Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest sob lis 17, 2018 12:34 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Siedziba organizacji: Polska
Miejsce wydawania gal: Europa
Budżet: -38074
Prezes: Miłosz "Tigon" Piotrowski
Tygodniówka: Heel of Action

Roster:

Adam Mercer

Obrazek

Mike Bennet

Obrazek

Erick Rowan

Obrazek

Jason Jordan

Obrazek

Mike Mondo

Obrazek

Trasher

Obrazek

Robert Anthony

Obrazek

Tomasso Ciampa

Obrazek

Knuckles Madsen

Obrazek

Daniel Bryan

Obrazek

Frigtmare

Obrazek

Baron Corbin

Obrazek

Naomichi Marufuji

Obrazek

Crimson

Obrazek

Jay Lethal

Obrazek

Evan Bourne

Obrazek

Kid Kash

Obrazek

Shelton Benjamin

Obrazek

Kazarian

Obrazek

Triple H

Obrazek

Low Ki

Obrazek

Lista PPV:
Road of Blood (Luty)
X-WAR (Kwiecień)
Heel of Ledders (Lipiec)
Hardcore Steel (Listopad)

Pasy mistrzowskie:

Pas Evolution:

Obecny posiadacz: Evan Bourne
Poprzedni posiadacz: Mike Mondo

HWA Champion:
Obecny posiadacz: Crimson
Poprzedni posiadacz: Jason Jordan

Tag Team Champion:
Obecny posiadacz: Destructive Crew ( Knuckles Madsen i Kid Kash)
Poprzedni posiadacz: Brak

http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=288&t=34592 - Zapraszam do komentowania mojej federacji.

Ostatnio zmieniony sob paź 12, 2013 9:11 am przez Tigon, łącznie zmieniany 35 razy

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Newsy:

- Organizacja ma zaszczyt przedstawić nowego zawodnika jest to Thomasso Ciampa.
Na swoim twiterze Thomasso napisał:
Cytuj:
To dla mnie zaszczyt że mogę być częścią tego projektu.Liczę że będę mógł skopać parę tyłków.

-Prezes organizacji Miłosz Piotrowski za pośrednictwem strony przekazał że jest zadowolony ze swojego rosteru aczkolwiek będzie chciał zatrudnić kilku nowych zawodników.

-Jeden z zawodników Jason Jordan za pomocą twittera wyraził swoją opinie odnośnie federacji :

Cytuj:
Bardzo podoba mi plan jaki przedstawił mi prezes. Myślę że ta organizacja może namieszać w świecie Wrestlingu.Liczę na owocną współprace i wiele sukcesów.

-Prezes HWA zdecydował że tytuły Tag team będą na razie zawieszone.

-Na oficjalnej stronie HWA zostało potwierdzone że federacja na razie nie ma zamiaru wprowadzać dywizji Kobiet.

-Miłosz Piotrowski zakomunikował że na Pierwszej gali na pewno zobaczymy dwie walki:

-Mike Mondo vs Mike Bennet
oraz
-Adam Mercer vs Grizzly Redwood

Reszta walk pozostanie niespodzianką, podejrzewa się że zostanie zorganizowany turniej o pas HWA Champion.

-Pierwsza gala Heel of Action zostanie zorganizowana w Barcelonie na Palau Blaugrana.
Ceny biletów: Najtańsze 20 $ potem w zależności od Rzędów 30 $ i 40$ Oferta ekskluzywna :100$

Plotki

-Podobno federacja jest zainteresowana zatrudnieniem Travisa Tylera który obecnie pozostaje bez pracy jednak to nic potwierdzonego.

http://wrestlefans.pl/forum/viewtopic.php?f=288&t=34592 - Zapraszam do komentowania mojej federacji.

Rozwojówka
Awatar użytkownika

1#Heel of Action
Palau Blaugrana(Barcelona,Hiszpania) . Ceny biletów: Najtańsze 20 $ potem w zależności od Rzędów 30 $ i 35$ Oferta ekskluzywna :100$

Na hali rozbrzmiewa Whiskey in the jar Metallici co oznacza że za chwile rozpocznie się pierwsza gala HWA.
Do ringu zmierza już prezes federacji Miłosz Piotrowski.
Miłosz Piotrowski: Witam na pierwszej historycznej gali Heel of Action na tą gale trzeba zacząć z hukiem więc pierwszą walką będzie starcie Mike Mondo vs Mike Bennet ! Będzie to starcie w No DQ Match! Następnie zobaczymy walkę Adam Mercer vs Grizzly Redwood.Później będziemy mieli przyjemność oglądać jedną z dwóch walk które wyłonią pretendentów do tytułu HWA Champion będą to walki :Erick Rowan vs Thomasso Ciampa oraz Jason Jordan vs Robert Anthony.
W tej chwili na hali rozbrzmiała muzyka Mike Mondo.
Mike Mondo: Żenada! Dlaczego nie dostałem szansy na zdobycie tytułu?! Wyjaśnisz mi to? Czy mam do ciebie podejść?
Miłosz Piotrowski: Wiesz co Mike masz racje zawalczysz dzisiaj o miano pretendenta do tytułu z Bennetem ale stawiam ci jeden warunek: Jeśli przegrasz wylatujesz z tej organizacji na zbity pysk!

ObrazekObrazek

Pierwsza walka:Mike Bennet vs Mike Mondo No DQ Match o miano pretendenta do tytułu WHA Champion

Zaczynamy: Mondo z wściekłością ruszył na rywala jednak ten sprytnie unikał ataków jednak w końcu Mondo trafił rywala potężnym mistle dropkickiem i próba przypięcia 1....2...KICKOUT! Bennet wstał i wyrzucił przeciwnika poza ring by następnie uderzyć go kilka razy krzesełkiem. Mondo podniósł się i cisnął przeciwnikiem o stalowe schody Bennet leży nieprzytomny i jego rywal wrzuca go do ringu by następnie wykonać potężny Elblow drop z trzeciej liny 1...2...3...!

Zwycięzca: Mike Mondo via Pinfall

Obrazek

Mike Mondo: I co Tigon? wciąż we mnie nie wierzysz? ciekawe co powiesz kiedy pokonam moich rywali w Three Way Match i zdobęde tytuł!

Czas na kolejny półfinałowy pojedynek o miano pretendenta do pasu WHA będzie to starcie: Erick Rowan vs Thomasso Ciampa

Na Ringu czeka już Eric Rowan i rozbrzmiewa muzyka Thomasso Ciampy jednak zamiast jego na arenie pojawia się Scott Dawson z mikrofonem

Scott Dawson: Ciampy tu nie ma ponieważ załatwiłem go na parkingu ktoś taki miałby rywalizować o pas HWA? Nie sądzę dlatego to ja zastąpię go w tym pojedynku i skopie tyłek Rowanowi by zdobyć pas!
Po tych słowach Dawson ruszył na rywala

Druga walka o miano pretendenta do tytułu:
Scott Dawson vs Eric Rowan

Obrazek Obrazek

Rowan od początku dominował lecz Dowsonowi udało się skontrować mocnym ciosem w twarz po czym wykonał suplex i Leg drop próba przypięcia : 1....2... Kickout! Rowan podniósł się i wykonał standing clothsline a następnie wyprowadził serie ciosów w twarz leżącego przeciwnika próba przypięcia: 1...KICKOUT zdenerwowany Rowan wyrzucił przeciwnika z ringu i podążył zanim po to by rozbić nim stół komentatorski wykonując niesamowity Powerbomb. Po tej akcji Eric leżał moment by następnie wciągnąć rywala do ringu i spróbować przypiąć Scotta 1..2... KICKOUT! Rowan jeszcze bardziej się wkurzył i zaczął wyprowadzać potężne ciosy w twarz leżącego rywala. Następnie podniósł go i wykonał Gorilla Press Slam 1....2...3!

Zwycięzca: Eric Rowan via Pinfall

W tym czasie rozbrzmiewa muzyka prezesa Miłosza Piotrowskiego.

Miłosz Piotrowski: Thomasso Ciampa został zaatakowany z zaskoczenia przez Dowsona lecz ten skurwiel i tak dostał za swoje! Mimo to uważam że Thomasso spotkała nie sprawiedliwość i na następnej gali ten zawodnik zmierzy z Scottem Dawsonem! Tymczasem zobaczmy kolejną walkę: Adam Mercer vs Grizzly Redwood.

Obrazek Obrazek

Trzecia walka: Adam Mercer vs Grizzly Redwood

Adam Mercer:Naprawdę mam bić tego karła?

Grizzly Redwood: Słyszałem już wiele takich bzdur w moim kierunku nie myśl sobie że jesteś orginalny ! Uważasz się za lepszego Mercer? Sprawdzimy to w ringu!

Redwood ze wściekłością zaatakował rywala jednak ten skontrował Black hole slamem ! 1...2..KICKOUT! Mercer nie może w to uwierzyć. Redwood już otrząsnął się i wykonał Hurricanrane! By następnie wyprowadzić dropkick. Grizzly wchodzi na trzecią line i wykonuje Splash 1...2... KICKOUT! Mercer podnosi się i wykonuje neckbreaker by następnie wspiąć się na trzecią line i wykonać Elblow drop jednak Redwood odsuwa się i wykonuje Flying Head Scisors ! Grizzly próbuje wykonać crossbody jednak Mercer przechwytuje go i wykonuje backbreaker by następnie wynieść go pod powrebomb. Grizzly jednak kontruje i wykonuje kolejną Hurricanrane. Po czym sam kładzie się za zmęczenie, pierwszy na nogach był jednak Mercer który wykonuje F5 1....2....3 !

Zwycięzca: Adam Mercer via Pinfall!

Miłosz Piotrowski: To była nie zła walka! Ale trzeba przejść dalej czas na ostatnią walkę wieczoru: Jason Jordan vs Robert Anthony. Jednak uznałem że tradycyjny mecz nie był by wystarczająco dobry i cały czas zastanawiałem się nad jakąś stypulacją! Może Tables Match?(Potęzny Cheer)
Tak to chyba będzie odpowiednie. Więc kto pierwszy złamie stół przeciwnikiem ten zostanie pretendentem do tytułu! W tej chwili rozbrzmiała muzyka Roberta Anthonego.

Robert Anthony: Naprawde mamy bawić się w jakieś śmieszne stypulacje? Nie lepiej zorganizować tradycyjny pojedynek? ( Buczenie kibiców)

Miłosz Piotrowski:Żartujesz? to już postanowione więc rusz swój leniwy tyłek na ring i zaczynajmy TABLES MATCH! Jeśli ci się nie podoba to wielu innych zawodników chciałoby zbobyć tytuł HWA!

Obrazek Obrazek

Main Event: Tables Match o miano pretendenta do pasa HWA Robert Anthony vs Jason Jordan

Zaczynamy! Na początek siłowe zwarcie z którego górą wychodzi Robert który wykonuje Snap Suplex. Jason wstaje i wykonuje Dropkick by następnie wejść na trzecią line i wykonać Frog Splash 1... KICKOUT Jordan nie może w to uwierzyć a Anthony już powala go potężnym ciosem w twarz i wychodzi z ringu by wziąźć stół ale zanim rozłożył go na ringu Jason wykonał mu dropkick który wyrzucił go z ringu Jordan rozłożył stół i poszedł po rywala potem wciągnął go do ringu i wykonał kilka ciosów w twarz następnie próbował wykonać suplex na stół jednak Robert nie dał mu tego zrobić i wykonał superkick przez który Jordan leżał nie przytomny Robert wynosi Jasona pod powerbomb jednak ten kontruje Hurricanraną. Przez chwile obaj leżeli nie przytomni, po czym Jordan wykonał kilka ciosów w twarz przeciwnika i pojawiła się krew.Anthony wstał i wykonał Spear rywalowi po czym wbił go w narożnik by wykonać Superplex na stół jednak Jason skontrował i zrzucił rywala z narożnika łamiąc nim stół jednocześnie zwyciężając

Zwycięzca: Jason Jordan.

Po walce na Arenie pojawił się Miłosz Piotrowski.

Miłosz Piotrowski: To już koniec emocji na dzisiejszej gali. Mam nadzieje że wam też podobała się gala i przyjdziecie na następną na której również nie zabraknie emocji!Na następnym Heel of Action zobaczymy walkę Scotta Dowsona z Thomassem Ciampo oraz starcie o tytuł HWA Champion: Eric Rowan vs Mike Mondo vs Jason Jordan

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 7/10
Ceny biletów: Odpowiednie
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 6/10
Ocena walk: 4/10

Ocena gali: 5,5/10

Widownia nie do końca była zadowolona z tego co zobaczyła. Walki były krótkie i niezbyt emocjonujące. BS również nie porywał. Wypowiedzi były niezbyt składnie i nienaturalne. Kibice jednak liczą, że federacja się poprawi.

Wypowiedź jednego z fanów: "Nie chcę się wypowiadać. Mam tylko nadzieję, że się poprawią."
Przychód: 26320 $

Wydatki:
Hala: 16000 $
Pensje: 247000 $
Szpital:
-

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Newsy:

- Po wypowiedziach kibiców dotyczących poziomu ostatniej gali prezes za pośrednictwem strony internetowej zapowiedział że ma zamiar polepszyć poziom federacji i jej gal.

-Następna gala pojawi się prawdopodobnie już w poniedziałek, będziemy mogli zobaczyć na niej walkę o pas HWA: Eric Rowan vs Mike Mondo vs Jason Jordan oraz walkę Scotta Dowsona z Thomassem Ciampo zobaczymy też dwie inne walki które na razie pozostają tajemnicą.

-Przedstawiamy państwu fragment wywiadu z Thomassem Ciampo

-Cześć Thomasso.
-Cześć.
-Wyglądasz na pod denerwowanego coś się stało?
-Tak! wciąż nie mogę przeboleć tego że dałem się zaskoczyć Dawsonowi. Już nie mogę się doczekać kiedy go dopadnę na następnym Heel of Action.
Nagle do pokoju wszedł Scott Dawson który chciał również udzielić wywiadu, Ciampo bez namysłu go zaatakował i zaczęła się bójka rozdzielił ich dopiero prezes federacji Miłosz Piotrowski.
Miłosz Piotrowski: Panowie uspokujcię się poczekajcie do Heel of Action tam nikt nie będzie was rozdzielał!

-Prezes organizacji Miłosz Piotrowski napisał na Twitterze że ma zamiar wprowadzić do tej walki jakąś specjalną stypulacje.

-Na Oficjalnej stronie internetowej federacji pojawiła się informacja że Prezes wciąż szuka jednego lub dwóch zawodników którzy będą mogli wzmocnić roster

Rozwojówka
Awatar użytkownika

2#Heel of Action
Palau Blaugrana(Barcelona,Hiszpania) . Ceny biletów: Najtańsze 20 $ potem w zależności od Rzędów 30 $ i 35$ Oferta ekskluzywna :100$

Na hali rozbrzmiewa Whiskey in the jar Metallici co oznacza że za chwile rozpocznie się Druga gala HWA.
W ringu stoi już Tim Donst
Tim Donst:Ostatnio prezes nie znalazł dla mnie czasu na gali więc postanowiłem że tym razem to się już nie powtórzy! Mam ochotę skopać kilka tyłków!
Na hali rozbrzmiała muzyka Trashera.
Trasher: Wiesz co Tim masz racje! Nie powinniśmy dać sobą pomiatać temu skurwysynowi! Pokażmy że stać nas na więcej niż mu się wydaje! Choć tu Tigon czekamy na ciebie!

Prezes nie kazał długo im czekać i od razu pojawił się na hali.

Miłosz Piotrowski: Skoro uważacie że jesteście tacy dobrzy to może mi to udowodnicie? Wiesz co Trasher znam cię od dawna i wiem na co cię stać jednak w ostatnim czasie zachowujesz się dziwnie masz do mnie bezpodstawne pretensje i jesteś agresywny do tego uważasz się za lepszego od innych. Chyba czas by ktoś przemówił ci do rozsądku za chwilę zmierzysz się z Adamem Merceram! A co do ciebie Tim lubię cię to że ostatnio nie dałem ci szansy się wykazać nie znaczy że cię nie doceniam.
Tim Donst: Skończ pieprzyć Tigon!
Miłosz „Tigon’’ Piotrowski: Skoro tak Donst wyznaczam ci dzisiaj walkę z Mikeiem Bennetem, Ale to nie wszystko! Jeśli z nim przegrasz zostaniesz zawieszony na dwie gale! Nie ma za co! –powiedział i przy swojej muzyce odszedł.

Obrazek VS Obrazek

Pierwsza walka : Trasher vs Adam Mercer

Trasher sprawia wrażenie wyraźnie pod denerwowanego decyzją prezesa. Pierwszy do ataku ruszył Mercer który od razu zaatakował dropkickiem Trasher upadł ale szybko się podniósł i wyprowadził 3 mocne ciosy następnie wykonał Spear i Elblow drop.1..2..KICKOUT Zdenerwowany trasher zaczął desperacko wyprowadzać ciosy jednak Adam skontrował i powalił go dropkickiem po czym wszedł na line by wykonać Splash 1….KICKOUT. Trasher chwycił rywala i wyrzucił go z ringu by zaraz po tym pójść za nim i uderzyć go kilka razy krzesełkiem na twarzy Adama pojawiła się krew .Trasher wrócił na ringu i czekał na Mercera.Ten wszedł do Ringu i wykonał Shuffle Kick by potem wyprowadzić serie ciosów dla leżącego rywala Adam założył rywalowi Scorpion Lock. Trasher jednak po długich męczarniach wydostał się z submissiona. Thrasher nie zwlekał i szybko wszedł na line by wykonać double axe Handle. Po tej akcji Adam leżał oszołomiony a jego przeciwnik udał się po stół który włożył do ringu i go rozłożył, następnie wyniósł Mercera pod choke slam i już miał wykonywać akcje kiedy jego rywal genialnie skontrował hurricanraną na stół .1…2…3

Zwycięzca: Adam Mercer

Na ringu słychać już muzykę Thomasso Ciampa! A ten pewnym krokiem zmierza na ring z mikrofonem,

Thomasso Ciampa: Ostatnio Dawson zaatakował mnie z zaskoczenia tuż przed samą walką o miano pretendenta do tytułu przez co straciłem szanse na upragniony pas .Dziś nadszedł czas zemsty. Skopie Scottowi tyłek tak mocno że przez najbliższe tygodnie będzie srał przez rurkę.

W tej chwili rozbrzmiała muzyka Scotta Dawsona.

Scott Dawson: Jesteś zabawny Thomasso. Już zapomniałeś co stało się przed tygodniem? Pokonałem cię i pobiłem na parkingu już nie pamiętasz? Teraz będzie tak samo. A wiesz dlaczego? Bo jestem od ciebie lepszy!

Thomasso Ciampa: Skoro uważasz że jesteś lepszy? To pewnie myślisz że wygrasz ze mną nie zależnie od stypulacji? Co powiesz na NO DQ Match? Nie chcę żeby coś mnie ograniczało.

Scott Dawson: Miałem zaproponować to samo!

Obrazek vs Obrazek

Drugi Pojedynek : No DQ Match Scott Dawson vs Thomasso Ciampa.

Zaczynamy! Ciampa rzucił się na rywala i od razu powalił go wymierzając serie ciosów w twarz. Po czym Dawson wstał i arogancko popchnął Thomasso przez co Ciampa nie wytrzymał i wymierzył rywalowi cios z kolana w twarz następnie zszedł z ringu po to by przynieść krzesło. Ciampa zaczął uderzać przeciwnika raz za razem aż na twarzy Scotta pojawiła się krew.Thomasso wszedł na trzecią linę i wykonał Splash jednak Dawson sprytnie odsunął się unikając go. Obaj leżeli pośrodku ringu nie przytomni, po chwili podniósł się Scott i słaniając się na nogach chwycił krzesło i wymierzył kilka ciosów przeciwnikowi. Następnie wyszedł z ringu i próbował uciekać jednak Thomasso szybko się otrząsnął i wykonał swift side Dive rywalowi który powoli zmierzał w kierunku wyjścia. Ciampo po tej akcji chwycił Dawsona i cisnął nim o metalowe schody. Po czym Thomasso również upadł ze zmęczenia jednak po chwili wstał i znów zajął się Dawsonem tym razem położył Dawsona na stole który znajdował się obok ringu i wykonał na niego Frog Splash jednocześnie łamiąc stół. Ciampo wrzucił przeciwnika do ringu i próbował przypinać 1…2… KICKOUT wkurzony Thomasso zdjął ochraniacz z narożnika ringu i próbował wbić Dawsona w ten narożnik jednak to Scott skontrował i to Ciampo wylądował w narożniku bez ochraniacza po czym Dawson uderzył kilka razy głową rywala w metalowy odcinek narożnika. Na twarzy obu zawodników było widać krew obaj byli bardzo zmęczeni walką. Dawson kontynuował akcję i wyniósł przeciwnika pod Piledrivera jednak Ciampo skontrował potężnym DDT 1..2… KICKOUT . Obaj zawodnicy leżeli wyczerpani przez dłuższą chwilę pierwszy wstał Scott który poszedł po stół by następnie włożyć go do ringu. Dawson posadził rywala na narożniku i wykonał niesamowity Superplex na stół! 1..2..3

Zwycięzca: Scott Dawson

Tymczasem do ringu zmierza już Tim Donst.

Tim Donst: Dzisiaj rozpocznie się moja droga po pas WHA! Tigon wreszcie dał mi szanse na pokazanie umiejętności i obiecuje że nie zawiodę. Tim Donst nie rzuca słów na wiatr i kiedy mówi że kogoś pokona to tak będzie!

W tej chwili na hali Rozbrzmiała muzyka Mike Benneta a ten jak zwykle ze swoim aroganckim uśmiechem idzie na ring.
Mike Bennet: Przed wami najlepszy najprzystojniejszy najskromniejszy najbardziej niesamowity zawodnik na świecie! Mike Bennet! Dzisiaj mam zamiar to udowodnić w walce.
Tim Donst: A więc skończmy gadać i weźmy się do roboty!

Obrazek vs Obrazek

Trzecia walka: Mike Bennet vs Tim Donst

Bennet zaatakował rywala kiedy ten witał się z kibicami, co bardzo zdenerwowało Donsta.Tim błyskawicznie wykonał Belly to Belly Suplex po czym próbował wykonać suplex jednak Mike świetnie skontrował Dropkickiem następnie wszedł na trzecią line i wykonał Duble Axe Handle 1…2…KICKOUT . Mike Bennet odbija się od lin a Tim błyskawicznie podcina go i zapina Ankle Lock jednak Mike zdołał się wydostać. Bennet co chwilę prowokował rywala chroniąc się miedzy linami. Bennet próbował wyjść z ringu ale Tim szybko oszołomił go paroma ciosami i wykonał mu Urange Backbreaker na krawędzi ringu. Wrzucił rywala do środka i próbował wynieść go pod powerbomb jednak Bennet świetnie skontrował i wykonał standing Clothsline następnie wszedł na trzecią line by wykonać splash 1..2..KICKOUT! Tim wstał i wykonał Roling Gutwrench Suplexes po tej serii Bennet był już mocno oszołomiony a Donst wszedł na trzecią linę i wykonał Leg Drop. 1…2…3

Zwycięzca: Tim Donst

Na Hali słuchać już muzykę prezesa organizacji Miłosza Piotrowskiego.

Tigon pewnym krokiem idzie w kierunku ringu.

Miłosz Piotrowski: Dzisiaj będzie miało miejsce historyczne wydarzenie poznamy pierwszego mistrza HWA.W walce wieczoru zobaczymy Erica Rowana, Mike Mondo oraz Jasona Jordana w Three way matchu. Zdecydowałem że będzie to starcie eliminacyjne!

Widzimy w tej chwili rozmowę Mike Mondo z Jasonem Jordanem na backstagu.

Mike Mondo: Słuchaj Jason może nie zawsze się dogadywaliśmy ale tym razem musimy połączyć siły i wyeliminować wielkoluda co ty na to?
Jason Jordan: Zgoda, niech wygra lepszy.

Obrazek vs Obrazek vs Obrazek

Main Event: Three way elimantion match o pas HWA: Eric Rowan vs Mike Mondo vs Jason Jordan

Jason Jordan zyskał największy pop ze wszystkich uczestników walki. Na początku Mike i Jordan połączyli siły i zaatakowali Erica. Podwójny suplex dla Rowana następnie rywale wyrzucili go z ringu i na zewnątrz cisnęli nim o schody tak że na jego twarzy pojawiła się krew. Jason i Mondo jednak nie ustawali w atakach i po wyprowadzeniu kilku ciosów w twarz wrzucili przeciwnika do ringu i próbowali go przypiąć 1…2…KICKOUT. Mike Mondo wszedł na trzecią line i wykonał Elblow drop Rowanowi 1…KICKOUT Rowan wciąż leżał nieprzytomny a Mondo chciał wykonać mu kolejną akcje jednak w tej chwili Jordan wykorzystał nadarzającą się okazje i wykonał Ro lup 1..2..KICKOUT wściekły Jordan wyprowadził Mondo Dropkick po czym wykonał Powebomb w tej chwili podniósł się Rowan i wyprowadził Jordanowy Clothsline a następnie spear 1…2…KICKOUT Mondo wstał i wykonał rolup Ericowi 1…2…3! Sędzia nie zauważył że Mike miał nogi na linach podczas przypinania. Został już tylko Jordan i Mondo. Ten pierwszy wykonał rywalowi suplex i knee Drop następnie wszedł na trzecią line i próbował wyprowadzić splash jednak Mondo odsunął się . Obaj leżeli nie przytomni na ringu jednak pierwszy wstał Jason i wyrzucił przeciwnika z ringu po czym podążył zanim, Jason wyciągnął i rozłożył stół po czym wykonał na niego Suplex Mikeowi. Jason wciągnął rywala do ringu i próbował przypiąć rywala 1…2…3 Jednak wszyscy widzieli że Jordan miał nogi na linach! Jordan szybko uciekł z pasem z ringu!
W tej chwil rozbrzmiała muzyka Miłosza Piotrowskiego.
Miłosz Piotrowski: Nie tak szybko Jason! Wszyscy widzieli co zrobiłeś! Wracaj do ringu bo wznawiamy ten mecz. Ale tym razem wprowadzę jeszcze małą stypulacje od teraz będzie to No DQ Match!
Zdenerwowany Jordan wrócił do ringu i stanął naprzeciw rywala. Jason od razu poszedł po krzesło i zaczął uderzać nim rywala. Na twarzy Mike pojawiła się krew co tylko go rozzłościło błyskawicznie wstał i wykonał dropkick rywalowi po czym wbił go w narożnik i wykonał superplex 1..2..KICKOUT!Jorda wstał i wyprowadził Hurricanrane po czym dołożył kilka ciosów i wyszedł z ringu by przynieść stół następnie wykonał na stół w ringu Powerbomb rywalowi. 1…2..KICKOUT. Mondo wstał i uderzył rywala pare razy krzesłem po czym wszedł na trzecią line i próbował wykonać splash jednak Jordan sprytnie go uniknął i błyskawicznie wszedł na trzecią linę po czym wykonał Shoot Star Splash 1…2…3! Mamy nowego Mistrza!

Zwycięzca:Jason Jordan

Na ringu widzimy już Miłosza Piotrowskiego Prezesa organizacji .
Miłosz Piotrowski: Dzisiaj poznaliśmy pierwszego Mistrza HWA Jest nim Jason Jordan! W świetnym stylu pokonał rywali i zapewnił nam świetną rozrywkę!
W tej chwili do ringu wszedł Eric Rowan który zaszedł prezesa od tyłu i wykonał mu Gorrila press Slam!

Eric Rowan: Dzisiejsza gala jest pierwszą i ostatnią galą na której Jordan jest mistrzem HWA !Ponieważ za tydzień odbiorę mu tytuł w meczu w klatce! Tytuł został mi odebrany oszustwem! Wszyscy widzieli że Mondo miał nogi na linie! Dlaczego wtedy nie mi nie pomogłeś Piotrowski? Teraz masz za swoje.

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 7,5/10
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 6,5/10
Ocena walk: 6/10

Ocena gali: 6,5/10

Gala poprawiła się w stosunku do poprzedniej i fani byli bardziej zadowoleni. Brakuje in jednak troszkę dłuższych walk oraz większej naturalności przy speechach i ciekawszego BS.

Wypowiedź jednego z fanów: "Jest lepiej, jest hardcore i to trzyma tą federację. Powinni dalej pracować i się rozwijać, ale na razie tragicznie też nie jest."
Przychód: 43710 $

Wydatki:
Szpital:

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Newsy

Prezes federacji Miłosz Piotrowski napisał na Twiterze:

Cytuj:
Cieszę się że kibicom najnowsza gala podobała się bardziej niż pierwsza jednak wciąż uważam że to dopiero początek naszej drogi do sukcesów! Już w następnym tygodniu kibice będą mogli zobaczyć kolejną gale.Mam nadzieje że poziom organizacji będzie rósł z show na show!

-Zapowiedź kolejnej gali Heel of Action:

Pierwsza walka: Tim Donst vs Grizzly Redwood

Obrazek vs Obrazek

Zobaczymy również walkę półfinałową turnieju który wyłoni pierwszego Champion of Fly!

Będzie to NO DQ Match Adam Mercer vs Robert Anthony!

Obrazek vs Obrazek

W walce wieczoru zobaczymy potężne starcie o pas HWA! Będzie to Steel Cage Match: Eric Rowan vs Jason Jordan!

Obrazek vs Obrazek

Czwarta walka na gali pozostanie tajemnicą!

-Prezes zapowiedział że pas Champion of Fly będzie w formule 24/7 co oznacza że posiadacz pasa może w każdej chwili stracić go na rzecz dowolnego zawodnika!

- Zarząd federacji wciąż poszukuje nowych zawodników do rosteru mówi się że prezes czeka aż jakiś uznany zawodnik będzie bez pracy.

Superstar
Awatar użytkownika

Niestety tutaj zbyt wiele ciepłych słów nie będzie. Powiem szczerze, gale wyglądają jak pisane na kolanie. Walki mają po kilka linijek, a segmenty jeśli jakiekolwiek są to są krótkie i słabe. Radziłbym może pisać galę dłużej i nie wydawać jej tak szybko, ale wtedy na pewno nabierze ona jakości i będzie się ją po prostu lepiej czytało. Federacja jest niby Hardcorowa i mam wrażenie, że trochę próbujesz ją robić na wzór mojej, ale mógłbyś właśnie dać jakąś dłuższą walkę, gdzie poleje się trochę krwi i zawodnicy użyją kilku przedmiotów :) Segmenty nie powinny kończyć się na dwóch linijkach wypowiedzi jednego zawodnika, a być rozbudowane bo to poprawia ich jakość. No cóż na razie jest słabo, ale już druga gala była nie co lepsza i tendencja zwyżkowa ci się utrzymała. Powodzenia ;)

Rozwojówka
Awatar użytkownika

3#Heel of Action

Na hali rozbrzmiewa Whiskey in the Jar Metallici a to oznacza że czas zacząć Heel of Action!

Obrazek

Na Ringu stoi już z mikrofonem nowy mistrz HWA Jason Jordan.
Jason Jordan: Marzyłem o tej chwili od kiedy tylko dowiedziałem się o istnieniu tej federacji. Kiedy tylko zadzwonił do mnie prezes Miłosz Piotrowski z propozycją występowania w HWA od razu zobaczyłem siebie stojącego na ringu z pasem HWA! Dziś to marzenie się spełniło. Jednak nie zamierzam długo świętować sukcesu ponieważ już dzisiaj będę bronił tytułu w walce z Ericiem Rowanem .

Obrazek

Na hali słychać już muzykę głównego zainteresowanego Erica Rowana. Jednak ten pojawia się bez mikrofonu. Jason postanowił nie czekać aż rywal do niego przyjdzie i wykonał swift side dive rywalowi kiedy ten zmierzał do ringu. Po czym rozpoczęła się bójka. Zawodników rozdzielili dopiero sędziowie. Chwile potem rozbrzmiała muzykę Miłosza Piotrowskiego. Który wszedł do hali o kulach.

Miłosz Piotrowski: Myślisz że zapomniałem co mi zrobiłeś Rowan? Nie myśl sobie że nie poniesiesz żadnych konsekwencji! Postanowiłem że w dzisiejszej walce wieczoru sędzią będę ja!
Eric Rowan wyglądał na wyraźnie zdenerwowanego obrotem spraw.

Obrazek vs Obrazek

Pierwsza walka: Tim Donst vs Grizzly Redwood

Donst od razu zaatakował rywala Clothslinem po czym zapiał Grizzliemu Ankle Lock jednak ten był blisko lin i zdołał się ich chwycić. Redwood wstał i wyprowadził dwa błyskawiczne Dropkicki po czym wszedł na trzecią linę i wykonał Splash 1..KICKOUT! Donst podniósł się i wykonał Backbreaker po czym dołożył jeszcze serie ciosów w twarz dla leżącego rywala. Kiedy Tim przygotowywał się do wykonania finishera Grizlly nie spodziewanie podniósł się i wykonał roll up 1…2…KICKOUT. Poddenerwowany Donst jednym ruchem wyrzucił Redwood z ringu po czym wykonał mu swoją firmową akcje Urange Backbreaker na krawędzi ringu. Następnie Tim wykonał Throat Toast na stół komentatorski po czym wszedł na krawędź ringu po czym wykonał Leg drop na leżącego na stole komentatorskim Redwooda jednocześnie łamiąc stół. Donst szybko wstał i cisnął Grizzlym o stalowe schody aż na jego twarzy pojawiła się krew. Zaraz po tym Donst wrzucił rywala do ringu i sam wszedł do środka. Donst posadził Grizzlego na narożniku i próbował wykonać Superplex jednak to Redwood skontrował Tornado DDT. Na twarzy obu zawodników była krew. Obaj leżeli nieprzytomni jednak żaden nie miał siły by przypiąć rywala . Pierwszy wstał Grizzly który wszedł na trzecią linę by wykonać crossbody jednak Donst przechwycił go i wykonał Belly to Belly suplex. Tim podszedł do przeciwnika i zapiął mu boczny Headlock by następnie odbić rywala od lin i uderzyć rozpędzonego rywala łokciem. Po tej akcji Donst zapiął Redwoodowi Ankle lock. Po długich zmaganiach Grizzly Redwood odklepał.

W tej chwili na gali rozbrzmiała muzyka Mike Benneta. Który pewnym krokiem szedł z mikrofonem do zmęczonego rywala.

Obrazek

Mike Bennet : Mam dla ciebie pewną niespodziankę Tim. Po tych słowach Mike pokazał ręką na ekran na którym już odtwarzany był film na którym można było zobaczyć Rozmowę dwóch mężczyzn. obraz był jednak bardzo nie wyraźny i trudno było jednoznacznie określić kto jest na filmie. Na materiale słyszeliśmy taki oto dialog:
- 1..2..3.. 4 tysiące wszystko się zgadza.
-Mam nadzieje że to pozostanie między nami. Zależy mi żeby nikt się nie dowiedział że to ja chcę go dorwać.
-Załatwię Benneta zanim zdoła mrugnąć okiem.
-Ktoś idzie, uciekamy!
Mike Bennet: Chyba nikt nie ma wątpliwości kto znajduje się na tym materiale to Donst który zleca komuś żeby mnie napadł. Jeszcze nie wiem komu ale dowiem się i skopie mu tyłek tak samo jak Donstowi.
Tim Donst: Zamknij się! Przecież na filmie nic nie widać to mógł być każdy! Przestań się ośmieszać Mike!
Mike Bennet : Proszę o puszczenie drugiego filmu! Tym razem zobaczyliśmy ten sam dialog tylko z innego ujęcia było wyraźnie na nim widać że jeden z mężczyzn ma na sobie kostium Tima Donsta.
Po tym co zobaczył Tim Donst nie wytrzymał i ruszył na Mike’a. Bennet jednak zdołał uciec na zaplecze a Tim pobiegł za nim.
-----------------------------------------------------
Miłosz Piotrowski: Już za chwilę zobaczymy pierwszy półfinał turnieju który wyłoni pierwszego Champion of Fly. Będzie to mecz bez DQ! Zdecydowałem że ten pas będzie w formule 24/7 co oznacza że każdy w dowolnej chwili będzie mógł go zdobyć przypinając przeciwnika na ringu. W pierwszym półfinale zobaczymy Adama Mercera oraz Roberta Anthoniego.

Obrazek vs Obrazek

Druga walka: No DQ Match o miano pretendenta do tytułu Champion of Fly. Adam Mercer vs Robert Anthony
.
Pierwsze zwarcie Robert zakłada rywalowi boczny Headlock przytrzymuje go trochę i odbija przeciwnika od lin by następnie uderzyć go łokciem w twarz, Anthony wchodzi na trzecią linę i wykonuje Splash jednak Mercer zdołał odsunąć się i uciec z ringu, Robert szybko się podniósł i podążył za nim. Adam czekał już na rywala z krzesłem w ręku i wyprowadził dwa mocne ciosy po czym cisnął Anthonym w stalowe schody .Na twarzy Roberta pojawiła się krew jednak Adam nie ustawał w atakach i wszedł na trzecią linę by wykonać Duble axe handle na zewnątrz ringu podnoszącemu się rywalowi. Po tej akcji Mercer wrzucił rywala do ringu po czym sam wszedł do kwadratowego pierścienia zabierając po drodze stół. Mercer wbił rywala w narożnik i próbował wykonać mu Spear z rozbiegu jednak Anthony odsunął się a Mercer wbił się głową w narożnik obaj byli cali zakrwawieni i leżeli na ringu nie przytomni. Pierwszy podniósł się Robert który wykonał rywalowi Neckbreaker po czym wszedł na trzecią linę i wykonał splash 1…2…KICKOUT! Mercer wstał i złamał stół rywalem wykonując Rock botom. Jednak nie miał na tyle siły by przypiąć rywala. Adam wstał po chwili wyrzucił z ringu przeciwnika następnie położył przeciwnika na stole komentatorskim i wszedł na trzecią linę by wykonać niesamowity shoot star splash na przeciwnika który leżał na ustawionym na zewnątrz ringu stole komentatorskim jednocześnie łamiąc go. Po tej akcji obaj odpoczywali chwilę, pierwszy wstał Adam który wturlał przeciwnika do ringu i wszedł na trzecią linę by wykończyć rywala Splashem jednak Robert uniknął go po czym błyskawicznie się podniósł i zapiął zakrwawionemu rywalowi Side 4 leglock. Po długich męczarniach Adam dotarł do liny i sędzia musiał przerwać akcje. Obaj byli zakrwawieni i wyczerpani walką, pierwszy podniósł się Anthony który próbował wyprowadzić Powerbomb jednak Mercer skontrował Hurricanraną po czym szybko dołożył jeszcze F5 1…2…3 !

Zwycięzca: Adam Mercer.

Na ringu słychać już muzykę Scotta Dawsona!
Scott Dawson: Po tym jak skopałem dupę Ciampie chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest lepszy? Jeśli się z tym nie zgadzasz Thomasso to śmiało przyjdź do mnie! Ah zapomniałem że cię tu nie ma ponieważ jesteś pieprzonym tchórzem!
W tej chwili rozbrzmiała muzyka Mike’a Mondo !
Mike Mondo: Dawson! Nie mogę słuchać tych bzdur dobrze wiesz że Thomasso nie ma dzisiaj w budynku ponieważ doznał kontuzje ręki. Skoro mowa o kontuzjach to może zmierzymy się ze sobą? Ty i ja tu i teraz co ty na to?
Scott Dawson: Zgoda, ale mam mały warunek jeśli można to tak nazwać… jeśli wygram po walce skopie ci dupę jeszcze raz!

Obrazek vs Obrazek

Trzeci Pojedynek: Scott Dawson vs Mike Mondo

Na początku siłowe zwarcie które wygrał Scott po czym wykonał rywalowi Gutwrench suplex. Mike szybko się podniósł i wyprowadził dropkick a następnie odbił się od lin i wyprowadził niski dropkick który przewrócił znacznie większego rywala. Następnie wszedł na trzecią linę by wykonać Splash jednak Scott szybko się podniósł po czym zapiął boczny Headlock rywalowi. Potem Dawson wyrzucił Belly to Belly suplexem rywala poza ring. Mondo leżał nie przytomny na zewnątrz ringu a Dawson szybko poszedł do rywala po czym wyprowadził mu potężny Vertical suplex na wcześniej przygotowany stół. Scott podniósł rywala po czym położył go na krawędzi ringu tak by na zewnątrz wystawała tylko głowa. Dawson wszedł na trzecią linę i skoczył na zewnątrz ringu zahaczając o głowę Mondo. Oszołomiony i zakrwawiony Mike leżał w ringu a Dawson powoli wszedł do środka i spróbował go przypiąć 1…2… KICKOUT! Scott nie może w to uwierzyć wstał i zaczął desperacko wyprowadzać ciosy w twarz rywala, jednak po chwili Mike podniósł się wyprowadził shufle kick po czym wbił rywala w narożnik tylko po to by wyprowadzić potężny spear w narożniku. Przez chwilę obaj zawodnicy leżeli nie przytomni pierwszy wstał Dawson który wyprowadził Mikeowi Spinebuster, po czym wszedł na trzecią linę i wykonał splash, Mondo zdołał jednak uniknąć go uciec z ringu . Dawson podążył za nim jednak Mike skontrował i wykonał urange backbreaker na krawędzi ringu by następnie wyprowadzić serie ciosów , Scott wstał i odepchnął rywala tak że ten uderzył w metalowe schody Dawson próbował uciec na zaplecze jednak gdy miał już dochodzić do wyjścia na jego drodze stanął Thomasso Ciampa który miał opatrunek na ręce, miał też przy sobie kij basebolowy Thomasso zagrodził Dawsonowi drogę do wyjścia. Sędzia doliczył już do 8 więc Dawson musiał szybko dobiec do ringu gdzie czekał na niego Mondo który od razu wykonał mu Bulldog a następnie dołożył Tornado DDT 1…2…KICKOUT! Niesamowite finisher Mondo nie był w stanie pokonać Dawsona ! Pierwszy na nogach był Mondo który wszedł na trzecią linę by wykonać Elblow drop jednak Scott odsunął się po czym wyprowadził serię ciosów w twarz rywala, po czym próbował przypiąć przeciwnika 1…KICKOUT wkurzony Dawson wyszedł z ringu i wrócił z krzesłem sędzia ostrzegał go by nie robił nic głupiego jednak ten nie słuchał i zaczął bez opamiętania uderzać rywala krzesłem przez co został zdyskwalifikowany! Jednak Scott wciąż nie przestawał bić zakrwawionego rywala krzesłem, w tej chwili do ringu wszedł Ciampo z Basebolem i uderzył go nim w głowę tak że ten upadł jak kłoda. Po walce Ciampa uniósł rękę Mondo w geście zwycięstwa.

Zwycięzca: Mike Mondo przez dyskwalifikacje.

Obrazek

Thomasso Ciampa: Nie zdążyłem ci jeszcze podziękować za pomoc Mike, wiec że zawsze darzyłem cię ogromnym szacunkiem i sympatią, cieszę się że jest ktoś w tej organizacji na kim mogę polegać.
Po tych słowach obaj zawodnicy obieli się.

Obrazek

W tym momencie na hali rozbrzmiała muzyka Trashera.
Trasher: Skończyłyście panienki? Nienawidzę takich scen. Choć nie przepadam za Dawsonem to niech wie że w tej walce byłem zanim. Nie rozumiem tych idiotów na trybunach (Buczenie kibiców) którzy kibicują takim zakałą losu jak wy.
Mike Mondo: Pozwólże coś wyjaśnię, wchodzisz tutaj nie proszony i ględzisz o jakiś pierdołach dobrze rozumiem Trasher? Co powiesz na Tag team Match za tydzień? Ty i Dawson kontra ja i Thomasso.
Trasher: Nie przepuszczę takiej okazji by dokopać dwóm frajerom.

Na ringu słychać już muzykę Miłosza Piotrowskiego.

Miłosz Piotrowski: Już dzisiaj zobaczymy walkę Erica Rowana z Jasonem Jordanem na szali której znajdzie się pas HWA. Po tym jak Rowan zaatakował mnie postanowiłem że specjalnym sędzią w tym pojedynku zostanę ja. Mam zamiar przypilnować by wszystko poszło po mojej myśli. Dodatkowo zarządziłem że będzie to pojedynek bez dyskwalifikacji.

Obrazek vs Obrazek

Main Event: Walka o pas HWA NO DQ Steel cage match Eric Rowan vs Jason Jordan.

Obaj zawodnicy są już w klatce teraz czekamy teraz czekamy na sędziego Miłosza Piotrowskiego. Kiedy Prezes miał już wchodzić do klatki Rowan uderzył go drzwiami po czym kazał jednemu z sędziów zamknąć klatkę. Po tym zajściu rzucił się na niego Jordan jednak Rowan skontrował i wykonał spinebuster by następnie odbić go od lin i dołożyć powerslam. Eric wszedł na trzecią linę by wykonać leg drop jednak Jason odsunął się i zerwał ochraniacz z jednego z narożników po czym cisnął Erica w to miejsce tylko po to by przyłożyć kilka razy w narożnik głową Erica Rowana. Po tej akcji cały zakrwawiony Rowan upadł .Walka wciąż toczyła się bez sędziego który leżał nie przytomny na zewnątrz klatki. Jason próbował wspiąć się po klatce i uciec jednak Eric wstał ściągnął go i wykonał electric Chair po tej akcji obaj leżeli chwilę. W tym czasie podniósł się prezes HWA i próbował wspiąć się do klatki jednak kiedy wszedł już do środka Rowan zrzucił go z krawędzi stalowej kontrukcji tak że ten spadł na sam środek ringu nieprzytomny. Eric wciąż prowadził ataki wszedł na trzecią linę i wykonał duble axe handle po czym wyniósł Jordana pod swój finisher Gorilla press slam i wykonał go. Rywal leżał nie przytomny jednak nie miał kto liczyć ponieważ Tigon wciąż leżał bez ruchu . Zdenerwowany Rowan chwycił rywala po czym zaczął uderzać jego głową o narożnik bez ochraniacza następnie wykonał jeszcze przeciwnikowi Piledrivera. P o tych akcjach mistrz HWA był cały w krwi , a Eric dodał jeszcze parę ciosów .W tej chwili podniósł się sędzia Miłosz Piotrowski, zaraz po nim podniósł się Jordan który wyprowadził dwa szybkie dropkicki.W tej chwili pojedynek jest już sędziowany normalnie przez Miłosza Piotrowskiego co wyraźnie nie jest po myśli Rowan który ze wściekłością spojrzał na Prezesa po czym wykonał Standing Clothsline Jordanowi i wziął krzesełko po czym zaczął uderzać nim Jasona. Obaj zawodnicy byli zakrwawieni i zmęczeni jednak Eric wciąż uderzał rywala krzesłem. Następnie Rowan wyrzucił krzesło i wyprowadził kilka ciosów w twarz rywala. Kiedy Rowan pozował i drażnił się z kibicami Jordan wstał chwycił krzesło i zaczął uderzać nim rywala, po czym wszedł na trzecią linę i wykonał Moonsult! 1…2…KICKOUT ! Rowan wstał a Jason wszedł na trzecią linę by wykonać double Axe handle, Rowan przechwycił przeciwnika w locie i wykonał mu Choke slam 1…..2…..KICKOUT! Rowan od razu poderwał się i podbiegł do sędziego z pretensjami. Kiedy Eric kłócił się z sędzią Jason wykorzystał moment i wykonał roll up pin 1…2…KICKOUT! Wkurzony Rowan chwycił rywala i wykonał Throat Thost ! Po czym wyniósł Jordana pod Gorrila press slam jednak ten zdołał się wydostać i skontrował Bulldogiem po czym dołożył jeszcze Elblow Drop. Następnie Mistrz wszedł na trzecią linę i wykonał swoją firmową akcję Shoot Star Splash 1…2…3 Jason miał nogi na linie lecz Miłosz Piotrowski udawał że tego nie widział i uniósł rękę Jordana w geście zwycięstwa . Jason Jordan właśnie obronił tytuł mistrza HWA!

Zwycięzca: Jason Jordan

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 8/10
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 7/10
Ocena walk: 7/10

Ocena gali: 7/10

Kolejna gala wypadła lepiej niż poprzednia. Widać, że federacja się rozwija, co cieszy jej fanów. Walki mają lepszy poziom, ale jakoś BS jeszcze nie przekonuje do końca.

Wypowiedź jednego z fanów: "Widać poprawę, a to dobrze wróży. Prezes trochę miesza, ale nie dziwię mu się bo sam tego Rowana nie lubię."
Przychód: 66176 $

Wydatki:
Szpital:
-Uczestnicy Main Eventu gala przerwy od walki

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

4#Heel of Action
Palau Blaugrana(Barcelona,Hiszpania) . Ceny biletów: Najtańsze 25 $ potem w zależności od Rzędów 35 $ i 40$ Oferta ekskluzywna :100$

Na hali rozbrzmiewa Whiskey in the Jar Metallici a to oznacza że czas zacząć Heel of Action!

Dzisiejszą gale zaczyna Miłosz Piotrowski
Miłosz Piotrowski: Przed tygodniem byliśmy świadkami nie zwykłych emocji Jordan obronił tytuł, poznaliśmy pretendenta do tytułu champion of Fly. Jednak dzisiaj również nie zabraknie emocji. Na dzisiejszej gali zobaczymy walkę Tag teamową Trasher i Dawson zmierzą się z Mondo i Ciampą. A także wyłonimy drugiego pretendenta do pasa Champion of Fly.
------------------------------------
Na hali pojawia się Eric Rowan
Eric Rowan: Tydzień temu ponownie odebrano mi tytuł oszustwem. Gdyby nie fakt że doznałem kontuzji rozniósł by mi dzisiaj cały roster tego skurwiela Piotrowskiego. Nie ma tutaj nikogo kto byłby wstanie mi zagrozić.
Na hali rozbrzmiewa muzyka Prezesa HWA

Miłosz Piotrowski: Pokonasz każdego hmmm… To okaże się niedługo, przygotuje dla ciebie coś specjalnego…

Eric Rowan: Hahahah! Nie mogę się już doczekać.
-----------------
Na ringu stoi już Trasher i Scott Daswon
Trasher: Dzisiaj mamy zmierzyć się z Mondo i Ciampą wiesz co myślę? Myślę że nie jesteś mi potrzebny żeby pokonać tych dwóch nieudaczników zrobię to sam!
Scott Dawson: Czy dobrze rozumiem ? Uważasz że jestem od ciebie gorszy?
Trasher: Dokładnie tak.
Scott Dawson: Skopię tym idiotom dupę kiedy indziej dziś zajmę się tobą Trasher.
Trasher: Jak sobie chcesz tylko nie wołaj mamusi kiedy nabije ci guza.
Po tych słowach Dawson wykonał Trasherowi Spear!.

Obrazek vs Obrazek

Pierwsza walka :NO DQ Last man Standing Match. Scott Dawson vs Trasher.

Trasher podniósł się i wyprowadził serię ciosów dla rywala po czym wykonał clothsline. Trasher wchodzi na trzecią linę i jest Duble axe handle. 1…2…3..4..5…Dawson wstaje po liczeniu i wykonuje przeciwnikowi serię suplexów. Scott dorzuca jeszcze Splash z narożnika ale sędzia dolicza tylko do 6.Trasher podnosi się i wyrzuca rywala poza ring by następnie uderzyć go kilka razy krzesłem . Trasher cisnął rywalem w schody tak że na jego twarzy pojawiła się krew. Sędzia dolicza do 8 i Scott podnosi a następnie wykonuje rywalowi spear po czym dorzuca jeszcze backbreaker Dawson wchodzi na krawędź ringu i wykonuje legdrop by następnie złamać stół rywalem wykonując F5 Trasher podnosi się w ostatniej chwili gdy sędzia doliczył już do 9. Trasher doszedł do siebie po czym wyprowadził clothsline i wszedł na stół komentatorski z którego dorzucił jeszcze double axe handle. Trasher próbuje wykonać choke slam jednak Dawson nie dał się i wykonał german suplex po czym dodał jeszcze splash na zewnątrz z narożnika. Sędzia odlicza obu zawodników jednak Dawson podniósł się przy 5 a Trasher przy 8. Zdenerwowany Scott wysypał na ring pinezki po czym wrzucił rywala do środka i wykonał mu suplex prosto na rozsypane pinezki. Po czym wszedł na trzecią linę i wykonał splash jednak Trasher odsunął się a Dawson wpadł w swoją pułapkę pinezki. Sędzia odlicza jednak obaj rywale podnieśli się Dawson zdjął z narożnika ochraniacz po czym uderzył głową rywala w narożnik kilka razy. Obaj zawodnicy byli zakrwawieni, Scott posadził rywala na narożniku po czym próbował mu wykonać superplex jednak ostatecznie to Trasher zrzucił rywala prosto na pinezki po czym sam upadł ze zmęczenia. Sędzia doliczył do 7 po czym obaj się podnieśli Scott wyprowadził kilka ciosów po czym próbował wyrzucić rywala z ringu jednak ten zaplątał się w linach i stanął na krawędzi ringu. Scott wszedł na trzecią linę by wykonać Duble axe handle jednak Trasher przechwycił go i wykonał Choke slam na stół który znajdował się na zewnątrz ringu. Sędzia dolicza do 10!

Zwycięzca: Trasher

Po walce do ringu wbiegł Ciampa po czym zaatakował obolałego Dawsona. Thomasso wyprowadził serię ciosów obolałemu rywalowi po czym wykonał mu Powerbomb!

Thomasso Ciampa: Na gali X-WAR ostatecznie rozwiążemy ten spór! Ty i ja w klatce NO DQ Match na X-WAR! To będzie nasza ostatnia walka! Szykuj się.

----------------------------------

Obrazek

Na Hali rozbrzmiała już muzyka Mike Benneta który stoi na ringu z mikrofonem.

Mike Bennet: Przed tygodniem ujawniłem nagranie na którym było widać Tima Donsta który płaci komuś żeby mnie załatwić. Sam jednak nie przyznawał się do tego ,jednak ja jak i wszyscy zgromadzeni na tej hali idioci wiedzą że ten skurwiel oszukuje. Dowody są nie podważalne. Donst Masz coś do powiedzenia?

Tim Donst: Tak Mike… powiem tylko tyle: Przyznaję się.

Nagle do ringu wszedł zamaskowany zawodnik który zaatakował Benneta najpierw Spearem a potem wyrzucił go z ringu. Tajemniczy człowiek zdjął maskę. Był to Knuckles Madsen!

Tim Donst: Dobra robota przyjacielu nieźle to rozegraliśmy…

Knuckles Madsen : Czekaj jak mnie nazwałeś? Przyjacielem? Nie Tim nie jesteśmy przyjaciółmi to były interesy a ja wykorzystałem cię by dostać się do HWA jak widać udało mi się… Musisz się wiele nauczyć o życiu Tim…

Zdenerwowany Tim ruszył na rywala.

Obrazek vs Obrazek

Druga walka: Tim Donst vs Knuckles Madsen.

Pierwsze zwarcie Donst trzyma rywala w Headlocku po czym odbija go od lin by wykonać back body drop. Madsen szybko się podnosi i wyprowadza kilka ciosów w twarz rywala. Następnie dorzuca jeszcze suplex Tim wyrzuca rywala z ringu a następnie ciska nim o stalowe schody by następnie wejść na krawędzi ringu i dorzucić leg drop Knuckles wturlał się do ringu po czym wykonał dropckick rywalowi który próbował wejść do środka tak że ten wypadł na zewnątrz. Madsen odpoczął chwilę czekając na rywala, kiedy Tim wszedł do ringu Knuckels wykonał clothsline i wszedł na trzecią linę by wykonać splash Tim zdołał jednak go uniknąć po czym wstał i wykonał backbreaker 1…2…KICKOUT! Madsen wyprowadził przeciwnikowi cios z kolana po czym wykonał neckbreaker 1…2…KICKOUT! Wkurzony Knuckles wyrzucił rywala z ringu po czym złamał nim stół wykonując choke slam, z trudem wrzucił go do ringu 1…2…KICKOUT! Tim wbił przeciwnika w narożnik po czym wyprowadził serię ciosów i zdjął ochraniacz by uderzyć głową rywala o narożnik. Po tej serii Madsen był cały zakrwawiony a Donst wszedł na trzecią linę i wykonał splash jednak jego rywal zdołał się odsunąć . Madsen wstał i wykonał standing clothsline 1…2..KICKOUT! Donst poderwał się po czym wyprowadził potężny Big boot na głowę rywala Donst wyszedł z ringu by wrzucić do niego stół Donst chciał złamać stół wykonując suplex jednak rywal skontrował spearem. Madsen zapiął rywalowi sleeper hold jednak Donst zdołał się wydostać po czym wykonał serię german suplexów i dołożył knee drop 1…KICKOUT! Podniósł sięi wykonał Clothsline rywalowi by następnie wbić go w narożnik bez ochraniacza i uderzyć o niego kilka razy głową rywala. Obaj zawodnicy byli cali we krwi Knuckles wyniósł rywala pod swój finisher piledrivera jednak Tim zdołał skontrować Hurricanraną! Po czym Tim wykonał swoją firmową akcje Urange Backbreaker i wszedł na trzecią linę by wykonać Elblow drop na zewnątrz ! Tim wrzucił przeciwnika do ringu gdzie wyprowadził serię ciosów w twarz rywala po czym wszedł na trzecią linę i próbował wykonać splash, jednak przeciwnik sprytnie uniknął ciosu i wykonał snap suplex. Knuckles zaatakował swojego przeciwnika z rozbiegu wykonując clothsline, następnie Madsen wyprowadził spear i zaczął kłócić się z publicznością. Nie zauważył że Tim podniósł się, Donst wykonał rywalowi swoją firmową akcje SDT po czym wykonał swój finisher Donstitution na stół 1…2…3!

Tim Donst: Czas na ciebie Mike…
-------------------------------

Miłosz Piotrowski: Już za chwilę zobaczymy drugi półfinał turnieju o pas Champion of fly w który zmierzy się Grizzly Redwod z Mikeiem Mondo ! Zwycięzca zmierzy się z Adamem Mercerem na X-WAR!

Obrazek vs Obrazek

Trzecia walka: Grizzly Redwood vs Mike Mondo o miano pretendenta do tytułu Champion of fly!

Pierwsze zwarcie Mike odbija przeciwnika od lin a ten kontruje Hurricanraną, zaskoczony Mondo podnosi się i wykonuje back body drop rywalowi po czym dorzuca jeszcze DDT. Oszołomiony Redwwod leży a Mondo wchodzi na trzecią linę i próbuje wykonać Elblow drop jednak Grizzly odsuwa się i wykonuje high knee po czym dodaje jeszcze dropkick 1…2.. KICK OUT! Zdenerwowany Mike wyrzuca rywala jednym ruchem za ring po czym wykonuje Canadian Destroyer na zewnątrz! Mike wszedł do ringu i czekał aż sędzia wyliczy rywala. Jednak kiedy sędzia doliczył do 8 Redwood ostatkami sił wturlał się do ringu następnie zaatakował rywala ruuning dropkickiem i dodał jeszcze hurrinarane, Mondo ledwo trzymał się na nogach jednak zdołał skontrować black hole slamem kiedy rywal biegł na niego. Obaj zawodnicy leżeli chwilę pierwszy jednak poderwał się Redwood który wyprowadził dropkick i wykonał tornado DDT 1…2…KICK OUT! Mondo podniósł się po czym znokautował rywala kolanem i wszedł na trzecią linę by wykonać splash po tej akcji chciał wyprowadzić jeszcze powerbomb jednak rywal skontrował hurricanraną !Mondo podniósł się i wykonał backslide driver 1…2…KICK OUT! Mike wyrzucił rywala z ringu i położył na stole po czym skoczył z trzeciej liny prosto na rywala wyprostowanymi nogami jednocześnie łamiąc stół. Mondo wrzucił rywala do ringu i próbował przypiąć 1…2… KICK OUT! Redwood znów odkopuje w niesamowitej sytuacji! Grizzly wyprowadził kilka punchów po czym wszedł na trzecią line i wykonał moonsult i wyrzucił rywala brutalnie z ringu po czym cisnął nim o schody a następnie złamał nim barierki ustawione pomiędzy ringiem a kibicami Redwood wszedł do ringu pewien że Mondo się już nie podniesie i zaczął wykonywać gesty do publiczności stojąc na narożniku jednak kiedy sędzia miał już doliczać do 9 Mike wturlał się cicho do ringu i wykonał shiranui kai rodem z japońskiego wrestlingu stojącemu na trzeciej linie przeciwnikowi , Mike nie miał jednak na tyle siły by przypiąć rywala. Po chwili Mondo podniósł się i uderzył kilka razy rywala po czym wyprowadził dropkick i dołożył backbreaker 1…2…KICK OUT! Mondo odbił kilka razy rywala od lin po czym wykonał powerslam na krawędzi ringu czekał aż jego przeciwnik się podniesie. Mondo odbił się od lin po czym wykonał 720 DDT 1…2…3!

Zwycięzca: Mike Mondo

Po walce rozbrzmiała muzyka Mercera który zmierzał do ringu z mikrofonem.

Adam Mercer: Właśnie zapewniłeś sobie wpierdol na X-WAR nic więcej nie myśl nawet o tym pasie. Ponieważ jedyny zawodnik godny noszenia go ze sobą stoi przed tobą. Udowodniałem tysiące razy że jestem w stanie pokonać każdego, z tobą nie będzie inaczej.

Mike Mondo: Żartujesz Mercer? Udowodniłeś tysiące razy ? To nie jest twoja gra na konsoli tylko prawdziwe życie pogódź się z tym że ten pas będzie należał do mnie. Będziemy walczyć w walce z drabinami a to moja domena.

Obrazek

Na arenie rozbrzmiewa muzyka Daniela Bryana który dziś pojawi się po raz pierwszy w HWA

Daniel Bryan: Przed wami największa gwiazda tej organizacji były zawodnik WWE i wielu innych organizacji teraz przybył do HWA! Jednak nie przybyłem tu by nic nie znaczyć jestem tu najlepszy i udowodnię to, niema w tej federacji nikogo kto mógłby mi zagrozić! NO! NO! NO!

Na hali słychać już muzykę Jasona Jordana!

Jason Jordan: Jesteś zwykłą gwiazdką która uważa się za najlepszego. Po patrz (wskazuje na pas mistrzowski) to ja jestem mistrzem nie ty i to się nie zmieni. Skoro uważasz że nikt nie jest w stanie ci zagrozić tam mam dla ciebie przykrą niespodziankę. Sam skopał bym ci tyłek ale kontuzja mi to uniemożliwia. Dziś zmierzysz się z Robertem Anthonym, a my zmierzymy się na X-WAR o ten pas! Jeśli jednak z nim przegrasz to zapomnij o tym co przed chwilą powiedziałem…

Daniel Bryan uśmiechnął się tylko i pogładził brodę.

Obrazek vs Obrazek

Main event: Daniel Bryan vs Robert Anthony.
Pierwsze zwarcie Daniel przechodzi do headlocka po czym odbija rywala od lin i podcina go. Daniel wyprowadza swoją słynną serię ciosów na klatę przeciwnika. Kiedy Bryan odbił się od lin Robert przechwycił go i chciał wykonać Powerbomb jednak Bryan skontrował DDT po czym wszedł na trzecią linę i wykonał splash 1…2…KICK OUT! Daniel bierze rozbieg i wykonuje Leg lariat po czym wchodzi na trzecią linę i wykonuje Splash jednak rywal odsunął się i wstał po czym wyprowadził serię ciosów dla rywala i dorzucił elblow drop Anthony wyrzucił rywala z ringu jednak ten szybko się otrząsnął i zrzucił rywala z krawędzi ringu na zewnątrz po czym wturlał się do ringu i czekał na odliczenie rywala jednak gdy sędzia doliczył już do 8 Anthony wszedł do ringu po czym wykonał clothsline i dorzucił jeszcze serię ciosów 1…KICK OUT! Daniel wstał cisnął rywalem w narożnik i wykonał super back suplex nie miał jednak siły by przypiąć rywala Bryan po raz kolejny wyprowadził serię kopnięć na klatkę piersiową rywala następnie wykonał running Dropkick i zaczął krzycześ NO! NO! Do publiczności ten moment wykorzystał przeciwnik który wykonał russian legsweep i zapiął side 4 leglock Bryan po długich zmaganiach wydostał się po czym bardzo mocno kopnął rywala w głowę i wszedł na trzecią linę po czym wykonał tornado DDT następnie była gwiazda WWE wyrzuciła rywala z ringu by następnie wykonać suicide tornado DDT na zewnątrz. Daniel chciał cisnąć rywalem o schody jednak Anthony skontrował i wyprowadził high knee po czym wszedł na krawędź ringu i wykonał elblow drop i wszedł do ringu chwilę później obaj znajdowali się w środku pierwszy zaatakował Bryan który wykonał snap suplex i dołożył knee drop by chwilę później zapiąć NO-lock. Anthony zdołał dostać się do lin i przeciwnik musiał puścić. Anthony wstał i wykonał standing clothsline Anthony dodał jeszcze reverse DDT. Następnie Daniel podniósł się i wykonał Huricanranę by potem wyprowadzić jumping enzuguri 1…2… KICK OUT! Bryan nie móc w to uwierzyć znów zaczął sprzeczać się z publicznością kiedy patrzył w drugą stronę Robert próbował uciec jednak Bryan zatrzymał go wykonując Suicide dive na zewnątrz ringu. Bryan uderzył głową przeciwnika o stalowe schody by następnie wrzucić go do ringu Robert był cały zakrwawiony. Daniel czeka aż przeciwnik się podniesie po czym wykonuję serię ciosów na klatkę piersiową rywala. Bryan bierze rozbieg i wyprowadza running dropkick Anthonyemu po czym błyskawicznie zapina no-lock Robert próbował się wydostać jednak odklepał!

Zwycięzca: Daniel Bryan

Daniel Bryan: Dziś udowodniłem że jestem tu najlepszy! I na X-WAR zawalczę o tytuł!
Na hali słychać już muzykę prezesa.
Miłosz Piotrowski: Racja zawalczysz…w steel cage matchu o tytuł , jesteś tu nowy i za bardzo się wychwalasz. Faktem jest że walczyłeś w wielu organizacjach i jesteś znany na całym świecie jednak to nie jest najważniejsze! Najważniejsze w tym biznesie są umiejętności a czy ty je posiadasz?

Daniel Bryan: YES! YES! YES!

Star
Awatar użytkownika

Ocena kibiców:

Karta: 8/10
Ocena otoczenia (BS/Speeche/Segmenty): 7/10
Ocena walk: 7/10

Ocena gali: 7/10

Gala na całkiem niezłym poziomie, choć niektóre kwestie nie były do końca naturalne i zrozumiałe.

Wypowiedź jednego z fanów: "Ho, Ho Daniel Bryan zadebiutował, zobaczymy jak mu pójdzie dalej."

Przychód: 83520 $

Wydatki:
Pensje: 287000 $
Szpital:
Dawson i Trasher gala przerwy od walki
Robert Anthony gala przerwy od walki

Obrazek

Rozwojówka
Awatar użytkownika

Newsy:

Na stronie HWA pojawiła się informacja z której mogliśmy się dowiedzieć że przed pierwszym PPV prawdopodobnie zobaczymy jeszcze jedno Heel of Action. Na tej gali będziemy mogli zobaczyć następujące walki:

Obrazek vs Obrazek

Knuckles Madsen vs Mike Bennet

Walka będzie bardzo interesująca ponieważ zawodnicy nie przepadają za sobą Madsen zaatakował na ostatniej gali Benneta z zaskoczenia.

Obrazek vs Obrazek

Druga walka: Eric Rowan vs Grizzly Redwood

Na swoim Twiterze Trasher napisał:

Cytuj:
Jestem najbardziej hardkorowym zawodnikiem tej organizacji żaden pierdolony tchórz mi nie podskoczy. Udowodnię to na X-WAR.

Tak jak już zdążyliście zauważyć federacja zatrudniła dwóch nowych zawodników Daniela Bryana byłą gwiazdę WWE oraz Knucklesa Madnesa obaj zawodnicy zdążyli już zadebiutować.

Obecna karta na X-WAR prezentuję się następująco:

Thomasso Ciampa vs Scott Dawson

Adam Mercer vs Mike Mondo o pas Champion of Fly.

Tim Donst vs Mike Bennet

Jason Jordan vs Daniel Bryan o pas HWA

resztę karty poznamy już na najbliższym Heel of Action.

Prezes federacji zakomunikował że jest zadowolony z obecnego rosteru i raczej w najbliższym czasie w HWA nie pojawią się nowe twarze.

Superstar
Awatar użytkownika

Szybko wydajesz gale, które mimo słabego początku są coraz lepsze. Pierwsze gale były dla mnie chaotyczne i za kolorowe. Następne natomiast są coraz lepsze i ciekawsze. Gale wydawane często, ale jeśli chodzi o federację to jest potencjał tutaj. Późno zacząłeś swoją działalność, ale i tak roster masz całkiem niezły. Nawet Bryan się znalazł :P. Walki są coraz lepsze, a segmenty także nie są najgorsze. Zobaczymy jak Twoja działalność będzie wyglądać dalej.

Powodzenia w dalszej pracy.

Nowy temat Ten temat jest zamknięty. Nie można w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna