Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest czw cze 20, 2019 7:02 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

W pojedynku zwycięża
Czas głosowania minął śr wrz 18, 2013 10:39 pm
WWE by ChampIs 67%  67%  [ 8 ]
GWC by Domiszum 33%  33%  [ 4 ]
Liczba głosów : 12
Autor Wiadomość

Star
Awatar użytkownika

Pojedynek z Legendą

Witajcie w kolejnej odsłonie Pojedynku z Legendą! W poprzednim odcinku WrestleFiction pokonało Hall Of Fame, zobaczymy jak będzie dzisiaj!

:arrow: Pierwszy do ring wchodzi przedstawiciel WrestleFiction, który został założony 14 stycznia 2013 o 17:23, a jest to:

WWE by ChampIs

Możecie zajrzeć do federacji, klikając w jej nazwę tutaj: WWE by ChampIs

Oto co właściciel federacji napisał o niej:

Ogólnie - powstanie, początki, opis.
Zacząłem tą całą zabawę z bookingiem w czasie Road to Wrestlemaniia, gdzie po prostu miałem niesamowitą ochotę pisania i pomysły nie mieściły mi się w głowie. Postanowiłem wklepać to w komputer i gdzieś upublicznić i tak właśnie trafiłem tutaj. Zaczynaliśmy razem z kolegą (nie oszukujmy się nie szło mu to zbyt dobrze) i podzieliliśmy się brandami. On potem miał różne problemu i brakło mu chęci - ja natomiast zostałem. Podczas pisania stawiam przede wszystkim na regularność, ciekawość i solidność. Myślę, że trzymam poziom i ciekawie się to wszystko czyta, jednak to ocenicie sami. Co do pasów miałem je w takim samym zestawie jak w obecnym WWE. Smack odpadł, więc usunąłem pasy WHC i IC z obiegu, a TT i Divas przeniosłem na Raw. Chciałbym jeszcze dodać, że w moim opowiadaniu Smack cały czas działa jakby ,,obok". Po prostu gala odbywa się, lecz nie jest opisywania, co czasami można zauważyć w opisach na Raw. Czerwona tygodniówka to mój piorytet i jak wspomniałem na początku od 14 stycznia wydaję gale regularnie co tydzień.

Feudy:
Zaczęło się to wszystko przed Royal Rumble. Pas Divas posiadała Maryse, pasy TT dzierżyli Primo i Epico, pas IC miał Wade Barret, pas US - The Miz, pas WHC - Sheamus, a najważniejszy tytuł w WWE, czyli główny pas organizacji posiadał The Undertaker. Dodam na wstępie, że historii tytułów IC i WHC ze Smacka opisywał nie będę, a skupię się głównie na pasie WWE. Otóż od razu na pierwszym Raw w moim wydaniu pojawił się zamaskowany zawodnik, który skupił się na Undertakerze. Na RR w walce o pas WWE zmierzyli się Jeff Hardy i The Undertaker w Tables Matchu. Tam pojawił się zamaskowany, który pomógł Jeffowi wygrać, a także na tej gali odniósł wielki sukces w postaci wygrania Royal Rumble Matchu. Na kolejnym Raw Rick Flair (GM Raw) nakazał mu pokazać swoją twarz i zawodnikiem chowającym się za maską okazał się Seth Rollins. Kolejnym PPV z kolei było Elimination Chamber, podczas którego doszło do tradycyjnej walki w komorach. Tam interweniował Seth Rollins i sprzątnął on wygraną sprzed nosa Kane'a , a dzięki temu pas WWE odzyskał The Undertaker. Seth zrobił to dlatego, by otworzyć drogę WWE dla młodych zawodników, a złamanie streaku i zdobycie pasa WWE uważał za idealny powód by zdjąć legendy ze szczytu. Zbliżała się WM'nka, a tam także John Cena, który przeszedł hell turn połączył siły z Punkiem i zabrali oni tytuły Batiście i Mysterio. Tymczasem Rollins kontuzjował swoich największych rywali do tytułu, którzy mogli chcieć rewanżu, czyli Kane'a i Hardy'ego, a sam ruszył po tytuł. Po pasjonującym feudzie i niesamowitej walce w "Hell in a cell" Matchu w końcu wygrał Undertaker, a zarazem powiększył streak i zachował pas WWE. Po WM'nce nadszedł czas na nowe feudy, które miały zakończyć się walkami w stypulacjach na Extreme Rules. Prawo do walki o pas WWE wywalczył sobie Daniel Bryan, który dodatkowo wybrał jako stypulacje submisson match. Niespodziewanie zdobył on tam tytuł, a choć Taker nie odklepał, to stracił przytomność i sędzia zakończył walkę. Na tej także gali pasy TT zachowali Cena i Punk pokonując w brutalnym Street Fight, które wkroczyło nawet na ulice miasta, Big E Langstona i R-Trutha. Z pasami z tamtego PPV wyszli także Austin Aries (US Title) i Maryse (Divas). Tymczasem po Extreme Rules Undertaker w krótkim przemówieniu powiedział, że czuję się nieco zmęczony i chcę zebrać siły by powrócić ze zdwojoną mocą. Dodam jeszcze, że przed Extreme Rules powrócił Jeff Hardy, którego atak ze strony Setha Rollinsa kosztował obecność na Wresltmanii. Enigma zażądał rewanżu i skutecznie poradził sobie w Tables Matchu. Po tej gali wykorzystał on swój zaległy rewanż (jeszcze po starcie pasa w Eliminatiuon Chamber Matchu), lecz niestety musiał uznać wyższość Daniela Bryana. Seth Rollins tymczasem nadal płacił za swoje błędy, tym razem mierząc się podczas Over the limit z Kane'm, którego zaatakował on w komorze eliminacji, przez co Undertaker łatwo zgarnął zwycięstwo. Seth tym razem wygrał starcie i ruszył w kierunku walizki Money in the bank. Na OtL Austin Aries stracił swój pas US, przez zdradę ze strony Ashley Flair, a tytuł ten zabrał mu Big Show, który był mocno zdziwiony pomocą ze strony Flairówny. Okazało się, że za tym wszystkim stał nowy chłopak Ashley - Dean Ambrose, który wygłosił mocno kontrowersyjne promo, w którym obraził zarząd, innych zawodników i GM'a Flaira. Ambrose dzięki temu zyskał dużą ilość rywali, z Austinem Ariesem na czele, który zapałał rządzą rewanżu za stratę pasa i dziewczyny. W drodze do Money in the bank PPV Rick Flair urządził Gauntlet Match Series i w całej serii cotygodniowych walk najlepszy okazał się CM Punk, który wygrywał starcia, przy małej bądź większej pomocy TT partner Ceny, od początku. Niestety dla niego na MiTB musiał odklepać, a Daniel Bryan utrzymał pas WWE. Tymczasem z walizką z PPV wyszedł Seth Rollins, a Big Show obronił pas US przeciw Hardy'emu. Powoli po gali zaczęliśmy oglądać tworzenie nowej grupy, którą za wszelką cenę chciał stworzyć Ambrose'm, by wyeliminować zdanie publiczności i oszustwa, które są stosowane by wrogom publiki zabierać pasy. Powoli zaczął on zbierać skład, najpierw dołączyli do niego mistrzowie Tag Team, a tydzień później Big Show. W końcu na kolejnej gali doszło do cashingu kontraktu w walizce (Seth Rollins zrealizował go przy pomocy grupy) i razem ze zdobyciem pasa WWE przez Rollinsa, zawiązała nam się nowa grupa - mistrzowie znaleźli się po jednej stronie. Daniel Bryan rzecz jasna zażądał rewanżu i dostał go w 30 Minutes Iron Man Matchu na SummerSlam, który zakończył się remisem, co oznacza zachowanie pasa przez mistrza. Swój feud z Hardym nadal prowadzi Big Show, który pokonał go na PPV, jednak jego zwycięstwo nie było zbytnio przekonywujące, a dodatkowo na Raw uciekał on przed walką z Jeffem raz dając się zdyskwalifikować, a raz wyliczyć. Jeżeli chodzi o pas Divas to Ashley Flair zabrała go Maryse podczas gali Money in the bank, a teraz nadal obie panie toczą o niego rywalizacje. Jak na razie wszystkie pasy znajdują się w grupie mistrzowskiej i tak mistrzem WWE jest Seth Rollins, US Title posiada Big Show, pasy TT nadal mają John Cena i CM Punk, a mistrzynią Divas jest Ashley Flair. Pasy zapewne po raz kolejny znajdą się na szali podczas zbliżającego się PPV - Night of Champions.

Nagrody:
3 x WF Best Booking Federation (Kwiecień, Maj, Sierpień 2013)

Od siebie dodam, że przyjemnością jest czytać gale wydawane przez ChampIsa. Widać, że ma mnóstwo pomysłów, wszystko jest poukładanie i trzyma się kupy. Widać to po moich ocenach. Nie ma tam chwili słabości. Wydaje również bardzo regularnie za co należą mu się jeszcze większe brawa. Nagrody również pokazują, że warto rzucić okiem na dokonania tej federacji.

:arrow: Jej przeciwnikiem będzie oczywiście Legenda, która jeszcze nie tak dawno bawiła was swoimi galami. Wydała ich bardzo dużo jak na czas przez który działała. Była członkiem WBC, który zgarniał niezłe oceny i co najważniejsze w tamtych czasach przynosiła zyski. Została założona 31 grudnia 2012 o 21:27. Przed Wami:

GWC by Domiszum

Jeśli chcecie przypomnieć sobie to co działo się w tej federacji to klikajcie tutaj: GWC by Domiszum

Oto co twórca napisał o swojej federacji:

Global Wrestling Company to federacja, która działała pod szyldem World Booking Company. Federacja, która przede wszystkim stawiała na główne feudy w organizacji i długie walki na ważniejszych galach. Całość dopinana była poprzez mniej znaczące feudy i próbę zoorganizowania turnieju o mid-cardowy pas. Osobiście zacząłem pisać galę dość przypadkiem, bo owszem chciałem wydać nową fedkę, ale w samym Wrestlefiction. Wtedy odezwał się właśnie Darth ze swoim pomysłem i postanowiłem, że wykorzystam to do pisania fedki, znów :D. Roster federcji był dosyć duży, ale to by mieć więcej możliwości do tworzenia.

Jeśli chodzi o konflikty, to od początku już na pierwszej gali powstała grupa Andersona, która chciała uwolnić swoją organizację z rąk WBC feudując przy okazji z prezesem Vinniem, większością rosteru i samym Darthem Camillusem. Tak btw. To wszelkie segmenty z udziałem Dartha były konsultowane z nim na pw i słowa wymawiane przez jego postać napisał sam Darth :D. Sam konflikt miał trwać przez długi okres czasu, ale co miałem na myśli w tym feudzie to może przy innej okazji. Na przykład w jakimś wywiadzie :>.

Z innych feudów to między innymi o główny pas pomiędzy Michaelem Elginem, a AJ Stylesem, którzy stworzyli 2 wspaniałe walki na IYH 1 i 2. Z czasem do tego dołączył też lider grupy, Mr. Anderson i Matt Morgan. Z czasem pojawił się Team Colony, który miał feudować z Grupą Andersona. Z mniejszych to także Matt Morgan vs. Sonjay Dutt, David Otunga vs. Gunner, a także Heath Slater vs. Curt Hawkins vs. Eric Young. Rozpoczął się także wielki turniej o mid-cardowy pas dla zawodników mniejszej rangi, który miał trwać to chyba IYH 12, albo i nawet 15 xD.

Ogólnie pomysłów, jeśli chodzi o feudy to nie brakowało i kiedyś jak będę miał czas i chęci to chętnie nawet do tego powróce w takim rosterze jaki posiadałem. Tym bardziej, że na bieżąco były podpisywane kontrakty z nowymi zawodnikami. Pojawił się Christian, Kevin Steen, właśnie Colony, czy sam Ric Flair, który zastępował kontuzjowanego prezesa.

Z gal PPV oceny były bardzo dobre, choć 10 nie było, ale jak mówiłem stawiałem tutaj na główne feudy i walki więc mniejsze konflikty i pojedynki były krótsze.

PPV In Your House 1: Where it all Begins - 8,5/10
PPV In Your House 2: End of the Beginning - 9/10
PPV In Your House 3 - 9/10
PPV In Your House 4 - 9/10

To by było tyle, choć nie ukrywam, że federacji o lepszym poziomie było więcej. Mimo, że żadnych nagród nie było to cieszę się z tego co tworzyłem.

Od siebie dodam, że Domiszum bardzo przykładał się do działania w WBC, jego gale zawsze chciało mi się oceniać wiedząc, że nie będę się nudził. Wprowadził w federacji moją postać co też pewnie na to wpłynęło. Warto poczytać jego gale, bo nie były wybitnie długie, a dobre. Serdecznie polecam na długie jesienne wieczory :D

:arrow: Do wyboru macie dwie federacje, obydwie czymś zapisały się w historii WrestleFiction. Jedna stawia na długość i systematyczność druga ciągnęła WBC i wydawała naprawdę dobre programy. Wybór trudny i pozostawiam go Wam. Głosujcie! Macie na to dziesięć dni. Miło będzie jeśli uzasadnicie swój głos komentarzem!

Zapraszam do wspólnej zabawy! Niech wygra lepszy!

Obrazek

Ostatnio zmieniony pn wrz 09, 2013 8:44 pm przez Darth Camillus, łącznie zmieniany 1 raz

Superstar
Awatar użytkownika

Sorki Domiszum, ale gdy tylko spojrzałem na fedki rywalizujące ze sobą to od razu pomyślałem o WWE by ChampIS. Owszem Legenda również wydawała dobre gale tyle, że jak sam Domiszum napisał skupiał się na głównych feud'ach, podczas gdy Champ równą wagę przywiązywał i nadal przywiązuje do wszystkich feud'ów. Wybór jak dla mnie nie za trudny, ponieważ galę Champ'a czyta się strasznie miło, a Domiszuma czasem ciężko aczkolwiek również dobrze. Niestety muszę to powiedzieć, ale Rutyna znów ustępuje młodej federacji.

Newsman Roku 2015
Progres Roku 2015
User Miesiąca x3: Wrzesień 2015, Kwiecień 2016, Styczeń 2019
Moderator WrestleFans - 27.04.2016-06.01.2017
Administrator WrestleFans - 06.01.2017-

Superstar
Awatar użytkownika

A ja zagłosowałem na Domiszuma, bo ogląda kolarstwo xD A tak na serio to zagłosowałem na niego, bo działał w okresie świetności WBC i całkiem fajnie mu to wychodziło no i miło było z nim współzawodniczyć :D Przykładał się do tego co robił i wydawał galę dość regularnie z tego co pamiętam, więc po prostu uznałem, że zagłosuje na niego. Oczywiście szacunek należy się również ChamISowi za swój projekt, który trzyma poziom, ale u niego niestety odstrasza mnie czasem ( w mojej opinii) zbyt długo przeciągane walki. Obaj są dobrzy, ale głos poszedł na Domiszuma.

Star
Awatar użytkownika

Głosowanie dobiegło końca, wynik jest na górze. Wygrał przedstawiciel WrestleFiction. Po szczegółowe podsumowania zapraszam do drugiego wydania WrestleFiction Observera, które pojawi się już pierwszy weekend października. Wkrótce kolejna odsłona konkursu.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ]