko powtarzać fajny, niesamowity. Fajny, niesamowity, fajny, niesamowity, fajny niesamowity … Uszy puchną!!! Żądam od władz Raw by moich walk nie komentowali Ci bezmyślni i głupi pseudo-dziennikarze. Ktoś taki jak ja musi mieć komentarz do swej cudownej walki, równie cudowny i wyszukane. You’re Welcome! A właściwie do widzenia wam Michael Cole i Jerry Lawler!

Obrazek
AWESOME! Mistrz stanów zjednoczonych The Miz w drodze na ring

The Miz: Myślisz, że jesteś taki inteligentny? Powiedz zatem kto jest najbardziej niesamowitym człowiekiem w WWE?
Damien Sandow: Chciałem być kulturalny i Ci nie przerywać, ale zostałem zmuszony. Odpowiedź jest prosta, najbardziej fascynującym, cudownym, wybornym …
The Miz: niesamowitym człowiekiem w WWE jest The Miz!!! Tydzień temu nie walczyłem, ale dzisiaj przybyłem na Raw i aż roznosi mnie energia. Chcę przeprosić zespół komentatorów za zachowanie mojego kolegi … No może nie kolegi, pyskatego sukinsyna .
Damien Sandow: Chcę zaznaczyć …
The Miz: Swoje dni płodne zaznaczysz sobie w kalendarzyku w szatni. Teraz posłuchaj! Przeprosiłem komentatorów za twoje zachowanie, jednak za swoje nie mam zamiaru nikogo przepraszać, a więc …

W tym momencie Miz wykonał Damienowi Low Blow, aż ten przykucnął. Do tego firmowe DDT z kolan od Miza! Widokiem uradowanego Miza kończymy ten segment!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.2 The Miz vs Darren Young (w/ Titus O’Neil)
Rozpoczynamy od zwarcia, które wygrał Miz I zepchnął ciosami Darrena do narożnika. Titus zagadał arbitra i Darrenowi udało się zaatakować oczy Miza. Chwila inicjatywy Darrena i mamy Belly to back Suplex, Leg Drop i Elbow Drop. Titus wskoczył za krawędź ringu i przybił piątkę z Darrenem. To zdekoncentrowało Darrena i Miz wykonał mu Dropkick, przez co wpadł na Titusa i ten spadł z krawędzi ringu w bandę. Mamy Diving Double Axe Handle, Knee Lift i kombinację Backbreaker/Neckbreaker dla Younga. 2 count! Miz chybił z Awesome Clothesline co pozwoliło przeciwnikowi wykonać mu Powerslam I przejść do Chin Locku. Uchwyt ten nie trwał zbyt długo, bo Mizowi udało się wydostać i uciec do narożnika. Tam przy próbie Corner Splashu, Darren nadział się na Big Boota! 2 count! Mamy Facebuster i Snap DDT. Na koniec Skull Crushing Finale! 1 .. 2 .. 3!!!
Zwycięzca: The Miz – via Pinfall

Po walce Miz mądrze szybko wyskoczył z ringu co uniemożliwiło atak Titusa. The Miz udał się na zaplecze przybijając piątki z fanami.

Przenosimy się na zaplecze gdzie widzimy Ricka Flaira idącego korytarzem z Jeffem Hardy. Panowie spotkali mistrza WWE Undertakera.

Rick Flair: Dobrze, że udało nam się spotkać. Mam do ciebie sprawę Taker. Otóż rozmawialiśmy z Jeffem o waszej niedzielnej walce. Wpadłem na pewien pomysł. Co myślicie o nadaniu stypulacji tej walce?
Jeff Hardy: Dość dobry pomysł, myślę że powinien on ucieszyć fanów.
The Undertaker: Walka o najważniejszy pas WWE na PPV musi być najważniejszym wydarzeniem gali. W przebiciu Royal Rumble matchu na pewno pomoże nam stypulacja.
Rick Flair: Dobrze że się zgadzacie panowie! W takim razie zarządzam Beat the clock challenge! Rywali wybiorę wam sam! Jeff zmierzaj do ringu, ponieważ twoja walka odbędzie się już teraz!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.3 Jeff Hardy vs. Hunico – Beat the clock challenge
Hardy nie czekając ruszył na rywala z Atomic Dropem, Leg Dropem i Basement Dropkickiem. 2 count! Jeff jak najszybciej chciał zakończyć pojedynek więc szybko dorzucił Clothesline i Mule Kick, by później wbić przeciwnika w narożnik mocnym Irsh Whipem. Meksykanin mądrze zszedł z linii przy próbie Corner Splashu i przejął kontrolę nad starciem. Mamy Hiptoss, Leg Drop i Clothesline, którym Hunico posłał rywala poza ring! Nie namyślając się długo dorzucił Slingshot Dropkick poza ring! Próba wbicia w schodki nieudana i Jeff kontruje ją na Jawbreaker i dorzuca Twist of Fate. Jeff wrzucił przeciwnika do ringu i mamy 2 count! Jeff spojrzał na zegar i postawił na akcję w locie. Huncio zdołał ją jednak skontrować na Dropkick!!! 2 count! Meksykanin zapiął Side Headlock. Jeff próbował kontrować, jednak powstrzymał go Hunico Backbreakerem. Próba Moonsaultu chybiona! Obaj zawodnicy na macie i pierwszy wstaje Jeff, by wykonać Irish Whip i mocny Corner Clothesline! Dodatkowo Jeff dorzucił Whisper In the wind! Wchodząc na narożnik Jeff spojrzał na zegar i wykonał Swanton Bomb! 1 .. 2 .. 3 !!!
Zwycięzca: Jeff Hardy – via Pinfall

Michael Cole: Czas Jeffa Hardy’ego to niemal sześć i pół minuty! Czy Undertaker pobije jego czas?
Jerry Lawler: Myślę, że wiele będzie zależało od przeciwnika, którego otrzyma Deadman. Im mniej wymagający przeciwnik tym krótszy czas.
Michael Cole: Myślę, że Rick Flair zachowa się jak trzeba i da obu zawodnikom podobnych rywali. Inaczej byłoby to całkowicie nieuczciwe!

Przenosimy się na zaplecze, gdzie Big Show wszedł do gabinetu naszego GM’a Ricka Flaira.

Rick Flair: Wiesz co to takiego pukanie? Jestem twoim szefem więc trochę szacunku!!!
Big Show: Po co uwalniasz te zbędne emocje! Agresja do niczego nie prowadzi. Przyszedłem tu by prosić Cię o walkę. Tydzień temu R-Truth pełnym fuksem wygrał naszą walkę. Liczę, że dasz mi okazję naprawić mój błąd i zniszczyć tego głupkowatego ulubieńca, głupkowatej widowni!
Rick Flair: Idź już bo czekam na ważny telefon!
Big Show: A co z moją walką?
Rick Flair: Wynoś się stąd prosto do ringu!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.4 Big Show vs R-Truth
Truth mądrze złapał dystans Low Kickami, co pozowoliło mu wykonać Dropkick i Leg Drop. Truth dorzucił Clothesline, jednak nie zrobił on żadnego wrażenia na olbrzymie. Przy próbie kolejnego Clotheslinu Show złapał rywala w Beer Hug. Truth wydostał się jednak przy próbie ataku nadział się na Shoulderblock. Mamy Side slam i Military Press Slam od Showa. Big Show przeszedł do Abdominal Stretchu. R-Truth zmagał się z ogromnym bólem, jednak po chwili się wydostał i serią trzech Low Dropkicków w nogi zyskał przewagę. Big Show na kolanach i mamy DDT. Truth niesiony dopingiem publiczności wykonał Scissors Kick i kolejny Dropkick, którym posłał rywala w narożnik. Przy próbie Corner Splashu nadział się jednak na Big Boota! Show wszedł na drugą linę i wykonał Elbow Drop. Na koniec mamy KO Punch!
Zwycięzca: Big Show – via Pinfall

Po walce Show pastwił się nad nieprzytomnym rywalem i zapiął Camel Clutch. Na pomoc Truthowi przybiegł jednak Big E Langston i Show postanowił opuścić ring!

Michael Cole: Big E Langston wygląda naprawdę imponująco. Big Show musi odczuwać do niego spory szacunek skoro wychodzi przed nim z ringu!
Jerry Lawler: Niepotrzebnie Show atakował po walce R-Trutha. Jego zwycięstwo wywarło na mnie ogromne wrażenie. Niestety zniszczył je swoim zachowaniem po walce.
Michael Cole: Masz racje! Ten atak po tak dobrej walce był całkowicie niepotrzebny!

Obrazek
I hear voices In my head! W drodze na ring Viper – Randy Orton!

Randy Orton: Według opinii kibiców jestem do bani. Według waszej opinii powinien już dawno być gdzieś w szpitalu, wysłany do niego przez waszych super bohaterów. Jednak zawsze wracam do tego ringu, nawet po najcięższej walce. Gdybym przejmował się opinią takich nieudaczników jak wy, stałbym się jednym z was – ochydną, grubą ofiarą losu. Zwycięzcą walki sprzed tygodnia okazał się Jeff Hardy. Prawdziwym zwycięzcą jestem jednak ja. Otrzymałem Swanton Bomb, wytrzymałem straszliwe męczarnie w No Locku, jednak nadal jestem w ringu i chcę walczyć! W końcu zostanę mistrzem WWE, nie zrobię tego dla was, zrobię to tylko dla siebie. Ludzie podlizujący się publiczności w końcu dostaną niesamowite lanie. Skończą zapłakani i przegrani. Dojdą wtedy do wniosku, że robienie czegoś dla fanów było błędem, będzie jednak za późno. Na razie są w świetle reflektorów, bo ludzie chcą ich oglądać, w końcu jednak, gdy się zestarzeją będą tego żałować siedząc w kapciach w schronisku dla bezdomnych. Jednym z takich zawodników jest Daniel Bryan. To przez niego nie zdobędę pasa na Royal Rumble. Przez niego i przez fanów! Kto wybrał go do walki o miano pretendenta? Wielkim błędem ze strony naszego GM’a było dawanie takiej decyzji w ręce tych pieprzonych hipokrytów na widowni.

Obrazek
American Dragon – Daniel Bryan w drodze na ring!

Daniel Bryan: Fani wybierając mnie do Main Eventu pokazali swą inteligencję.
Randy Orton: Raczej jej brak! Wybrali zawodnika, który jest niesamowitym idiotą! Mam dla ciebie i twoich przygłupich fanów pewne nagranie.

Wyświetlono nagranie z zeszłotygodniowej walki wieczoru. Randy Orton wykonuje lecącemu w powietrzu Jeff’owi RKO, liczenie przerywa Bryan i zapina No Lock na Ortonie.

Randy Orton: Wiesz jak powinien zachować się człowiek inteligentny. Jeff był nieprzytomny po ataku z mojej strony, a ty co? Zamiast zająć się jego przypięciem, zakładasz mi No Lock. Ty w ogóle myślisz? Zresztą czego ja się spodziewałem. Nasi fani, czyli banda idiotów, mogli wybrać tylko idiotę.
Daniel Bryan: Nie wiem czy mogę jeść mięso z węża. Właściwie z jaszczurki.
Randy Orton: Nie radzę Ci mnie atakować, bo możesz nie wstać do Royal Rumble matchu!
Daniel Bryan: To ty raczej nie wstaniesz! Nikt cię nie wyrwie z mojego No Locku, tak jak to było tydzień temu. Nie rób sobie ze mnie wroga ponieważ to może naprawdę boleć!

Po tych słowach Daniel Bryan opuścił ring zostawiając w nim Randy’ego.

Na zapleczu Heath Slater spotkał Ricka Flaira.

Heath Slater: Jinder Mahal wystartował już ze swoją solową karierą. Jemu załatwiłeś walkę, a ja nadal czekam na swój czas. Ktokolwiek nie byłby moim rywalem, możesz być pewien, że całkowicie zniszczę go psychicznie i fizycznie.
Rick Flair: Śpiewając na pewno zniszczysz mu psychikę, tego jestem pewien. Skoro jednak tak bardzo chcesz walczyć … Mam dla Ciebie rywala! Będzie nim … Jinder Mahal!
Heath Slater: Jak to? Przecież …
Rick Flair: Wiesz co? Miałem zaczekać z wszystkimi nominacjami do Royal Rumble matchu i ogłosić je później. Pierwszego uczestnika walki wieczoru niedzielnego PPV poznamy już za chwilę. Heath idź do ringu ponieważ czeka cię walka o miejsce w Royal Rumble matchu! Zwycięzca dołącza do walki wieczoru, przegrany zostaje z niczym. Powodzenia!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.5 Jinder Mahal vs Heath Slater
Panowie zastanawiali się czy rozpocząć walkę. Po chwili namysłu doszli do wniosku, że jednak trzeba ją rozpocząć. Heath z animuszem ruszył na Jindera, jednak ten skontrował i wbił go w stalowy narożnik. Corner Splash chybiony i Heath przechodzi do Headlocku. Po uwolnieniu się z tego chwytu Jinder postawił na Underhook Suplex i Neckbreaker po którym Heath wyturlał się z ringu. Jinder dał czas przeciwnikowi na dojście do siebie i gdy ten wrócił do ringu rozpoczynamy od zwarcia na korzyść Heatha któremu udało się zepchnąć rywala do narożnika. Chwila przyduszania na linach i mamy Flapjack! 2 count! Heath chciał zaatakować jednak Jinder wymierzył Big Boot! Hindus chciał wykonać jeszcze Bodyslam, ale One Man rock band wyrwał się i udało mu się wykonać Spinning Spinebuster. Do tego Knee Drop i 2 count! Slater chciał wykonać Missle Dropkick jednak Jinder uniknął tej akcji i szybko przeszedł do Cravata. Po puszczeniu tego chwytu mamy Reverse STO! 2 count! Następna akcja Mahala skontrowana i mamy Jumping Neckbreaker od Heatha. Do tego Powerslam i Roll-up – 2 count! Jinder doszedł do głosu i wykonał Running High Knee. 2 count! Hindus wykonał serię Low Kicków i dorzucił Full Nelson Slam! 1 .. 2 .. 3!!!
Zwycięzca: Jinder Mahal – via Pinfall

Heath mocno zszokowany w ringu nie wierzył w to co się stało, a Mahal wyraźnie zadowolony z siebie udał się na zaplecze.

Michael Cole: Mamy pierwszego uczestnika Royal Rumble matchu! Całą listę zawodników z RAW, którzy przystąpią do tej walki poda nam Rick Flair jeszcze dzisiaj!
Jerry Lawler: Muszę przyznać, że spodobał mi się styl walki Jindera Mahala! WWE może mieć z niego kiedyś niezły pożytek.
Michael Cole: Już w walce z Ceną sprzed tygodnia pokazał się z dobrej strony.
Jerry Lawler: Dzisiaj dodał jednak to, czego brakowało tydzień temu do pełni szczęścia – zwycięstwo!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.6 Alicia Fox vs Tamina
Zwarcie na korzyść Alicii, która dorzuciła do tego Backbreaker. Niepotrzebnie jednak demonstrowała swe wdzięki w stronę męskiej widowni, przez co nadziała się na Knife Edge Chop i Headbutt! Tamina dorzuciła Back Body Drop jednak przy próbie ataku w narożniku nadziała się na jego stalową część! Alicia chciała szybko zakończyć starcie Roll-upem jednak tylko 2 count! Tamina zaskoczyła rywalkę Uppercutem i posłała ją stronę narożnika by tam przydusić ją na linach. Tamina wykonała Superkick, w wyniku którego Alicia aż wypadła z ringu. Tamina ruszyła za nią i wbiła ją w schodki, a w ringu uzyskała 2 count! Snuka chybiła ze swoją akcją, co pozwoliło rywalce wykonać Monkey Flip. Alicia przez chwilę zbierała siły i ruszyła z Back Elbow i Northern Lights Suplexem – 2 count! Tamina mądrze złapała rywalkę za nogę i dorzuciła Clothesline! Do tego Superfly Splash i 3 count!
Zwycięzca: Tamina – via Pinfall

Jerry Lawler: Tamina pokazała w ringu swą dominację. Szykuje nam się kandydatka do tytułu Divas Champion.
Michael Cole: Zniszczyła ona rywalkę niczym niegdyś jej ojciec Jimmy Superfly Snuka!

Na zapleczu jest Matt Striker ze swoim gościem – Johnem Ceną.
Matt Striker: Co sądzisz o swojej walce z CM Punkiem na Royal Rumble.
John Cena: W niedzielę Punk zostanie nauczony co to znaczy walka. Udowodnię że nie posługuje się jedynie sloganami, tylko prawdziwymi stwierdzeniami! CM Punk w niedzielę będziesz żałował tego, że chciałeś stanąć w ringu ze mną!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.7 John Cena vs Cody Rhodes
Cody złapał dystans kopniakami I zapiął Headlock. Cenie udało się wykonać Belly to belly Suplex jednak z powrotem trafił do defensywy w wyniku Dropkicku od Cody’ego! Cena wydostał się poprzez Monkey Flip i przeszedł do Headlocku. Rhodes wydostał się poprzez Russian Leg Sweep, jednak chybił z Beatiful Disaster! Pojawiła się szansa na AA jednak Rhodes kontruje! Nic to nie dało ponieważ Cena wykonał po chwili Proto Bomb. Szykowało się Five Knuckle Shuffle jednak Cody kopniakiem zaatakował Cenę. Cena uniknął Crossbody jednak otrzymał Wheelbarow Suplex. 2 count! Mamy Missile Dropkick, Moonsault i Vertical Suplex – 2 count! Cena skontrował próbę CrossRhodes na Buldog i dorzucił Proto Bomb i tym razem udane Five Knuckle Shuffle. Próba AA jednak Cody uwalnia się i posyła Cenę mocnym Irish Whipem w stalowy narożnik! Po chwili mamy Alabama Slam! 1 .. 2 .. Kickout! Cody zapiął Abdominal Stretch jednak John przerwał tą akcję i chciał wynieść Cody’ego pod AA, jednak ten okazał się sprytniejszy i wykonał Hiptoss. Cody chciał dorzucić Knee Drop jednak Cena odsunął się i sam wykonał Powerbomb! Do tego mamy Leg Drop – 2 count! Cena ruszył z Sholderblockami jednak przy próbie trzeciego został posłany Dropkickiem prosto w sędziego. Cody zaczął rozplątywać osłonę z narożnika a na arenie pojawił się CM Punk. Wyciągnął on Cenę z ringu i wykonał swoją serię kopnięć, jednak ostatnie chybił i Cena złapała go pod AA. Punk jednak mając więcej siły wydostał się i wykonał High Kick po czym wrzucił Johna do ringu. Tam Cody głową wbił go w odsłonięty narożnik, by potem wykonać Schoolboy. Sędzia doszedł do siebie i zaczął odliczać. 1 .. 2 .. 3!!!
Zwycięzca: Cody Rhodes – via Pinfall

Po walce Punk odszedł na zaplecze, a po chwili ruszył za nim Rhodes. Na rampie Cody’ego zaatakował jednak Antonio Cesaro. Wykonał mu Gutwrench Suplex i wziął mikrofon by powiedzieć coś nad nieprzytomnym Codym. Temu na pomoc ruszył John Cena i Antonio uciekł na zaplecze dodając tylko ,,USA Suck”

Przenosimy się na zaplecze, gdzie Scott Stanford jest z Undertakerem

Scott Stanford:
Co sądzisz o zamaskowanym zawodniku, który zaatakował Cię tydzień temu?
The Undertaker: Jest to na pewno jakiś pełny kompleksów cwaniak, który myśli, że gdy schowa się za maską nie znajdę go i nie zniszczę. Gdzie byś się nie chował ja i tak Cię dorwę. Chcesz być popularnym i rozpoznawalnym to stań do walki ze mną twarzą w twarz.
Scott Stanford: Czy nie boisz się, że ten facet będzie interweniował w twojej walce o pas?
The Undertaker: Niech tylko spróbuje to ja i Jeff rozprawimy się z nim jak najszybciej. Jeff to uczciwy zawodnik i bardzo dobry kolega! Tak jak ja nienawidzi oszustów i kanciarzy. Cieszę się że on jest moim rywalem w walce o pas.

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.8 The Undertaker vs Dean Ambrose – Beat the clock challenge
Rywalem Deadmana okazał się być Dean Ambrose.
Dean unikał siłowego starcia i przy próbach ataku ze strony Takera świetnymi technicznymi unikami uciekał z opresji. W końcu jednak Taker schwytał rywala i wykonał mu Sidewalk Slam i Reverse STO! 2 count! Ambrose doszedł do siebie i wykonał dwa Low Dropkicki, które posłały Takera na kolana. Do tego mamy Basement Dropkick. Dean lekceważąco spojrzał na mistrza i chciał wykonać Running Senton jednak nie trafił. Taker postanowił ukarać młokosa ciosami w narożniku i Corner Clothesline! Do tego zapiął Hell’s Gate jednak zawodnicy byli blisko lin i Dean oparł na nich nogi co przerwało duszenie. Niespodziewanie Dean wykonał Tornado DDT i imponujący Vertical Suplex Powerbomb. Dean odwrócił się w stronę publiczności by chwilę pocelebrować, a gdy odwrócił się stronę Takera ten siedział już na mecie. To wyraźnie przestraszyło Dean i otrzymał od Deadmana Clothesline przy którym zrobił aż fikołka. Do tego Running DDT i Chokeslam! 1 .. 2 .. Kickout! Wobec tego Taker postawił na Tombstone Pildriver i miałby pewny pinfall przed czasem Hardy’ego, jednak na arenie zgasło światło. Słychać było tylko głos.

Zamaskowany zawodnik: Undertaker, jesteś taki pewien że mnie dorwiesz. Nadszedł twój czas! Tik tak, tik tak, tik tak …

Gdy światło znowu się zaświeciło właśnie minął czas Jeffa Hardy’ego. Wyraźnie zdenerwowany WWE Champion złapał Deana Ambrose pod drugi Tombstone Pildriver i uzyskał Pinfall.
Zwycięzca: The Undertaker – via Pinfall

Taker zdjął szelki i udał się w stronę szatni, jednak przy wejściu na arenę pojawił się Jeff Hardy ze stołem pod pachą.
Jeff Hardy: Nasza walka będzie Tables Matchem! Zwycięzca musi złamać przeciwnikiem stół!

Michael Cole: Świetna walka i znowu ten tajemniczy zawodnik. Ktoś wyraźnie upatrzył sobie Undertakera na cel. Nikogo nie powinno to dziwić, a zwłaszcza jego – przecież jest mistrzem WWE.
Jerry Lawler: Już za chwilę Rick Flair ogłosi listę zawodników z brandu Raw którzy wezmą udział w Royal Rumble Matchu. Czekamy z niecierpliwością!

Obrazek
No i po przerwie przy wielkiej owacji fanów na ring zmierza GM Raw Rick Flair!!!

Rick Flair: Nadszedł ten czas! Czas największych emocji w świecie wrestlingu. Droga do Wrestlemanii w niedzielę może zostać uznana za otwartą. W tym roku chciałem zrobić coś nowego i nie pozwoliłem zawodnikom z mojego terytorium – Raw zgłaszać się samemu do Royal Rumble Matchu. Uważnie śledziłem dokonania każdego zawodnika z Raw od czasu Summerslam. Śledziłem by teraz wyselekcjonować grupę, która weźmie udział w tym Main Evencie! Jedyny wyjątek zrobiłem dla Jindera Mahala, którego teraz zaproszę na ring!

Obrazek
Mahal przy swoim theme wchodzi do ringu, a Rick Flair konturuje przemowę.

Rick Flar: Lista będzie zawierała 13 nazwisk. Spytacie dlaczego? Otóż postanowiłem nie zdradzać całego składu walki. Dodam coś od siebie i będzie to zarazem cudowne i fascynujące jakby powiedział to Damien Sandow – kolejny wybrany przeze mnie zawodnik!

Obrazek
Damien Sandow, oczywiście w szlafroku, w drodze na ring!

Rick Flair: Kolejnym uczestnikiem walki będzie gość, który cały czas jest na nie jednak nie był gdy zaproponowałem mu udział w tej walce. Daniel choć tu!

Obrazek
Daniel Bryan skacząc i wykrzykując ,,No” podąża na ring.

Rick Flair: A teraz do ringu zaproszę drugą połówkę dawnego ,,Teamu HellNo!” Wielki Czerwony Potwór – Kane to kolejny uczestnik tej walki.

Obrazek
Kane buchnął płomieniami z narożników co wyraźnie przestraszyło Bryana i wprowadziło Ricka w osłupienie.

Rick Flair: O matko! Myślałem, że za chwilę zginę w płomieniach. Jego rywal nie będzie miał z nim łatwo. Nie życzę Ci Justin żebyś wpadł w jego łapska!

Obrazek
Justin Gabriel w drodze do ringu przybija piątki z fanami.

Rick Flair: Teraz czas na dwóch naprawdę olbrzymich zawodników. Siła ich dwóch przewyższa siłę nas wszystkich w tym ringu! Big Show i Big E Langston!

Obrazek Obrazek
Big Show przepuścił Big E i ten pierwszy udał się do ringu, a kilka kroków za nim podążał Big Show.

Rick Flair: Teraz czas na gościa, który dzisiaj odliczył Johna Cenę! Cody Rhodes zapraszam!

Obrazek
Cody Rhodes uśmiechnięty szedł do ringu.

Rick Flair: A teraz zawodnik, którego musimy oglądać, bo jest niasmowicie niesamowity!

Obrazek
The Miz szedł w stronę ringu i witał się z fanami, a w samym ringu zabrał mikrofon Flairowi by coś powiedzieć jednak ten spojrzał na niego ostrzegawczo, po czym Miz oddał mu szybko mikrofon.

Rick Flair: A teraz czas na największego drapieżnika i węża jaki pełza po tej ziemi! Apex Predator Randy Orton!

Obrazek
Randy Orton w drodze na ring, wskoczył do niego i szybko wykonał RKO Danielowi Bryanowi!

Rick Flair: Chcesz żebym się rozmyślił? Od teraz żaden zawodnik nie może zaatakować swojego rywala stojącego w tym ringu, albo tego który do nas za chwilę dołączy. Jeżeli ktoś nie przystosuje się do tego przepisu zostanie wykluczony z Royal Rumble matchu. A teraz chciałbym zaprosić na ring gościa, który od wielu lat poświęca się w imię jednej wiernej sobie zasady. Panowie i Panie John Cena!!!

Obrazek
Ogromny cheer na trybunach i Jasio witając się z fanami wchodzi do ringu.

Rick Flair: Teraz czas na gości, który obiecywał zrewolucjonizować tą organizację. Może zrobi to w walce wieczoru niedzielnego PPV? CM Punk!

Obrazek
CM Punk w drodze do ringu, a nieco starsi fani zaczęli skandować ,,CM Punk” co szybko zostało uciszone przez okrzyki ,,Let’s go Cena”

Rick Flair: A teraz czas na zawodnika, który nie jest zbytnio lubiany i wśród kibiców i wśród ludzi w szatni. Jednak robi on to co do niego należy i od czasu Summerslam poczynił największy postęp – Antonio Cesaro!

Obrazek
Antonio został ogłoszony jako ostatni i powoli, wiwatując wszedł do ringu.

Antonio Cesaro: Zostałem wyczytany jako ostatni. Tak samo będzie w Royal Rumble matchu. Zostanę ostatni i stanę się pretendentem do tytułu mistrzowskiego na Wrestlemanii! Pokonam wszystkich przedstawicieli tej nędznej amerykańskiej publiczności! Ciebie (Antonio zaczął wskazywać palcem na zawodników stojących po kolei obok siebie) ciebie, ciebie, ciebie, ciebie, ciebie (Szwajcar za bardzo się zagalopował i wskazał palcem na Ricka Flaira! Rick wymienił z nim spojrzenie po czym ku uciesze fanów zapiął Figure-four leg lock! Pozostali zawodnicy zaczęli ustawiać się po obu stronach Ricka i Antonio: Hellowie z jednej strony, Faceowie z drugiej (co ciekawe Cody Rhodes stanął po stronie face). Panowie powstrzymywali się z walką. Rick Flair odpuścił dźwignię na Antonio i wziął mikrofon.

Rick Flair: A co mi tam? Możecie walczyć!!!

Widokiem przeogromnego brawlu w ringu kończymy to wydanie Monday Night Raw!

=============================================================
Na sam koniec chciałbym dodać coś od siebie. Chciałbym prosić wszystkich czytających o pozostawienie komentarza. Pozwoli mi on poprawić moje diary i samopoczucie. Gdy zostawiacie komentarz wiem że mam dla kogo pisać i niesamowicie mobilizuje mnie to do pracy :)

Felietonista roku 2014

Low carder
Awatar użytkownika

No i to się nazywa dobra gala :) Na szybko okiem przeleciałem i widzę już że jest dobrze. Teraz może po kolei:

Na początek fajny segment z wegetariańskim Bryanem który doprowadził do walki z Kanem którą przeczytałem calutką (co rzadko się zdarza) i segment i walka wyszła bardzo dobrze (+)

Kolejny był segment Miza z Sandowem (swoją drogą to masz niezły mic skill :D ) który przyjemnie się czytało, i znowu przeczytałem cała walkę, a całość oceniam bardzo pozytywnie (+)

Walkę Hardy'ego z Hunico przeczytałem 3 ostatnie linijki ale również wyszła dobrze, mam nadzieję że Taker nie pobije czasu Jeffa :> (czytam i komentuję segment po segmencie / po walce)

Lubię jak ktoś z Showa robi takiego monstera nie do zatrzymania. Segment jak i walka na plus. (+)

Heelowy Orton to dobry Orton. Fajny segment i podgrzanie feudu chociaż za dużo chyba w nim słów "idiota" xD Zabrakło mi tu jakiejś bójki na co bardzo liczyłem więc mały minus. (+/-)

Walkę Slatera z Mahalem pominąłem bo jakoś za bardzo za nimi nie przepadam więc tutaj nie ocenię.

Walka Ceny z Codym była dobra, nawet bardzo dobra, a wynik bardzo cieszący i zadziwiający jednocześnie (+)

Beat The Clock przed nami... Nie chciałem żeby Taker miał lepszy czas, i dobrze to rozplanowałeś z gaszeniem światła i Tables Matchem :) Czekam na Royal Rumble :D Mam nadzieję że dobrze zabookujesz im tę walkę.

Na koniec ogłoszenie uczestników Royal Rumble. Ładnie to sobie wyobraziłem w głowie, i widzę że do Antonia masz konkretne plany.

===============
Ogólnie od siebie:
===============

Naprawdę odwalasz kawał dobrej roboty. Twoje gale są wręcz świetne, i głupio by było gdybyś przerwał i zmarnował potencjał jaki masz. Tradycyjnie czekam na następną galę. PS. Mógłbyś pomóc koledze od Smackdown trochę w bookingu i zadbać o estetykę, to by było ok :) Pozdrawiam.

Ogólna ocena gali: *****

Rookie
Awatar użytkownika

WWE SMACKDOWN 25 01 2013

Zapraszam na ostatniego Smacka przed galą Royal Rumble na której między innymi odbędzie się walka o WHC Championship między Sheamusem
a Dolphem Zigglerem.
ObrazekObrazek
Jim Ross: Ten Smackdown zapowiada się fascynująco nie prawdaż Josh?
Josh Mattheus: Masz rację Jim ponieważ Edge jest osobą która będzie potrafiła świetnie poprowadzić to Show.
Obrazek
You Think You Know Me... Na ring wychodzi GM Smackdown Edge.

Jim Ross: Nasz GM musi mieć coś bardzo ważnego do powiedzenia ponieważ zjawia się już na samym początku.

Edge: Witam wszystkich serdecznie na dwa dni przed galą Royal Rumble po której zacznie się....ROAD TO WRESTLEMANIA.
Myślałem wiele na tym jak podnieść temperature przed zbliżającym się WHC Championship Matchu na RR.
Mam zamiar ogłosić że dziś odbędzie się publiczne podpisanie kontraktu i ja będę obecny na ringu wrazie jakichś nieprzyjemności.
Obrazek
FIDD ME MORE! Na ring wychodzi Ryback i chyba ma do pogadania z Edgem.

Ryback: Jestem tu dziś by zadać ból osobie która bardzo rozwścieczyła człowieka który w krótkim czasie stał się jednym z najważniejszych
osób w WWE. Osobą która poczuje moją zwierzęcą siłe jest......RICARDO RODRIGUEZ!
Edge: Chwila moment. Ryback to jest niemożliwe byś walczył z Ricardo ponieważ on nie jest zawodnikiem tylko Ring..
Ryback: Nie obchodzi mnie to potwór jest głodny i chce się nakarmić Ricardo Rodriguezem.
Edge: Przykro mi ale to Ring Annoucer.
ObrazekObrazek
Ryback widać było że jest wściekły i już miał coś powiedzieć gdy nagle słyszymy głos Alberto który stoi pod titantronem razem z Ricardo.

Alberto:HEY RYBACK! Do ciebie mówie ty Mutancie. Co widze że nie potrafisz się opanować. To że przegrałeś ze mną to nie jest wina Ricardo tylko
twoja.Jak ktoś taki jak ty duży,umięśniony jak kciuk Schwarzeneggera i tak pusty jak cała rodzina McMahonów razem wzięta może dorównać
bogatemu,oczytanemu i inteligentnemu człowiekowi jak ja. To co Triple H mówił tydzień temu o tym jacy Amerykanie są inteligentni to jedna wielka
farsa która nie ma odzwierciedlenia w rzeczywistości. Niech teraz wszyscy wstaną i krzyczą razem ze mną na cześć najważniejszego kraju
na świecie MEXICO! MEXICO

Fani zamiast Mexico krzyczeli USA! USA!

Edge: Alberto please Shut The Hell Up!

Fani bardzo byli z tego zadowoleni

Edge: To co mówiłeś dało mi wiele do myślenia i rywalem Rybacka będzie nie Ricardo lecz Del Rio i będzie to rewanż za zeszły tydzien a walka odbędzie się na Royal Rumble jako Pre Show.

Ryback krzycząc Feed me more szedł w stronę Alberto i Ricardo ale ci uciekli za kulisy i Ryback poszedł za nimi.
ObrazekObrazek
1 walka Tyson Kidd (John Morrison) vs Brodus Clay

Walka zaczeła się od zwarcia którą oczywiście dzięki warunkom fizycznym wygrał Clay spychając przeciwnika do narożnika.
Clay okładał Tysona do czasu gdy Kidd wykonał Roundhouse kick i 1..2.. kick out. Tyson odbił się od lin i nadział się na
Headbutt.Clay podniósł Tysona i wykonał jeszcze belly to belly suplex.Clay pchnął Tysona w liny ale Tyson kontruje i Clay
poza ringiem.Tyson szybko wykonuje Suicide dive poza ring.Tyson wrzuca Claya na ring i 1..2..kick out.Tyson szykuje się na
Elbow drop z narożnika skacze i... Brodus wystawia nogi i 1..2.. kontra Tysona 1..2.. nie ma.Brodus wstaje równo z Tysonem
unik Brodusa i Neckbreaker.I Brodus szykuje się do finishera i jest Ah Funk It i 1..2..3 koniec.

Wygrał przez pinfall Brodus Clay

Jesteśmy za kulisami gdzie widzimy że Ryback dalej szuka Alberto i Ricardo.Zdenerwowany Ryback idąc rozwala różne rzeczy np stoły krzesła itp.

Podchodzi do niego Triple H

Triple H: Ryback uspokój się takie chodzenie nic ci nie da takie rzeczy załatwia się na ringu więc wytrzymaj do swojej walki z Alberto a ja mogę
ci pomóc pilnując Ricardo żeby nie przeszkadał wam w walce i dopilnuje że jeśli będzie chciał namieszać w tej walce to osobiście
wykonam mu Pedigree.

Ryback trochę się uspokoił i uścisnął rękę Triple H mówiąc

Ryback: Masz racje dzięki za pomoc.

Ryback i Triple H odeszli a my widzimy jak z jednej z szatni wychodzą ukratkiem Alberto i Ricardo dalej się ukrywając przed Rybackiem.
ObrazekObrazek
2 walka Sin Cara vs Michael McGillicuty
Na początku Michael złapał Care w uścisku i rzucił w narożnik.Michael biegnie żeby zrobić Corner Clothesline a Sin Cara wchodzi na narożnik i unika
Michaela i dropkick 1..2..kick out.Sin Cara po tym wyleciał z ringu i Michael wyszedł za nim chcąc wrzucić go na barierke ale Sin Cara robi
Hurricanrane i Michael uderza głową o barierkę. Sin Cara wrzuca Michaela do ringu i szykuje się na La Mistica ale wtedy Michael wstaje i zrzuca Sin Care z narożnika robiąc
Belly to Belly Suplex. 1..2..kick out.Michael już gotowy na McGillicutter ale Sin Cara odbijając się od lin robi Enzuigiri 1..2..kick out.
Sin Cara gotowy pod La Mistico i udało się mamy pin 1..2..3

Wygrał przez pinfall Sin Cara

Na ring wbiega Mark Henry i Sin Cara go nie widzi a gdy się odwraca Mark chce zrobić World Strongest Slam ale Sin Cara wporę się orientuje i robi
dropkick wyrzucając wielkiego olbrzyma z ringu.Sin Cara zacheca go by wrócił na ring ale widzimy że Mark dał sobie spokój i tyłem zaczyna wracać na
backstage.
Obrazek
Na ring wychodzi osobista asystentka GM'a Maria.

Maria: Jestem tu by ogłosić zgodnie z poleceniem szefa skład Rosteru Smackdown w Royal Rumble Matchu.
Oto następujący zawodnicy:
Obrazek
PRIMO
Obrazek
TRIPLE H
Obrazek
RYBACK
Obrazek
ROMAN REIGNS
Obrazek
KOFI KINGSTON
Obrazek
JACK SWAGGER
Obrazek
SIN CARA
Obrazek
REY MYSTERIO
Obrazek
WADE BARRETT
Obrazek
ALBERTO DEL RIO
Obrazek
JOHN MORRISON
Obrazek
TYSON KIDD
Obrazek
MARK HENRY
ObrazekObrazek
3 walka John Morrison (Tyson Kidd) vs Tensai

Walka drugiego zawodnika z teamu K&J to skrót od Kidd&John

Przewaga zdecydowana Tensaia który po Headbutt i Knee Drop trzymał Johna w Chinloku z którego 1/2 K&J nie mogła się wyrwać.
John choć był trzymany zdołał się wyrwać Irish wip i minięty Clothesline od Tensaia odwraca się i Pele Kick od Johna 1..2..kick out.
Tensai tak odkopał że wyrzucił tym za ring Johna.Po reklamach zdecydowanie lepiej radzi sobie John wyprowadzając po kolei Neckbreaker,
Dropkick i fantastyczny Moonsault z narożnika 1..2..Tensai położył nogę na linie. John rozmawia z sędzią i dostaje Clothesline,odbicie od
lin i jeszcze Splash 1..2..kick out. Podnosi Johna i Irish Whip w narożnik i Corner Splash ale John wchodzi na narożnik przez co Tensai wbija
się w metalowy słupek i gdy wychodzi z niego dotaje Flying Lariat i jeszcze Starship Pain i pozamiatane 1..2..3

Wygrał przez pinfall John Morrison

Zapowiedziano walkę wieczoru na dziś czyli walkę Reya Mysterio który sprawdzi IC Championa przed walka na RR czyli Wade Barretta.
ObrazekObrazek
4 walka Divas Champion Maryse vs AJ Lee-non title match

Na początek wielki brawl na ringu czyli wielkie zamieszanie w ringu aż dym leciał.Potem Maryse zaczeła okładać AJ ciosami i wrzuciła ją w narożnik
dobijając dropkickiem w narożnik 1..2..kick out.Korzystając z czasu gdy AJ dochodziła do siebie Maryse pokazywała widzom swoje wdzięki ale gdy się odwróciła
to biegła na nią AJ.Unik Maryse i AJ ląduje na linach z czego korzysta Divas Champion i dusi na linach AJ.Stay down krzyczy zdenerwowana Maryse ale mimo to
AJ wstaje i odbijajac się od lin robi Hurricanrane.AJ pokazuje że skończy to robiąc Ostopus Hold łapie już Maryse ale ona kontruje na French Kiss DDT i wygrywa walkę.

Wygrała przez pinfall Divas Champion Maryse.

Jesteśmy w biurze Edge gdzie widzimy jak GM rozmawia o czymś ze swoją asystentką Marią i nagle wbiega jakiś facet i szybko woła GM
mówiąc że mamy problem w szatni.Edge i nieznajomy facet(jeden z sędziów) biegną do szatni Sheamusa gdzie widzimy jak Sheamus i Dolph
okładają się olbrzymią liczbą ciosów.Edge woła więcej sędziów żeby ich obu rozdzielić i gdy to się w końcu udaje to GM mówi:

Edge:Panowie widze że choć dzieli nas do podpisania kontraktu zaledwie kilkadziesiąt minut to obaj nie możecie się doczekać żeby
wygrać ten pas i zniszczyć przeciwnika.Dlatego Dolph jeśli się nie uspokoisz to zostaniesz pozbawiony title shota.

Dolph w końcu się uspokoił i wyszedł a Edge zawołał lekarzy ponieważ coś nie tak było z ręką Sheamusa.Miejmy nadzieje że ten uraz
nie przeszkodzi w obronie tytułu WHC na Royal Rumble.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
5 walka TT Championship Jack Swagger i Christian vs Primo i Epico(c)

Walke rozpoczeli Swagger i Primo.Primo wrzuca Jacka w swój narożnik gdzie okłada go ciosami.Zmiana i wchodzi Epico który wrzuca Jacka w
przeciwległy narożnik i gdy na niego wbiegł to dostał Big Boota i Elbow Drop z narożnika 1..2..kick out.Swagger zmienia się z Christianem
który trzyma Epico w Chinlocku z którego Epico bardzo długo nie mógł się wydostać ale gdy się wyrwał to odbił się od lin i wtedy klepnął go w
plecy Primo czego nie widział Christian i Epico zanim zszedł to wykonał Vertical Suplex a pinuje Primo 1..2..kick out.Primo ciągnie za nogę Christiana
by ten nie zmienił się ze Swaggerem i gdy wydawało się że mu się to uda to Christian robi Enzugiri i zmiana ze Swaggerem który szykuje się na Guntrench
Powerbomb dla Primo by zakończyć walke ale wbiega Epico by uratować Primo i powala Jacka Belly to back suplex ale wbiega Christian i wyrzuca siebie i Epico z ringu.
A w ringu wstał Primo i szykuje się backstabber ale wtedy Jack robi roll up 1..2.. kontra roll up od Primo 1..2..kick out. Primo podnosi Jacka i wykonuje Backstabber
1..2..3 koniec pięknej walki.

Wygrana przez pinfall Epico i Primo i bronią TT Championship.

Jim Ross: Jesteśmy podekscytowani tym co jeszcze dzis nas czeka na Smackdown ponieważ czeka nas walka wieczoru IC Champion Wade Barrett zmierzy się z człowiekiem w masce Reyem Mysterio.
Josh:Zobaczymy w jakiej formie przed IC Championship na Royal Rumble jest Wade.Czy obroni tytuł to pytanie zostanie bez odpowiedzi do Royal Rumble które już w niedziele.
Jim:Ale to co najważniejsze zostanie na sam koniec czyli podpisanie kontraktu między Dolphem a Sheamusem na walke o pas w RR.
Josh:Widzimy że ta dwójka za sobą nie przepada już od samego początku ale to chyba mało powiedziane oni się nienawidzą.
ObrazekObrazek
6 walka IC Champion Wade Barrett vs Rey Mysterio-non title match

Zdecydowaną przewagę miał Barrett wykonując Neckbreaker i Pumphandle falling powerslam 1..2..kick out.Wade zakłada dźwignie na rękę
i próbuje osłabić Reya lewą rękę ale Rey wyrywa się poprzez kopniaki w głowę odbija się od lin ale dostaje Big Boot 1..2..kick out.Dalej Wade w przewadze i osłabia rękę Reya
naciągając o linę przez co upomina go sędzia.Wade kłóci się z sędzią i gdy odwraca się do Reya mamy roll up 1..2..Wade uciekł z ringu i z wściekłością kopnął w schodki.Zapraszamy na reklamy.
Wracamy po reklamach gdzie widzimy jak Wade kopie w lewą rękę Reya mając nad nim przewagę 1..2..kick out.Szykuje się Short arm Clothesline ale rey robi Hurricanrane i odrazu pinuje ale do 2.
Rey wchodzi na narożnik by zrobić Frog Splash z narożnika skacze ale Wade ucieka i Rey uderza w mate.Wade szykuje się do Bull Hammer ale słyszymy muzykę Romana Reignsa ale nie wychodzi on na ring ale
na tyle zdekoncentrowało Wada że gdy odwrócił sie do Reya to ten podciął mu nogi i Wade na linach.619 i Splash z narożnika 1..2...3

Wygrał Rey Mysterio przez pinfall.

A my słyszymy muzykę Romana Reignsa który tym razem wychodzi na rampę i głośno śmieje się z Wada któremu nie było do śmiechu.
Obrazek
Na ringu mamy Stół i 3 krzesła i jest na ringu GM Edge by zapowiedzieć obu panów.
Obrazek Obrazek
Najpierw wchodzi Dolph Ziggler a zaraz za nim WHC Champion Sheamus z obandarzowaną ręką i widzimy że idzie z nim ktoś jeszcze.

Edge:Usiądźcie i nie chce żadnych burd.

Widzimy jak Edge usiadł i jak Sheamus i Dolph niechetnie ale powoli usiedli.

Edge: Chce by WWE Universe wiedzieli wszystko a więc po kolei gdy facet z pedalską różową koszulka pobił się z Rudzielcem to
Sheamus miał problemy z ręką i lekarz WWE sprawdził dokładnie rękę Sheamusa i przyszedł tu żeby powiedzieć czy Sheamus da radę
zawalczyc w niedziele.

Lekarz dostał mikrofon i zaczął czytać z kartki oświadczenie o zdrowiu Sheamusa.

LekarzWWE: Po dokładnych badaniach stwierdzam że pan Sheamus ma naciągnięty mięsien bicepsa prawej ręki i w tej sytuacji nie możliwa jest jego walka na
Royal Rumble.

Sheamus: Nie to niemożliwe to coś więcej niż walka o pas to walka o honor Irlandzkiego Wojownika.
Dolph: Według mnie pas WHC powinien dostać walkowerem zawodnik który najbardziej na niego zasługuje.
Sheamus: Czyli Hornswoggle?
Dolph: Nie
Sheamus: Chyba nie chodzi ci o siebie przecież tobie nawet Mae Young gdyby chciała nakopałaby do dupy.
Edge: Spokój!
Sheamus: Edge prosze cie wiesz co dla takich wojowników jak ja ty Shawn Michaels czy Steve Austin oznacza walka o honor.W takich sytuacjach
człowiek uświadamia sobie że zdrowie nie ma żadnego znaczenie bo gdy poddam się bez walki to moje ego będzie cierpiało jeszcze bardzo długo.
Dolph:Czy wszyscy to widzą? Nasz wielki mistrz błaga GM o występ na walke.Płaszczy się przed GM najwiekszy lizodup w tej organizacji.
Edge: Sheamus choć wiem że nie powinienem to jednak daję ci walkę o pas.Pamiętam jakbym postąpił i dlatego podpiszczie ten cholerny kontrakt żeby
wasza walka była oficjalna.

Sheamus wziął długopis i podpisał

Sheamus:Podpisz kontrakt i pokaż że masz jaja.Nawet z kontuzjowaną ręką dam ci rade.

Dolph wziął długopis i podpisał choć długo sie wahał

Dolph:Ten podpis to wyrok na pas i twoje zdrowie.

Edge: Oficjalnie Dolph Ziggler vs Sheamus o pas na Royal Rumble.Chce byście po tych słowach mimo wszystko podali sobie ręce pokazując Respect dla zawodnika.

Sheamus wyciągnął rękę a Dolph po namyśle uścisnał ją i gdy już miał iść to kopnął w brzuch Sheamusa.Odbicie od lin ale Sheamus ptóbuje Brougue Kick ale Dolph
z przerażeniem w oczach ucieka z ringu w ostaniej chwili.

Tak oto kończymy Smacka a teraz czas na Royal Rumble.

Mid carder
Awatar użytkownika

Rzuciłem okiem i widać od razu poprawę pod względem estetyki. Są obrazki, jest dobrze, więc teraz przejdę do gali (czytałem i na bieżąco komentowałem walka po walce, segment po segmencie):

- Pierwszy segment dość ciekawy, tylko nie wiem za bardzo czemu Ryback chciał atakować Ricardo. Dla takiego potwora Del Rio nie powinien być problemem, więc myślę, że powinien od razu żądać rewanżu. Alberto przy mikrofonie dobrze i cieszę się, że wrócił hell Alberto z nowym twoim własnym pomysłem na jego postać.

- Walka Brodusa ... Tutaj myślę, że szkoda Kidda. Co do walki na pewno lepsza niż wszystkie sprzed tygodnia. No może oprócz Main Eventu. Co do estetyki dodawaj dłuższe przerwy między poszczególnymi wydarzeniami. Staraj się w walce zastępować imiona zawodników np. ksywami, samymi nazwiskami albo jakimiś śmiesznymi nazwami.

- Kolejna walka i plus. Zwycięstwo Sin Cary także mi się podobało. Lubię tego zawodnika i na szczęście w diary nie może zbotchować akcji. (Większe przerwy rób, bo wygląda na to jakby Mark odszedł na backstage, a zaraz pojawiła się Maria).

- Ogłoszenie zawodników takie dość suche moim zdaniem.

- Starcie na rzecz Morrisona. Dobrze rozpisana walka. Nie wiadomo jednak czy się cieszyć zwycięstwem JoMo, czy smucić tym, że Tensai przegrywa. Szkoda mi nieco tego zawodnika. :/

- Walka Divas ... jak to walka Divas - średnio.

- Brawl Sheamusa z Doplphem na plus. Ta sytuacja podgrzewa dobrze sytuacje przed Royal Rumble.

- Walka TT na dobrym poziomie. Podoba mi się, że Primo & Epico obronili pasy. Ciekawe co dalej ze Christianem i Sweagerem.

- Walka Ryjka z Wade'm dość ciekawa i na dobrym poziomie. Po walce mamy pojawienie się Reignsa i wygląda to na zalążek nowego feudu. Z tą dwójką może być ciekawie.

- Podpisanie kontraktu i Sheamus jak przystało na bohatera staje do walki mimo kontuzji. Nie za bardzo mnie to kręci i liczę po cichu na Dolpha. Myślę, że z podpisania kontraktu mogłeś wycisnąć jeszcze coś więcej. Liczyłem na więcej emocji. Oby były one już na Royal Rumble.

Moja ocena gali: *** w skali szkolnej

=================================================================================
Ogólne uwagi:
Ten Smackdown był lepszy od poprzedniego, tego jestem pewien w 100%. Na pewno jednak stać Cię na jeszcze więcej i liczę, że walki z twojego brandu na RR zachwycą i pójdą za nimi kolejne dobre epizody błękitnej gali.
Co do estetyki: Mógłbyś dodawać więcej komentatorów. Na pewno ładniej by wyglądało gdybyś dodawał większe odstępy, bo tak to wszystko się ze sobą zlewa. Liczyłbym na zmniejszenie używania imion podczas walk. Mam od siebie jeszcze jeden szczegół, który mi się nie podoba: otóż podkreślanie imion i nazwisk zawodników, którzy są wymieniani, a nie biorą udziału w segmencie, walce (patrz - podpisanie kontraktu). Ode mnie to tyle i czekam na dalsze gale - Pozdrawiam!!!

Felietonista roku 2014

Low carder
Awatar użytkownika

Na początku pragnę Cię pochwalić za ogromną poprawę estetyki, jak i poziomu walk. Jest dobrze, ale nie jest też najlepiej. Tak jak mój poprzednik powiedział stać Cię na więcej, i dodawaj więcej enterów między bs/speechami/walkami, to naprawdę niewiele roboty a efekt ogromny. Smackdown było na pewno lepsze od poprzedniego. ale od początku:

Dosyć dobry segment z Wędkarzem i Albercikiem, ale jedna uwaga: Feed a nie Fidd :) (+)'

Słabe zestawienie do walki pierwszej, i jeszcze gorszy wynik walki, ale jak kto woli (+/-)

Uwaga do walki numer dwa: " Sin Cara gotowy pod La Mistico i udało się mamy pin 1..2..3
" - La Mistica to jest Submission. Walka była krótka, ale i tak lepsze niż z poprzedniego Smackdown więc taki plus minus :) (+/-)

Walka JoMo z Tensaiem też jak na swoją długość była dość dobra, nie przewidziałem wyniku za co (+)

Divy też stały na przyzwoitym poziomie, i dobrze że Divas Czempionka wygrała :* (+)

Fajny segmencik z Rudym i Zigglerem, mam nadzieję że Ziggy zdobędzie pas w niedziele :) (+)

No i czas na podpisanie kontraktu które wyszło .... trochę słabo. Może i fajny motyw z tym że Sheamus nie może walczyć na RR a mimo to Edge daje mu walkę, ale to trochę mało realne... Liczyłem na jakąś zadymę po podpisaniu a tu nic, unik tylko przed Brogue Kickiem... (-)

=================
Ogólna ocena
=================

Smackdown na pewno lepsze niż poprzednie, ale moim zdaniem było za mało segmentów trochę, i ogólnie krótka gala. Podpiszę się pod słowami ChampIS'a. Wiem że stać Cię na więcej i przede wszystkim popracuj trochę nad dłuższymi walkami. Jest jednak spory progres od ostatniej gali i liczę że RR będzie dużo lepsza.

Ogólna ocena : *** i 1/2*

Rookie
Awatar użytkownika

ROYAL RUMBLE 2013

Obrazek

ObrazekObrazek
Pre-Show Match Ryback vs Alberto Del Rio

ObrazekObrazek
Jeff Hardy vs The Undertaker(c)-WWE Championship

ObrazekObrazek
Wade Barrett(c) vs Roman Reigns-Falls count anywhere match for IC Championship

ObrazekObrazek
CM Punk vs John Cena

ObrazekObrazek
Sin Cara vs Mark Henry

ObrazekObrazek
Dolph Ziggler vs Sheamus(c)-World Heavyweight Championship

Obrazek
Royal Rumble Match

Mid carder
Awatar użytkownika

Obrazek vs Obrazek
Pre-Show Ryback vs Alberto Del Rio
Przed walką w stronę ringu szedł Ricardo aż nagle za nim biegnie THE GAME Triple H i uderzył go młotkiem i nagle wyciąga zza pleców kajdanki! i zaczepia kajdanki jedną strone o słupek narożnika a drugą rękę Ricardo a na ringu Albercik chciał znienacka zaatakować Wędkarza ale on orientuje sie i z wściekłością atakuje w rogu Meksykanina. Sędzia upomina Rybacka i wtedy Alberto ucieka z ringu i próbuje odpiąć z kajdanek Ricardo ale kluczyk ma HHH i śmiał się z Meksykanina. Alberto krzyczał do Tripla żeby oddał mu kluczyk i nie zauważył że za nim stoi Ryback. Triple H pokazał Del Rio żeby się odwrócił i gdy to zrobił to dostał Clothesline od Wędkarza. Wrzuca go do ringu i mamy 2count.Ryback podnosi go i mamy Suplex i szykuje się do Shell Shocked ale Meksykanin się wyrywa i robi Low Blow. Sędzia od razu ogłasza DQ na korzyść Wędkarza i Del Rio ucieka z ringu pod titantron i chciał pomóc Ricardo ale bał się podejść i Triplak odpina Ricardo z kajdanek i Ryback na oczach Alberto wykonuje Shell Shocked Rodriguezowi i pokazuje że to jeszcze nie koniec między nimi. Triple H i Ryback podnieśli ręce w geście triumfu w strone publiczności.

Zwycięzca: Ryback – Via Dq

==================================================================
Royal Rumble 2013

Obrazek Obrazek Obrazek
Jerry Lawler: Witamy państwa na Royal Rumble!!!
Booker T: To dzisiaj rozpoczynamy moją ulubioną drogę. Zleci ona bardzo szybko, pełna przeżyć, więc czerpmy z jej każdej chwili. Rozkoszujmy się nadchodzącymi dniami.
Michael Cole: A dzisiaj ze stanowisk komentatorskich witają państwa Michael Cole, Jerry Lawler i Booker T. Komentatorzy najlepsi z najlepszych! Będzie się działo!
Jerry Lawler: Pytanie numer jeden na dzisiaj brzmi kto zostanie pretendentem do pasa na Wrestlemanii, poprzez wygranie Royal Rumble matchu.
Michael Cole: Na szali staną również dwa główne pasy mistrzowskie organizacji. Undertaker i Sheamus będą bronić swojego złota!
Booker T: Na dodatek będziemy mieli rozwiązanie konfliktu Johna Ceny z CM Punkiem ciągnącego się od dłuższego czasu.
Michael Cole: A zaczynamy od walki o pas IC. To już za chwilę!!!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.1 Wade Barret © vs Roman Reigns – Falls Count Anywhere for Intercontinental Championship Match

Walka zaczęła sie od zwarcia po którym na chwile z ringu uciekł Barrett. Bardzo powoli wrócił i znowu zwarcie tym razem wygrane przez champa który trzyma pretendenta w chinlocku. Roman kontruje to na swój własny chinlock. Cały czas trzymając w chinlocku odbił się od lin i clothesline dla Romana 1..2..kick out. Pretendent dostaje jeszcze Uppercut, odbicie od lin i Elbow drop. Podnosi go i wykonuje Bulldog 1..2..kick out. Barrett wykonuje irish whip w narożnik i próbuje wykonać Clothesline w rogu ale Roman ucieka i mistrz uderza w róg. Pretendent wykonuje swój własny Clothesline po którym obaj wylatują z ringu. Obaj idą w strone titantronu okładając się ciosami. I nagle Wade wykonuje Suplex na rampe.AUC. 1..2..kick out. Teraz dodaje do tego Leg Drop. Mistrz zostawił pretendenta na rampie i poszedł żeby przygotować stół komentatorski do dalszego ataku. Później wrócił do Reignsa ale on wykonuje z nienacka Headbutt.1..2..kick out. Roman atakuje go mocnymi ciosami zbliżając sie w stronę stołu komentatorskiego. Jeszcze przed stołem Wade pchnął przeciwnika w schodki i pretendent uderza w nie głową.1..2..kick out. Mistrz wykonuje Boston Crab będąc na schodkach ale pretendent wykopuje mistrza aż ten uderza sie o barierke dla widzów. Roman pcha mistrza na stół komentatorski ale on łapie się go i gdy Roman biegnie na niego dostaje Big Boot 1..2..kick out. Barrett wykonuje jeszcze Wasteland na stół który się złamał...OMG!. pin 1..2..3 Koniec tej brutalnej walki.

Zwycięzca: Wade Barret – Via Pinfall

Jesteśmy na zapleczu, gdzie Matt Striker jest z CM Punkiem.
Matt Striker: Punk masz coś do powiedzenia przed walką?
CM Punk: Pokonywałem tego gościa za każdym razem, kiedy stawaliśmy w ringu. On po prostu nie może pogodzić się z porażką. Dzisiaj udowodnię mu po raz kolejny, że jestem lepszy. To powinno raz na zawsze zostać w jego głowie! Gdy stajesz na drodze CM Punka musisz zejść z niej pokonany.

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.2 : CM Punk vs John Cena
Od samego początku walki publiczność mocno rozgrzana. Wojna na okrzyki: ,,Let’s go Cena” i ,,Cena sucks”. Panowie rozglądając się wokół siebie podziwiali tę wojnę na okrzyki. Potem popatrzyli na siebie z uznaniem i czas na rozpoczęcie. Na początku starcia walka techniczna i Punk zapina Cenie Headlock, lecz utrzymuje tylko przez chwilę. Po chwili znów chwilowy Wrist Lock. Cenie udało się zapiąć Nelsona i Punk po uwolnieniu postanowił znowu złapać dystans. Punk bardzo mądrze postawił teraz na kopnięcia i dorzucił piękny Standing Dropkick. Leg Lariat chybiony i Cena rusza z ciosami, za którymi poszedł Clothesline i Bulldog. Jasio spróbował AA, lecz rzecz jasna nieudane i Punk mocnym Irish Whipem nadział go w narożnik. CM Punk dorzucił Belly-to-back suplex i przerolował przeciwnika, jednak John skontrował jego akcje i mamy 2 count! Punk wykonał Rundhouse Kick i DDT po którym Jasiek wyturlał się z ringu. Punk poszedł za nim, lecz Cena szybko doszedł do siebie i wbił przeciwnika w stalowy narożnik. Do tego Fisherman Suplex i walka ponownie w ringu. Cena wykonał Spinebuster i mamy 2 count! Jasio postanowił na Abdominal Stretch i Punk walczył z ogromnym bólem. Wydostał się jednak i przeszedł do serii ciosów zakończonych mocnym High Kickiem. Mamy Neckbreaker, Springboard Clothesline i High Knee w narożniku. 2 count. Punk jeszcze raz pchnął rywala Irish Whipem w narożnik i szykowało się High Knee po raz drugi jednak Cena uciekł i panowie zderzyli się w ringu podwójnym Clothesline. Pierwszy wstał Cena i mamy serię Sholderblocków, Proto Bomb i Five Knuckle Shuffle! Szykowało się AA jednak Punk zatrzymał je Heel Kickiem! Mamy Anaconda Vice! Cena bardzo daleko od lin, jednak nie był by sobą gdyby się nie wydostał. Po chwili męczarni John znów na nogach i mamy wymianę ciosów. Wygrywa ją Cena i dorzuca Clothesline, Monkey Flip i Emerald Flowsion! Cena wszedł na narożnik i szykował się Leg Drop. Punk jednak wstał i wykonał przeciwnikowi na narożniku Superkick. Wszedł do niego by wykonać Superplex, jednak po chwili siłowania John zepchnął go z pomocą Uppercuta i wykonał już udanie Leg Drop! 1 .. 2 .. Kickout! Mamy AA!!! 1 .. 2 .. Kickout!!! Cena nie mógł uwierzyć, a Punk wyturlał się z ringu. Cena po chwili ruszył za nim, lecz przy próbie ataku Punk posłał go Drop Tue Holdem w stół komentatorski. Punk wyjął monitory ze stołu, a sędzia w ringu odliczał. Best In the World musiał wrócił i zresetować licznik. Gdy jednak znowu wrócił po Cenę czekał go Flapjack w stół komentatorski! Do tego AA na podłogę! Chwilę zajęło nim Cena zdołał wepchnąć Punka do ringu i zacząć liczenie – 1 .. 2 .. Kickout! Punk odkopał! Cenie pozostało już tylko AA z narożnika i wziął rywala na barki i zaprowadził do narożnika. Punk zdołał się jednak wydostać i udało mu się wykonać Superplex! Jakby tego było mało mamy Flyinh Elbow! Obolały Punk nie miał siły by przypiąć i dopiero po chwili przeszedł do liczenia – 2 count! Punk na nogach i mamy GTS! Na szczęście dla Ceny udało mu się wyturlać z ringu. Miał być Suicide Dive, ale Cena odsunął się i Punk trafił w bandę! Jasiek zresetował licznik sędziego, a inni sędziowie przyszli zająć się Punkiem. Cena odsunął ich i ruszył z szarżą, a Punk mądrze przerzucił go Back Body Dropem. Teraz to Punk resetuje liczenie i wraca do Johna! Punk wykonał Enzuigiri i John wpadł na jednego z młodych fanów. Szybko tym fanem zajęły się służby medyczne, a John i Punk ponownie w ringu. John wzniósł Punka na barki i mamy AA! Fani zaczęli skandować ,,You hurt baby!” i Cenę zdziwiły te okrzyki. Dopiero po chwili zauważył fana leżącego na noszach i wspieranego przez służby medyczne. Cena przejęty pobiegł szybko do nich i pytał lekarzy o stan poszkodowanego. Zagadał się z nimi i ledwo zdążył wrócić do ringu przed wyliczeniem! Tam Punk miał dla niego High Kick i GTS! 1 .. 2 .. 3!!!

Zwycięzca: CM Punk – Via Pinfall

Po walce CM Punk z szyderczym uśmiechem na ustach spoglądał na Johna i wykrzykiwał ,,Best In the World” John wyraźnie przejęty trochę posiedział w ringu i jak Punk zeszedł z areny, to samo postanowił zrobić Cena. Opuszczał on jednak arenę słysząc okrzyki ludzi ,,You hurt baby”.

Michael Cole: To niebezpieczne zdarzenie nieco przyćmiło tą walkę. Szkoda Johna i dziecka.
Booker T: Trzymajcie się!!!
Jerry Lawler: CM Punk wykorzystał okazję i wygrał. Czy jednak jest to honorowe zwycięstwo?
Booker T: Odpowiedź pozostawiamy państwu, a teraz znowu ruszamy w drogę ku następnej walce.
Michael Cole: Zegar tyka i blisko do rozpoczęcia drogi ku Wrestlemanii! Royal Rumble match coraz bliżej!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.3 Mark Henry vs Sin Cara

Walka sie nie rozpoczeła bo gdy Sin Cara wchodził na ring to od tyłu zaatakował go krzesłem Mark Henry! Heniek dodał, że ma dzisiaj ważniejsze sprawy i wskazując na logo Wrestlemanii udał się do szatni.

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.3 Sheamus © vs Dolph Ziggler – World Heavyweight Championship
Walka rozpoczeła sie od przewagi pretendenta. Od razu przeszedł do ofensywy po piękny Dropkicku 1..2..kick out. Dolph szykował się żeby podnieść Rudego ale on robi roll up 1..2..kick out.Dolph kopie mistrza który leży na macie i robi swoje Elbow dropy 1..2..3..4..5..6..7..8..9 i 10 i pinuje 1..2..kick out. Dolph szykuje się na skok z narożnika, Sheamus wstaje, Dolph skacze i Inverted DDT dla mistrza 1..2.kick out. Ziggy robi neckbreaker i backbreaker i Enzuigiri 1..2.. Szejbus kontruje na duszenie. Po dłuższej chwili Dolph wyrywa się dzieki Pele kick 1..2..kick out. Sheamus pcha na liny pretendenta on prawie wylatuje z ringu ale łapie się liny i zostaje na krawędzi ringu i dostaje Brogue kick i teraz naprawde wylatuje z ringu. Mistrz schodzi za nim ale nagle dostaje ZigZag i Dolph wraca na ring i sędzia wylicza mistrza 1..2..3..4..5..6..7 i wraca na ring Sheamus i unika Crossbody i robi Brogue kick i już ma szykować sie na pin gdy nagle gaśnie światło na arenie i przez dłuższą chwilę nie wiemy co sie dzieje a gdy znowu zapaliło sie swiatło to widzimy jak nieprzytomny Dolph leży pinuje nieprzytomnego Sheamusa 1..2..3 Mamy nowego mistrza.

Zwycięzca: Nowy WHC Champion Dolph Ziggler – Via Pinfall

Po walce Dolphuś szybko wyskoczył z ringu chwytając pas i udał się na zaplecze. Na twarzy Sheamusa pojawił się napis, a dokładniej napisana litera D.

Na zapleczu jest Scott Stanford z Jeffem Hardy.
Scott Stanford: Kto wygra dzisiejszą walkę?
Jeff Hardy: Dzisiaj starcie będzie na równym poziomie. Naprzeciw siebie staną zawodnicy równi. Obaj jesteśmy świetnie wyszkoleni i doświadczeni. O przegranej zadecyduje chwila bezradności. Stół pęknie i po walce. Pas mistrzowski wyląduje na barkach tego, który bardziej zasłużył. Do końca był skupiony. Miejmy nadzieje, że będę to ja!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.4 The Undertaker © vs Jeff Hardy – Tables match for WWE Championship
Przypominam, że żeby wygrać trzeba złamać przeciwnikiem drewniany stół, których wiele porozstawiano przed walką w okolicach ringu.
Jeff szybko zaatakował przeciwnika poprzez Clothesline i Jawbreaker po czym wyszedł po stół. Gdy jednak wrócił Taker kopnął w stół, który uderzył w Enigmę. Zmarły postawił na Corner Splash, by po chwili wykonać Old School! Jeff uniknął ataku Takera i wbił go Irish Whipem w narożnik. Corner Splash skontrowany jednak na Big Boot! Taker posadził rywala na narożniku i wykonał mu Superplex. Umarlak poprawił stół i rozstawił go w ringu. Złapał Jeffa z szyję po Chokeslam, ten jednak był sprytniejszy, wydostał się i Baseball Slidem posłał przeciwnika w stół. Do tego mamy Mule Kick i Clothesline. Taker wyturlał się z ringu, a Jeff postawił na Planchę! Jeff rozstawiał srół, jednak Uppercutem zaskoczył go Undertaker i wykonał udany Chokeslam na schodki! Do tego mamy STO i Running DDT na podłogę. Z umalowanej twarzy Jeffa wyraźnie wypływa krew. Taker rozstawił stół i złapał przeciwnika pod Chokeslam. Na arenie zgasło światło! Po czasie usłyszeliśmy głos.

Zamaskowany zawodnik: Taker spokojnie, jeszcze nie teraz. Możesz być jednak pewien że kiedyś. Tak na pewno kiedyś …

Światło znowu się zapaliło i widzimy Jeffa w ringu. Undertaker bił się z myślami jednak postanowił wrócić do ringu. Tam czekał jednak na niego Dropkick, Twist of Fate i Leg Drop. Jeff nie trafił z Superkickiem i mamy wymianę ciosów. Undertaker zakończył ją mocnym Mongolian Chopem. Undertaker położył przeciwnika na stole w ringu i wspiął się na narożnik. Jeff jednak doszedł do siebie i wykonał już udany Superkick siedzącemu na narożniku Deadmanowi. Enigma wyskoczył z ringu i rozstawił poza ringiem stół. Wrócił do Takera na narożnik i chciał zaskoczyć go Superplexem na stół poza ringiem! Taker jednak nie dał się zrzucić i wykonał serię ciosów, a ostatnim z nich zrzucił Hardy’ego i ten szczęśliwie spadł na podłogę obok stołu. Trochę czasu zajęło zanim Deadman doszedł do siebie. Gdy nabrał sił ruszył po Jeffa i wykonał mu Last Ride! Taker ustawił stół w narożniku w ringu i szykował się Powerslam, jednak Jeff uciekł i szczęśliwie dla siebie wykonał Twist of Fate. Jeff zapomniał się i wykonał Split Leg Pin. Nic on nie dał i Jeff poszedł po kolejny stół poza ring. Przed tym wykonał jeszcze rywalowi Necbreaker. Gdy Jeff wrócił do ringu ustawił Takera na stole i wszedł na narożnik. Fani wstrzymali oddechy, jednak Zmarły zszedł z stołu i Jeff wykonał jedynie Whisper In the wind! To tego Twist of Fate i jeszcze raz Twist of Fate! Mamy jeszcze Twist of Fate po raz trzeci! Jeff popatrzył przez chwilę na narożnik i po chwili zastanowieniu wyskoczył z ringu i szukał czegoś pod ringiem. Okazało się, że poszukiwał drabiny! Jeff rozstawił w ringu drabinę i powoli na nią wchodził. Gdy był na szczycie zgasło światło. Po chwili widzimy stojącego na drabinie Jeffa Hardyego i Zamaskowanego zawodnika! Wymiana ciosów między panami, którą wygrywa zamaskowany i mocno wbija głowę rywala w drabinę. Jeff zsunął się po szczeblach a do siebie doszedł Undertaker. Wykonał on rywalowi Uperrcut i szykował się Chokeslam, jednak zamaskowany skontrował i wykonał Low Blow! Do tego DDT i Dropkick w głowę! Taker zaczął krwawić, a zamaskowany położył go na stole. Zauważył jednak Jeffa, który wspina się na drabinę. Wszedł za nim, dogonił i wykonał Low Blow. Do tego Electric Chair i Jeff spada na leżącego na stole Undertakera i stół łamie się!!! Mamy nowego mistrza!

Zwycięzca: Jeff Hardy – nowy mistrz WWE

Po walce zamaskowany chwilę popatrzył na obu leżących na sobie rywali i powoli udało się do szatni. Na rampie wystawił język przez swoją maskę parodiując w ten sposób Undertakera!

Booker T: Zobaczyliśmy kawał dobrej walki z użyciem stołów.
Michael Cole: Ta drabina była niesamowita! Mamy nowego mistrza! Powiew świeżości na szczycie!
Jerry Lawler: Czy to jednak nie przesada, że mistrz przegrywa przez interwencje kogoś z zewnątrz? Moim zdaniem pas powinien pozostać u Undertakera.
Booker T: Niewątpliwie coś w tym jest. Kibice dostali niesamowitą, emocjonującą walkę. Zawodnicy nie pozbierali się jeszcze i leżą w ringu na złamanym stole. Według zasad Tables matchu zwycięzcą jest Hardy.
Michael Cole: Panowie dali z siebie wszystko! Widzimy krew na twarzach obu z nich. Krew została pozostawiona w ringu.
Jerry Lawler: Ta walka stanowi świetną zapowiedź przed Royal Rumble matchem ,który już za chwilę. Czuję, że będzie to coś niesamowitego!

Na zapleczu jest Matt Striker ze swoim gościem Johnem Ceną! Cena zapłakany.
Matt Striker: Hej John. Co Ci jest?
John Cena: Jest mi strasznie smutno … Nie mogę do siebie dojść. Te okrzyki nie pozwalają mi zapomnieć. Chciałbym ogłosić, że nie wezmę udziału w Royal Rumble Matchu. Proszę Ricka Flaira o czas. Roster jest pełen dobrych zawodników. Niech zawalczy ktoś inny. Ja nie jestem w stanie.

John odszedł i z nerwów wywalił jeszcze stół na których leżały jakieś napoje i jedzenie.

Michael Cole: Szokujące oświadczenie Ceny! Szkoda, że go zabraknie.
Booker T: Royal Rumble match za chwilę! Wszyscy czekają w skupieniu. Nie przejmujmy się zbytnio brakiem Johna bo w tej walcenie zabraknie gwiazd największego kalibru.
Jerry Lawler: Ponadto GM Raw zapowiedział liczne niespodzianki. Dzisiaj naprawdę musi się dziać!
Michael Cole: Trzymajcie się mocno w fotelach!
Booker T: Trzymajcie się bo oto zaczynamy!!!

Walka nr.5 Royal Rumble Match

Allleluja! Pierwszym uczestnikiem walki jest Damien Sandow. Wziął on mikrofon idąc w stronę ringu.

Damien Sandow: Wybierając mnie z numerem 1 ludzie ukazali swą ignorancje. Choć może chcą mi wskazać, że jestem numerem jeden. Na pewno jednak chcą by walka była cudowna od samego początku. A to gwarantuje tylko wejście do ringu jako pierwszego mnie. Bądźcie pewni jednak, że dotrwam do końca. You’re Welcome!

Obrazek
1.Damien Sandow
Damien czekał w ringu na swojego przeciwnika, a okazał się być nim Sin Cara. Meksykanin pojawił się na arenie przy swojej muzyce i efektownie wszedł do ringu!

Obrazek
2.Sin Cara
Rozpoczynamy akcje w walce wieczoru! Sin Cara złapał dystans wymierzają serię Low Kicków! Z nimi doszło Enzuigiri! Damien oparł się w narożniku i Cara postanowił wykonać Corner Splash. Sandow umknął i od razu chciał wyrzucić Carę z ringu. Ten jednak uratował się i wymierzył Springboard Hurricanrane! Kolejny atak już uniknięty i mamy Neckbreaker. Szykował się Elbow of Distain jednak Cara skontrował je kopniakiem. Do tego Handspring Back Elbow i Cara chciał wyeliminować przeciwnika, lecz ten złapał się lin i wrócił z powrotem do ringu. Czas na kolejnego zawodnika. Fani odliczali sekundy, a Sin Cara czekał na przeciwnika patrząc na rampę. Kolejnym uczestnikiem walki okazał się być Big Show!!!

Obrazek
3.Big Show
Olbrzym powoli udał się do ringu i przy wejściu kopniakami zaatakował go Sin Cara. To było dobre posunięcie bo Cara złapał dystans co pozwoliło mu wykonać Enzuigiri by po chwili dorzucić Tornado DDT! Big Show odpoczywa w narożniku a Care zaatakował Damien Sandow. Russian Leg Sweep dla Meksykanina. Do tego mamy udany Elbow of Distain i to by było na tyle bo Big Show wymierzył Damienowi mocnego Chopa. O dziwo na pomoc przyszedł mu Sin Cara i obaj panowie szykowali się na Suplex, jednak Show pokazał swą siłę i przerzucił obu rywali wykonując swój własny Suplex. Do tego Chokeslam dla Damiena i KO Punch dla Sin Cary! Meksykanin już miał żegnać się z ringiem jednak rozbrzmiało odliczanie i Big Show zaprzestał próby wyrzucenia rywala i skupił się na nadchodzącym przeciwniku. A nim okazał się być … Kofi Kingston!!!

Obrazek
4.Kofi Kingston
Kofi ruszył na olbrzyma z Springboard Clothesline i dorzucił jeszcze dwa zwykłe Clothesline. Pozostała dwójka odpoczywa w narożnikach. Jamajczyk dorzucił jeszcze Dropkick i Big Show na macie! Szykował się Boom Drop lecz olbrzym wstał i złapał rywala pod Chokeslam. Akcja ta jednak nieudana i Kofi rozpoczął serię kopnięć. Dołączył do niego Sin Cara i panowie ładnie współpracowali. Ujrzeliśmy Double Elbow Drop i Double Leg Drop. Do tego Kofi dorzucił swój Boom Drop! Teraz przyszła pora na najtrudniejsze zadanie czyli wyrzucenie Showa, panowie siłowali się z olbrzymem i okazję chciał wykorzystać Damien Sandow i wyrzucić Kofiego z ringu, dla niego Superkick miał jednak Sin Cara. Tymczasem rozbrzmiała muzyka Kane’a! Płomienie buchnęły z narożnika i potwór w drodze na ring!

Obrazek
5.Kane
Kane miał dla Kofiego Uppercut, dla Sin Cary Tilt a-whirl-slam, a dla Damiena Sidewalk Slam! Teraz kolej na Big Showa, lecz panowie spojrzeli na siebie z szacunkiem i zrezygnowali z walki ze sobą. Postanowili popastwić się trochę nad innymi rywalami, tak więc Show upatrzył sobie Sin Care, a Kane Kofiego Kingstona. Zwinni zawodnicy próbowali atakować poprzez kopnięcia, ale Kane i Big Show mieli dla nich niemal równoczesny Military Press Slam. Damien próbował się włączyć i panowie jednocześnie próbowali wykonać mu Chokeslam, ich ręce jednak się zderzyły. Big Show wykonał mu KO Punch pokazując swoją siłę i zacząłby się pewnie brawl między nim a Kane’em, jednak od tyłu tą dwójkę poprzez Missle Dropkick z narożnika zaatakowali Sin Cara i Kofi! Do ringu zmierza nowy zawodnik i będzie nim … John Morisson! Ogromny pop na trybunach i John zmierza do ringu! Oddał jeszcze po drodze jednemu z fanów swoje okulary.

Obrazek
6.John Morrison
John miał od razu Springboard Crossbody dla Kane’na! Damien w narożniku odpoczywa, a Showem zajęli się Kofi i Sin Cara. Po chwili udało im się wykonać Double Suplex na olbrzymie! John miał tymczasem na Kane’a Spinning Heel Kick i Enzuigiri! Do tego Standing Moonsault i Starship Pain! Kofi i Sin Cara obijali Big Showa, a John zauważył, że Damien Sandow zbiera się powoli opierając o liny. Zauważył to też Kofi Kingston. John wykonał BaseballSlide, a Kofi Superkick na Damienie niemal w tym samym czasie i mamy pierwszą eliminacje!

*Damien Sandow wyeliminowany przez Johna Morrisona i Kofiego Kingstona!

Kane zauważył, że Kofi Kingston jest zdekoncentrowany i szybko dopadł do niego i przerzucił przez górną linę!

*Kofi Kingston wyeliminowany przez Kane’a!

Za ringiem Damien wykonał jeszcze Russian Legsweep Kofiemu i zdenerwowany odszedł za kulisy. Tymczasem Kane’em zajął się John Morrison i wykonał mu Pele Kick. Tilt-a-whirl DDT i Kane ląduje poza ringiem!

*Kane wyeliminowany przez Johna Morrisona!

Zdenerwowany Kane buchnął jeszcze płomieniami z narożników I odszedł na zaplecze.W ringu trójka Sin Cara, Big Show i John Morrison. Do głosu doszedł teraz olbrzym I skupił się na wykonywaniu Chopów obu przeciwnikom. Usłyszeliśmy tym czasem odliczanie i na ring zmierza Big E Langston!

Obrazek
7. Big E Langston
Big Show od razu swoją uwagę skupił na Big E i jak ten wszedł do ringu od razu otrzymał Spear! Show dorzucił do tego Headbutt i szykował się Running Splash jednak chybił! Big E wykonał teraz Clothesliny i Back Splash w narożniku! Shoulderblocki dla Sin Cary i czas na Big Ending dla Johna! Chwilę dekoncentracji rywala wykorzystał Big Show i wykonał przeciwnikowi Sidewalk Slam. Olbrzym na drugiej linie i mamy Elbow Drop. Po tej akcji Dropkickiem zaatakował go Sin Cara. Mamy do tego Springboard Moonsault na olbrzymie! Morrison dorzucił do tego Facebuster i cała trójka postanowiła wyrzucić olbrzyma z ringu. Ten jednak uniknął eliminacji i wykonał KO Punch dla Morrisona. Dla Sin Cary mamy Spear, a Big E wpadł w Abdominal Stetch. Po tej akcji Big Show wyrzucił Big E z ringu.

*Big E Langston wyeliminowany przez Big Showa!

Zaraz po tej eliminacji rozpoczęło się odliczanie i do ringu zmierza … Primo. Powodzenia!

Obrazek
8.Primo
Primo po wejściu spróbował Tornado DDT, jednak nie udało mu się to i padł na matę po Shoulderbolocku. Elbow Drop z drugiej liny chybiony i mamy Diving Headbutt od Primo i Corkscrew Moonsault od Morrisona. Primo po tej akcji zaatakował Johna i wykonał mu Stunner. Leaping elbow chybiony i do głosu dochodzi John! European Uppercut, STO Backbreaker i Shooting Star Press dla Primo! Big Show doszedł do siebie i wykonał Side slam Johnowi. Do tego Running Splash dla Primo i żegna się on z ringiem!

*Primo wyeliminowany przez Big Showa!

Sin Cara próbował atakować, jednak Big Show łatwo go zatrzymał i spróbował eliminacji. Sin Cara pchnięty na liny Irish Whipem odbił się od trzeciej z nich i wylądował na stole komentatorskim. Sędziowie nie pokazali eliminacji! Tymczasem słyszymy Feed me more! Ryback w drodze na ring!

Obrazek
9.Ryback
Sin Cara kucając na stole komentatorskim zastanawiał się jak wrócić do ringu, tymczasem Ryback ruszył na Big Showa. Mamy dwa Shoulderblocki jednak nie powaliły one potwora z nóg. Ryback dorzucił Thesz Press i zaatakował ciosami Big Showa. Tymczasem widzimy jak Sin Cara wraca na rękach do ringu. Mamy niesamowity Powerslam na olbrzymie od Rybacka i Sin Cara spróbował Dropkicka na Big Showa, jednak ten się odsunął i akcja trafiła na Rybacka! Sin Cara umknął Showowi i wykonał Handspring Back Elbow. Meksykanin rozpoczął serię kopnięć i dołączył do niego Morrison. Obaj panowie posłali Showa do Rybacka, a ten miał dla niego Big Boota i Powerbomb! Panowie chcieli wyeliminować olbrzyma, jednak okazał się on za ciężki. Mamy tymczasem odliczanie i do walki dołączy … Jinder Mahal.

Obrazek
10.Jinder Mahal
Hindus od razu doszedł do próbujących wypchnąć Big Showa zawodników i z jego pomocą udało się to!

*Big Show wyeliminowany przez Rybacka, Sin Care, Johna Morrisona i Jindera Mahala.

Hindus nie czekając ruszył na Sin Care, a Morrison poprzez Enuigiri zaatakował Rybacka. Wyselekcjonowały nam się teraz walczące dwójki! Mahal miał dla rywala Running High Knee i Neckbreaker, a Ryback w tym czasie przejął inicjatywę w walce z Johnem i wykonał mu Fallaway Slam i Spinebuster. Do tego mamy Overhead Belly to belly Suplex i Ryback wyrzuca Johna przez górną linę!

*John Morrison wyeliminowany przez Rybacka!

Ryback ruszył na Jindera i wykonał mu Back Body Drop, Meat Hook i Shell Shocked! Eliminacji jednak nie było po minięciu odliczania na arenie zgasło światło. Usłyszeliśmy Break the walls down i na rampie widzimy świecącą kurtkę. Światło się zapaliło i Chris Jericho w drodze na ring!

Obrazek
11.Chris Jericho
Jericho wszedł do ringu i wykonał Rybackowi serie Backhand Chopów. Do tego One-handed Bulldog i Flashback! Tymczasem Sin Cara zaatakował Jindera w narożniku i obijał go kopniakami. Jericho dorzucił jeszcze Lionsault i próba Walls of Jericho. Ta akcja jednak nieudana i mamy kontratak Rybacka! Thesz Press, Boulder Holder i Military Press Slam od Rybacka. Chciał on wyrzucić Jericho z ringu, jednak od tyłu zaatakował go Sin Cara! Mamy Arm Dragi zakończone poprzez Hurricanrane! Interweniować próbował Mahal i dla niego Jericho miał Codebreaker. Sin Cara wszedł na narożnik by wykonać Mahalowi Swanton Bomb! Po tej akcji Cara otrzymał od Jericho Codebreaker! Ryback doszedł do siebie i miał Clothesline dla Jericho! Do tego Spinebuster i Vertical Suplex! Mamy tymczasem kolejne odliczanie! Słyszymy muzykę Ricka Flaira i zjawia się nasz GM Raw z mikrofonem

Rick Flair: Niestety udziału w walce nie weźmie John Cena. Poszukiwałem dla niego zastępstwa i znalazłem za niego kogoś naprawdę świetnego! Panie i panowie, nowy zawodnik WWE zakontraktowany niedawno. Zapraszam na ring … Austina Ariesa! Miłej zabawy!

Obrazek
12.Austin Aries
Austin wskoczył do ringu i miał Japanese Arm Dragi dla Jericho! Do tego IED dla Jindera! Chris otrzymał Rolling Fireman’s Carry Slam! Dla Rybacka tymczasem Forward Russian Legsweep! Austin spróbował elimancji Mahala, jednak to się nie udało. Wobec tego Aries wykonał Macho Neck Snap! Austina zatrzymał Sin Cara, poprzez Hurricanrane! Mamy jeszcze Tiger Feint Kick i Corner Splash! Cara walczy z Aries’em w narożniku, tymczasem Jericho skupił się na Jinderu! Wykonał mu Tiger Suplex i Running Senton. Po tym eliminacja!

*Jinder Mahal wyeliminowany przez Chrisa Jericho!

Jericho otrzymał Chopa od Rybacka i wpadł pod Thesz Press. Następnie Running Jumping Delayed Knee Drop od Ariesa! Przy próbie Powerdrive Elbow Ariesa zaatakował Ryback! Austin uniknął Meat Hook I zapiął Scissored Armbar! Sin Cara atakuje tymczasem Chrisa Jericho poprzez Back Splash w narożniku. Słyszymy odliczanie! Do ringu wejdzie … Rey Mysterio! Booyaka!

Obrazek
13.Rey Mysterio
Aries puścił uchwyt na Rybacku I rozpoczął niesamowitą techniczną wymianę z Mysterio. Wygrał ją Rey i wykonał Sitout Facebuster! Jericho tymczasem wykonał Backbreaker i przeszedł do Walls of Jericho na Sin Carze! Mysterio wykonał Ariesowi Leg-Feed Enzuigiri i Standing Moonsault. Aries w odpowiedzi miał dla niego Death Volley Driver i Sidewalk Slam. Ryback doszedł do siebie i obu zawodnikom wykonał Clothesline! Sin Cara z pomocą lin uwolnił się tymczasem z submisson i wykonał DDT, Bulldog i Bronco Buster! Ryback ułożył sobie Reya i Austina pod podwójne Shell Shocked, panowie uwolnili się i w jednym momencie wykonali Low Dropkick na nogi olbrzyma. Mysterio dorzucił Diving Senton , a Austin Springboard Moonsault. Mamy odliczanie i do ringu zmierza … Daniel Bryan!

Obrazek
14.Daniel Bryan
Rey dołączył do Sin Cary i razem atakowali Jericho, a Daniel ruszył na Ariesa i wykonał mu Roundhouse Kick! Panowie rozpoczęli kontorwanie swoich submissynów i w końcu Bryan zapiął Surfboard! Meksykanie wykonali teraz Jericho Double Suplex i Hart Atack! Aries wydostał się z chwytu i przeszedł do Arm Dragów. Teraz mamy Brainbuster! Sin Cara odłączył się od Reya i zaatakował Daniela poprzez Running Senton. Po tej akcji złapał go Aries i zapiął Figure Eight Leglock! Sin Cara zmagał się z ogromnym bólem, jednak wydostał się gdy całą sytuacje zauważył Mysterio. Cara posłał Ariesa na liny i Mysterio chciał wykonać 619, jednak Aries złapał go z nogi! Sin Cara próbował ratować kolegę, jednak Aries naciągnął liny i Cara wypadł z ringu!

*Sin Cara wyeliminowany przez Austina Ariesa!

Najdłużej w ringu wobec tego jest Ryback, a my mamy odliczanie do kolejnego uczestnika. A będzie nim … OMG Batista powraca!!! Batista znowu w WWE! Animal witał się z publiką, widać wrócił w roli face. Wszedł do ringu i przybił piątkę Z Reyem Mysterio.

Obrazek
15.Batista
Mamy Spear dla Ariesa! Mysterio wykonał Jericho Dropkick, a Batista Swinging Side Powerslam! Mysterio maltretował Jericho kopnięciami w narożniku, a Batista wykonywał Chopy Ariesowi! Ryback nareszcie odpoczął i zaczęliśmy to na co wszyscy czekali! Starcie Batisty z Rybackiem! Batista miał Big Boota, Shoulder Block i niesamowity Spinebuster! Ryback uniknął Spear i wbił Batiste w narożnik. Teraz mamy niesamowity Spinebuster od Rybacka. Tymczasem Daniel Bryan zajął się Mysterio i wykonał mu German Suplex, Front Suplex na Ariesa i na koniec Northern Lights Suplex na Jericho! Batista miał tymczasem Clothesline i imponujący Batista Bomb dla Rybacka. Daniel Bryan przeszedł do No Locku na Mysterio, a Batista wyrzucił Rybacka z ringu!

*Ryback wyeliminowany przez Batiste!

Batista uratował Mysterio z chwytu, a do ringu zmierza Justin Gabriel!

Obrazek
16.Justin Gabriel
Justin wykonał Monkey Flip i STO na Jericho. Próba ataku na Austina nieudana i mamy Heat Seeking Missle! Batista tymczasem wykonał Danielowi Batista Bomb! Mysterio zajął się próbą wyrzucenia Daniela, a Batista zauważył odpoczywającego w narożniku Jericho i poszedł do niego zasypując go gradem ciosów. Justin umknął przed Frog Splashem od Austina i dorzucił Hurricane DDT! Justin na narożniku i mamy 450 Splash! Daniel uciekł Mysterio, lecz wpadł wprost pod Clothesline od Batisty! Daniel na linach i mamy 619! Mysterio nie poszedł po eliminacje, bo musiał zająć się Justinem. Dla niego miał Spin Kick i Standing Moonsault! Jericho uciekł Batiście i wykonał Mysterio Running Back Elbow, by po chwili wykonać Running Senton na Ariesie! Batista otrzymał Codebreaker, a Mysterio European Uppercut! My mamy odliczanie. Tyson Kidd kolejnym uczestnikiem walki!

Obrazek
17.Tyson Kidd
Tyson od razu po wejściu miał Tornado DDT dla Jericho. Od tyłu poprzez Back Suplex zaatakował go Daniel Bryan! Rozpoczął się ogromny brawl, trwający niemal pół minuty! Najlepiej wyszli z niego Mysterio i Batista i zwierzak ustawił Jericho na linach pod 619 od Reya! Po chwili Dropkick i Jericho poza ringiem!

*Chris Jericho wyeliminowany przez Reya Mysterio!

Austin Aries zajął się Justinem Gabrielem, jednak przy akcji chybił i nadział się na Monkey Flip! Justin na narożniku i szykował się 450 Splash, jednak Austin był szybszy i zepchnął Justina z narożnika poza ring!

*Justin Gabriel wyeliminowany przez Austina Ariesa!

Batista odpoczywa po Sunset Flip Powerbomb od Tysona, a Mysterio walczy z Ariesem. Tyson i Daniel walczą w narożniku i przewagę ma ten drugi. Mamy odliczanie i … I hear voices In my head! The Viper – Randy Orton w drodze na ring!

Obrazek
18.Randy Orton
Randy ruszył z Clotheslinami dla Daniela i Swinging Neckbreakerem. Próba wyrzucenia z ringu nieudana, lecz wyszło Hangman’s DDT! Batista tymczasem ruszył na Tysona Kidda i miał dla niego Back Splash w narożniku. Mysterio zaś wykonał Dragonrane dla Ariesa! Randy chybił z Dropkickiem i Bryan miał dla niego Dragon Screw! Batista i Mysterio popatrzyli na siebie i później na liny. Jednocześnie wyeliminowali Ariesa i Tysona!

*Austin Aries wyeliminowany przez Reya Mysterio!

*Tyson Kidd wyeliminowany przez Batistę!

Mysterio i Batista współpracowali, a Daniel wykonał Randy’emu Jumping Knee Drop. Próba eliminacji i … Orton poza ringiem!

*Randy Orton wyeliminowany przez Daniela Bryana!

Ratując się Randy złapał brody Bryana, co go rozwścieczyło! Nie zważając na nic Daniel wykonał Suicide Dive i wyeliminował się z walki!

*Daniel Bryan wyeliminowany przez … samego siebie!

Batista i Mysterio nie zamierzali ze sobą walczyć i czekali na przeciwnika w ringu. Po wyliczaniu okazał się nim być Roman Reigns!

Obrazek
19.Roman Reigns
Romanowi wyraźnie nie spieszyło się do ringu. Powoli dochodził i wszedł na krawędź ringu. Mysterio i Batista pozwolili mu wejść. Po tym Mysterio odsunął się do narożnika, a na starcie z Romanem zdecydował się Batista. Starcie siłowe wygrane przez Animala i mamy zepchnięcie do narożnika mocnym Irish Whipem. Przy próbie ataku Batista nadział się na Big Boota, a za nim poszedł Spear! Do akcji dołączył wtedy Mysterio i wykonał rywalowi Mysterio Express i Standing Shiranaui! Batista doszedł do siebie i wyrzucił Romana przez górną linę!

*Roman Reigns wyeliminowany przez Batistę!

Panowie znowu czekali na swojego rywala. Usłyszeliśmy odliczanie i … Here comes the pain! Brock Lesnar w drodze do ringu!

Obrazek
20.Brock Lesnar
Brock miał dla Reya Mongolian Chopa i wszedł w brawl z Batistą! Trwało to kilka sekund i panowie przepychali się od narożnika do narożnika! Brock otrzymał cios łokciem i zaczął krwawić z okolic łuku brwiowego. Fani skandują ,,Animal, Animal”! Mysterio włączył się poprzez Low Kicki i próbował innej akcji, jednak złapał go Lesnar prosto w Kimurę! Mysterio cierpiał i odklepywał, po chwili dopiero pomógł mu Batista. Znowu wznawiamy brawl, tym razem górą Batista i mamy Running Clothesline! Kolejna akcja chybiona i zwierzak wpada w Kimurę. MY mamy nowego zawodnika, a będzie nim … Alberto Del Rio!

Obrazek
21.Alberto Del Rio
Alberto ruszył na Mysterio i po serii ciosów wykonał Superkick. Batista tymczasem wydostał się i wykonał Spear. Batista Bomb nieudane i Brock wykonuje German Suplex. Do tego jeszcze Powerslam! Alberto tymczasem wykonał Senton i Tilt-a-whirl Backbreaker! Brock miał dla Mysterio F5! Gdy się odwrócił wpadł wprost pod Spear od Batisty! Alberto chciał zaatakować Batiste, lecz otrzymał od niego Multiple Turnbuckle Thrusts. Po tej akcji zwierzak skupił się na Lesnarze i znowu mamy brawl. Mysterio i Alberto odpoczywają w narożnikach, a Brock skontrował i wykonał Backbreaker i Super Suplex. Wszyscy czterej zmęczeni odpoczywają w narożnikach, przy czym Brock mocno krwawi! Mamy odliczanie i … CM Punk w drodze na ring! Mocno poobijany Punk wchodzi do ringu.

Obrazek
22.CM Punk
Punk stanął pośrodku ringu i rozejrzał się po zawodnikach. Nikt nie był chętny do walki, Batista i Alberto odpłynęli, z Brockiem Punk nie chciał mieć nic wspólnego! Wybrał więc Reya i wykonał mu High Knee! To tego miał Leg Lariant i Back heel Kick! To tego GTS i Rey żegna się z ringiem!

*Rey Mysterio wyeliminowany przez CM Punka!

Batista zauważył, że jego kompan został wyeliminowany i ruszył na Punka. Wykonał Shoulderblock, jednak nie więcej akcji nie miał siły. Punk wykonał mu Step-up Enzuigiri i Elbow Drop z narożnika! Potem Batista otrzymał F5 od Lesnara i na koniec GTS od Punka!

*Batista wyeliminowany przez CM Punka!

Mamy odliczanie i zawodnicy czekają na kolejnego rywala. A będzie nim … Mark Henry.

Obrazek
23.Mark Henry
Punk wykonał mu Low Kicka, jednak nie zrobił on na Marku najmniejszego wrażenia. Złapał Punka pod World Strongest Slam i wykonał go na! Czas na starcie z Brockiem i Mark spycha go do narożnika! Tam mamy Corner Splash i później dwa Headbutty. Mark Henry ma rozcięty łuk brwiowy. Złapał również zakrwawionego Brocka pod swój finiszer jednak ten skontrował i mamy Backbreaker. Do tego Running Corner Shoulderblock i Brock zapina Kimure! Mark zmagał się z ogromnym bólem, lecz udało mu się uwolnić. Brock przy próbie ataku wpadł w Beer Hug! Mamy odliczanie i … AWESOME!!! The Miz w drodze do ringu!

Obrazek
24.The Miz
Miz ominął walczących olbrzymów i przeszedł do CM Punka. Miał dla niego Awesome Clothesline i Snap DDT. Dla Del Rio kombinacja Backbreaker/Neckbreaker! Henry puścił Beer Hug i wykonał Mizowi Body Avalanche! Corner Splash na Brocka chybiony i Henry trafia w stalowy narożnik. Do głosu doszedł Punk i wykonał Mizowi serię Kicków zakończonę mocnym High Kickiem! Dla Marka Corner Dropkick, a dla Brocka Snap Scop Powerslam! Atak na Alberto nieudany i mamy Fireman’s Carry Gutbuster! Do tego Single Arm DDT! Próba wyrzucenia nieudana i od tyłu Alberto zaatakował Miz! Miał on dla arystokraty Half Nalson Facebuster i Flapjack! Mamy odliczanie i na ring zmierza Wade Barret!

Obrazek
25.Wade Barret
Miz uciekł Wad’owi, a ten wpadł wprost w łapska Brocka Lesnara. Brock miał dla niego Belly to back Suplex! Mark Henry dorzucił Running Splash. Brock złapał CM Punka, ten jednak uciekł i wykonał Short-arm Clothesline! The Miz skupił się na atakowaniu Del Rio w narożniku, jednak Mark Henry odciągnął go i wykonał Headbutt. CM Punk wszedł na narożnik i zrzucić z niego spróbował go Del Rio. Próba ta jednak nieudana i Alberto wykonał Superplex na leżącego Brocka! Mark Henry tymczasem pastwił się nad Mizem by dorzucić Military Press Slam! Mark chciał wyeliminować Miza ten jednak uratował się i jakoś udało mu się wyeliminować Marka!

*Mark Henry wyeliminowany przez The Miza!

Barret od razu jak to zobaczył zaatakował od tyłu Miza poprzez Back Kick! Do tego Neckbreaker i Wasteland! Alberto przechwycił Miza i miał dla niego Enzuigiri! Do ringu tymczasem zmierza Cody Rhodes.

Obrazek
26.Cody Rhodes
Cody zaatakował Wade’a i miał dla niego Beutiful Disaster. Następnie Alabama Slam dla Alberto! Punk i Lesnar odpoczywają, co ciekawe w jednym narożniku. The Miz i Cody Rhodes zaatakowali Alberto i Wade’a i niemal równocześnie wykonali im Russian Legsweep! Do tego równoczesny Bulldog i Knee Drop! Wade skontrował szarżę Miza i miał dla niego Black Hole Slam. Z pomocą ruszył Cody, lecz dla niego Alberto miał Backbreaker. Alberto zapiął Cross Armbreaker na Codym, a Wade wykonał Mizowi Powerbomb, Neckbreaker i Diving Elbow Drop. Próba eliminacji nieudana i Miz przeholowuje Wade’a niczym Marka Henry’ego!

*Wade Barret wyeliminowany przez The Miza!

Wade był sfrustrowany takim obrotem spraw, a Miz odwrócił się w jego stronę i naśmiewał się z niego. To jednak był błąd bowiem od tyłu szybko zaatakował go Punk i wypchnął z ringu!

*The Miz wyeliminowany przez CM Punka!

Obrazek
27.Jack Swagger
Kolejnym uczestnikiem walki Jack Sweager i t on posiada szczęśliwy numer 27! Nie mógł jednak liczyć na taryfę ulgową, bo od razu w ringu czekał na niego CM Punk! High Kick uniknięty i mamy Shoulderbreaker od Jacka! Do tego Side belly to belly Suplex! Od tyłu atakuje go jednak Alberto który w końcu puścił rękę Cody’ego Rhodsa! Alberto szykował się na Suplex, jednak Jack złapał go pod swój własny Wheelbarow Suplex! Do tego dorzucił Ankle Lock! Lesnar siedzi spokojnie w narożniku i ogląda walkę, widzimy że musiał dostać ręcznik, bo krwi na jego głowie jakby mniej. Del Rio wydostał się i Jack wpadł jeszcze na Sitout Suplex Slam od Punka. Do tego Irish Whip i High Knee! Mamy odliczanie i na arenie zgasło światło! Chris Jericho już zakończył udział w walce, a więc kto??? Okazało się, że jest to zamaskowany zawodnik atakujący Undertakera!

28.Zamaskowany zawodnik
Zamaskowany przyglądał się walce z poza ringu. Brock Lesnar tymczasem wrócił do akcji atakując CM Punka i spychając go do narożnika! Tam miał dla niego Running Corner Shoulder Block! Cody nadal zwija się z bólu, a Alberto obija Sweagera w narożniku! Brock chciał zapiąć Kimuę, jednak Punk skontrował i mamy Anaconda Vice! Brock powoli doczołgiwał się do lin! W końcu Punk puścił i miał dla niego Bulldog. Potem dorzucił Backbreaker i Flying Elbow - Lesnar poza ringiem!

*Brock Lesnar wyeliminowany przez CM Punka!

Lesnar poszedł do szatni, natomiast Punk zajął się Rhodesem. Dla niego miał High Kicka i Arm Trap Swinging Neckbreaker! Do tego GTS i Punk wyrzuca Cody’ego!

*Cody Rhodes wyeliminowany przez CM Punka!

Mamy odliczanie i … It’s time to play the game! Triple H idzie do ringu!

Obrazek
29.Triple H
HHH od razu wrzucił zamaskowanego do ringu i wykonał mu Flowing DDT! Czas na Alberto i ten uciekał przed walką. W końcu jednak Tryplak go dopadł i wykonał Mounted Punches! CM Punk natomiast przy Jacku! Wykonał mu Leg Lariant i miało być GTS jednak jest kontra i mamy Gutwrench Powerbomb! Do akcji dołączył jednak zamaskowany i wykonał Jackowi STO! HHH miał dla Alberto Spinning Spinebuster, lecz próba submission skontrowana! Alberto rusza z Titl-a-whirl Backbreakerem i dorzuca Moonsault! Do tego Superkick, jednak chybiony i Tryplak zapina Blatant Choke! Zamaskowany tymczasem wykonał Sweagerowi Turnbuckle Powerbomb! CM Punk miał dla niego High Kicka i wyeliminował go!

*Jack Sweager wyeliminowany przez CM Punka!

Punk i zamaskowany rozpoczęli walkę między sobą i pięknie kontrowali swoje chwyty. Tymczasem mamy odliczanie i ostatni do walki wejdzie … Antonio Cesaro!

Obrazek
30.Antonio Cesaro
Antonio nie spieszył się z wejściem do ringu. Gdy jednak zamaskowany i Punk dołączyli do Del Rio i zaatakowali Triple H’a to Antonio wskoczył do ringu i stanął samotnie w narożniku. Nie nacieszył się jednak długo bo zamaskowany Irish Whipem posłał w niego Triple H’a! Triple H wtedy odrzył i dla Punka miał Running Clothesline, dla zamaskowanego Running Neckbreaker, natomiast Del Rio otrzymał Chop Block. Do tego Jumping Knee Drop i Pedigree!!! Trochę zajęło zanim Triple H się pozbierał, lecz jak wstał trochę posiłował się z Del Rio na linach i w końcu wyrzucił go z ringu!

*Alberto Del Rio wyeliminowany przez Triple H

Zostało czterech: Triple H, Zamaskowany, Antonio Cesaro i CM Punk! Alberto jednak doszedł do siebie i wrócił na krawędź ringu. Ruszył na niego HHH, lecz okazał się to błąd, bo Del Rio nadział go głową o liny. Do tego Enzuigiri, z tyłu podbiegł Antonio i wyrzucił Triple H’a!

*Triple H wyeliminowany przez Antonio Cesaro!

Tak więc trójka: Antonio, Punk i Zamaskowany! Najdłużej walczy już CM Punk. Jednak to on zdecydował się na szarżę! Nie trafił w Antonio i ten wykonał mu Pop European Uppercut! Dla zamaskowanego miał Gutwrench Suplex! Do tego Monkey Dive dla zamaskowanego i próba ataku na Punka. Ten jednak w porę to zauważył i wykonał Buldog! Do tego Irish Whip i High Knee! Następnie Belly to back suplex od zamaskowanego! CM Punk złapał Antonio i próbował go wyrzucić, lecz ten skontrował. Wtedy Superkick wymierzył zamaskowany i Antonio wypada!

*Antonio Cesaro wyeliminowany przez zamaskowanego zawodnika!

Została dwójka CM Punk i zawodnik w masce! Panowie spojrzeli na siebie z szacunkiem. Punk ruszył w zwarcie, jednak ten w masce je wygrał! Zepchnął Punka do narożnika i tam miał dla niego Corner Dropkick! Następna akcja skontrowana i Punk wykonuje Sitout Suplex Slam i Leg Drop! Punk wchodzi na narożnik i mamy próbę Crossbody, jednak zamaskowany przerolował, wyniósł Punka i biegnąc wbił Punka w narożnik! Do tego Powerbomb i Knee Drop! Zamaskowany odsunął osłonę z narożnika i chciał na nią nadziać głowę Punka. Best In the Word skontrował i mamy Snapmare i Beasemant Dropkick. Do tego Knee Dropk I Chicken Wings! Punk chciał wyrzucić przeciwnika jednak ten skontrował. Mamy mocny Irish Whipe i Punk wpada w odsłonięty narożnik. Do tego Enzuigiri w tył głowy i zamaskowany wyrzuca Punka z ringu!

*CM Punk wyeliminowany przez zamaskowanego zawodnika!

Zwycięzca: Zamaskowany zawodnik.

Po walce zamaskowany wszedł na narożnik i świętował. Wskazał palcem na logo Wrestlemanii! Widokiem udającego się na zaplecze zawodnika w masce, kończymy tą jakże emocjonującą galę PPV!

================================================================================================

Royal Rumble w naszym diary już za nami. Mam nadzieję, że się podobało i zapraszam wszystkich do komentowania!
Chciałbym na końcu załączyć, który z nas pisał jakie częście gali. Tak więc:
Cenation249:
-PreShow,
-IC Title Match,
-Sin Cara vs Mark Henry (choć tu miał mało pisania),
-World Heavyweight Championship
Ja, czyli ChampIS, napisałem:
-Wszystkie opinie komentatorów i backstage,
-John Cena vs CM Punk,
-WWE Championship,
-Cały Royal Rumble Match.

Felietonista roku 2014

Mid carder
Awatar użytkownika

Raw 28 01 2013

Wybuch fajerwerków i rozpoczynamy Monday Night Raw dzień po Royal Rumble PPV!

Obrazek
Can you dig it sucka? Booker T pojawia się na arenie! Dołączy on dzisiaj do stanowiska komentatorów.

Obrazek Obrazek
Michael Cole: Dzisiejszy wieczór zapowiada się niesamowicie. Mamy nowego mistrza WWE i tajemniczego zwycięzce Royal Rumble matchu!
Jerry Lawler: Witaj Booker!
Booker T: Witam panowie! Mam zaszczyt komentować dzisiejsze Raw! Będzie się działo!
Jerry Lawler: Ciekawe jak do sytuacji, w której utracił swój pas odniesie się The Undertaker! Oby ten zawodnik w masce nie wszedł mu w drogę! To dla niego może skończyć się tragicznie!
Michael Cole: Ponadto Jeff Hardy rozpocznie dzisiaj oficjalnie swoje panowie mistrzowskie.
Booker T: Ciekawe co zrobi John Cena po wczorajszych wydarzeniach? Czy będzie mógł z nimi żyć i walczyć?
Jerry Lawler: Już niedługo się dowiemy, tymczasem jednak jesteśmy na autostradzie do Wrestlemanii! Mamy nowego mistrza i zmierza on właśnie teraz do ringu!

Obrazek
Rozbrzmiała muzyka nowego mistrza WWE i Jeff pojawia się na arenie. Na głowie na kilka plastrów i szwów. Wszedł do kwadratowego pierścienia i poprosił o mikrofon Michaela Cola.

Jeff Hardy: Czujecie ten zapach? Czujecie, że między nami stało się coś nowego? Przypatrzcie się dobrze. Jesteśmy na drodze do Wrestlemanii! Lepiej tej drogi nie mogłem rozpocząć. Jak ja tęskniłem za tym pasem. Myślałem o nim 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Miałem go w głowię kiedy jadłem śniadania, walczyłem, rozdawałem autografy i nawet w łazience podczas chwil spokoju i zadumy. Ktoś z moim charakterem uwielbia być na szczycie. Wiem, że fani zawsze na mnie stawali. Mogłem liczyć na wasze wsparcie. Dziękuje wam za to. To wcale nie było takie łatwe, jak mogło się wydawać. Wiecie ile czasu poświęcam ćwiczeniom i próbom. Wszystko po to by dać wam niesamowite widowisko w ringu. Wszystko po ty byście wy byli szczęśliwi, żebyście cieszyli się wrestlingiem, tak jak cieszę się ja! Zawsze myślałem, że mam już wszystko. Tłumy fanów, pieniądze, sława … wiecie o co chodzi. Gdy dzisiaj rano przestał mnie boleć łeb popatrzyłem na ten tytuł. Nareszcie go mam. Ta ulga jest nie do opisania. Nareszcie udało mi się zdobyć najwyższą nagrodę. To czego chciałem od zawsze. Dzięki temu (Hardy wzniósł pas) mogę uczciwie powiedzieć, że wykonałem zadanie, wykonałem je dla was. Jedyne co mnie niepokoi i jedyne co leży mi na sumieniu, to sposób mojej wygranej. Nie uważacie, że ktoś tu czuje się zbyt pewnie. Gość atakuje w masce i myśli, że jest taki super odważny. Umiejętności ringowe ma, bo przecież trzeba je mieć, żeby wygrać taką walkę jak Royal Rumble Match. Chciałbym więc zaprosić Cię tajemniczy gościu na ring. Pokażę Ci w walce jak należy się zachowywać. Wbiję Ci kulturę w twój tyłek! Zapraszam!

Zamaskowany nie zjawił się, arena tonie nam w półmroku i na ring zmierza Undertaker! Deadman ma rękę w temblaku.

Obrazek
The Undertaker: Co za cholerna walka!!! Wiecie co: czuję każdą kość, a ręka boli mnie tak bardzo, że ledwo doczołgałem się tutaj do ringu. Przeklęty Tables Match! Jestem poobijany, zmaltretowany i skróciłem sobie wczorajszą walką swoją karirę o dobrych kilka tygodni. Wiecie jednak co? Takie WWE ja kocham! W takiej organizacji rozpocząłem pracę. Krew lała się litrami. Porozcinane głowy to była codzienność. Człowiek walczył o to co kocha. W dzisiejszej organizacji pełno jest zawodników, którzy na samo słowo krew udają kontuzję, lub uciekają z ringu. Ty Jeff jednak taki nie jesteś. Stanąłeś ze mną twarzą w twarz. Pokazałeś co to znaczy być prawdziwym mężczyzną. Nie przestraszyłeś się zmarłego, stawiłeś mi czoła! To była główna zasada początków mojej kariery. Walka twarzą w twarz. Nie zna jej najwyraźniej ten sukinsyn atakujący mnie. Chciałeś walki to było stanąć twarzą w twarz! Gdziekolwiek teraz jesteś wiem że to oglądasz! Pamiętaj, że ze mną nie ma takich numerów. Niech tylko Cię dorwę, a zobaczysz co to krew i ból. Będzie zwijał się w kącie żałując, że kiedykolwiek do twojej pieprzonej główki zapukała myśl o ataku na Undertakera!
Jeff Hardy: Wiesz co Taker? Dałeś mi kawał świetnej walki. Przez tego pieprzonego tchórza została ona przyćmiona i zepchnięta na dalszy plan. Skoro jednak to on wygrał Royal Rumble Match, tak więc będzie musiał w końcu pokazać swą twarz i zjawić się tu w ringu. Wiedz Taker, że on u mnie też ma przerąbane. Niech tylko zjawi się a ja mu pokażę dlaczego nie przerywa się, gdy walczy Jeff Hardy.

Usłyszeliśmy muzykę CM Punka I Best In the World zmierza w kierunku ringu!

Obrazek
CM Punk: Jacy wy jesteście bohaterscy. Jeden stracił wczoraj pas przez oszustwo, drugi zyskał go przez czystego farta. Znalazłeś się Jeff w odpowiednim czasie, w odpowiednim miejscu, nie oszukujmy się. Ja nawet nie dostałem takiej szansy. W niedzielę walczyłem z Johnem Ceną i zniszczyłem go, rozwalając równocześnie jego psychikę. Siedzi on teraz w szatni i pochlipuje cichutko w kątku. Ciebie Taker naprawdę uczyli kiedyś zasad starej szkoły? Stoisz tu teraz jak ta łajza i nawet boisz tknąć się palcem Jeffa. Wmawiasz sobie, że on na pewno nie wygrał dzięki oszustwu, że Jeff Hardy to uczciwy zawodnik. Za dużo masz wiary w ludzi. Ja zawsze walczę samotnie i osiągam skutki lepsze niż to co obaj osiągniecie razem kiedykolwiek. Wczoraj ułamek sekundy dzielił mnie od wygrania Royal Rumble Matchu. Nie przychodzę tu jednak się użalać, bo wiem, że kolejna szansa nadejdzie już niedługo. Natomiast wy czujecie, że was czas dobiega końca. Zegar tyka, jak to było … tik tak, tik tak. Twój latający styl mści się Jeff i dzisiaj nawet nie możesz zrobić skłonu. Ty Taker już się kończysz. Jesteś cieniem zawodnika, który kiedyś niszczył całą szatnię jednym swym ciosem. Teraz stoisz tu obok tego gościa, jak gdyby nigdy nic i pieprzysz coś o niesamowitej, krwawej walce. Chciałeś takiej walki, to było poprosić o nią mnie. Nie przyszło Ci do głowy jakim oszustem może być Jeff Hardy. Jak może Cię oszukać, wynajmując zawodnika, by Cię atakował. Nie dochodzi to do Ciebie?

Jeff Hardy nie wytrzymał i wymierzył Punkowi Twist of Fate. Po tej akcji Punk wyturlał się z ringu, a Undertaker poważnie popatrzył na Jeffa i opuścił ring.

Alleluja! Intelektualny zbawca Damien Sandow jest tu z nami.

Damien Sandow: Rick Flair wybierając mnie do Royal Rumble Matchu, okazał swą inteligencję. Ten natomiast, kto dał mi numer jeden jest kompletnym idiotą. Pewnie siedzi teraz żałując swej decyzji. Jestem pewien, że ktoś wskazał mu drzwi i pożegnał z organizacją. Ludzie chcieli oglądać wyśmienitą końcówkę Royal Rumble Matchu. Dostali tylko początek, bo jakiś idiota dał mi zły numer. WWE straciło na moim braku w najważniejszych chwilach tej walki ogromne pieniądze. Przyczynił się do tego Kofi Kingston, który dołączyć do innego idioty i razem wyeliminowali mnie z walki. Teraz pragnę udowodnić, że samotne pokonanie Damiena Sandowa jest niemożliwe i graniczy z cudem. You’re Welcome!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.1 Damien Sandow vs Kofi Kingston
Po dobrym początku i wymianie poprzez kontrowanie swoich akcji Kofi wykonał rywalowi Monkey Flip i dorzucił Superman’s Punch. Do tego mamy Clothesline i Damien postanowił odpocząć poza ringiem. Kofi nie pozwolił mu na to i chciał wykonać Crossbody, jednak w locie w złapał go Damien i po chwili wykonał Atomic Drop. Do tego Russian Leg Sweep na podłogę i akcja ponownie w ringu. Elbow of Distain w ringu skontrowany i Tornado DDT od Kofiego. Przy próbie Corner Splashu Jamajczyk nadział się na stalowy narożnik i Damien nadział jego rękę na liny. Sandow dorzucił Necbreaker i pewny siebie odwrócił się w stronę komentatorów i kazał mi być inteligentnymi i ekscytującymi niczym on. Gdy nasz zbawca odwrócił się w stronę Kofiefo otrzymał kilka ciosów, jednak szybko ostudził zapały Kofiego poprzez DDT! Damien zapiął Headlock, jednak po chwili zamienił go na Chin Lock. Po osłabieniu ręki tym chwytem, Damien miał Double Stomp na rękę rywala. Kofi zmaga się z ogromnym bólem, a Sandow miał dla niego Knee Drop na kontuzjowaną lewą rękę. Do tego już właściwy Knee Drop i próba liczenia – 2 count! Damien chciał ponowić akcję, lecz Kofi uciekł i udało mu się wykonać Dropkick! Do tego mamy Irish Whip i Corner Clothesline. Próba Roll-upu i 2 count! Kofi ruszył z Double Ax Handlami i Superman's Punchem, by po chwili dorzucić Boom Drop. 2 count! Próba Roll-upu Damiena, lecz skontrowana i panowie zaczęli przeholowywać się nawzajem. W końcu Kofi podniósł się i złapał rywala pod SOS. Damien wydostał się i uciekł z ringu idąc w stronę rampy. Sędzia natomiast doliczył do 10!

Zwycięzca: Kofi Kingston – via Count-out

Damien miał udać się na zaplecze, lecz na rampie zjawił się Austin Aries. Sandow cofał się tyłem w stronę ringu i gdy Austin postraszył go atakiem, Damien odwrócił się w stronę ringu, a wtedy otrzymał Sucide Dive. Do tego Trouble In Paradise i Brainbuster! You’re Welcome Damien!

Przenosimy się na zaplecze, a tam jest GM Raw Rick Flair. Wszedł on do pokoju, a tam usłyszał niesamowite krzyki.

Daniel Bryan: Nie!!! Tak nie może być, muszę być bardziej stanowczy. Nie!!! Tak też nie, jestem zbyt miękki. Nie!!! Już lepiej jednak znowu czegoś brakuje …

Okazało się, że to Daniel Bryan ćwiczy okrzyki przed lustrem.

Rick Flair: Daniel co się dzieje? Znowu złe żarcie?
Daniel Bryan: Spokojnie Rick, dzisiaj już lepiej, aczkolwiek sałata była niezbyt świeża. Musisz porozmawiać z dostawcą.
Rick Flair: Dobrze. Daniel mam do ciebie sprawę – nie rozumiem twojej eliminacji. Masz wielki potencjał, a ty marnujesz swoją szansę przez głupią eliminacje. Nie wiem, czy z takim podejściem coś tu zwojujesz.
Daniel Bryan: Rick są sprawy ważniejsze niż zwycięstwo. Są to na przykład honor i … broda. Takie włosy nie każdy ma prawo nosić. Ja dostałem dar i muszę o niego dbać. Nie mogę dawać ludziom kpić z mojej brody. Zrozum to Rick. A jak nie to sam zapuść brodę. Brodaty, brodatego zawsze zrozumie i wspomoże.

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.2 Jinder Mahal vs Daniel Bryan
Publiczność krzyczała ,,Broda Daniela jest niesamowita”, wobec czego Daniel miał dla nich tylko jedną odpowiedź: ,,Yes! Yes! Yes!”. Jinder chciał szybko zaskoczyć rywala poprzez Running High Knee, ten jednak umknął i wykonał Running Leg Lariant! Grad ciosów w narożnika dla Jindera, lecz ten kontruje i wbija twarz Daniela w narożnik. Do tego Forearm i Neckbreaker! 2 count! Multiple Knee Drops udane, jednak kolejna akcja skontrowana i Daniel dorzuca German Suplex. Front Suplex jednak nieudany i Jinder postanowił wyturlać się z ringu. Daniel długo nie namyślając się postawił na Suicide Dive. Do tego Front Suplex w schodki, Northern Lights Suplex na podłogę i akcja z powrotem w ringu. Daniel wchodząc do ringu od razu upatrzył sobie narożnik, lecz chybił wykonując Diving Headbutt! Jinder miał dla niego Reverse STO, lecz tylko 2 count! Hindus postanowił zapiąć Camel Clutch, lecz chyba zapomniał, kto w tej walce jest specjalistą od submissonów. Daniel z łatwością skontrował i dorzucił Drop Tue Hold, Dragon Screw i Rolling Fireman’s Carry Slam! Na koniec mamy No Lock i Jinder odklepuje!

Zwycięzca: Daniel Bryan – Via Submisson

Jerry Lawler: Daniel znowu wygrywa przez submisson. Tak samo jak tydzień temu Kane odklepał, dzisiaj robi to Jinder Mahal!
Booker T: Szkoda tylko tej niedzielnej eliminacji. Daniel ma naprawdę potencjał na zostanie czołową gwiazdą tej organizacji.
Michael Cole: Może jednak on nie lubi walk typu tej niedzielnej. Widzimy przecież już drugi tydzień z rzędu, że Daniel wygrywa przez poddanie.
Booker T: Może i masz rację Michael. W royal rumble matchu poddanie nic nie daje, natomiast w tradycyjnej walce tak wygrywali najwięksi mistrzowie!

Na zapleczu Heath Slater spotkał Prime Time Players.

Heath Slster: Czuję się oszukany! Moja kariera solowa miała być niesamowita, usłana różami I pełan tytułów. Rick Flair uniemożliwił mi walkę w niedzielę, przez co nie zdobędę mistrzostwa na Wrestlemanii.
Darren Young: Wiem co czujesz, o nas też zapomniano.
Titus O’Neil: Tylko poprzez udział w walkach wieczoru możemy zarobić miliony dolarów! Potraktowano nas niepoważnie. Nikt nie wiem kto tej organizacji daje miliony i kto dla milionów powinien pracować.

Narzekania tej trójki usłyszał przechadzający się obok GM Raw Rick Flair.

Rick Flair: Wiecie co panowie? Mam dla was pewną propozycje, a właściwie nie, to polecenie! Staniecie do walki już za chwilę. Rywali wybiorę wam ja spośród uczestników niedzielnej walki wieczoru.
Heath Slater: I taką propozycję to ja rozumiem. Udowodnimy, kto powinien walczyć w niedzielę zamiast tych idiotów, których nam wybierzesz.

Obrazek Obrazek Obrazek vs Obrazek Obrazek Obrazek
Walka nr.3 Prime Time Players & Heath Slater vs US Champion The Miz, Justin Gabriel & Big E Langston.
Zaczęli Darren I Justin. Starcie siłowe na rzecz tego drugiego, lecz zepchnął on przeciwnika nie do tego narożnika co trzeba, przez co nadział się na Chopa od Titusa. Sędzia oczywiście upomina Titusa, a Darrren zaatakował oczy Justina. Young dorzucił jeszcze Neckbreaker i Leg Drop po czym wpuścił Heatha. Justin skontrował poprzez Spin Kick i mamy zmianę z Big E! Ten miał dla przeciwnika Shoulderblock i Running Body Block. Do tego Body Slam i zmiana z Mizem! Ten miał dla przeciwnika Springboard Bulldog i mamy 2 count! Heath skontrował DDT i wykonał Flapjack! Do tego Knee Drop i zmiana z Titusem! O’Neil miał dla rywala Fallaway Slam i Uppercut. Miz skontrował i wykonał Big Boot jednak do akcji włączył się Darren. Dla niego Springboard Crossbody miał jednak Justin Gabriel po czym naciągnął głowę Slatera na liny. Miz wyrzucił Darrena poza ring, a tam czekał na niego Big E ze swoim Big Ending na podłogę! W ringu Miz przejął kontrolę nad Titusem i wykonał mu kombinacje Backbreaker/Neckbreaker, by po chwili dorzucić Snap DDT! 2 count! Zmiana z Big E! Ten miał dla przeciwnika Backbreaker! 2 count! Titus skontrował próbę Military Press Slamu i sam wykonał Big Boot! Do tego Rolling Backbreaker! Zmiana z Heahtem i ten wchodzi do ringu poprzez Springboard Clothesline na Big E! Do tego Jumping Neckbreaker i 2 count! Kolejna akcja nieudana i Big E zaskoczył przeciwnika Back Body Dropem! Zawodnicy czołgają się do narożników i mamy hot Tag! Miz ruszył na Titusa i miał dla niego Facebuster, Bulldog i Awesome Clothesline! Dla interweniującego Heatha, Miz miał Flapjack a Justin Enzuigiri! Miz wykonał Skull Crushing-Finale! 1 ... 2 … Darren przerywa liczenie! Young wykonał Gutbuster Mizowi, nadział się jednak na Monkey Flip i STO od Justina. Justin pozbył się Darrena z ringu poprzez Dropkick, a Miz w tym czasie wpuścił Big E. Mizanin pozostał w tignu i mocnym Irish Whipem pchnął Titusa w łapska Big E. Tam czekało na niego Big Ending! Zmiana z Justinem, ten na narożniku i mamy 450 Splash!!! 1 .. 2 … 3!!!

Zwycięzca: The Miz, Justin Gabriel i Big E Langston

Booker T: Co za Tag team match! Panowie pokazali, że jednak zasłużenie wylądowali w Royal Rumble Matchu!
Michael Cole: Ta akcja kończąca to po prostu poezja, Takie finiszerzy mógłbym oglądać w nieskończoność!

Przenosimy się na zaplecze, a tam Scott Stanford jest z Rickiem Flairem.
Scott Stanford: Z wielu źródeł słyszymy wiele pytań i zagadek co do zwycięzcy walki wieczoru niedzielnego PPV. Co zamierza pan z nim zrobić?
Rick Flair: W całej historii WWE zwycięzca Royal Rumble Matchu ogłaszany był natychmiast. W tym roku było to nie możliwe, ponieważ chowa się on za maską i nie zdradza swoje tożsamości. To jednak wykracza poza obszar praw zawodnika WWE. Chcąc zachować zwycięstwo, zawodnik w masce musi wyjawić swą tożsamość. Co więcej, jeżeli nie uczyni tego dzisiaj, straci swoją szansę na walkę wieczoru Wrestlemanii!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.4 Big Show vs Zack Ryder
Big Show nie miał ochoty na dłuższą walkę, więc od razu zaatakował Rydera mocnymi Chopami. Show kazał publiczności się zamknąć i wymierzył mocnego Chopa będącemu w narożniku Zackowi. Zackowi udało się wykonać Flying Forearm, lecz Show tylko się uśmiechnął i wykonał Headbutt. 2 count! Olbrzym zapiął Abdominal Stretch i Zack zmagał się z ogromnym bólem. Show odpuścił i wbił przeciwnika Irish Whipem w narożnik. Do tego Corner Splash! 2 count! Brooski uciekł i udało mu się nawet wykonać Facebuster, jednak dalszy atak nie udał się bo Show wymierzył mocny Spear! 2 count! Show złapał rywala pod Chokeslam, jednak ten uciekł i wymierzył Dropkick! Mamy kolejny Dropkick tym razem na nogę. Zack rozpędził się w wjechał w twarz olbrzyma kolanem! Do tego Leg Drop, lecz tylko 1 count! Po Neckbreakerze Show poszedł do narożnika, a tak czekał na niego Brooski Boot! Publiczność zachwycona i szykujemy się pod Rough Ryder. Akcja nieudana i Show wymierza Ryderowi KO Punch. 1 .. 2 .. 3!!!

Zwycięzca: Big Show – Via Pinfall

Po walce Show zapiął rywalowi Camel Clutch. Zack odpłynął, tymczasem pomóc mu idzie Big E Langston. Big E okrążył ring i wszedł do niego od strony komentatorów. Big Show wtedy wyszedł z drugiej strony i udał się na backstage. E wziął mikrofon i zatrzymał Showa.

Big E Langston: Brakuje Ci adrenaliny? Skoro tak to nie atakuj przeciwników po walce. Poproś o starcie ze mną, a pokaże Ci co znaczy siła i kataklizm. Po twojej główce w kształcie piłeczki nie zostanie nic. Odleci niczym ptak za liny do gościa z pierwszego rzędu. Chce Ci powiedzieć, że pogadałem już z Rickiem Flairem i za tydzień odbędzie się nasza walka! Możesz być pewien, że nie będziesz miał po niej siły na wstanie z łóżka, a co dopiero Camel Clutch!

Big Show przyjął to ogłoszenie ze spokojem i udał się na zaplecze.

Michael Cole: Tak więc mamy zapowiedzianą walkę za tydzień na Raw!
Jerry Lawler: Mieliśmy taką walkę 2 tygodnie temu, jednak starć tego typu nigdy za mało. Zapowiada się niesamowicie ciekawie.
Booker T: Oj będzie się działo. Muszę powiedzieć Rickowi, żeby zabezpieczył ring przed zawaleniem, bo może się to skończyć jak niektóre wcześniejsze walki Big Showa – zdemolowanym ringiem!

Przenosimy się na zaplecze, gdzie CM Punk zapukał do gabinetu naszego GM’a.

Rick Flair: Co Cię niepokoi Punk?
CM Punk: Skoro zwycięzca wczorajszego Royal Rumble Matchu jeszcze się nie pojawił, to może czas najwyższy odebrać mu to zwycięstwo. A jak odbierzesz mu tą szansę Rick, to wręcz ją mnie. Ja przecież byłem przedostatni w ringu. W takim razie mnie należy się zwycięstwo.
Rick Flair: Nie Punk, jeszcze nie. Dajmy mu czas do końca show. A co do Ciebie to słyszałem, że nie żebrzesz u publiczności i innych, żeby zyskać kolejną szansę. Ponoć masz czas na sukcesy. Ja dzisiaj dam Ci kolejną okazje. Zmierzysz się w Tag Team Matchu przeciwko Johnowi Cenie i Cody’iemu Rhodsie. Swojego partnera poznasz w ringu.

Obrazek Obrazek vs Obrazek Obrazek
Walka nr.5 John Cena & Cody Rhodes vs CM Punk & Antonio Cesaro
Na samym początku Cena i Rhodes rzucili się na rywali, Ci jednak umknęli i zapięli: Punk Anaconda Vice na Cenie, a Antonio Cravate na Cody’m. Po chwili walki panowie wydostali się łapiąc się lin. Za liny wyskoczył Cena i Antonio, a więc rozpoczynają Cody i Punk. Best In the World wykonał Roundhouse Kick i Leg Lariant, przez co Cody trafił do defensywy. Punk podrzucił rywala prosto pod Pop-European Uppercut! 2 count! Antonio okładał rywala i od siebie dorzucił Neckbreaker, Monkey Dive i zapiął Cravate. Punk domagał się zmiany i dostał swoje, a Cody chciał wykorzystać nieuwagę rywali i także dokonać zmiany. Zatrzymał go Punk i wymierzył Enzuigiri i Bulldog, by później przejść do Anaconda Vice! Cody z pomocą lin wydostał się i dorzucił Beautiful Disaster! Mamy zmiany w obu drużynach! Cena wykonał Shoulderblocki, Proto Bomb i szykowało się Five Knuckle Shufle, jednak fani zaczęli skandować ,,You hurt baby”. To zdekoncentrowało Johna przez co wpadł na Gutwrench Suplex od Antonia. Zmiana z Punkiem i ten zaczyna od Springboard Crossbody! Do tego Flying Elbow! Szykowało się GTS, jednak John wydostał się, wymierzył Bulldog i zmienił się z Cody’m. Fani coraz głośniej skandowali ,,You hurt baby” i John nie mógł tego wytrzymać. W oczach pojawiły mu się łzy i opuścił arenę zostawiając Rhodes’a samego w ringu. Na początku radził sobie on dość dobrze i wymierzył Dropkick i Alabam Slam dla Punka. Po tym mamy Knee Drop – 2 count! Punk wydostał się i sprowadził Rhodesa do swojego narożnika, a tam pod nieuwagę sędziego Antonio wymierzył mu Chopa. Zmiana z Cesaro i ten wykonuje X-Plex, Powerbomb i na koniec przechodzi do Neutralizera! Zmiana z Punkiem i ten zaczyna od Flying Elbow, by przejść do Anaconda Vice!!! Cody odpłynął, wobec czego sędzia nie miał wyjścia, tylko musiał zakończyć walkę!

Zwycięzcy: CM Punk & Antonio Cesato – Via submisson

Po walce Punk udał się na zaplecze, a Cesaro wziął mikrofon.

Antonio Cesaro: Tak właśnie wygląda tryumf europy nad Ameryką. Wasz wielki obrońca leży poobijany w ringu. Jest on tak samo żałosny jak i wy. Nadal wierzycie, że ktoś może mnie pokonać. Dusty Rhodes, Jim Duggan – to nędzni zawodnicy, przy mnie. Ja pokażę wam co to znaczy dominacja europejska. Wszyscy jesteście pieprzonymi hipokrytami!

Booker T: Podoba mi się styl walki Antonio Cesaro, tylko czemu na każdym kroku musi on uwłaczać Ameryce?
Michael Cole: Dokładnie tak samo myślę. Powinien zamknąć się i zacząć walczyć, po w ringu może być z niego naprawdę niesamowity zawodnik!
Jerry Lawler: Nie wiem czy wiecie co nas teraz czeka? Divas Battle Royal!
Booker T: Wszystkie Divy WWE w jednym ringu? Oj będzie się działo.
Michael Cole: A zwyciężczyni tej walki stanie do walki o pas Divas już na najbliższym Raw. W takim razie jest o co walczyć!

Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek vs Obrazek
Walka nr.6 Eve Torres vs Rosa Mendes vs Alicia Fox vs Layla vs Natalya vs Kaitlyn vs Tamina vs AJ Lee vs Beth Phoenix – Divas Batttle Royal for #1 Contender fo Divas Title
Przy stoliku komentatorskim mamy Maryse.

Postanowiłem pominąć początkowe opisywanie walki: dam tylko eliminacje.
*Layla wyeliminowana przez Eve Torres
* AJ Lee wyeliminowana przez Tamine
* Beth Phoenix wyeliminowana przez Alicie Fox i Rose Mendes
* Alicia Fox wyeliminowana przez Tamine
* Rosa Mendes wyeliminowana przez Natalye

W ringu zostały Eve Torres, Natalya, Kaitlyn i Tamina. Snuka próbowała zaatakować wszystkie rywalki. Udało jej się wykonać Headbutt na Eve, jednak Kaitlyn zatrzymała ją poprzez Side Slam. Kaitlyn i Natalya wykonał Taminie Double Suplex i Double Elbow Drop. Natalka została jednak od tyłu zaatakowana przez Swinging Neckbreaker od Eve! Torres miała dla Kaitlyn STO i Senton, a dla Kaitlyn Enzuigiri! Tamina doszła do siebie i wymierzyła Superkick Eve! Snuka dorzuciła jeszcze Powerslam i Leg Drop dla Natalyi i weszła na narożnik. Wtedy strącić spróbowała ją Kaitlyn, lecz Tamina odepchnęła ją prosto w Eve, a ta miała dla Kaitlyn Back Elbow, Moonsault i przeszła do Fujiwara Armbar. W tej samej chwili Tamina miała dla Natali Superfly Splash i wyrzuciła ją z ringu!

*Natalya wyeliminowana przez Tamine

Widząc to Eve puściła uchwyt i wykonał Taminie Spin Kick i Leg Drop. Do tego Vertical Suplex! Szykował się The Heart Brekaer, jednak Snuka skontrowała i posłała Eve Irish Whipem w stronę Kaitlyn, a ta wtedy naciągnęła liny.

*Eve Torres wyeliminowana przez Kaitlyn

Zostały więc Tamina i Kaitlyn. Obie panie podeszły do siebie z szacunkiem i zwlekały z walką. Rozpoczęła ją Tamina poprzez Headscissors i Flapjack! Próba eliminacji nieudana i Kaitlyn kontruje poprzez Gutbuster. Akcja ta nieudana i Tamina wykonuje kopnięcie, po którym Kaitlyn pada na matę. Przy próbie ataku Snuka nadziała się jednak na Thesz Press i Kaitlyn wbijała jej głowę w mate. Do tego mamy Uppercut, jednak Powerslam nieudany, co pozwoliło Taminie wykonać Side Slam. Kaitlyn doszła do siebie i wykonała Inverted DDT! Do tego Running Crossbody! Próba elimacji nieudana i Taminie udało się wykonać Superkick! Do tego doszedł Samoan Drop i po tej akcji Kaitlyn poza linami!

Zwyciężczyni : Tamina - #1 Contender for Divas Title

Po walce Tamina wymieniła jeszcze spojrzenia z Maryse, wskazała na tytuł i udała się na zaplecze.

Booker T: Co za pełne emocji Battle Royal!
Jerry Lawler: Divy nie mają możliwości pokazania się na Royal Rumble, tak więc wszystko co najlepsze zostawiły na Raw.
Michael Cole: To czysta przyjemność oglądać tyle pięknych kobiet w jednym ringu. Za tydzień za to czeka nas Divas Championship March – Maryse vs Tamina.
Maryse: Obiecuje wam panowie, że wygram i zachowam tytuł. (Maryse puściła oczko do Lawlera i posłała buziaka do Cole’a)
Booker T: Ja panowie już muszę się z wami żegnać. Obiecuje jednak, że załatwię sobie na walkę wieczoru godne zastępstwo.
Michael Cole: Nie wiem czy po czymś takim nadal będę mógł komentować. Aż poluzuje krawat!
Jerry Lawler: Nie martw się Booker, ja pomogę mojemu koledze w komentowaniu. Do zobaczenia!

Booker przybił piątki z Jerrym i Michaelem i w towarzystwie Maryse udał się na zaplecze.

No i po przerwie w ringu jest Rick Flair! Nasz GM masz coś do powiedzienia.

Obrazek
Rick Flair: Co to był za wieczór! Pełen emocji, zwrotów akcji, powrotów i licznych zawirowań. Show skradł zawodnik w masce, jednak ja także przygotowałem dla was coś niezwykłego. Jak się podobało? (rekacja na trybunach ,,This was awesome!”). Cieszę się, że dałem wam wspaniałą rozrywkę. Zadbałem też o to by nie zabrakło wam też jej po Royal Rumble. Chciałbym uroczyście ogłosić, że podpisałem kontrakty z Brockiem Lesnarem i Austine Ariesem! Dwóch niesamowitych walczaków i gladiatorów współczesnej rozrywki. Oni gwarantują krew i emocje! Uwierzcie, że wczoraj pokazali tylko malutką cząsteczkę, tego na co ich stać w ringu. Chcecie zobaczyć więcej to włączajcie odbiorniki i oglądajcie Monday Night Raw – Show pełne emocji! Wooo! Chciałbym byście już dzisiaj cieszyli się obecnością tych gwiazd. W takim razie chciałbym zaprosić na ring Austina Ariesa!

Obrazek
Austin Aries przyszedł do ringu, przy owacji publiczności.

Rick Flair: Witaj Austin! Miło Cię tu widzieć.
Austin Aries: Witam. Mnie także miło jest Cię tu widzieć. Miło mi widzieć tu całą publiczność WWE! Najlepszą publiczność wrestlingową na całym świecie! Zawsze marzyłem, o tym by walczyć przed wami. By to wam dawać rozrywkę i radość. W końcu odebrałem telefon od Ricka i jedyną odpowiedzią możliwą do wymówienia w takiej chwili było tylko tak. Żaden zapaśnik na świecie nie zastanawiałby się dłużej. Tutaj mogę cieszyć się każdym swoim występem. Tytuły mistrzowskie tej organizacji są najbardziej prestiżowymi na świecie. Możecie być pewni, że w pewnym momencie, a będzie to już niedługo, złoto zaświeci na moich biodrach. Gwarantuje to wam Austin Aries! Wykonał bym komuś Brainbuster, jednak Rick był dla mnie za dobry by wykonać mu tą akcję. Dziękujcie Rickowi bo dzięki niemu macie teraz to show na najwyższym poziomie od lat!

Po tych słowach Rick i Austin przybili piątkę i obaj udali się na zaplecze, przybijając po drodze piątki z fanami.

Michael Cole: Austin Aries to nie jedyna gwiazda, która powróciła wczoraj na Raw. Kolejną jest Brock Lesnar!
Jerry Lawler: Brock jednak nie może być tu dzisiaj z nami. Co prawda podpisał kontrakt z WWE, jednak wejdzie on w życie dopiero po wygaśnięciu jego obecnej umowy z UFC. Brock ma tam jeszcze do stoczenia kilka walk, lecz obiecał, że gdy wróci, razem z nim powróci ból i zdemoluje on całe WWE.
Michael Cole: Zapraszamy do oglądania walk Brocka w UFC! Wczorajszy jego występ był możliwy tylko dzięki Rickowi Flairowi. To on wynegocjował z obecnym pracodawcą Brocka, warunki dzięki którym pojawił się on w Royal Rumble Matchu! Dzięki Rick!

Przenosimy się na zaplecze gdzie Matt Striker jest z Randym Ortonem.
Randy Orton: Pokażę wam za chwilę, kto powinien być na szycie tego biznesu. Wczoraj to ja powinienem być w walce o WWE Tite. Ktoś jednak umieścił mnie w walce z dwoma rywalami. Udowodnię wam za chwilę, że Jeff Hardy samotnie nie jest w stanie mnie pokonać!

Przed walką wieczoru wybrzmiała muzyka Bookera T, jednak na arenie zjawił się Daniel Bryan. Wskoczył on do ringu i wykonał Spinaroonie! Po kłótni z fanami na ,,Yes” i ,,No” udał się on do stolika komentatorskiego i przywitał się z Michael’em Cole’m i Jerrym.

Daniel Bryan: Booker wyznaczył mnie jak swojego zastępcę przy stoliku komentatorskim.
Michael Cole: Witaj Daniel!
Jerry Lawler: Na pewno godnie zastąpiłeś Bookera z tym tańcem w ringu. Było to niemal idealne!

Obrazek vs Obrazek
Walka nr.7 WWE Champion Jeff Hardy vs Randy Orton – Non Title Match
Zwarcie wygrane przez Ortona za czym poszły dwa Clothesliny. Jeff skontrował i miał dla rywala Japanese Arm Drag. Viper zdekoncentrował sędziego i zaatakował oczy rywala. To pozwoliło mu wykonać Powerbomb i Swinging Neckbreaker! Jeff skontrował dalszą próbę ataku i zaatakował rywala serią ciosów! Do tego dorzucił Dropkick, Atomic Drop i Jawbreaker! Herdy chciał dorzucić Whisper In the widn, jednak chybił co pozwoliło Ortonowi nadziać go w stalowy narożnik mocnym Irish Whipem. Viper dorzucił Stompy i mocny Corner Clothesline! Żmija przeszedł od Chin Locku, jednak Jeff wydostał się i panowie zderzyli się wykonując jednocześnie Dropkick! Enigma wygrał wymianę ciosów, dorzucając Forearm, Mule Kick i mocny Clothesline poza ring! Tam na Ortona czekała Plancha! Irish Whip w schodki, ale Orton przeskakuje nad nimi. Dodatkowo Hardy próbując dalszego ataku został nadziany Facebusterem w schodki i wbity w nie barkiem, co w ringu dało 2 count! Viper skupił się na atakowaniu ręki Jeffa i nadział ją na liny. Orton dorzucił trzy Knee Dropy na rękę rywala i wykonał mu Powerslam. Do tego Hangman’s DDT! 2 count! Jeff w końcu wydostał się z Arm Baru i wykonał rywalowi Whisper In the wind – 2 count! Jeff spróbował Suplexu ,jednak Randy skontrował i wymierzył Gutwrench Elevated Neckbreaker, kopniaka w rękę Hardy’ego i Thesz Press! 2 count! RKO skontrowany, ale za to mamy Twist of Fate! Hardy na narożniku, Randy się jednak pozbierał i do niego doskoczył. Wykonał mu kilka ciosów i piękny Superplex! 1 .. 2 .. Kickout! Mamy Powerslam i Viper szykował się na RKO! Jeff mądrze doczołgał się do narożnika i tam wstał. Randy próbował Corner Splashu, jednak trafił na Dropkick! Do tego Jawbreaker i Jeff szykuje się pod Swanton Bomb! Próba tej akcji nieudana i mamy Full Nelson Slam! 1 … 2 … Kickout! Randy dorzucił Back Suplex i szykował się Punt Kick, lecz Jeff skontrował to na Twist of Fate! Mamy jeszcze Clothesline i kolejny Twist of Fate! Do tego Mongolian Chop i kolejny Twist of Fate!!! Jeff na narożniku i mamy Swanton Bomb! 1 .. 2 .. Kickout! Jeff nie mógł uwierzyć! Przy kolejnej akcji Randy skontrował i podrzucił rywala niczym pod Uppercut, lecz wtedy znikąd mamy RKO! Obolały Randy wyturlał się z ringu i zatrzymał się koło stołu komentatorów. Tam opierając się o stół wstawał i nawet nie zauważył jak próbując wstać opierał się o Bryana! Gdy już wstał, przez przypadek złapał się brody Daniela i wrócił do ringu. Daniel bił się z myślami, a Michael Cole i Jerry Lawler uspokajali go. W ringu na Randy’ego czekało Whisper In the wind! Rozwścieczony Bryan wyciągnął Ortona z ringu i wykonał mu serię No Kicków. Randy skontrował i Back Body Dropem posłał Bryana w bandę.

Zwycięzca: Randy Orton– Via Dq

Jeff siedział w ringu, a brawl Bryana i Ortona przeniósł się aż na rampę. Randy wbił przeciwnika w logo WWE, ten jednak nie był mu dłużny i uderzył go skrzynką leżącą obok stanowiska dźwiękowców! Tymczasem w ringu pojawił się zamaskowany zawodnik!!! Jeff chciał mu wykonać Twist of Fate, jednak ten skontrował i wymierzył Enzuigiri! Do tego dorzucił Standing Moonsault i zmodyfikowany Superkick! Zamaskowany wskazał na logo Wrestlemanii i postanowił zdjąć maskę! Po chwili okazało się, że zawodnikiem w masce był … SETH ROLLINS!!! Zrzucił swoją maskę i włożył ją na twarz Jeffa na której pojawiła się krew. Po tym wziął pas WWE i udał się z nim na zaplecze, zaczepiając go na rampie na logo WWE. Tym oto akcentem kończymy dzisiejsze Raw!

=======================================================================
Prośba ode mnie:
Jeżeli przeczytałeś - dodaj komentarz. To tylko chwila, a naprawdę bardzo motywuje mnie do pracy :P

Felietonista roku 2014

Ostatnio zmieniony śr sty 30, 2013 9:58 pm przez ChampIS, łącznie zmieniany 1 raz

Low carder
Awatar użytkownika

Royal Rumble za nami więc najwyższy czas na komentarz :)

Wędkarz vs. Del Rio:

Myślałem że dasz wygrać Albertowi, ale fajna końcówka i pewnie ich feud będzie kontynuowany. Walka jak na swój czas dobra (+)

Czekałem na walkę o Intercontinental Title, i .... trochę się zawiodłem. Myślałem że chociaż na PPV jakoś się zepniesz i zrobisz dłuższą walkę. Fajny Wasteland na stół, i dobrze że Wade kontynuuje reign, chociaż w EC mógłby bronić pasa w komorze. (+/-)

Walka Ceny z Punkiem bardzo konkretna, i jak na każdym PPV przeczytałem całą. Było dużo ładnych akcji, i solidnie to wszystko wyszło. Dobrze że Punk wygrał, chociaż liczyłem tutaj że padnie po Anacondzie :> (+)

WHC Match... Na pewno dużo za krótki, i nie rozumiem dlaczego Dolph próbował wygrać przez Count Out jeśli i tak nie zdobyłby pasa ?. Na duży plus jednak zwycięstwo Zigglera, i już czekam na Smackdown. (+/)

WWE Championship również konkretny, fajny motyw z wykorzystaniem zamaskowanego zawodnika (btw. wiesz kto to będzie ? :D )i nowy WWE Champ. Walka była dostatecznie długa i z emocjami, z bardzo fajną końcówką.

No i w końcu perełka gali czyli Royal Rumble Match. Tutaj duży plus za to że był szczegółowy opis a nie tylko "wszedł, został wyeliminowany przez...". Napiszę tylk o zwycięzcy który był dla mnie .... szokujący, ale ok. Myślałem że wygra Cesaro, ale zamaskowany nie przeszkadza :D Nie mogę się doczekać gdy dowiem się kto to jest... Pewne jest już raczej to że wybierze walkę o pas WWE :)

===========================
Ogólna ocena:
===========================

Gala była bardzo dobra, pomijając krótkie walki o IC i WHC które powinny być przynajmniej dwa razy dłuższe, dlatego popracuj chłopcze od Smackdown (Cenation ileś tam, wybacz nie mogę zapamiętać :x) nad dłuższymi walkami i interpunkcją. Poziom walk / gali od razu będzie lepszy.

Jak mi wystarczy czasu to skomentuję jeszcze dziś RAW którego jeszcze nie czytałem.

Ogólna ocena : **** i 1/2

Rookie
Awatar użytkownika

WWE SMACKDOWN 01.02.2013

Obrazek

Witam wszystkich na pierwszej gali po Royal Rumble.

ObrazekObrazek

Jim Ross: Witam wszystkich gdzie po pierwszej gali PPV w nowym roku mamy nowego mistrza WHC.

Josh: Dolph jako mistrz wygląda imponująco choć okoliczności niedzielnej walki mówią mi że coś w związku z tym sie dzis wydarzy.

Jim: Właśnie na tweeterze pojawiła sie wiadomość że Edge chce pogadać dziś z Dolphem.

A zaczynamy od razu bez zbędnego czasu na pierwszą walke.

ObrazekObrazek

1 walka John Morrison vs Tensai

Rewanż za zeszły tydzień na życzenie Japończyka.

Na początku do ataku z wściekłością rzucił się Tensai sprowadzając przeciwnika do narożnika i wielokrotnie uderzając głową Johna.
Tensai upominany przez sędziego cofnął się a gdy się zbliżył to dostał Flying Crossbody po którym szybko do pinu przeszedł John 1..2.kick out.
John chciał wykonać Starship Pain ale jak wskoczył na narożnik to Tensai go zepchnął z narożnika aż wyleciał z ringu.Sędzia wylicza Johna ale on
nie wstaje i chyba stało mu się coś poważnego bo sędzia kończy walke na korzyść Tensaia a poza ringiem zająć sie Johnem próbują służby medyczne.
Tensai wychodzi z ringu i gdy nikt na niego nie patrzył to zrobił Johnowi Spear! Poszedł po krzesło i gdy szedł w strone Johna nagle wbiegł Tyson Kidd.
Też miał ze sobą krzesło ale jak zobaczył go Tensai to uciekł.Tyson tylko na niego groźnie spojrzał i pomagał koledze wstać.

Wygrał przez count-out Tensai.

A widzimy na backstagu że Maria rozmawia z Batistą i przechodzi obok nich Rey Mysterio i Batista wyciągnał rękę w geście pojednania ale Rey nie podał mu ręki i odszedł.
Widać że Batiste bardzo gryzie ta sytuacja.

Zapowiedź dzisiejszego Main Eventu czyli walka Rybacka z Nowym World Heavyweight Championem Dolphem Zigglerem.

ObrazekObrazek

2 walka Brodus Clay vs Michael McGillicuty

Walka rozpoczeła się od zwarcia po którym z ringu uciekł Michael z wściekłością uderzając rękami o schodki. Powoli wszedł na ring
ale gdy stał jeszcze za linami to do ringu wrzucił go Clay 1..2.kick out.Brodus ma przewage wykonując Belly to Belly i Headbutt.Podnosi go cały czas okładając
ale mamy Saito Suplex od Michaela 1..2..kick out.Cutty chce skoczyć z lin ale Brodus go dopada i mamy Superplex 1..2..kick out.
Michael wyturlał się z ringu i mamy czas na reklame. Wracamy po reklamach i widzimy jak w ringu Michael dusi Claya i ten go podnosi i przerzuca go przez plecy
i dostaje jeszcze Overhead kick 1..2..kick out. Brodus wrzuca w narożnik Michaela i biegnie na niego i dostaje Big Boot i dokłada do tego McGillicutter i po sprawie.

Wygrał przez pinfall Michael McGillicuty

Obrazek

Na ring wychodzi Dave Batista.

Batista:Odchodząc z tej organizacji skłociłem sie ze wszystkimi z kim tylko można.Wszystkie osoby które skrzywdziłem starałem sie bardzo przeprosić.
i na koniec zostawiłem sprawe która najbardziej kuła mnie w serce przez czas mojej nieobecności w WWE.Ta osoba była dla mnie jak brat,jak najbliższa rodzina
którą zdradziłem nie wiedząc nawet z jakiego powodu.To Rey Mysterio.Chciałem na Royal Rumble pokazać mu że sie zmieniłem,że jestem starym Batistą z którym mógł
rozmawiać o wszystkim.Widziałem w jego oczach strach ale i nieufność czemu sie wcale nie dziwie.Więc prosze żebyś przyszedł na ring Rey.

Obrazek

I widzimy że bardzo niepewnie ale Rey wchodzi na ring.

Batista:Przepraszam,wiem że te słowa są niczym w porównaniu z tym co ci zrobiłem ale....

Rey:Zaczekaj.Ten ból który mi zadałeś był ogromny ale nie mówie tu o tym zewnętrznym tylko wewnetrznym.Mój przyjaciel którego moge nazwać bratem
odwrócił sie ode mnie,od przyjaciół i od WWE Universe.Wiele razy myślałem co bym zrobił gdyby doszło do tej sytuacji która ma miejsce teraz i wiem co bym
zrobił.

Batista:Co?

I w tym momencie Rey Mysterio objął Batiste.Widzimy że Rey przebaczył Batiscie i dalej będą przyjaciółmi.

Obrazek

I słyszymy że na titantronie stoją TT Championi Primo i Epico.

Primo:Brawo! Brawo! Brawo! Nie wiem jak ty Epico ale ja chyba będę musiał pójść do szatni po chusteczki.Przecież ta scena jest tak wzruszająca jakbym M jak Miłość
oglądał.

Epico:To wstyd.To WWE a nie federacja dla dwóch pieprzonych teletubisiów.

Batista:O prosze kogo ja widze dwóch pedałów o pseudonimach jak nazwa batonów dla dzieci.Tak sie składa że byłem u GM Edga i dogadałem się że
jeżeli Rey sie pogodzi ze mną i zgodzi sie zostać moim Tag Team partnerem to dostaniemy walke na Elimination Chamber o pasy TT.

Rey:Zgadzam sie na bycie twoim TT partnerem i dlatego szykuj sie na zdobycie pasów na Elimination Chamber.

Primo i Epico widzimy że są rozwścieczeni i głośno krzycząc udali się za kulisy.

ObrazekObrazek

3 walka Eve Torres vs AJ Lee

Na początku po zwarciu Eve dała plaskacza co bardzo zdenerwowało AJ.Która wykonała dropkick po którym Eve wpadła w narożnik.wchodząc na narożnik AJ trzymała Eve za głowe szykując sie do
DDT ale Eve skontrowała to na Superplex 1...2...kick out.Eve po odbiciu od lin wykonuje Bootysault ale AJ kontruje to na roll up 1..2..kontra Eve na swój własny roll up 1..2..3 koniec

Wygrała przez pinfall Eve Torres.

Eve Torres po wygraniu walki podniosła AJ i chciała jej pomóc wstać ale gdy ją podnisła to wykonała cios łokciem i weszła na narożnik by zrobić jej Evesault ale nadbiegła Obrazek Natalya żeby pomóc AJ ale Eve uciekła z ringu.
Natalya pomogła wstać AJ a ta uderzyła ją tak że Natalya wyleciała z ringu.Natalya wyraźnie zdenerwowana zostawiła AJ która krzyczała że nie chciała jej uderzyć tylko myślała że to Eve.

Do biura GM przychodzi Chris Jericho

Jericho:Dlaczego jestem pomijany w walce o pas.

Edge:Spokojnie Chris,uspokój się.

Jericho:Jak mam sie uspokoić skoro nie mam szans na walke o...

Edge:Chcesz walki to dostaniesz ją już za chwile a twoim rywalem będzie Sin Cara

Jericho:NIE nie o to mi chodziło

ObrazekObrazek

4 walka Chris Jericho vs Sin Cara

Walka rozpoczeła się od zwarcia po którym Cara trzymany był w Chinlocku.Po kilku chwilach Meksykanin odbija się od lin razem z Chrisem
i robi roll up 1..2..kick out.Jericho podciął nogę Carze i 1..2..kick out.I znowu mieliśmy kilka chwil zwarcia po którym Jericho pchnął
Care w narożnik i gdy chciał zrobić Corner Clothesline to Cara zrobił Hurricanrane po której wypadli z ringu.Cara odbijając sie od krawędzi ringu
zrobił Moonsault.Wrzucił go do ringu i 1..2..kick out.Cara szykował się do La Mistica ale Jericho skontrował to na Walls of Jericho.Sin Cara nie może
się z tego wyrwać ale w końcu dotyka liny i Chris musi go puścić.Gdy Cara wstał dostał European Uppercut i Northern Light Suplex 1..2..kick out.
Jericho szykuje się na Codebreaker ale Cara ucieka,odbija się od lin i Chris kontruje to na Walls of Jericho po którym Cara się poddał.

Wygrał przez submission Chris Jericho.

Chris wziął mikrofon
Chris:Teraz mam nadzieje że Edge weźmie mnie poważnie jeśli chodzi o pas WHC.

ObrazekObrazek

5 walka Mark Henry vs Shelton Benjamin

Walka rozpoczeła się od Headbutta od Marka.Wrzucił Sheltona w narożnik i robi Chopy 1..2 ale Benjamin robi dropkick na nogi Marka że aż
Henry uderza głową o narożnik 1..2..kick out.Shelton odbija się od lin i dostaje Clothesline 1..2..kick out.Mark znęca się na lewej ręce
Sheltona ale Gold Standard robi Pele Kick i próbuje robić Scoop Slam ale Mark jest za ciężki i upada tak że pinuje 1..2..kick out.Mark szykuje sie
pod World Strongest Man ale Shelton się wyrywa i odbija się od lin i chce skoczyć z narożnika na Marka.Skacze i Mark łapie go pod World Strongest Man
i 1..2..3

Wygrał przez pinfall Mark Henry

Obrazek

Na ring wychodzi GM Smackdown Edge.

Edge:Nikomu nie mówiłem o co chodzi a ja chce wyjaśnić to wszystko tutaj na ringu.Chce żeby na ring przyszedł Dolph Ziggler.

Obrazek

Ale na ring wychodzi nie Dolph a były World Heavyweight Champion Sheamus.

Sheamus:Przepraszam Edge ale ja chce być przy tej rozmowie która między innymi mnie też dotyczy.

Obrazek

A na ring wychodzi World Heavyweight Champion Dolph Ziggler.

Dolph:Witam naszego szanownego,najlepszego GM Smackdown w historii WWE.

Edge:Daruj sobie nie lubie lizodupów więc zamknij sie na chwile bo mam niespodzianke po której możesz stracić pas.

Na ring wychodzą dwaj faceci z takim wielkim pudłem które postawili na stoliku który był ustawiony na ringu.

Edge:To jest twój moment prawdy bo ci dwaj panowie podłączą cię do wykrywacza kłamstw.

Dolph:No nie przecież masz najlepszego mistrza wagi ciężkiej a cały czas szukasz podstępu.Nie potrafisz pogodzić się że twój pupilek przegrał pas.

Sheamus skwitował to uśmiechem.

Dwaj faceci zaczeli podłączać go do wykrywacza kłamstw.

Edge:Zadam ci pierwsze pytanie testowe.Czy nazywasz się Dolph Ziggler?

Dolph:TAK!

Warigraf nie zarejestrował kłamstwa Dolpha.

Edge:To było pytanie sprawdzające a teraz pytanie najważniejsze CZY MASZ COŚ WSPÓLNEGO Z ATAKIEM NA SHEAMUSA?

Dolph:NIE!

Wariograf o dziwo nie zarejestrował kłamstwa Dolpha.

Edge:Chyba mówisz prawde ale i tak to nie może się tak skończyć i dlatego za tydzień będzie walka rewanżowa o pas a żeby wam nikt nie przeszkadzał to
będzie STEEL CAGE MATCH!!

Dolph miał coś powiedzieć ale nagle zaatakował Sheamusa mikrofonem.

Sheamus miał wrócić na ring zaatakować Dolpha ale na ring zmierza Ryback na walke wieczoru i gdy Sheamus go zobaczył to powiedział mu żeby był brutalny dla
Dolpha.

ObrazekObrazek

6 walka Ryback vs World Heavyweight Champion Dolph Ziggler-non title match.

Dzisiejszy main event rozpoczął sie od zwarcia które wygrał Ryback robiąc Clothesline,podnosi go robiąc Back Elbow 1..2..kick out.
Ryback pcha przeciwnika na liny i sam odbija się w tym samym momencie co Dolph tylko że z przeciwnej strony i robi Body Press 1..2..kick out.
Champion pchnięty w narożnik i gdy Ryback na niego biegnie dostaje Dropkick.Ryback zamroczony a Dolph wchodzi na narożnik robiąc Flying Crossbody 1..2..kick out.
Dolph chciał wyrzucić Rybacka z ringu ale Ryback kontruje to na Big Boot po którym mistrz wylatuje z ringu.Czas na reklamy...
...Wracamy po reklamach i widzimy jak Ziggler trzyma swego przeciwnika w chinlocku ale Ryback się wyrywa i robi Short Arm Clothesline 1..2..kick out.
Ryback podnosi Dolpha i robi kilka razy Double Axe Handle i odbijajac sie od lin robi Knee Drop 1..2..kick out.Ryback podnosi mistrza i dostaje Roll up 1..2..kick out.
Ryback wstaje i dostaje High Knee i Shining Wizard i Dolph szykuje się do Zig Zag ale nagle gaśnie światło i przez jakiś czas nie wiemy co się dzieje.Ale nagle niespodziewanie
światło się pojawia i widzimy 5 postaci w czarnych kombinezonach i maskach które na czole mają literkę "D".Atakują Dolpha ale nie spodziewali się że światło się tak szybko zapali i uciekli w trybuny.

Wynik walki No Contest.

Tą zaskakującą końcówka kończymy to wydanie Friday Night Smackdown.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 239 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 16  Następna