Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest pn gru 10, 2018 12:39 am

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka

Witajcie

Najnowszy odcinek WKSW ShowTime. KL widzisz jak szybko od ostatniego odcinka? :D

https://www.youtube.com/watch?v=ECeuP7ZkrLg

Legenda
Awatar użytkownika

Powiedzmy, że szybko; ale OK ;) Mimo to zauważalne są problemy finansowe WKSW. Ledwo starcza na komentatorów, a na widowni przy wypowiedzi Chudego aż jeden widz. Zyski z biletów są takie raczej nie bardzo......

Jea, zostałem pozdrowiony ! Już lubię ten odcinek !

"pokonam ośmiu rywali". Najpierw musisz tyle ich mieć dostępnych.

Wydaje mi się, że w pewnym momencie STV odgrywane było już poza ramami scenariusza (o ile takowy w ogóle był). Spodziewałem się interwencji Scotta, ale jak widać ni ma. Zamiast tego potem było jego promo, które było przyzwoite, jednak brakuje tu jeszcze jednego, ostatniego przed walką konfliktu face to face.

Grzesiu - nowy ubiór, ta sama kamienna twarz i brak jakichkolwiek emocji. Raptem 10 sekund a i tak niestety nie wyglądało to wiarygodnie.

Tak jak Stefan mówił, "co to jest". Widać że to jeszcze początki zbierania doświadczenia ringowego pana w masce, chyba że to aż tak komediowo miało wyglądać. Jeszcze Chudy po walce mu tam jakieś cmok cmok.

Zwycięstwo Scotta przed "PPV" to słuszna opcja, ale szkoda że Kamil tak jak w title matchu, tak i tu nie za bardzo mógł się wykazać; to nie to, co z Chudym. Tak jak kiedyś pisałem, sugeruję zaprosić Kamila do STV, niech coś powie, aby ewentualnie z tej mąki mógł być chleb :D

O ostatniej walce nic nie napiszę... bo tak naprawdę nie wiem co napisać. Sorry Chudzinio, nie łapiesz się na ocenę :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]