Logowanie | Rejestracja

Zaloguj się

Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest ndz gru 09, 2018 11:44 pm

Strefa czasowa UTC+1godz. [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość

Rozwojówka

Witajcie

Najnowsze "PPV" które rozpoczyna drogę do WołówManii ! Zapraszamy :

http://www.youtube.com/watch?v=dpQtYmWnDTU

Legenda
Awatar użytkownika

Bardzo dobrze, że tym razem open challenge był wyrównany, aby była ta nutka niepewności "a może tym razem jednak...". Ciągłe oglądanie squashy byłoby bezsensowne, tym bardziej przy nisko liczebnym rosterze. Z początku ofensywa Kamila nie wyglądała najlepiej, ale potem było kilka fajnych akcji. Myślę że przy obecnym układzie Master powinien jeszcze poskładać z 2-3 rywali w wyrównanych open challengach, co byłoby dobrą promocją do aspiracji na Undisputed championa przy unifikacji pasów. Dobrze panowie. Dziękuje za robotę, a teraz marsz pod prysznic.

Czy ja dobrze usłyszałem co komentator mówi ? Sędzia dostanie wypłatę za swoją pracę ? Ale i tak Chudy wiadomo że to sknera i nie odprowadzi składek na ZUS.

Chudzinio nowym mistrzem ! Gość od muzyki zapewne zapomniał włączyć muzykę, bo był zszokowany takim shitowym wynikiem XD Mimo że zakończył się znów title run z pasem WKSW który niestety niczego za bardzo nie wniósł podczas swego istnienia (posiadanie bodyguardów, nawet komicznych, myślałem że właśnie utwierdzi Ravena jako mistrza), to jednak brawa dla Chudego że.... jest zwycięzcą.

Pozdro, WKSWóńczycy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ]